Page 49 of 54 FirstFirst ... 39454647484950515253 ... LastLast
Results 1,201 to 1,225 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #1201
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Uf kako me zabolje 170 hiljada clanova, zapitah se jeli moguce da su 40% glasackog tijela clanovi dps~a.
    A na parlamentarnim ste u koaliciji imali 164 iljade.
    Dobro je jos ima nade.
    oko 173 hiljade da budem precizan a dobro uvijek ima ljudi koji apstiniraju od glasanja, nisu u mogucnsti, nalaze se van drzave itd a vido ja ti kazem sto mislim i znam, a drugo je sto ste vi opoziciono nastrojeni i ostrasceni pa ne mozete to da prihvatite... vasa volja svakako
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #1202
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    .. ali ti garantujem da ja i ljudi sa kojima radim u partiji simbole kao svetinju gledaju i patriotski su okrenuti prema drzavi i tako je sa gotovo svim clanstvom... ...
    Ja vjerujem za tebe i tvoje drustvo, ali prosto je nevjerovatno kako da bas oni iz grupe koji nijesu "gotovo svi" u toj partiji isplivaju na povrsinu.

  3. #1203
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ..ali ti garantujem da ja i ljudi sa kojima radim u partiji simbole kao svetinju gledaju i patriotski su okrenuti prema drzavi i tako je sa gotovo svim clanstvom...
    Evo mi suza krenula od oduševljenja,bez svIJa...
    Shit has hit the fan !

  4. #1204
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default




    Last edited by NHM; 13-08-14 at 22:45.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #1205
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Prije dvije godine je DPS imao oko 100 000 članova, samo sumnjam da brišu preminule članove
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  6. #1206
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vrh prica , da neki glasac dps-a apstinira, u nemogucnosti da izadje itd... ma doveli bi ga sa marsa da zaokruzi, jedino mu smrt moze izbit glas iz ruke..

  7. #1207
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ti ka' da nisi čuo da i mrtvi glasaju..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #1208
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://m.vijesti.me/vijesti/raskol-d...-clanak-791303

    Zbog ovoga ja kazem da treba napraviti koaliciju sa opozicijom, dje god je to moguce.

    Sva je prilika da i u DPS Berane postoji dosta nervoze...


    Sent by iPhone using Tapatalk

  9. #1209
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    ""Svih petoro u kancelariji JP Morsko dobro u Ulcinju, članovi su SDP-a. To je slučaj i u "socijalnom“. Svaka čast momci, vi znate da vodite računa o svojim kadrovima dok naši vise na spiskovima Zavoda za zapošljavanje”, pohvalio je Spuža čelnike SDP-a."

    Taj odvratni dps. Ne umiju čak ni ime svoje partije napisat, nego su permutovali slova.

    Jesi li potpuno siguran da je ovo pismo argument u korist sdp-a?



    "Jelo se i pilo, nazdravljalo se. Svinje, obučene u skupa odijela, sjedjele su za stolom sa ljudima. Dakle, ljudi i svinje su su udružili. Teško je bilo u toj gomili raspoznati ko je čovjek, a ko svinja. Makar se tako činilo poštenim i vrijednim životinjama sa Farme. A, da, zadnja promena na zidu štale glasila je ovako:
    -Sve životinje su jednake - ALI NEKE ŽIVOTINjE SU JEDNAKIJE OD DRUGIH."
    Last edited by NHM; 17-08-14 at 14:24.

  10. #1210
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Ja iz Ulcinjskog DPS-a poznajem samo pomenutog Antuna Kastratija, izuzetno dobar i posten covjek sa kojim sam imao odlicnu saradnju kako preko partije tako i preko posla. Veliki profesionalac i nikad niko nije imao zamjerki na njega do ovog slucaja... mislim da je u pitanju ljubomora i zavist pa zele da mu napakoste i treba da ih je sramota da casnog covjeka optuzuju...
    za ove ostale koje pominju nisam upoznat sa njihovim radom a i ne poznajem ih licno pa ne mogu da pricam ni dobro ni lose...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #1211
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Sva je prilika da i u DPS Berane postoji dosta nervoze...
    Како неће, цијело беране било против вуке манијака а они га опет гурали.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. #1212
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Slušam jutros izjavu portparola SDP kako priča da oni nisu za promjenu vlasti bilo kako i da su novi izbori jedina opcija !!! Vlada sa druge strane odbila da finansira sprovodjenje novog zakona da se glasanje sprovodi sa elektronskom identifikacijom što je bio zahtjev SDP a usvojen je sa opozicijom!!! Ovamo gradonačelničku funkciju obavlja osoba bez ijednog pravnog akta koji joj omogućava da je obavlja !!! Ima li neko da može objasnit kakva je ovo sprdnja u glavnom gradu i na koji način izaći iz ovog problema ??? SDP očigledno ne želi da riješi ovo stanje jer su toliko kontradiktorni u izjavama da je stvarno neozbiljno glasati za njih !!! Izaći na izbore sa opozicionom pričom u odnosu na vlast a ne htjeti formirati SVOJ tim ljudi na čelu grada i javnih preduzeća pod okriljem grada je ludilo ... još taj svoj tim nazvati da bi bio promjena na gore ... nemam riječi stvarno ...
    deuscroix

  13. #1213
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Slušam jutros izjavu portparola SDP kako priča da oni nisu za promjenu vlasti bilo kako i da su novi izbori jedina opcija !!! Vlada sa druge strane odbila da finansira sprovodjenje novog zakona da se glasanje sprovodi sa elektronskom identifikacijom što je bio zahtjev SDP a usvojen je sa opozicijom!!! Ovamo gradonačelničku funkciju obavlja osoba bez ijednog pravnog akta koji joj omogućava da je obavlja !!! Ima li neko da može objasnit kakva je ovo sprdnja u glavnom gradu i na koji način izaći iz ovog problema ??? SDP očigledno ne želi da riješi ovo stanje jer su toliko kontradiktorni u izjavama da je stvarno neozbiljno glasati za njih !!! Izaći na izbore sa opozicionom pričom u odnosu na vlast a ne htjeti formirati SVOJ tim ljudi na čelu grada i javnih preduzeća pod okriljem grada je ludilo ... još taj svoj tim nazvati da bi bio promjena na gore ... nemam riječi stvarno ...
    Evo ti još niko ne odgovori- jer izgleda da to nije jednostavno objasniti. A nije jednostavno ni reći bilo što novo na ovoj temi, jer nema što novo da se kaže, pa sam se zato i ja odavno isključio sa teme ...i sve što sam imao rekao sam na samom početku, mnogo prije samih izbora (i o izborima i o SDP-u).

    ... a ljudi i dalje žive u nekoj iluziji da bi SDP rušio DPS. A rušenje DPS-a u Podgorici je sigurni početak rušenja i na državnom nivou. A tu je SDP na vlasti (čitaj: upletena u sve i svašta) zajedno sa DPS-om čini mi se nekih 16-17 godina. Prosto ko pasulj, ko želi da vidi. Ponašanje SDP-a providno (i predizborno i postizborno) i sve je bilo odavno jasno svakome ko je želio da razmisli.

  14. #1214
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Evo ti još niko ne odgovori- jer izgleda da to nije jednostavno objasniti. A nije jednostavno ni reći bilo što novo na ovoj temi, jer nema što novo da se kaže, pa sam se zato i ja odavno isključio sa teme ...i sve što sam imao rekao sam na samom početku, mnogo prije samih izbora (i o izborima i o SDP-u).

    ... a ljudi i dalje žive u nekoj iluziji da bi SDP rušio DPS. A rušenje DPS-a u Podgorici je sigurni početak rušenja i na državnom nivou. A tu je SDP na vlasti (čitaj: upletena u sve i svašta) zajedno sa DPS-om čini mi se nekih 16-17 godina. Prosto ko pasulj, ko želi da vidi. Ponašanje SDP-a providno (i predizborno i postizborno) i sve je bilo odavno jasno svakome ko je želio da razmisli.
    Pa što ne pruže podršku gradonačelniku i na taj način riješe sve probleme u vezi legitimnosti i uopšte funkcionisanja gradskih vlasti ??? Nije ni DPS cvjećka jer neće da poštuju zakon kad im ne odgovara ali je SDP stvarno dotakao dno ako izbjegava da riješi problem nego po sistemu neke sponzoruše koja ne zna sa kim spavati ali je sigurna da sama sebi nije dovoljna ... ko nam vodi državu dobro smo živi ... zastidje prve vrste ...
    deuscroix

  15. #1215
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pade Kolasin. Vlast u KL vrsi opozija

  16. #1216
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Postizborne koalicije

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Sta mislite o ovome: Bogojevic ministar prosvjete. Konjevic gradonacelnik. Stijepovic ministar policije?
    Za bogojevica ne znam, jer nam je prosvjeta dodirnula dno, pa nisam siguran kako bi se snasao sad. Konjevic gasi pozare po mupu i prvo dozvoli klasicne esnafske reakcije mupa, pa gasi pozare pretjeranim reakcijama, sto je stvorilo atmosferu da ga tamo niko niti voli niti postuje, a da ga se plase ne bih bas rekao. Kao gradonacelnik mislim da bi reakcije mu bile, da napravi neko neki potez kao onaj iz normal company, da bi mu srusio sve poslije toga, sa cim bi se moguce vecina naroda u pg slozila, ali to nije rjesenje.
    Stijepovic kao ministar unutrasnjih poslova. Vic.

  17. #1217
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Stijepovic kao ministar unutrasnjih poslova. Vic.
    Stijepović kao ministar bilo čega je vic, ali je najveći vic što je BAŠ on ministar BAŠ prosvjete, a ne umije prosto-proširenu rečenicu sastavit niti ispravno izgovorit malo dužu riječ. To je jednaki vic kao kad bi u Srbiji Velja Ilić bio ministar kulture.

  18. #1218
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    vi mozete vjerovati a i ne morate kako vam je volja
    ...
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #1219
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Najjači su mi ovakvi stranački pioni, kojima daju neke mrvice i najoskudnije opšte informacije i on misli da je uhvatio Boga za... I onda dođe na forum i sija. Jer on zna.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  20. #1220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/politika/luksic-ma...liciju-dsp-sdp


    Moram da kazem da me je sramota? Danas je prvi put da sam se postidio u zivotu. Pih! Samo cu toliko reci. Ranku Krivokapicu, Vujici Lazovicu, Sherifu Konjevicu i ostalim glodarima zelim da im se $eme zatre.

    I to malo glasova sto su osvojili dobili su na pricu o promjenama. Dobili su jer su se idioti kao ja nadali da moze nesto od njih biti.
    Ovo je isto kao da pricas za neku zenu da je *****, sponzorusa i sve najgore pred svima i na kraju je ozenis....
    One Ring to Rule them all...

  21. #1221
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    http://www.cdm.me/politika/luksic-ma...liciju-dsp-sdp


    Moram da kazem da me je sramota? Danas je prvi put da sam se postidio u zivotu. Pih! Samo cu toliko reci. Ranku Krivokapicu, Vujici Lazovicu, Sherifu Konjevicu i ostalim glodarima zelim da im se $eme zatre.

    I to malo glasova sto su osvojili dobili su na pricu o promjenama. Dobili su jer su se idioti kao ja nadali da moze nesto od njih biti.
    Ovo je isto kao da pricas za neku zenu da je *****, sponzorusa i sve najgore pred svima i na kraju je ozenis....
    Prvo, kuneš kao kakva zla baba, a to je prosto gadno, pih.

    Drugo, ako do sada nisi shvatio da je politika nečiji posao i da ih boli uvo za narod, već da se vode sopstvenim interesom, mnogo veći problem imaš od loše političke situacije. Koliko zreo čovjek mora biti da shvati da su pohlepa i gramzivost ljudske osobine koje isplivaju čim se čovjeku da vlast i mogućnost da zgrne pare.

    Politika partije se kreira na osnovu ubjeđenja onih koji tu partiju finansiraju. A ne na osnovu volje i želje naroda. Sve je goli interes.

  22. #1222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Lucas brate svoj nekad si bas tezak tip.

    Sad mozemo da ulazimo u teorije zavjere i da pricamo o tome do ujutro. Kako - sta - ko - koga itd itd itd. Recimo da znam kako politika funkcionise. Isto tako ako najavljujes izlazak iz koalicije i obaljivanje DPS-a na lokalnom nivou, ako ti je kampanja bila zasnovana na tome ko je koliko govana pojeo i koliko je ko ukrao, e onda ocekujes da nece biti toliko licimjerni.

    Meni je odje i DPS prodao svoje glasace. Ulaskom u koaliciju sa SDP-om priznali su da su sve sto su ovi jadovi pricali i da su jos gori posto ce na kraju zavrsiti u istom krevetu.
    Hajdemo se prisjetiti kako je i veliki Milun pricao kako "Nece oni koji imaju 5% odredjivati sudbinu zemlje ili glavnog grada" pa su im evo poleceli u zagrljaj.

    A kunem jer ce me banovati ako budem psovao.
    One Ring to Rule them all...

  23. #1223
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj neka je sa srecom, toliko su nas smorili da se svako zasitio svega. Dobra taktika, priznajem.

  24. #1224
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Mi cesto brzo zaboravljamo. Nadam se da SDP-u ovo nece biti zaboravljeno i da ce ih Crna Gora jednog lijepog dana ispratiti zajedno sa DPS-om.....na drustveno korisni rad u prugastim uniformama. To je i pravednije nego da su sad oprali biografije. Ali se agonija ove zemlje nastavlja.......MIG-ovi nas vode i dalje......
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  25. #1225
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Pozdrav za sve glasače koalicije SDP-Pozitivna, naravno niko iz rukovodstva Pozitivne se neće osjetit odgovornim zbog ovog raspleta.

Page 49 of 54 FirstFirst ... 39454647484950515253 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 11:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •