Page 51 of 54 FirstFirst ... 414748495051525354 LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #1251
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Lucke da je sve tako lagano bilo kao što si napisao i nije. Ipak se čekalo par mjeseci do raspleta

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    Pa i jesam rekao da je zavrseno i da ce se cekat kraj jeta da se prasina slegne i da narod zaboravi izbore... pitajte kolegu 11/11/11 jesam li mu rekao na pm cak pred izbore par dana da ce sdp pustit niz vodu pcg i bogoja i da ce formirat vlast sa DPS-om.. par dana posle izbora kad se taj plan potvrdio medju partijama ja sam ovdje napisao da je sve zavrseno, a ostalo su samo planovi kako to realizovati u javnosti..
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #1252
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene samo zanima cemu ova drama pola godine, vjerovatno da izpilicare 3 fotelja vise
    sent from tabure

  3. #1253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Z600 View Post
    mene samo zanima cemu ova drama pola godine, vjerovatno da izpilicare 3 fotelja vise
    Drama je bila oko toga sto su mislili da mogu odraditi DPS, da ih obale i onda prikupe vlast za sebe. Sto bih pozdravio jer su u mojim ocima bili normalna opcija za zaokruziti.
    Ali onda je DPS odradio ono u cemu je najbolji. Priprijetio je funkcionerima sa "prljavim vesom" da ce razotkriti firme, ljubavnice, vanbracnu djecu, utaje poreza i pojedine korupcionarske afere. Tako da se vrh SDP-a usrao da ce gubljenjem uticajnih funkcionera koji zaposljavanjem donose glasove izgubiti i ovo malo uticaja sto im je ostalo.
    Onda je Milun platio spavacima u Pozitivnoj da naprave afericu kako bi SDP rekao "A ne ne ne... ne mozemo mi sa njima to je nestabilna partija" i evo narod je zaboravio da je DPS izgubio na izborima u Pljevljima, Baru, Podgorici, Kolasinu, Niksicu, Ulcinju i sad idemo opet nanovo.


    Ono sto bi realno bilo da se desi sada je rascijep u SDP-u. Ako ima imalo casti u Dzavidu Sabovicu (kao sto vjerujem da ima), napustice SDP i sa sobom svoj poslanicki mandat koji je ujedno i vecina u parlamentu...
    One Ring to Rule them all...

  4. #1254
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Postizborne koalicije

    Pa gledaj, nismo mi u zabludi. Mi samo zelimo drustvo jednakih sansi koje sada nije. Sto ti saborac pomenu, da ne kapiramo politiku, kapiramo je vecina odlicno.
    Zato sam pojedine ovdje i nazvao licemjerima, za razliku od tebe koji si bio cvrsto na jednoj strani sa jasnim ubjedjenjima. Od svih kvalifikacija kone mogu dati clanovima i simpatizerima Dpsa, licemjerstvo nije bila nikad.
    A za HTH i 11, koji je posebno bio pregaoc da napise kako su oni eto moralna gromada na politickoj sceni, oni ce taj epitet da dobiju bez problema.

  5. #1255
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Drama je bila oko toga sto su mislili da mogu odraditi DPS, da ih obale i onda prikupe vlast za sebe. Sto bih pozdravio jer su u mojim ocima bili normalna opcija za zaokruziti.
    Ali onda je DPS odradio ono u cemu je najbolji. Priprijetio je funkcionerima sa "prljavim vesom" da ce razotkriti firme, ljubavnice, vanbracnu djecu, utaje poreza i pojedine korupcionarske afere. Tako da se vrh SDP-a usrao da ce gubljenjem uticajnih funkcionera koji zaposljavanjem donose glasove izgubiti i ovo malo uticaja sto im je ostalo.
    Onda je Milun platio spavacima u Pozitivnoj da naprave afericu kako bi SDP rekao "A ne ne ne... ne mozemo mi sa njima to je nestabilna partija" i evo narod je zaboravio da je DPS izgubio na izborima u Pljevljima, Baru, Podgorici, Kolasinu, Niksicu, Ulcinju i sad idemo opet nanovo.


    Ono sto bi realno bilo da se desi sada je rascijep u SDP-u. Ako ima imalo casti u Dzavidu Sabovicu (kao sto vjerujem da ima), napustice SDP i sa sobom svoj poslanicki mandat koji je ujedno i vecina u parlamentu...

    Aooooooooo.... A masoni i Vatikan, ništa ovaj put, a?
    Last edited by Here To Help; 07-09-14 at 15:14.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  6. #1256
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obzirom da su definitivno izgubili i ovaj put da li cemo konacno docekati da lideri DF, SNP i Pozitivne podnesu ostavke i ustupe mjesta novim ljudima ili treba da izgube jos jedno 20ak izbora da bi se to desilo?
    Ridin' on the black train

  7. #1257
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Zasto bi odnosili ostavke. Osim pozitivne, DF i SNP imaju jako homogeno biracko tijelo i manje vise stabilne rezultate izbora. Generalno to je njihov vrhunac, i mogu samo da ga izgube, a da povecaju skoro pa nemoguce. Medjutim zbog nasih klasicnih podjela nova procrnogorska stranka moze da trazi unutar apstinenata i sdp biraca, plus nesto malo i to 0,1% dps biraca koji su nezadovoljni kako se partija brine o njima. Sa zadnjim pismima iz ulcinja i rozaja smo vidjeli da nezadovoljnih da promjene stranu jednostavno nema.
    Ovakvi zahtjevi za ostavkama lidera df-a su nerealni, jer se politika koju vode nece promijeniti. I dalje ce biti protiv nato, uvodjenje srpskog kao jezika, spc i sl. Ovakvi zahtjevi su jednostavno beznadje kada se sopstveni porazi reflektuju na druga lica

  8. #1258
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zasto bi odnosili ostavke. Osim pozitivne, DF i SNP imaju jako homogeno biracko tijelo i manje vise stabilne rezultate izbora.
    Zato sto im ti stabilni rezultati nikad nisu dovoljni za pobjedu i ocigledno je da te dvije partije ne mogu privuci nikad nikog osim srpsku opciju koja se krece na oko 32-38% konstantno i cije glasove ove dvije partije dijele, ako iskljucimo Dedejica i slicne avetinje. Ocigledno je da se izbori ne mogu dobiti bez privlacenja procrnogorskih biraca a sadasnji lideri DF i SNP ukljucujuci i Lekica su se pokazali potpuno nesposobnim da to urade i naprave zaokret ka drzavotvornoj politici. Stoga i treba da idu i to sto prije jer dok god su Pedja, Lekic, Medojevic, Mandic, Milic, Danilovic tu ne postoji ni teoretska sansa da se vlast u CG mijenja.
    Ridin' on the black train

  9. #1259
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Zato sto im ti stabilni rezultati nikad nisu dovoljni za pobjedu i ocigledno je da te dvije partije ne mogu privuci nikad nikog osim srpsku opciju koja se krece na oko 32-38% konstantno i cije glasove ove dvije partije dijele, ako iskljucimo Dedejica i slicne avetinje. Ocigledno je da se izbori ne mogu dobiti bez privlacenja procrnogorskih biraca a sadasnji lideri DF i SNP ukljucujuci i Lekica su se pokazali potpuno nesposobnim da to urade i naprave zaokret ka drzavotvornoj politici. Stoga i treba da idu i to sto prije jer dok god su Pedja, Lekic, Medojevic, Mandic, Milic, Danilovic tu ne postoji ni teoretska sansa da se vlast u CG mijenja.
    Što je DPS bez Mila?

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Pa i jesam rekao da je zavrseno i da ce se cekat kraj jeta da se prasina slegne i da narod zaboravi izbore... pitajte kolegu 11/11/11 jesam li mu rekao na pm cak pred izbore par dana da ce sdp pustit niz vodu pcg i bogoja i da ce formirat vlast sa DPS-om.. par dana posle izbora kad se taj plan potvrdio medju partijama ja sam ovdje napisao da je sve zavrseno, a ostalo su samo planovi kako to realizovati u javnosti..
    Gdje je inače taj 'gospodin' kolega? Oće li imat obraza da se pojavi poslije svega, još nas je zebavao da ispadne faca
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  10. #1260
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Pa i jesam rekao da je zavrseno i da ce se cekat kraj jeta da se prasina slegne i da narod zaboravi izbore... pitajte kolegu 11/11/11 jesam li mu rekao na pm cak pred izbore par dana da ce sdp pustit niz vodu pcg i bogoja i da ce formirat vlast sa DPS-om.. par dana posle izbora kad se taj plan potvrdio medju partijama ja sam ovdje napisao da je sve zavrseno, a ostalo su samo planovi kako to realizovati u javnosti..

    Jes, jes, sve je to baš tako. Da će sdp sa dps-om završit, pretpostavljalo je pola foruma. A to da je sve bilo dogovoreno prije tri mjeseca - pojma nemam što će vam ta priča. U stvari znam, treba stvorit utisak svemoćnosti pred poluglupim i glupim narodom. Ipak je gro glasača dps-a onaj mrčeni narod te plače pred Milovom slikom sve mazeći je, a oni stvarno vjeruju u genijalnost, visprenost i ne znam kakve sve još mogućnosti dps-a. Isto ste se fino preznojili, poznajete vi, bolje nego iko, nezajažljive guuzice sdpovaca. Da su dobili na izborima onoliko koliko su se nadali, skuplje biste platili (kažem vi - dps, a u stvari plaćamo svi mi, dps to sebi refundira) njihove usluge. Sad se gađate pričom kako ste sve znali, sve planirali i sve sproveli u djelo. Druže, vaša snaga je u brojnosti, ne u pameti. Najprimitivniji principi su razrađeni 25-godišnjom praksom, a ne pameću Miga Padežomučenika, Sveta Filozofivog, dr Miška Dekana, Daliborke Folderske i mr Milana Babovića zvanog deža vi.
    Last edited by NHM; 07-09-14 at 21:10.

  11. #1261
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Gdje je inače taj 'gospodin' kolega? Oće li imat obraza da se pojavi poslije svega, još nas je zebavao da ispadne faca
    Nema kad, zauzet je smjenjivanjem dps-a u Baru.
    http://www.cdm.me/politika/srzentic-...asic-skupstine
    Shit has hit the fan !

  12. #1262
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Što će sad "prinicpjelni" Šabović?Oće li napustiti firmu ili će i dalje da se verbalno ne slaže sa politikom svoje stranke
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  13. #1263
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Postizborne koalicije

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Zato sto im ti stabilni rezultati nikad nisu dovoljni za pobjedu i ocigledno je da te dvije partije ne mogu privuci nikad nikog osim srpsku opciju koja se krece na oko 32-38% konstantno i cije glasove ove dvije partije dijele, ako iskljucimo Dedejica i slicne avetinje. Ocigledno je da se izbori ne mogu dobiti bez privlacenja procrnogorskih biraca a sadasnji lideri DF i SNP ukljucujuci i Lekica su se pokazali potpuno nesposobnim da to urade i naprave zaokret ka drzavotvornoj politici. Stoga i treba da idu i to sto prije jer dok god su Pedja, Lekic, Medojevic, Mandic, Milic, Danilovic tu ne postoji ni teoretska sansa da se vlast u CG mijenja.
    Opet da te vratim. Priblizavanju koje drzavotvorne opcije. Sve da im Slavko na celo dodje, opet cemo imati da im nesto spocitamo. Ono sto je nasa realnost je da nam vlast jos uvijek odgovara. Ono sto je problematicno je sto ce do smjene doci kao i u srbiji, na ulici. Koliko god smatrali nismo mi jos dno dotakli, a navikli smo da je beznadje svakodnevica.
    Kao i svuda vlast nije skidala sirotinja, vec srednja klasa i bogatasi. Kada takve zaboli ova vlast tek onda mozes ocekivati promjene. Ali dokle god je vecina srednje klase kod nas zaposljena u drzavnoj upravi, smjene nece biti. Pa sve da ne znam ko dodje na celo DF-a i SNP-a.
    Kao sto ti prije pomenuh necu da glasam pro srpske stranke zbog ovoga i onoga, nego cu DPS ne predstavlja problem opozicije, nego tvoj problem

  14. #1264
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja napisah jednom dobrom prijatelju koji je u vrhu SDPa u Tivtu ,dal ga je sramota svoje partije. nista mi nije odgovarao, da mi je znati zasto.
    ja sam stvarno vjerovao da nece sa njima toliko su im usta bila puna price o trecem putu, o losem DPSu da je nemoguce bilo da budu sa njima. poseno jer su pljuvali jedno drugo sto ne bi pas sa maslom pojeo.
    ali opet ona stara politika je urva izvinite sto psujem. mene licno nisu izvarali jer ih nisam glasao ali ce brzo izbori u Tivtu, samo sto je ovdje DPS jak i bez njih. tako da se nece nesto mnogo ni mjenjati nece se morati svadjati da bi se uz gusle mirili.
    u svakom slucaju ne bi mogao zaokruziti Danilovica pa ne znam sta da bude.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #1265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Ovo je Tip kojeg cu uvijek glasati dje god bio.
    One Ring to Rule them all...

  16. #1266
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    И ја волим добре бркове видјети.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  17. #1267
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Makar neće bit previše izmjena u funkcionisanju grada. Eto, više nećemo imat mugiće nego migiće. Bolje to nego da se zovu bogojevići. Bečići usred Podgorice - ne ide. To je dolje za primorje.
    Last edited by NHM; 09-09-14 at 09:32.

  18. #1268
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Opet da te vratim. Priblizavanju koje drzavotvorne opcije. Sve da im Slavko na celo dodje, opet cemo imati da im nesto spocitamo. Ono sto je nasa realnost je da nam vlast jos uvijek odgovara. Ono sto je problematicno je sto ce do smjene doci kao i u srbiji, na ulici. Koliko god smatrali nismo mi jos dno dotakli, a navikli smo da je beznadje svakodnevica.
    Kao i svuda vlast nije skidala sirotinja, vec srednja klasa i bogatasi. Kada takve zaboli ova vlast tek onda mozes ocekivati promjene. Ali dokle god je vecina srednje klase kod nas zaposljena u drzavnoj upravi, smjene nece biti. Pa sve da ne znam ko dodje na celo DF-a i SNP-a.
    Kao sto ti prije pomenuh necu da glasam pro srpske stranke zbog ovoga i onoga, nego cu DPS ne predstavlja problem opozicije, nego tvoj problem
    Nemoj zamjerit ali ovo je chista gubitnichka pricha zbog koje opozicija i prolazi na izborima kako prolazi evo od referenduma. Kriv Milo kriva kradja kriv narod kriv ovaj kriv onaj svi krivi samo ne Lekic, Milic, Mandic i kompanija i njihova politika koja je em do skoro otvoreno, a i dan danas prikriveno, antidrzhavna, em totalno nekonkretna za bilo sto van "identitetskih pitanja". Niko zhivi ne zna shto oni nude i zashto bi onda "bogata i srednja klasa" koju ti pominjesh glasala za njih kad sa njima ne znaju na chemu su. Sa DPS znaju, zato i nece da rizikuju. Istina je da DPS predstavlja moj problem ali zato i opozicija ovakva kakva je sad takodje predstavlja moj problem a ne rjeshenje.
    Ridin' on the black train

  19. #1269
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Milo objasnio, može lock.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  20. #1270
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Posprda se sdp sa nama kvalitetno... Tako obično bude kad ne slušaš pametne ljude i fino śediš doma uz kokice...
    #fakenews

  21. #1271
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    a moja komsinica dan ranije napustila zemlju - da ne smeta dok pametni glasaju
    She is only here to annoy herself!

  22. #1272
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Posprda se sdp sa nama kvalitetno... Tako obično bude kad ne slušaš pametne ljude i fino śediš doma uz kokice...
    Khm, khm...

    Najbolje je apstinirati. Niti si prevaren, niti drugima puniš džepove. Da je sreće da svi tako rade, zapitali bi se političari. Pa kad bude kvalitetnih pojedinaca i grupa, dati svoj glas.

    Elem, meni ni iz džepa ni u džep ko god da je na vlasti. Posao, ljubav, zdravlje i familija mi ne zavise od politike, stoga, dobro je. Al moram priznat da još manje volim SDP i da im zasta skoriji kraj želim. Svojim ponašanjem su riječi "princip" dali sasvim novu dimenziju. Ja imam transfer blama zbog ovog SDP dogovora, ne znam kako je onima koji su ih glasali...

  23. #1273
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    KRIVOKAPIĆ: Nijesmo prevarili birače, skoro u potpunosti smo primjenili platformu ELPG

  24. #1274
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Njegoš je izmislio naizmjeničnu struju. Vjerujte mi kad vam kažem.

  25. #1275
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post

    Kako da dam glas Pozitivnoj, ali da moj glas ne ode preko Ranka "principijelnog" Dps-u?
    Kako da glasam Lekica ali da moj glas ne ode za Mandica?
    Imam osjecaj kako god da glasam, nakraju moj glas ode onima kojima ne zelim da ode..


    +1,bravo.samo bih dodao jos,kako da glasam becica a da glas ne ode onima kojima su puna usta smjene rezima,a za podgoricu i cg ih(koliko se vidi moze vidjet)boli briga,da ne kazem sto drugo.


    QUOTE=AdO_pG;3754957]zar jos postoji neko ko misli da dps ne kontrolise situaciju u podgoricU,tj. da ce na ovaj ili onaj nacin zadrzati vlast u glavnI grad?[/QUOTE]

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    sve je ovo neko genijalno osmislio ne bi li se dps-u omogucio jos jedan mandat ili vise...drugim rijecima,cirkus na nasoj politickoj sceni se nastavlja,kakva farsa.
    postovi prije i poslije izbora...pa oni se tako fino sprdaju s narodom,ovo postaje tragikomicno
    Last edited by AdO_pG; 09-09-14 at 21:12.

Page 51 of 54 FirstFirst ... 414748495051525354 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 12:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 16:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •