Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 222

Thread: Krivac i Uzrok nesrece na Biocu...

  1. #76
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Nadji jedno mjesto gdje ja pominjem da bilo koga mrzim. Navedi gdje sam ja nesto tako napisao. Ako ne nadjes onda lazes i javnoj priznaj da si lazljivac. Sto se tice Mila i DPS vlasti ona je za stanje u drzavi najodgovornija, i ta neodgovorna vladavina traje 16 godina. Posljedica te neodgovornosti jeste i stanje u zeljeznici. Da ti to ne vidis moze da bude posljedica tvog neznanja i nepromisljenosti, ali kada branis taj rezim na svakom koraku onda to znaci da si pristrasan i da imas koristi od ove i ovakve vlasti.

    Ponekad stvarno ne mogu vjerovat u neboluze koje ti odje pishesh!
    Od kad posjecujem ovaj forum josh jedan put te nisam vidjeo da si pohvalio neshto shto je vlast napravila uradila - samo sam vidjeo kako je napadash i osudjujesh dje stignesh ma koliko to nekad bilo neukusno odvratno i smecarski (kao recimo u ovom sluchaju zloupotrebljivanja tragedije u neke pol svrhe)... Ochigledno je da iz nekog sebi znanog razloga mrzish DPS...
    Kazhesh da nidje nisi rekao da mrzish DPS i da sam ja "lazhljivac" shto to kazhem! Okej!
    Evo neshto shto jesi rekao iks puta a to je da ja volim DPS ili da imam koristi od te vlasti! Ajde rechi dje sam ja rekao da volim DPS Mila i tome sl ako ne mozhesh to da nadjesh to znachi da si ti "lazhljivac" jel tako?

    I josh jedna stvar moracesh batalit sa izjavama tipa imash korist od ove vlasti i tome sl!
    I pored svog tvojeg omalovazhavanja i ocrnjavanja forumasha koji ne dijele tvoje misheljenje shto se tiche vlasti ili bilo chega drugog imash drskosti da otvorish topic Sta uraditi ako vas neko vrijedja omalovazhava i tome sl smecaru jedan!

  2. #77
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    rukomet
    buducnost - hipobanka
    http://www.fotothing.com/photos/48b/...60b2a930b0.jpg

    parole!!!

    ps: znam da nije sport al mislim da vrijedi da se vidi i ovdje!
    Vec je Boycie to postavio...

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    rukomet
    buducnost - hipobanka
    http://www.fotothing.com/photos/48b/...60b2a930b0.jpg

    parole!!!

    ps: znam da nije sport al mislim da vrijedi da se vidi i ovdje!
    Svaka (Vam) cast VARVARI za ovo.
    Svaka cast.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da bi pojedini ovdje koji okrivljuju Vladu trebali da se stide svojih rijeci. Vlada uopste nije mogla znati u kakvom je stanju nasa zeljeznica i zbog toga se njoj ne moze stavljati na teret to sto se na ovako uzasan nacin pokazalo pravo njeno stanje. Jeste da smo svi mi koji smo putovali tim vozovima vec odavno svjesni tog raspada sistema, ali ne mozemo okriviti Vladu samo zbog toga sto je ona posjedovala neke druge informacije i sto su joj ljudi i komisije, koje su nadlezne da izvjeste Vladu o pravom stanju zeljeznice, plasirali neke drugacije podatke koji iskrivljuju realnu sliku. Vlada je u svemu tome potpuno cista i mislim da bi zeljeznica trebala da nastavi sa doniranjem projekta nezavisne Crne Gore. Eto...

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki

    Ponekad stvarno ne mogu vjerovat u neboluze koje ti odje pishesh!
    Od kad posjecujem ovaj forum josh jedan put te nisam vidjeo da si pohvalio neshto shto je vlast napravila uradila - samo sam vidjeo kako je napadash i osudjujesh dje stignesh ma koliko to nekad bilo neukusno odvratno i smecarski (kao recimo u ovom sluchaju zloupotrebljivanja tragedije u neke pol svrhe)... Ochigledno je da iz nekog sebi znanog razloga mrzish DPS...
    Kazhesh da nidje nisi rekao da mrzish DPS i da sam ja "lazhljivac" shto to kazhem! Okej!
    Opet pises besmislice i trubis neku praznu pricu o mrznji. Nisi nasao nigdje da kazem da mrzim bilo koga, a ne samo DPS i Mila. Druga stvar, ili si novajlija ili imas selektivno pamcenje pa ne znas da stotine puta napisao da je Milov DPS napravio vrlo pozitivnu stvar sto se suprotstavio Milosevicevom rezimu i jedno vrijeme vodio demokratsku i pomiriteljsku politiku. Medjutim, od pada Milosevica DPS rezim na celu sa Milo Djukanovicem nije napravio vise ni jedan jedini politicki vrijedan potez ili bilo koji drugi koristan za CG i njene gradjane, a napravio je mnogo suportnih, prije svega sukob sa svima koji su protiv DPS rezima, bili oni za nezavisnu CG ili za zajednicku drzavu. Sa svima njima rezim je zapoceo rat i stalno ga vodi, izazivajuci tako podjele u CG. Dijeljenje CG i izazivanje sukoba ne moze prastati nikome pa ni Milu i DPS koji su imali pozitivnu ulogu u rusenje Milosevicevog rezima. To je najveci grijeh ove vlasti, a ima ih jos mnogo. ... No to nije tema ovdje. Ovdje je tema ko sve snosi krivicu za nesrecu koja se desila? Vlast je odgovorna za stanje u javnom saobracaju i za to ima na raspolaganju sve mehanizme drzave. Optuziti drzavnu DPS vlast za lose stanje u zeljeznici i na taj nacin svjesno izazivanje opasnosti po sve koji u tom saobracaju ucestvuju je sasvim na mjestu. Niko ne kaze da je neko iz vlasti htio da se nesreca desi, ali namjerno dozvoliti da se bezbjednost ugrozi do te mjere da se nesreca lako moze desiti predstavlja strasnu neodgovornost. Ako je rezim odgovoran, i ako je ministar tog rezima cak deklarativno podnio ostavku, onda je neupitno da odgovornost postoji. Ono je problem jeste sto se sa "objektivnom odgovornoscu" ministra u stvari sprecava konkretno otkrivanje odgovornosti, a to znaci da li je Vlada bila upoznata sa stanjem u zeljeznici, opasnostima koje prijete i zasto nije reagovala na adekvatan nacin? Ne moze se stvar zavrsiti na masinovodji, jer njegova krivica je samo u tome sto je pristao da upravlja po zivot opasnim vozom. A pristao je zato jer od tog posla zivi, izdrzava sebe i porodicu. Zalosno je sto se pozivas na zrtve, na unesrecene, na poginule i ranjene, na njihov bol i tugu, jer na to nemas nikakvo pravo, a posebno je uzasno sto branis vlast koja je odgovorna za nesrecu u koju su dospjeli. Sta treba da se desi da bi ti ovaj rezim progasio krivim za bilo sto? Cak i kada sam taj rezim, nemajuci kud, djelimicno priznaje svoju odgovornost ti tvrdis da nisu krivi i da je svako prozivanje vlasti neka zloupotreba nesrece u svrhu politike. Kako vlast koja snosi ogromnu odgovornost za nesrecu moze da bude kaznjena za svoje propuste, ako ne politicki, a to je prije svega razvlascivanjem? Ili ti mislis da za nesrecu niko iz DPS rezima nije ni na koji nacin odgovoran?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by innominato2
    Sinoc, oko 19,00, autobus medjugradskog saobracaja se zapalio na planini Rudnik/ Srbija/ i krenuo, tako zapaljen, niz planinu. Autobus buktinja je samljeo cetri automobila koji su mu dolazili u susret. Ima mrtvih i povrijedjenih, javlja RTS u ponocnom Dnevniku. Istrazni sudija utvrdio je da je vozac bio trijezan, a autobus ispravan. E, po logici nekih ovdje na forumu, za to bi trebalo da odgovaraju Koshtunica i Tadic. A da ne pricamo o srusenom krovu hale u Katovicama ispod kojeg je ostalo desetine Poljaka, Ceha, Njemaca, djece... Krov nije izdrzao snijeg...Tragedija. Hoce li se za to optuzivati poljski Premijer?
    Nece, niti ikome pada na pamet da politicki manipulise nesrecom i zrtvama. Kakvi smo mi to ljudi?
    yebi ga...nisu svi toliko nesrecni pa da imaju po jednog nihila

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    ... i mislim da bi zeljeznica trebala da nastavi sa doniranjem projekta nezavisne Crne Gore.
    Vrlo, vrlo, vrlo
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    да се од средстава која су током бурних новогодишњих дочека дата хрватским пјевачицама
    Kakav je ovo nesoj znaci da su dali srpskim pjevacicama bilo bi u redu da ti ljudi izginu :twisted:

    Vladace Milo pored ove opozicije jos 100 godina.
    She is only here to annoy herself!

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoj tako...to je nihilov lider...

    nego mi neshto chudno okle Sick Boy-u informacija da zeljeznica daje
    donacije projektu nezavisne crne gore?

  10. #85
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Da necemo leba jes glasacemo DPS!

    Dragi nihile hvala ti shto imash toliko povjerenja u mene da mislish da da mogu da ljude "proglashavam" krivim i nevinim!
    A nekoga krivim cju "proglasit" kad neshto skrivi...
    Dalje to shto je ministar podnio ostavku ne znachi priznavanje krivice vlade vecj je to bila ishitrena odluka jednog prije svega chovjeka pa tek onda ministra okja ne znachi nishta drugo do da je chovjek bio zatechen i potreshen time shto se desilo! Da li on stvarno treba da snosi neku odgovornost i da li je "kriv" za ishta od toga stvarno ne znam kao shto ne mozhesh ni ti znati...
    I vidim da imash bliske vez s vladom i da si s istom u stalnom kontaktu i da znash da je ona bila upoznata sa stanjem zheljeznice i da je znala da su ugrozheni ljudski zhivoti ali da nishta nije preduzela po tom pitanju - Ajde ne aveta' vidoviti Branko!
    Opet si ispretrabunja ista trabunjanja koja odje svakodnevno trabunjash i opet (na zhalost ili ne) si ostao zhiv i aj polako!

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    nemoj tako...to je nihilov lider...
    Nihilov lider nije, niti je bio niti ce biti ikada iko, a ti posto i ovo lazes jesi lazov. Nego, reci ti nama zasto je ministar saobracaja podnio ostavku ako vlada nije nista kriva?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nihil licis mi na slavka perovica i njegovo sizofrenicnu mrznju prema milu dps-u i svemu slicnom, osim para koje je uzeo od njih iz par puta :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #88
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Nihilov lider nije, niti je bio niti ce biti ikada iko, a ti posto i ovo lazes jesi lazov. Nego, reci ti nama zasto je ministar saobracaja podnio ostavku ako vlada nije nista kriva?
    Moralan i odgovoran cin.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  14. #89
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Misljenja sam da masinovodja nije nista kriv i da narod treba da bojkotuje zeljeznicu u potpunosti . Nasi vozovi su vazda smrdjeli na zeljezo ustajalo i zardjalo .
    Ako narod bude bojkotovao zeljeznicu,nece boti posla,pa ce masinovodje ostati bez prijeko potrebne plate.Pazi sta pricas
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Dalje to shto je ministar podnio ostavku ne znachi priznavanje krivice vlade vecj je to bila ishitrena odluka jednog prije svega chovjeka pa tek onda ministra okja ne znachi nishta drugo do da je chovjek bio zatechen i potreshen time shto se desilo! Da li on stvarno treba da snosi neku odgovornost i da li je "kriv" za ishta od toga stvarno ne znam kao shto ne mozhesh ni ti znati...
    Ministar je bio ishitren?!? Ti to znas bolje od njega zasto je podnio ostavku? Lijepo je rekao da je to zbog "objektivne odgovornosti". Sta tu ima ishitreno? ... A sto se tice znanja, mi svi znamo da je zeljeznica u ocajnom stanju vec godinama, i da je veoma opasna, da lako moze dovesti do nesrece i o tome je vlast duzna da vodi racuna. Dakle, ako o tome vlast nije vodila racuna ona je kriva, i to ne samo ministar vec cijela vlada, posto ministar sam ne donosi odluku o tome kako se i kolika sredstva trebaju uloziti u bezbjednost zeljeznickog saobracaja. Za to sto svi znamo znala je i vlast, a posto nije reagovala kriva je i odgovorna.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Nihilov lider nije, niti je bio niti ce biti ikada iko, a ti posto i ovo lazes jesi lazov. Nego, reci ti nama zasto je ministar saobracaja podnio ostavku ako vlada nije nista kriva?
    to pitaj ministra Dedeicu...

    p.s. bez nervoze

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    to pitaj ministra Dedeicu...
    p.s. bez nervoze
    Ti znaci nemas pojma. Pa sto ne kazes odmah Dedeicu. A za nervozu, zbilja ti ni ne radis nista drugo nego se nerviras. Smiri se paljevino beznacajna...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    nihil licis mi na slavka perovica i njegovo sizofrenicnu mrznju prema milu dps-u i svemu slicnom, osim para koje je uzeo od njih iz par puta :P
    A ti meni licis na portparola DPS sa ovakvim izjavama, jer tu dijagnozu nisu dali ljekari, nije dala ni opozicija, nije dala ni EU, niko osim DPS propagatora. Ti dakle iskljucivo vjerujes DPS. Zasto?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo provalio si me , ne vjerujem ja ni jednom politicaru, a pogotovo onima sto se prodaju za pare, tipa slavko i tako i milo mi je sto te ovo tako pogodi, $ata nash
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahahahahah taka si ga dje ne treba

    nego Dedeicu,oli ti nama dokazat da je zeljeznica uplacivala za nezavisnost?

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    bravo provalio si me , ne vjerujem ja ni jednom politicaru, a pogotovo onima sto se prodaju za pare, tipa slavko i tako i milo mi je sto te ovo tako pogodi, $ata nash
    Nema tu sta da te provaljujem. Reci ti nama da li je iko drugi osim DPS propagatora rekao za LSCG i Perovica da sizofrenicno mrzi DPS i Mila? Drugo, sto se tice para, navedi od koga je Perovic dobio pare i kada, kada je za to osudjen ili kaznjen? Ako nema takve osude ili kazne onda to sto pricas jeste izmisljotina, a svi znamo ko je tu izmisljotinu plasirao. Ti se stavljas u sluzbu DPS propagande kada tako pises.
    Last edited by nihil; 30-01-06 at 13:47.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DIDI dobrodosha medju placenike

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heehe niko niko nije reka bez dps hahaa qq sto je ovo danas haahahah, ne nije slavko uzeo pare kad je bilo milo ili momo ne ne, iz srca je ono uradio haahahaah, ovo bi trebalo na viceve prebacit hahahhaa
    $ata!!!

    ps: a u ciju se propagandu ti stavljas? kad se ja vec po tebi dps stavljam
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #99
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,531
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Evo ako nijeste chitali danashnju "publiku" da prenesem shta je rekao novi izvrshni direktor zeljeznice... Reche da shto je bilo do njih u vezi sa odrzavanjem voza da je uradjeno... voz je bio na generalnoj popravci u zrenjaninu i poslije popravke je data garancija na godinu dana... toliko o tome poshto neki odje tvrde da je rukovodstvo zeljeznice lichno krivo,pa nijesu oni zaduzeni da provjeravaju voz prije polaska niti su ministri zaduzeni za to... oni su remontovali voz i za njega dobili garanciju odgovorne firme,pa naravno da ce onda vjerovati da je voz u redu i da ga nece provjeravati...
    #fakenews

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    heehe niko niko nije reka bez dps hahaa qq sto je ovo danas haahahah, ne nije slavko uzeo pare kad je bilo milo ili momo ne ne, iz srca je ono uradio haahahaah, ovo bi trebalo na viceve prebacit hahahhaa
    $ata!!!
    Pa jel ti znas da je uzeo ili si cuo da neko prica, pa vjerujes u rekla-kazala?
    Quote Originally Posted by DIDI
    ps: a u ciju se propagandu ti stavljas? kad se ja vec po tebi dps stavljam
    Ajde ti reci, ja prenosim nista rekla-kazala, vec nesto sto svi znamo, a za zeljeznicu znamo da je u katastrofalonom stanju, da o je za nju direktno odgovorna vlast, i da ta vlast nije ucinila zeljeznicu bezbjednom za saobracaj pa je zato kriva. Sta je tu propaganda?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fabris: Monopol je glavni krivac za inflaciju
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 18-03-06, 04:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •