Page 37 of 54 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast
Results 901 to 925 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #901
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Nesposobni pojeli a sposobni da placaju njihov racun? A neka...
    Nego da se ne saLjimo vise.. Ako neko ima zanimljive info o dogovoru koji niko od ucesnika dogovora nije razumio, nek javi.

    Hvala Lepo
    Ada neće valjda VDT da istražuje ko je dobio dzak brašna ili 50 € ... irelevantno je to potpuno ... nego kao što kažeš ... da se vratimo temi
    deuscroix

  2. #902
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Pa dosta je dzakova brasna pojedeno. Evo ti zadnje. 200 metara bulevara od semafora kod 5 Udovica do ulice ispred vezirovog mosta 670 000 eura, sto ispada fascinantnih 420 eura po metru kvadratnom. Toliko sa svim dazbinama otprilike kosta kvadrat stana u izgradnji

  3. #903
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    svasta li se nece naci kod nas. Ranki najveci CG politicar. Kad su ga poslije mjesec dana ispalili na jednu stranu, sad se ivo predstavlja kao uspjeh i principijelnost.
    Kako ti je ovo presmiješno, jesi li svjestan? Ranko i SDP se nikom nije nudio, nego je ispoštovao ''najveće'', pa ponudio saradnju pod svojim principima i načelima, čisto da se ispoštuje procedura i fer odnos.

    A i milion puta je u predizbornoj kampanji ponovljeno ''mi nećemo ni sa kim, drugi će morati sa nama''. Kako te nije stid da ovako nešto napišeš?

    I da, što da ne, Ranko i SDP su ovim potezom itekako pokazali mooda, a i održali riječ potpuno.

    Samo me zanima je li srećan @PrijekiLijek, jer njegov glas nije prosut, kao što mu rekoh i na PM, u toku predizborne kampanje, da gotovo da ne postoji mogućnost da njegov glas za ELPG bude prosut. Mada su mu ovdje napunili glavu bili kako je ''sve završeno'' i sve dogovoreno.

  4. #904
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Kako ti je ovo presmiješno, jesi li svjestan? Ranko i SDP se nikom nije nudio, nego je ispoštovao ''najveće'', pa ponudio saradnju pod svojim principima i načelima, čisto da se ispoštuje procedura i fer odnos.

    A i milion puta je u predizbornoj kampanji ponovljeno ''mi nećemo ni sa kim, drugi će morati sa nama''. Kako te nije stid da ovako nešto napišeš?

    I da, što da ne, Ranko i SDP su ovim potezom itekako pokazali mooda, a i održali riječ potpuno.

    Samo me zanima je li srećan @PrijekiLijek, jer njegov glas nije prosut, kao što mu rekoh i na PM, u toku predizborne kampanje, da gotovo da ne postoji mogućnost da njegov glas za ELPG bude prosut. Mada su mu ovdje napunili glavu bili kako je ''sve završeno'' i sve dogovoreno.
    Ahahahaha počela je nervoza Kako god okreneš, u koji god aranžman da SDP uđe, gašenje i nestanak im je neminovan. Živi i zdravi svi mi bili pa vidjeli. Proći će kao Građanska partija, zasluženo jer ne umiju kršteno zauzeti stranu.

  5. #905
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlažni snovi su ti to samo, i želje. Nemaš ni jedan argument za tu priču.

    Ne znam što nervoza, pa ovo su moje želje od početka??? Ovim SDP samo može da raste i da gura naprijed? Nije valjda da toliko nemaš pojma o politici?

    A to DPS koprcanje je iz očaja. Zaboravljaju da SDP može napraviti koaliciju sa opozicijom i u Baru, itd??? Pa zar ne može oformiti i tehničku Vladu?

    Opozicija me za sada prijatno iznenađuje, mada sam se pribojavao nekih uslova o simbolima, itd... Valjda su pročistili vazduh malo...

  6. #906
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nesto mi je ovo sve sumnjivo.Previse cuti DPS.Kao da nema nervoza,ali da sacekamo ova dva dana.Ko zna sta ce isplivati novo
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #907
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa dosta je dzakova brasna pojedeno. Evo ti zadnje. 200 metara bulevara od semafora kod 5 Udovica do ulice ispred vezirovog mosta 670 000 eura, sto ispada fascinantnih 420 eura po metru kvadratnom. Toliko sa svim dazbinama otprilike kosta kvadrat stana u izgradnji
    Dobra racunica. Kamo srece da nasi biraci o ovome vode racuna a ne o strofama i britvama.

  8. #908
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SDP je procijenio da nijedna opoziciona stranka nece uci u koaliciju sa dps-om.

  9. #909
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra je Pobjeda, bolje zna što misli barski SDP, nego sam SDP, a Pink prenosi, heheheh. A vijest im je, klasična neistina.

  10. #910
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Kako ti je ovo presmiješno, jesi li svjestan? Ranko i SDP se nikom nije nudio, nego je ispoštovao ''najveće'', pa ponudio saradnju pod svojim principima i načelima, čisto da se ispoštuje procedura i fer odnos.

    A i milion puta je u predizbornoj kampanji ponovljeno ''mi nećemo ni sa kim, drugi će morati sa nama''. Kako te nije stid da ovako nešto napišeš?

    I da, što da ne, Ranko i SDP su ovim potezom itekako pokazali mooda, a i održali riječ potpuno.

    Samo me zanima je li srećan @PrijekiLijek, jer njegov glas nije prosut, kao što mu rekoh i na PM, u toku predizborne kampanje, da gotovo da ne postoji mogućnost da njegov glas za ELPG bude prosut. Mada su mu ovdje napunili glavu bili kako je ''sve završeno'' i sve dogovoreno.
    Da me sramota?? Mene??? Druze, ne da ne osjecam ni S od toga, nego bi svi vi malo trebali da razmislite sta ste dosada uradili. Nije Mugosa od juce gradonacelnik, nego evo 15 godina, i dok se nije razisao sa Suhihovim bratom, bili ste u ljubavi samo takvoj. Ovo sto radite zadnjih 2 mjeseca je sprdnja, a ne politika. Principi??? Koji principi da te zamolim. Sad kad ste dobili kao mala djeca preko zuba, ucjenjujete ove druge na pricu evo godinama pricate da vam je prioritet skidanje DPS-a, pa ajde sad ako smijete odbijte ponudu. Licite na onaj vic, sta si to smo vec utvrdili sad samo dogovaramo cijenu.
    Politika nije egzaktna nauka, kao matematika, pa da prozivas narod kako neko zna ili ne. Eto ste vi svi od karijere, imali ste brat bratu dugo skolovanje. I nije bas da se iko na CG politickoj sceni pokazao kao odlikas. Toliko od mene pa samo da si mi zdravo sa svojim principima. Srecom moji nisu tako rastegljivi ko vasi

  11. #911
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad Sabovic i Stanic iz SDP-a podrze(i neka su) Palestinu onda je to normalno.A kada Milic ode u posjetu Rusiji da se izvini zbog sankcija,onda se cuda pisu protiv tog postupka.Zdravstvuj Milic,mrzitelji svega nepravoslavnog,podrzavatelji tiranina Putina i sta sve ne. A porediti Rusiju i Palestinu u istorijskom kontekstu sa Crnom Gorom je apsurdno.

  12. #912
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    A sta mogu da kazu. Odbijanje predloga SDP- a bi rasulo i njihove redove jer bi odmah pocele tirade eto niste bolji od ovih na vlast, samo su vam fotelje bitne. Vesela druzina u koja je dobila jedva 5 poslanika, u kojoj predsjednik partije optuzuje najblize saradnike za pljacku i fakticki ubacene elemente i druga koja gleda dje ce najbolje da prodje.
    Sta mislite koliko dugo ce to da traje. Ima da oci povade jedni drugima, a na prvim sledecim ce da ih DPS pokida na izborima. Ovo je cisto rasipanje neke energije koja se stvorila i koja ce poslije ovoga da gurne podgoricu ili u apatiju ili zagrljaj DPS-u
    Ali ko zna, mozda je to i plan

  13. #913
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamislite da se neki opozicioni poslanik slikao sa natpisom "support russia"? Ja mislim da bi vlast uvela policijski cas i citava masinerija po medijima bi krenula sa uvredama i ismijavanjem.Ali kad Sabovic i Stanic podrze Palestinu,onda svi cute! To vam je udba.Ako imas svoje misljenje koje se ne poklapa sa vladajucim,stavice te na stub srama.

  14. #914
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Nego, gdje su nam kolege forumasi koji su glasali za DF i SNP?


    Hvala Lepo

    Skoro su svi banirani.

  15. #915
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by igrac.vise View Post
    Zamislite da se neki opozicioni poslanik slikao sa natpisom "support russia"? Ja mislim da bi vlast uvela policijski cas i citava masinerija po medijima bi krenula sa uvredama i ismijavanjem.Ali kad Sabovic i Stanic podrze Palestinu,onda svi cute! To vam je udba.Ako imas svoje misljenje koje se ne poklapa sa vladajucim,stavice te na stub srama.
    Kakva udba i sta mlatis bezveze????? Da je sreće bilo bi bar hiljadu koji bi protestovali sto neki umobolnici ubijaju djecu i sto je i dijete u kolijevci proglaseno teriristom. Kome je to normalno trebao bi se ozbiljno zabrinuti za svoje mentalno zdravlje.

  16. #916
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Dobili ste +rep. Samo.. jeste li Vi iz Banja Luke ili iz CRO? U nedoumici sam.

    Hvala Lepo

    Fala,naprasno pozelenjeh. Iz Dervente sam inace.

  17. #917
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Super je ovo što se dešava. Onako malo za promjenu.

  18. #918
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kakva udba i sta mlatis bezveze????? Da je sreće bilo bi bar hiljadu koji bi protestovali sto neki umobolnici ubijaju djecu i sto je i dijete u kolijevci proglaseno teriristom. Kome je to normalno trebao bi se ozbiljno zabrinuti za svoje mentalno zdravlje.
    Citaj bolje malo sta pisem,nemoj iz svoje glave izvoditi zakljucak. Neka podrzavaju Palestinu,ne smeta mi. Ali isto tako,ako neko podrzava Rusiju neka ga ostave na miru.Da vam DPS naredi da postanete budisti,svi listom bi postali.

  19. #919
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by igrac.vise View Post
    Citaj bolje malo sta pisem,nemoj iz svoje glave izvoditi zakljucak. Neka podrzavaju Palestinu,ne smeta mi. Ali isto tako,ako neko podrzava Rusiju neka ga ostave na miru.Da vam DPS naredi da postanete budisti,svi listom bi postali.
    Ne moze se izvlaciti zakljucak iz tudje glave vec samo iz svoje. Zbilja ti ne smeta sto oni podrzavaju već sto ih ne kastigaju zbog toga.
    PS.
    Na ovom forumu je obaveza kulturnog dijaloga i bilo bi dobro da ne praktijes vise postove slicne izbrisanim. Svjetski terorizam nećemo rijesiti a teror vulgarnosti i nekulture odje ne prolazi.

  20. #920
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  21. #921
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Kakvi su SDP-ovci, predvodjeni Vujicom Lazovicem, kojima se ne ide iz DPS-ovskih fotelja. Pih.

  22. #922
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Upravo ovo hoću da kažem, zar niko nije pročitao ovu vijest? Priča se o nečemu što nije zaživjelo u startu. SDP i principi? Dobar vic.

  23. #923
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    11 11 11 nije lijepo iznositi javno PM-ove.
    Evo ja se ne udruzujem sa nikim, ali prosto mi je nevjerovatno da jedno mlado i pametno celjade nakon svega stoji iza stavova SDP-a.
    Ja sam ocekivala da ces se nakon svega izviniti i shvatiti sto se desava. Inace nijesma citala unazada, pa ako sam sto omanula, prashatj.

  24. #924
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Strašno ružno je ovo što je napisao igrac.vise...
    Neki očigledno da su vesele 90e daleko iza nas.

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2 i9502
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #925
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Što bi moj drugar lucke rekao, ''ne brini''. I nemoj mi se više pozivati na Pobjedu, Allaha ti.

Page 37 of 54 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 12:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 16:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •