Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 222

Thread: Krivac i Uzrok nesrece na Biocu...

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    heehe niko niko nije reka bez dps hahaa qq sto je ovo danas haahahah, ne nije slavko uzeo pare kad je bilo milo ili momo ne ne, iz srca je ono uradio haahahaah, ovo bi trebalo na viceve prebacit hahahhaa
    $ata!!!
    Pa jel ti znas da je uzeo ili si cuo da neko prica, pa vjerujes u rekla-kazala?
    Quote Originally Posted by DIDI
    ps: a u ciju se propagandu ti stavljas? kad se ja vec po tebi dps stavljam
    Ajde ti reci, ja prenosim nista rekla-kazala, vec nesto sto svi znamo, a za zeljeznicu znamo da je u katastrofalonom stanju, da o je za nju direktno odgovorna vlast, i da ta vlast nije ucinila zeljeznicu bezbjednom za saobracaj pa je zato kriva. Sta je tu propaganda?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vijesti
    NOVI DETALJI U ISTRAZI O TRAGEDIJI NA BIOČU

    Kompresor ugrađen sa rashodovanog voza

    Podgorica - Mašinovođa Slobodan Drobnjak nije znao da je sa voza 6103 koji je poslije remonta, navodno, bio potpuno ispravan skinut kompresor i stavljen drugi sa lokomotive koja je od novembra van upotrebe.
    Ovo je novi podatak koji je “Vijestima” saopštio branilac mašinovođe advokat Goran Rodić sinoć poslije saslušanja njegovog klijenta.
    Istražni sudija podgoričkog Osnovnog suda Zoran Radović sinoć je, nakon nepunog sata, prekinuo saslušanje jer se Drobnjak požalio da se ne osjeća dobro.
    Saslušanje je obavljeno u Kliničkom centru, gdje je Drobnjaku u petak operisan kuk, zbog teških povreda koje je zadobio kao mašinovođa voza 6103, kada se 23. januara srušio u ambis i u smrt odveo 46 putnika.
    Sudija je mašinovođu ispitivao po zahtjevu za sprovođenje istrage tužioca Olivere Ražnatović koja ga tereti za “teško djelo protiv bezbjednosti javnog saobraćaja”.
    Prema riječima branilaca okrivljenog Drobnjaka, advokata Gorana Rodića i Dragane Vujović, mašinovođa je pojašnjavao ranije date iskaze.
    - Iz radnog naloga se vidi da je jedan kompresor na elektromotornom vozu 6103, kojim je upravljao Drobnjak, bio skinut i zamijenjen drugim sa voza koji je od novembra prošle godine van upotrebe. To Drobnjak nije znao - kazao je sinoć “Vijestima” advokat Rodić. On je kazao da sudija nije odlučio kada će nastaviti sinoć prekinuto saslušanje.
    Advokat Vujović je dodala da je mašinovođa sinoć pojašnjavao kakve je imao kvarove na kočionom sistemu voza.
    - Ispričao je kako je zakočio i kako trebao postupiti u takvim situacijama - kaže Vujović.
    U ranijim izjavama mašinovođa Drobnjak je isticao da je imao problem sa kompresijom, odnosno da nije bilo pritiska vazduha u kočnicama.

    K.R.
    prema tome znaci da garancija ne vazi vise, hahaa ni da su televizor kupili!!!
    jeste odgovorni su ovi iz rukovodstva jer oni moraju da odrzavaju zeljeznicu i vozni park, a sto su oni ucinjeli optuzili odma posle 10 sati masinovodju!! stoka jedna!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste nihil bice da lazu ovi sto su blisku $ati, mora da oni lazu hahaha, o zemljo indijo......
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #104
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li vlast odgovorna i za onih 15 saobracajki shto je bilo toga dana zbog hladnoce velike u PG? E ako si ti normalan moj nihile znash li ti uopshte koliko je para ulozhila vlada u zheljeznicu? Kako je uprava te pare rasporedila i shto je s njima uradila to je pitanje i tu ne lezhi odgovornost vlade nego uprave...
    I dalje ada necje milo i ministri ic i provjeravat stanje zheljeznice i vozova dorate jedan ima ko drugi to da radi...
    U svakom sluchaju odgovornost vlade kako god obrnesh je minimalna! Ja znam da bi ti volio da se razapne na krs' zbog ovoga ali yebi ga!
    Dalje nedje si pita odakle meni pravo da se pozivam na poginule i njihove familije i govorim kako se zloupotrebljava njihova tragedija u politichke svrhe - ada eno ti onaj Gardashevic otac onog malog od 10 godina shto je poginuo rekao kako ne mozhe da vjeruje u ponashanje chelnika opozicije kako je zgrozhen itd... Smecaru...
    A shto se priche rekla-kazala tiche nije ti u njih teshko povjerovat kad je vlast u pitanju a licemjeru?

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno nihile - je li ikad Milo Djukanovic osudjen ili kaznjen za sverc cigara?Ako nema takve osude ili kazne onda to sto pricas jeste izmisljotina, a svi znamo ko je tu izmisljotinu plasirao

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    stvarno nihile - je li ikad Milo Djukanovic osudjen ili kaznjen za sverc cigara?Ako nema takve osude ili kazne onda to sto pricas jeste izmisljotina, a svi znamo ko je tu izmisljotinu plasirao
    Po toj logici ni Al Kapone nije bio kriminalac sobzirom da je osudjen samo zbog utaje poreza.

  7. #107
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste jer je utajio porez!

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Po toj logici ni Al Kapone nije bio kriminalac sobzirom da je osudjen samo zbog utaje poreza.
    yebi ga...ne obracaj se meni...ovo su nihilove rijeci samo upotrijebljene na primjeru Mila Djukanovica

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Jeste jer je utajio porez!
    shto to pricas?to u Srbiju nije krivichno djelo

  10. #110
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar postoji krivichno djelo u smrdiju?

  11. #111
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Reagujem samo kako bih dao podrsku Nihilu jer je u pravu sve sto je napisao .Potpuno je ocigledna puna odgovornost vlasti za tragediju koja se dogodila ,iz razloga sto su se pravili ludi godinama kada je zeljeznicki saobracaj u pitanju ,a najsmjesnije su izjave tipa da oni nisu znali kakva je situacija na nasim prugama xexexe ! Cemu onda ostavke ??

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Welcome to our newest member, Janko24

  13. #113
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Nihilov lider nije, niti je bio niti ce biti ikada iko, a ti posto i ovo lazes jesi lazov. Nego, reci ti nama zasto je ministar saobracaja podnio ostavku ako vlada nije nista kriva?
    Zato sto se smatrao objektivno odgovornim!Objektivna odgovornost nema veze sa krivicom.Ako se desi nesreca normalno je da ce ostavku da podnese onaj ko je na celu resora.Sad zamisli zeljeznicku nesrecu u Japanu, hoce li ministar podnijeti ostavku?Po logici nekih na forumu, ne, jer Vlada Japana ulazemilione i vozovi su tacni u minut i nemaju Mila
    Nada poda me separar da amor de deux

  14. #114
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daj Nihile batali vise.Zbog tebe se svaka prica na ovom forumu pretvori u raspravu oko Mila,DPS,i uzajamno optuzivanje ko je ciji portparol i ko je primio pare.Avizaj se covjece,46 ljudi je poginulo,a ti jos mislis o Milu.Zapamti,tema je krivac i uzrok udesa voza a ne Milo.Milo sa tim nema nikakve veze vise nego li ja.A u situaciji poslije udesa,Milo(sa hiljadama njegovih mana) i citava vlast pokazali su se odgovornim,organizovanim i efikasnim.Sto tebi ocigledno smeta,jer se to nikako ne uklapa u tvoju bolesnu mrznju prema svemu sto ima makar i male veze sa Milom,DPS-om i vlascu.I jos nesto,udes voza nema nikakve veze ni sa konzervativizmom,ni rasizmom,ni feminizmom,zato nemoj o njima sad da pocnes da pricas kumim te bogom,ako hoces da odgovaras.Ako neces,tim bolje,vec si se dovoljno kompromitovao i obrukao svojim nebuloznim pisanijama.
    Last edited by Blitzkrieg; 30-01-06 at 17:43.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    jeste nihil bice da lazu ovi sto su blisku $ati, mora da oni lazu hahaha, o zemljo indijo......
    A hahahaha, cu bliski Perovicu, a pricaju da je uzeo, uuuuu, nevjerovatno, ... sta pricas to?!? Jel to kukaju sto njima nije dao ili hoce da ocrne svoga "bliskog" Slavka, pa tako bliski predjose na Milove jasle i udarise po Slavku. Zbilja, svasta s tobom...
    Quote Originally Posted by intruder
    stvarno nihile - je li ikad Milo Djukanovic osudjen ili kaznjen za sverc cigara?Ako nema takve osude ili kazne onda to sto pricas jeste izmisljotina, a svi znamo ko je tu izmisljotinu plasirao
    Ako je po tebi Djukanovic kao vlast imao istu moc kao i Perovic kao opozicija onda ti ne razlikujes elementarne stvari u drzavi. Totalitarni DPS rezim, na celu sa Milom Djukanovicem je imao i ima pod svojom kontrolom sve drzavne resurse ukljucujuci pravne, a gdje si ti vidio da neko, posebno mafija, sama sebi sudi? Zbilja imas velikih problema sa logickim i uopste razumnim rasudjivanjem. Sto se tice sverca cigaretama svi smo bili svjedoci ogromne kolicine cigareta na ulicnoj prodaji. Isto tako, svi znamo da su one stizale u CG avionima i da je za taj sverc vlast bila garant. Znamo svi da je to bilo moguce zato sto je Zapad na taj nacin obezbjedio finansijsku podrsku Milu kontra Milosevica. Medjutim, znamo takodje da nigdje nema tacnih podataka o tome koliko je na taj nacin novca prikupljeno i gdje je zavrsio, ali isto znamo da se veliki broj ljudi u i oko vlasti u to vrijeme dobro opario. Dakle, tu nema nikakve izmisljotine, to je ocigledno. ... Uocavas li ti razliku izmedju ocigledno sverca duvanom koji je zatrpao CG zemljom, vodom i vazduhom i rekla-kazala price kako je Perovic primio pare koje niko nije vidio, niti dokazuje da je vidio i to od koga li drugo nego od Mila Djukanovica, koji takodje nikada nije rekao da se tako nesto desilo. Zaista treba biti intelektualno infantilan da bi se povjerovalo u takve bajke. ... Nego, sta velis, ne znas zasto je ministar podnio ostavku, ali znas da Vlada nije nista kriva? Mnogo si najjaci, he he...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  16. #116
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj "shverc" duvanom je pocheo mnogo prije nego shto je CG imala avione i taj "shverc" se nije kosio ni sa jednim CG zakonom ada je li i sam Momir reka Ako je ojadio Evropu prosto mu bilo nisu ni oni nama ostali duzhni sankcijama...
    Ti ka da se ne sjecash kakvo je stanje bilo u drzhavi prije tih 10-15 godina pod embargom da nam nije bilo mila i shverca redjali bi nam se penzioneri ispred kontejnera ka po Srbiji shto su i otimali tukli oko ljeba ako su se usput oparili prosto im bilo...
    A shto se logichkog rasudjivanja tiche mislim da si ti tu ubjedljivo najjachi kome je logika "ukljuchena" jedino kad je podobno upotrijebit kontra vlasti...
    I kao shto ti blickrig reche svaku raspravu pretvorish u raspravu oko Mila - ti stvarno imash ozbiljnih problema druzhe...

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Totalitarni DPS rezim, na celu sa Milom Djukanovicem je imao i ima pod svojom kontrolom sve drzavne resurse ukljucujuci pravne, a gdje si ti vidio da neko, posebno mafija, sama sebi sudi? Zbilja imas velikih problema sa logickim i uopste razumnim rasudjivanjem. Sto se tice sverca cigaretama svi smo bili svjedoci ogromne kolicine cigareta na ulicnoj prodaji. Isto tako, svi znamo da su one stizale u CG avionima i da je za taj sverc vlast bila garant. Znamo svi da je to bilo moguce zato sto je Zapad na taj nacin obezbjedio finansijsku podrsku Milu kontra Milosevica. Medjutim, znamo takodje da nigdje nema tacnih podataka o tome koliko je na taj nacin novca prikupljeno i gdje je zavrsio, ali isto znamo da se veliki broj ljudi u i oko vlasti u to vrijeme dobro opario. Dakle, tu nema nikakve izmisljotine, to je ocigledno. ... Uocavas li ti razliku izmedju ocigledno sverca duvanom koji je zatrpao CG zemljom, vodom i vazduhom i rekla-kazala price kako je Perovic primio pare koje niko nije vidio, niti dokazuje da je vidio i to od koga li drugo nego od Mila Djukanovica, koji takodje nikada nije rekao da se tako nesto desilo. Zaista treba biti intelektualno infantilan da bi se povjerovalo u takve bajke. ... Nego, sta velis, ne znas zasto je ministar podnio ostavku, ali znas da Vlada nije nista kriva? Mnogo si najjaci, he he...
    bice da si ti najjachi

    ako nisi upoznat italijansko pravosudje "vodi istragu" (bar tako veli DAN ) protiv Djukanovica evo GODINAMA i nema ni jedne presude i ni jedne kazne protiv njega?u tom smislu sam ja iskoristio tvoje rijeci kojima si pokusao odbraniti slavka perovica

    shto to radi italija,Dedeicu?

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg
    Zapamti,tema je krivac i uzrok udesa voza a ne Milo. Milo sa tim nema nikakve veze vise nego li ja. A u situaciji poslije udesa,Milo(sa hiljadama njegovih mana) i citava vlast pokazali su se odgovornim, organizovanim i efikasnim. Sto tebi ocigledno smeta, jer se to nikako ne uklapa u tvoju bolesnu mrznju prema svemu sto ima makar i male veze sa Milom, DPS-om i vlascu.
    Zapamti da je za zeljeznicu zaduzena Vlada i da je ostavku zbog nesrece podnio ministar te Vlade, a takodje da je premijer te Vlade niko drugi nego Milo za kojeg ti kazes da nema nikakve veze sa bilo cim u vezi zeljeznicke nesrece. Pa kako to nema, a ministar mu podnio ostavku? Kakav je to moralan i odgovoran cin? Sta treba da za premijera znaci kada ministar kojeg je on birao podnese ostavku? Znas li ti da taj ni bilo koji ministar nigdje, a pogotovo ne u CG ne moze da napravi nista iz svog resora a da mu za to Vlada, tacnije premijer ne daju zelene svjetlo? Linija odgovornosti je jasna i pitanje je jasno, kolika je odgovornost Vlade, tacnije premijera za stanje u zeljeznici i time za nesrecu koja se dogodila. ... Sto se tice reakcije poslije nesrece o tome nisam nista govorio i ovdje nije mjesto da se o tome govori, jer je tema krivica i uzroci nesrece a ne rad policijskih, spasilackih, medicinskih, vatrogasnih itd. sluzbi nakon nesrece. To nije tema topica i ja o tome nisam rekao ni jednu rijec, pa tako ni ovo sto ti izmisljas da mi je krivo. Odakle tebi da je meni krivo kada se nigdje nisam tako izjasnio? Izmisljas i to da ja mrzim Mila, DPS i uopste bilo koga. Nigdje to nisam izjavio niti imam razloga. Zato, ne izmisljaj nesto cega nema.
    Quote Originally Posted by Blitzkrieg
    I jos nesto,udes voza nema nikakve veze ni sa konzervativizmom,ni rasizmom,ni feminizmom,zato nemoj o njima sad da pocnes da pricas kumim te bogom,ako hoces da odgovaras.Ako neces,tim bolje,vec si se dovoljno kompromitovao i obrukao svojim nebuloznim pisanijama.
    Kad vec to pominjes onda i reci zasto to cinis, odnosno objasni nam zasto se deklarises kao rasista?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #119
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhda se deklarishe zato shto jes? A shto mislish ti nihile?
    Nego to ne vidim kakve veze s ovom temom ima ali ti je milo skrenut s teme ka nishta na svijet...
    Nego ja bi da zakljuchimo ovu raspravu...
    Odgovornost vlade je minimalna tako i premijera! Zbog ovakvih stvari vlada nikako ne mozhe da pane niti ce nidje u svijet pa ni kod nas!
    Pozivanje vlade na odgovornost i davanje ostavki su chiste nebuloze i neostvareni snovi isfrustriranih opozicionih politichara i njihovih simpatizera (nihil, shrek, janko i slichni) na koje ni porodice nastradalih ne gledaju blagonaklono a kamoli ko drugi!
    Eto...

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nihile a $ata uze pare opici preko grane i uziva a sad mu ti sto je podijelio te pare snjima ne valjaju i odma su presli u milove jasle hahaha a nisu jadan eto ih i lscg i dalje no ajde da ne skrecemo sa teme, a da milo je kriv sto mu je pare nudio sto posto haahahaha qq

    o nihile $ata CDM-a
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zamisli da neko u Poljsku zatrazi ostavku vlade zbog ovoga shto se desilo...ja mislim da bi ga automatski u ludnicu stavili...

  22. #122
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao shto rekoh to su neke neostvarene zhelje i ambicije par isfrusrinahi dorata koji ne mogu drugachije smijenit vladu bez da se ona sama makne pa na svaki nachin i sve koriste da ih "zamole" da to urade
    Ali im se neshto necje!
    Nihile stvarno si odvratan

  23. #123
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odje je Milo glavna tema sve mi se cini.
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  24. #124
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako ti je to kad imash par forumasha kojima je chovjek opsesija (mozhda i seksualna fantazija ko zna...)

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Stvarno nema saobracajnih nesreca u razvijenim demokratskim zemljama?????
    Evo ti par http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20.../novosti11.asp pa provjeri kako se to sve to zavrsilo, koja je vlada pala, koliko miliona bila osteta.....
    Ti non stop polemises sa sopstvanim tezama ili ti je izvor teza DAN. Otkud ti sad ideja da je krenuo bez dijela kocnica? Koji je to dio kocnica nedostajao i kako je voz stajao na usputnim stanicama bez toga dijela? Jos niko precizno ne rece zbog cega su kocnice otkazale i kakav je kvar u pitanju (ili ja te informacije nijesam vidio) a ti kazes da je nedostajao dio kocnica.
    Sto se tice osiguranja provjeri, a kako razumjeh imas auto, pa razmisli vracas li ti poslije za stete koje naplatis od OZ i kad bi tako bilo zasto bi ga uopste osiguravao?
    Procitao sam na nekoliko mjesta da je Zeljeznica odobrila da Vozovi mogu da idu bez 5 kocionih sistema (kao nije potrebno). Vidjecemo koliko je to istina. To su i oni zeljeznicari izjavili isto.
    Nisam rekao da na zapadu uopste nema nesreca, nego sam rekao da nema nesreca ovakvog tipa.
    Ja ne trazim da vlada pane ja bih samo zelio da se utvrdi eventualna odgovornost pojedinaca iz vlade.
    Sto se osiguranja tice, ako nemas udesa oduzima ti se 10 % od uplate jer si savjestan vozac a ako imas udese moras da placas uplatu + 10 posto od uplate.

    Quote Originally Posted by shrek
    Mašinovođe tvrde da vozovi koji idu iz Podgorice za Bar svakodnevno saobraćaju sa manjkom od osam kočionih blokova, a oni koji saobraćaju na relaciji Podgorica - Bijelo Polje putuju sa „minus pet kočionih blokova“.
    Last edited by shrek; 30-01-06 at 19:09.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fabris: Monopol je glavni krivac za inflaciju
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 18-03-06, 04:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •