Page 40 of 54 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #976
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ma ja kad vam kazem sve je pod kontrolom, ne moze vlasti biti bez dps-a vi ne vjerujete, a samo pogledajte sta se desava od mog zadnjeg posta po drugih partija i kako se dogovorit na odbore ne mogu o sopstvenom predlogu i traze se smjene i cuda
    a pazite sad sta vam kazem, cak i da se dogovore o nekoj opciji sa opozicijom, na prvoj sjednici skupstine opstine nece imati vecinu, jbg tajno je glasanje... prva odluka ce biti raspisivanje novih izbora...

    A ti si ponosan na to? Ajd, dobro...
    Last edited by NHM; 31-07-14 at 08:52.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #977
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Pa u pravu je covjek. Odvratno je ali je CG realnost. A to za tajno glasanje imam osjecaj da ce da bude kao u NK da se potpisuju pred kamerama.
    Tuzno u svemu NHM je da to nece pokrenuti nikoga, kao sto nije ni u slucaju prethodnih PG izbora, niksica, herceg novog......

  3. #978
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Nebitno je da li je to realnost ili ne, poražavajuće je što više to i ne kriju (nisam rekao da se toga više ne stide, jer se nikad ničega i nisu stiđeli), nego predstavljaju kao potpuno normalnu stvar.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #979
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ja jos ne vjerujem da se ovako narodu igraju sa glavom

  5. #980
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Pa mi smo ti ko onaj eksperiment sa zabom.
    Tuzno da tuznije ne moze biti. Najgore je sto nasa istorija je puna smjena vlasti kroz neku muku, od petrovica naovamo

  6. #981
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Tuzno u svemu NHM je da to nece pokrenuti nikoga, kao sto nije ni u slucaju prethodnih PG izbora, niksica, herceg novog......
    Sta mislis pod tim "nece pokrenuti nikoga". Na izborima izlazi preko 70% biraca sto je svojevrsni rekord Evrope i kud ćes vise pokretanje. Pojasvi se nova stranka ili pokret i skupi iljadu potpisa. Da se ti pokrenu i krenu ulicama sa parolom " Ove ste izabrali nasi bi bili bolji..?

  7. #982
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Postizborne koalicije

    Nisam na to mislio. Nego tipa sto je kod nas normalno, ja dam glas partiji da uradi ovo ili ono, sto obecava u toku kampanje, a onda kad se to zavrsi puj pike ne vazi nego mi cemo da pregovaramo u nase ime, vi se ne pitate nista
    Nismo mi daleko od komunizma otisli. Jos uvijek se ponasamo da je skupstina izmislila narod a ne obratno

  8. #983
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    HAOS U POZITIVNOJ: Prekinuta sjedica GO, Pajović i Bojanić razmjenili optužbe
    ''Potpredsjednik Pozitivne Mladen Bojanić prije nego je napuštio sjednicu GO optužio je predsjednika stranke Darka Pajovića da je slao mejlove sa adrese „Dolje Pajović“...''

    :lolblue:
    Shit has hit the fan !

  9. #984
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nisam na to mislio. Nego tipa sto je kod nas normalno, ja dam glas partiji da uradi ovo ili ono, sto obecava u toku kampanje, a onda kad se to zavrsi puj pike ne vazi nego mi cemo da pregovaramo u nase ime, vi se ne pitate nista
    Nismo mi daleko od komunizma otisli. Jos uvijek se ponasamo da je skupstina izmislila narod a ne obratno
    Ali to oni rade zbog naroda, zrtvuju se za narod i bas savki od njih kaze da je to demokratska volja naroda

  10. #985
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    U teoriji, političari u CG se zaista bave time zbog naroda, žrtvuju svoje pravo na privatnost i šta sve ne u cilju obezbjeđivanja kvalitetnog života cijelog naroda. Dok u praksi....
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #986
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Meni je drugarica najjači komentar za njenu stranku rekla: SDP ima najbolji program, ALI...

    Nego evo vam iz pre ruke info „lošeg“ poteza evropskog lica:
    Kupam se prošli vikend na plaži od milošte nazvanoj Raj – i srijećemo ni manje ni više gosp. Bogojevića. Pio kafu u kafiću, a poslije okačio stoličicu na jedno rame i odgegao se do svog mjesta na plaži.
    Mislim... ipak mi nismo navikli na takvu skromnost – bahatost, službena kola, bodigardovi, rezervisanje restorana unaprijed pa od meze, preko glavnog jela pa do dezerta, a sve ugovoreno od strane š****ka koji vole da se uvlače svojim gospodarima.
    Loše je to, baš loše...


  12. #987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa u pravu je covjek. Odvratno je ali je CG realnost. A to za tajno glasanje imam osjecaj da ce da bude kao u NK da se potpisuju pred kamerama.
    Tuzno u svemu NHM je da to nece pokrenuti nikoga, kao sto nije ni u slucaju prethodnih PG izbora, niksica, herceg novog......
    Koliko se sjecam, Krivokapic rece ako se to desi da je sa koalicijom na drzavnom nivou gotovo.

  13. #988
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Koliko se sjecam, Krivokapic rece ako se to desi da je sa koalicijom na drzavnom nivou gotovo.
    Samo da iz DPS-a skontaju da je DF-u i SNP-u u interesu da im neki odbornici odglume kupljenu robu na tajnom glasanju i uštede tu crkavicu za parlamentarne izbore.

  14. #989
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ko moze vjerovati ovome.
    http://www.cdm.me/politika/mladen-bo...ruku-pomirenja
    Covjek pravi sou usred pregovora,pricajuci da je za koaliciju sa opozicijom a ovo sve na stetu ide tome.
    Zasto ne saceka da se zavrse pregovori pa ako se ne uspije pocne da prica.Ne....
    Razlog je jasan zasto to radi
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #990
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Covjek pravi sou usred pregovora,pricajuci da je za koaliciju sa opozicijom a ovo sve na stetu ide tome.
    Zasto ne saceka da se zavrse pregovori pa ako se ne uspije pocne da prica.Ne....
    i
    Kako interne svadje u PCG mogu da se odraze na pregovore, molim te objasni mi, posto meni nije jasno ?

  16. #991
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Bole ovo ne može da utiče na pregovore, i Jasavić i Rakčević će ispoštovati dogovor, tj glasaće za gradonačelnika kojeg predloži opozicija.

    Pajović je mogao mirno da podnese ostavku zbog loših rezultata i da sazove novi kongres, koji je inače bio planiran za maj ove godine zbog loših rezultata, on to nije učinio, namlatio se svega i svačega poslednjih dana i sinoć na sjednici. Nema većinu ni na glavnom odboru ni na predsjedništvu ni na kongresu ni u članstvu, i pored toga ide okolo i mlati svašta, daje medijima povjerljive partijske papire, a da ih nije dao medijima ne bi se nikakva buka dizala.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  17. #992
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ostali "Ljezi Ljebe" politicari iz drugih op. partija su ljudi kojima citav benefit zivot zavisi od budzeta, spremni na svakakve marifetluke radi opstanka u tome, i to su prevejani "matJori" navikli na mutne pol. vode koji sa "aligatorskim" kezom profitiraju od tudjih "gresaka".


    Hvala Lepo
    Da ali je nama problem sto su generacije odrasle uz njih, pa ja sam skoro mator pa mirnog srca mogu reci da sam odrastao uz njih.
    Ovo podsjeca na drugove iz djetinjstva. Toliko smo navikli na njihove mane da ih ni ne primjecujemo, a kda novog upoznamo vidimo cak i najsitniju, sto moze uticati na buduce prijateljstvo.
    Obratimo paznju kad nas dobro nagrde(ovi jos nisu) ili ako ga vidimo u drugacijem okruzenju( sto jos nismo imali prilike).
    Zato podrzavam cesta putovanja vani, jer tek tada vidimo sebe u pravom svijetlu(pod ovim ne racunam autobuska putovanja po evropi i ljetovanja u grckoj)
    Dokle god nam drustvo budu srbi bosanci kosovari hrvati albanci ovakvi kakvi jesu, nikada mi necemo biti bolji od ovoga

  18. #993
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ko moze vjerovati ovome.
    http://www.cdm.me/politika/mladen-bo...ruku-pomirenja
    Covjek pravi sou usred pregovora,pricajuci da je za koaliciju sa opozicijom a ovo sve na stetu ide tome.
    Zasto ne saceka da se zavrse pregovori pa ako se ne uspije pocne da prica.Ne....
    Razlog je jasan zasto to radi
    I Bojanić i Abazović su imali mnoooogo više pro-opozicioni stav nego što ga je Pajović ikad imao,tako da mi je ova njegova priča o njima kao dps-ovim krticama prilično šuplja.

    Sudim samo po onome što se pojavljivalo u medijima,pojma nemam kako stoje stvari ''iza kulisa''....
    Shit has hit the fan !

  19. #994
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Evo odustade Bogojević, nije mu ni čudo. Čudi me kako nije i prije.

    Dabogda taman Mida bila gradonačelnica, što neko reče.

  20. #995
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dva mjeseca kako su završeni izbori, a dva dana nakon priče o manjinskoj vlasti, Bojanić ruši Pozitivnu. Loš tajming (kako da ne) ili tempirani tajming? Kako za dva mjeseca ne riješiše to...

  21. #996
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Vuković: Vjerujem da će prevladati razum i da će biti novi izbori


    http://www.cdm.me/node/307377

    "Treba ih pitati o legitimitetu tzv. nestranačkih kandidata kojih nije bilo ni na jednoj listi. Ko su oni i ko daje legitiitet nekome ko je stranački nestranačna ličnost da vodi grad. Ta „djeda Mraz" politika iznenađenja suprotna je izbornim racionalnim politikama. Obesmišljavaju demokratske izborne procese“, istakao je Vuković.

    „Oni će, kako kažu, međusobno dogovoriti kako će rasporediti te nestranačke ličnosti. Radi se, dakle, o političkoj prevari, fasadi, jer će te nestranačke ličnosti račune podnositi političkim partijama. Kao da nam spremaju neke kadrove koje su prethodno provukli kroz mašinu za veš i oslobodili ih stranačkih obilježja“, rekao je Vuković.

    On smatra da će to biti ljudi bez političkog autoriteta i kredibiliteta, samo izvršioci."


    Jedan od najlicemjernijih kadrova dps-a ikad. Prvo boldovano - na kojoj je to listi bio predsjednik opštine Nikšić kad su ga postavljali? Drugo i treće boldovano boldovano - kroz koju su to mašinu za pranje stranačkih obilježja provukli Žugića i Luburića, recimo, kad su ih postavljali u cbcg? Ili Ivaniševića kad su ga postavljali u savjet DRI? Koliko se ja sjećam, ujutru su podnosili ostavke na partijske funkcije i onda, kao nestranačke ličnosti, zasijedali na "nezavisne pozicije". A jesu li bili samostalni ili samo izvršioci - e pa decenije njihovog izvršilačkog rada govore za same za sebe.

    Vuković nijedan dan svoje bijedne "profesionalne" karijere nije proveo na tržištu rada đe bi se testirala njegova sposobnost. U politici je još od mladih Saveza komunista. Sačekao je Bolonju i doktorirao na Ustavnoj povelji SCG. Na nečemu što ne može da funkcioniše. Kad se samo sjetim da je bio u upravnom odboru Duvanskog kombinata (brat mu bio tamo neki direktor). Ne samo da je dobre pare uzimao za članstvo u upravnom odboru u firmi koja je namjenski poćerana u stečaj da bi se zemljište DKPG na ekskluzivnoj lokaciji prodalo upola cijene i na njemu gradili objekti koji će višestruko vratiti uložene pare, nego je taj isti dkpg plaćao njegove telefonske račune koji su bivali i po 1600€ mjesečno. Ni da je po cijeli dan pričao na hotline. To je taj rad.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #997
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jedan od najlicemjernijih kadrova dps-a ikad.



    П.С.
    Иако је конкуренција заиста жестока.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #998
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Da malo pusti kosicu, taman bi bio Buddy Miško.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #999
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Samo se čekalo ko će da se proda, kao što je Drago Đurović u Nikšiću. Što neko reče gore, strogo tempiran tajming.

    O, Indijo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  25. #1000
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jel Medojevic ziv ?

Page 40 of 54 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 11:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •