Page 50 of 54 FirstFirst ... 40464748495051525354 LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #1226
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od trenutka kad DPS dogovori vlast sa SDP u Podgorici za mene crnogorska politicka scena u potpunosti prestaje da vazi, a to ce biti uskoro ozvaniceno.
    Dodao bih da osim ovih manjinskih stranaka, svaka partija koja je protiv DPS-a presla u opoziciju osim SNP-a.

    Procnogorske partije nazalost ispadose poltronske, zvuci grubo ali fakat je tako. Na kraju krajeva one su iskljucivo njihovim potezima odrzale DPS u zivotu.

    Nadam se da ce taj zakon izmjenit i prestati trositi pare na izbore jer je vise smijesno postalo sve.

    Tragikomedija.

  2. #1227
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ugasi sdp sam sebe. Al' dobro bilo je to za ocekivati.
    Last edited by desert de Lleó; 06-09-14 at 21:30.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  3. #1228
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  4. #1229
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calciopoli View Post
    Јељи, пиљи, дуваниљи, смијаљи се, љељек живи
    Last edited by BAR; 06-09-14 at 22:14.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #1230
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Dobri ste vi momci samo da vas pozdravim
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #1231
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    CdM saznaje: DPS i SDP dogovorili ključne pozicije u Podgorici

    http://www.cdm.me/politika/cdm-sazna...je-u-podgorici
    Aj,neka je sa srećom ovaj potpuni trijumf politike ''trećeg puta'' predvođene principijelnim SDP-om i harizmatičnim Bogojem.

    Inače,ko je imao oči i uši,ovaj rasplet' je mogao da nasluti još od formiranja ''Smajli koalicije''. Očekivat' da SDP može bit' išta drugo do parazitsko-lopovsko udruženje je...ne znam ni kako bih nazvao takvo očekivanje.

    Na ovaj sveti dan,kad Migaš Stijepović postaje gradonačelnik,treba se sjetit' ljudi koji su nam omogućili ovaj veseli događaj:
    Shit has hit the fan !

  7. #1232
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Samo vi glasajte, slučajno ne propustite da se nacrtate u 7:00h ispred biračkog mjesta i samo nastavite da dajete legitimitet ovakvoj izbornoj ponudi.
    In vino veritas

  8. #1233
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    ''Dvije partije su večeras dogovorile formiranje vlasti, a SDP-u će pripasti i direktorska mjesta u javnim preduzećima Parking servis, KIC Budo Tomović, Pijace, Biblioteka „Radosav Ljumović“.''

  9. #1234
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ih sad kad krene uvaljivanje...
    She is only here to annoy herself!

  10. #1235
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    ''Dvije partije su večeras dogovorile formiranje vlasti, a SDP-u će pripasti i direktorska mjesta u javnim preduzećima Parking servis, KIC Budo Tomović, Pijace, Biblioteka „Radosav Ljumović“.''
    Hajlajt teme definitivno.
    Kako se ono kaže, može lock.
    I bacite ključ

  11. #1236
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    ''Dvije partije su večeras dogovorile formiranje vlasti, a SDP-u će pripasti i direktorska mjesta u javnim preduzećima Parking servis, KIC Budo Tomović, Pijace, Biblioteka „Radosav Ljumović“.''
    Cuveno rušenje DPSa iznutra...
    Bez potpisa.

  12. #1237
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vele SDP sam sebi napisao smrtnu presudu. SDP prevario svoje birače. SDP privezak. SDP....

    Ljudi, SDP je najveći i može se reći i jedini pobjednik ovih izbora. Šta smo imali prije izbora? SDP koji u lokalnoj vlasti nije imao udjela ni za naplatni šalter Vodovoda. Šta imamo posle izbora? SDP koji je loše prošao na izborima, i koji ce imati ZAMJENIKA GRADONAČELNIKA PREDSJEDNIKA SO, GLAVNOG ADMINISTRATORA I 5 DIREKTORSKIH MJESTA. Dakle, ne da su politički dobro prošli, nego je razvoj događaja nemoguć i nestvaran, u njihovu korist.

    Njihovi birači im ovo neće zamjeriti. Ovo pričam i u svoje ime, jer sam podržao ELP. Oni koji su politički aktivni, a takvih je u SDP-u dosta, još čvršće će se vezati za partiju i dovesti i nove za sobom. Prosto - dobar dio njih će sad dobiti priliku i da aktivno učestvuje u vlasti i da ostvari sve ono što učešće u vlasti podrazumijeva (pritom ne mislim na neki "lopovluk" i slične DF-poštapalice, nego na sasvim uobičajno i spontano povećenje ugleda, moći, društvenog uticaja i veza koje, recimo, jedan direktor KIC-a nužno stiče).

    Oni koji nisu politički aktivni (u koje i sebe ubrajam, da me ne napadate sad da sam međ' ove prve) - opet će biti zadovoljni. Nikad glasači SDP-a nisu bili oduševljeni idejom da se pravi koalicija sa Novom srpskom demokratijom, samo da bi se razvlastio DPS. Svakom je jasno na šta bi to ličilo, koliko bi trajalo i kako bi SDP iz toga izašao. Nikako. Ovako - SDP je opet dobio kontrolni paket i usmjeravaće politiku u svom pravcu, koji je najzdraviji za ovo društvo. DPS je papazjanija svega i svačega i glasači DPS su u jednom velikom dijelu interesno vezani "Srbi" (tako sebe doživljavaju), koji se uhljebe, ćute i ne talasaju, ali bi bez ove druge strane brzo povukli čitavu scenu ka sebi. Nije tajna da je Mugošina administracija počela da gaji veoma bliske odnose sa SPC, što će sada biti znatno teže. DPS bez SDP-a bi skliznuo u pro-četničku ideologiju, što bi dovelo i do podjela u toj partiji, čim bi se ovi elementi osjetili dovoljno jakim. Zato donekle i razumijem ovakav velikodušan, skoro viteški potez premijera (koji nije iz tog, na sreću slabijeg i tihog krila DPS-a) koji je SDP-u opet dao mnogo više nego su sami zaslužili. Indikativno je, predhodnom u prilog, kako premijer gleda i koliko cijeni svoje kadrove, kad poklanja 20 % vlasti drugoj partiji.

    Partija koja je sebe ubila je Pozitivna, koju sam podržao na parlamentarnim izborima i sad kroz ovu koaliciju i - nikad više. Poslaničke plate, jeftin publicitet i nedostatak kapaciteta pretvorili su ih u tipičnu jeftino-opozicionu ekipicu. PZP 2, neko reče.

    Elem, nije moglo bolje.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  13. #1238
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Je li ti mislis da je ovo kalibar komentara na vijestima pa ovo naprica.
    Sticanje ugleda, veza, promovisanje znanja. Ako ste tako pametni sto niste imali uspjesne privatne firme, pa se zaokruzili kao licnosti, nego ste nasli preko nasih ledja.
    Veceg licemjerja odavno cuo nisam

  14. #1239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    @Here to help


    Sve dok ljudi budu razmisljali kao ti zemlja ce nam biti u komadima.
    Znaci dobro je sto je SDP prodao svoju izbornu pricu i obecanja. Prodali su glasace na republickom nivou koji su rekli "To je to. Pada DPS, hajdemo ih glasati". Prodali su obraz za 2 kila sira i 3 fotelje. I ko ce sad da ih postuje.

    Iskreno sam mislio, vise se nadao, da ce prestati da budu privjezak DPS-a. Sanjao da ce to 30ak hiljada glasova biti razum CG, ali evo vidjeli smo kako se zavrsilo.

    Kako iko zdravog razuma moze da prihvati da mu mNgo Stijepovic bude gradonacelnik? Kad smo vec tu kako polupismeni Zecanin moze da bude ministar prosvjete? Dje je tu obraz?
    Gdje su najvaljivane revizije Mugosinog poslovanja? Gdje ce biti otpustanja partijski zaposlenih? Nepotizam?
    Znaci prodali su buducnost glavnog grada, CG i ostalog radi 5 direktorskih mjesta. Radi 5 faking direktorskih mjesta dje ce zaposliti svoje glasace i familije kako bi se odrzali u vlasti i imali sta da daju glasacima kad vec nemaju program ili bolje sjutra.

    Mislim da cu i ja postati kao vecina apstinenata sa pricom "Meni je dobro *ebe mi se. Neka moja djeca razmisljaju kako ce biti njima. Niko se ni za mene nije borio".

    Zgadili su mi se. I SDP i Pozitivna i cijela CG politicka scena. Dje su chetnici sad da izvedu na ulice svoje radikalne pristalice da gori Podgorica posereeem se u sred Podgorice. Dje su veliki Barani koji su najavljivali podjele i svrgavanje DPS-a koji je unisitio taj primorski grad? Dje su velike Pljevaljske balije i Srbende koji su najavljivali nova i preporodjena Pljevlja? Dje su HIV pozitivne pristalice Negativne partije koji su se gadjali pomorandzama mada bolje da su banane koristili jer su na kraju ispali majmuni?


    Placi Crna Goro!

    Placite CRNOGORCI!

    Placi zemljo bez naroda... Placi majko bez sinova...
    One Ring to Rule them all...

  15. #1240
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovdje kad stvari nazoveš pravim imenom, kažu da si licemjer. Potražite po googlu taj pojam. Čitajte, učite...

    @Gandalf White

    Niti većina ljudi razmišlja kao ja (sam rekoh da je SDP imao 5 % na izborima, [to nije većina), niti nam je zemlja u komadima. Niti se, ako baš hoćeš - ikad bolje živjelo, pa pukni

    Vaše nerazumijevanje potiče iz toga što postupke SDP-a posmatrate kroz prizmu glasača DF-a ili koga već. U tom slučaju - da, SDP je zbilja izdao glasače četničkog fronta, koji su se nadali da će im SDP prinijeti na žrtvu svoje glasove, pa da naredne godine polako mijenjamo nazive ulica u Stepe Stepanovića, Živojina Mišića...
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  16. #1241
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Here to help zar ne misliš da je tužno par dana prije dogovora reći da ćemo nove izbore a onda ovo?

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #1242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Here To Help View Post
    Ovdje kad stvari nazoveš pravim imenom, kažu da si licemjer. Potražite po googlu taj pojam. Čitajte, učite...

    @Gandalf White

    Niti većina ljudi razmišlja kao ja (sam rekoh da je SDP imao 5 % na izborima, [to nije većina), niti nam je zemlja u komadima. Niti se, ako baš hoćeš - ikad bolje živjelo, pa pukni

    Vaše nerazumijevanje potiče iz toga što postupke SDP-a posmatrate kroz prizmu glasača DF-a ili koga već. U tom slučaju - da, SDP je zbilja izdao glasače četničkog fronta, koji su se nadali da će im SDP prinijeti na žrtvu svoje glasove, pa da naredne godine polako mijenjamo nazive ulica u Stepe Stepanovića, Živojina Mišića...
    Pa sto odmah ne kazes da si glasac DPS-a majka mu stara. U bajke o gubljenju nezavisnosti i o cetnickim hordama koje osvajaju CG na prepad mogu vjerovati samo ljudi koji vjeruju Milunu i njegovim sledbenicima.

    A to da se bolje zivjelo ne bih se slozio. Sto se mene licno tice meni je banja, zaradim taj stan godisnje nije problem. A onda dodju ljudi i kazu ti si lud sto se zalis.
    Zalim se zato sto vidim druga kako vozi taksi sa diplomom geologije i rodjaka kako ide u opstinu za 300e bez ikakve nade u bolje $utra, njihova svakodnevica je kako zaraditi platu i donijeti kuci. A ne moze da se dodje na red od UDG-evog kadra, Milovih rodjaka i familije i ostalih tipova.

    Hocemo u Jevropu a imamo jednopartijski sistem 25godina koji zemlju povlaci na dno. Imamo zemlju kojoj ce za 2-3 godine Albanija biti zapad. Platu dje je prosjecna plata 300e Nijesu to komadi to je Evropa i Milova drzava. I sjutra treba da podizemo djecu u sistemu koji nagradjuje sledbenike a degradira sposobne ljude...

    To je to. MNga Stijepovica za Gradonacelnika. To je uvreda svakom ko ima IQ preko 26
    One Ring to Rule them all...

  18. #1243
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Sto se mene licno tice meni je banja, zaradim taj stan godisnje nije problem."

    @GW

    A što ne kažeš odmah da si "nabeđeni altruista", majka mu stara. Imam dosta poznanika, čak i drugova, tog profila. "Meni je dobro, jer sam ja jako sposoban i vrijedan, pa mi čak ni ovakva vlast ne može ništa...žao mi konja..." OK, evo - divimo ti se, kako na stanu godišnje, tako i na tvojoj nesebičnoj brizi za društvo, osobno za druga geologa. Je l' sad ok? E, dobro...

    Logika učestvovanja u političkom životu, motiv izlaska na izbore jeste vršenje političke vlasti, radi ostvarivanja zacrtanih ciljeva. Ako u tome vidite nešto nečasno, ja vam to ne umijem približiti.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  19. #1244
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Here To Help, ne mlati. Zapalit ih sve treba, ništa ljudi bez obraza.


    Pazi ovo:







    I danas čitam u novine, SDP između ostalog trgovao i fotelje u Parking servisu, pa kako ih treba čovjek izšutirat, obraza nemaju
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #1245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Here To Help View Post
    "Sto se mene licno tice meni je banja, zaradim taj stan godisnje nije problem."

    @GW

    A što ne kažeš odmah da si "nabeđeni altruista", majka mu stara. Imam dosta poznanika, čak i drugova, tog profila. "Meni je dobro, jer sam ja jako sposoban i vrijedan, pa mi čak ni ovakva vlast ne može ništa...žao mi konja..." OK, evo - divimo ti se, kako na stanu godišnje, tako i na tvojoj nesebičnoj brizi za društvo, osobno za druga geologa. Je l' sad ok? E, dobro...

    Logika učestvovanja u političkom životu, motiv izlaska na izbore jeste vršenje političke vlasti, radi ostvarivanja zacrtanih ciljeva. Ako u tome vidite nešto nečasno, ja vam to ne umijem približiti.
    Kad ti je dobro uvijek moze biti bolje i bolje. Pogotovo su zemlji koja ima potencijala vise nego i jedna druga balkanska zemlja. E sad to sto neko taj potencijal decenijama gusi radi licne dobiti mislim da to nije ucestvovanje u politickom zivotu i da autokratija nije isto sto i demokratija. Isto tako postoji nesto sto se zove program partije kao i nesto drugo sto se zove predizborna kampanja. Ukoliko se glasaci privuku jednom pricom a posle izbora se odradi druga prica KOMPLETNO suprotna, znaci da ni to ne moze biti logika...
    Sto se tice moje nesebicne brige ili nebrige, da ponovim po 100 put. Ja u ovoj zemlji zelim da podizem dijete. Ne zelim da moje dijete sjutra zavrsi fakultet i bude primorano da radi za 300e. Ili da zeli da bude akademik pa da mu sef bude mNgo Stijepovic nepismeni. Ja mislim da logika ucestvovanja u politickom zivotu nije to da ova karikatura moze biti ministar prosvjete ili gradonacelnik.
    Ne moze logika biti da se kupuje odbornik u Niksicu radi vrsenja vlasti ili da se razbija politicka partija, politickom korupcijom jer se nekome drma fotelja.

    A posto si ocigledno ili vrlo mlad ili vrlo neupucen evo nekih linkova iz skorije istorije crne gore kad se nikad bolje nije zivjelo pa se malo edukuj da vidis kako je super


    http://balkans.aljazeera.net/vijesti...apustenoj-jami

    http://www.pobjeda.me/2013/06/12/dak.../#.VAwtJPmSy-Y

    http://www.srbijadanas.com/clanak/de...ica-16-04-2014

    http://www.politika.rs/rubrike/regio...Niksic.lt.html



    http://www.vijesti.me/vijesti/kako-j...ivangrad-13869


    To ti je za pocetak lagano stivo a onda se mozemo baciti na malo teze teme kao sto su korpucija u sudstvu, zdravstvu i prosvjeti. Pa kad to iscitas podji do majke i pitaj je koliko je platila racun za struju ovaj mjesec, posto je i to jedan od znakova kako se nikada bolje nije zivjelo

    E kad odradis domaci onda dodji da pricas sa velikim momcima
    Last edited by Gandalf_White; 07-09-14 at 11:13.
    One Ring to Rule them all...

  21. #1246
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @NorisČače "I danas čitam u novine, SDP između ostalog trgovao i fotelje u Parking servisu, pa kako ih treba čovjek izšutirat, obraza nemaju"

    I nije ti palo na pamet da su baš insistirali na tom resoru da bi nešto tu mijenjali? Šta ti zaključuješ iz toga što su oni uzeli to mjesto? Ne možeamo, ljudi moji, pričati, kad vi krenete od vaših predrasuda, od nekih ničim potkrijepljenih stavova, od prazne priče, od nepoznavanja činjenica...

    @GW

    Pitaj ti tvog tatu je li on zarađivao stan godišnje? Vjerovatno ga je dobio od države, ali... oni su tu državu srušili - ti isti radnici što se zakopavaju i danas po jamama, oni isti Dakićevci, što i danas urliču da im se nešto da, isti oni sindikalci iz Kap-a sto i danas primaju po 7.000 e, a prave se majke Tereze... To što je nekad u nekoj fabrici radilo po 5.000 ljudi, a danas 50 je priča na koju sam se i ja sa sve majicom "SFRJ" ložio u srednjoj školi (i da - nisam baš tako mlad). Kako su radili, tako su i dočekali.

    Majka je platila 200 "ojra" struje. Majka živi i radi vani. 90-e, kad je pošla vani, za jednu platu od vani, 10 je porodica ovdje izdržavala. Danas zarađuje tek nešto više od mene. A ja ne zarađujem stan godišnje. Ni primać. Pri tom, tamo vani nije opao standard, pa da u tom tražiš uzrok.

    Ne kažem ja da je idealno, da nema bolje, da nisu ovi politikanti goozice i sve to... Ali budite vi realni: onaj ko radi danas može da zaradi. Moj autoelektričar zaradi 5.000 mjesečno. Drugi mi postavi parket, uze 100 e za 4 h. Ne mogu stizat koliko posla imaju. I ne mogu da nađu pomoćnike da rade za 500-600 eura. Toliko je imanja zapuštenih. Ali nama ostala u glavi logika naših roditelja, te nakaradne generacije - uvali se ti u državnu firmu, da si u 4 kući, odmor, bolovanje kad oćeš, mala plata al ćuti... I svi hoće tamo. Pa prc.

    No odosmo đe se vazda ode kad počnu ove priče. Povlačim se. Drago mi je za Pg lokalnu vlast, mislim da je najbolje moguće rješenje trenutno i da je SDP odlično poentirao, iako je bio na granici da se stropošta. Vozdra.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  22. #1247
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Evo ga gandalf ponovo zari i pali do novog banovanja

    Jos jednom da pozdravim one koji nijesu vjerovali u moje informacije, a narocito za one koji su likovali kad su mislili da nema nista od mojih prognoza jos jednom moje cuveno lagano momci, opustite se sve je pod kontrolom :-*
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #1248
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Pa ja ne mogu da se opustim baš zato što sve kontrolišete.

  24. #1249
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Lucke da je sve tako lagano bilo kao što si napisao i nije. Ipak se čekalo par mjeseci do raspleta

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #1250
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Politika se ogleda na kapitalnim investicijama i standardu društva uopšte ... kod nas ako je vjerovat zvaničnoj statistici postoji dug od 2 milijarde a od kapitalnih investicija je odradjen samo tunel sozina za 25 god. mudrog državnog promišljanja ... sve je to nevjerovatno ali istinito jer se odje ljudi kupuju za podršku vlastima a ne kao u sredjenim državama na vlast dolaze ljudi sa programima koje su dužni započeti makar pa od stepena realizacije zavisi njihov mandat ... kod nas toga nema nego se nadju razni Gašiji da naprave spiskove glasača pa im se plati ako je proekcija dobra ... nego ljudi često zaborave dje žive a možda je to i bolje ... blago onom ko rano poludi što bi rekli
    deuscroix

Page 50 of 54 FirstFirst ... 40464748495051525354 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 11:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •