Page 41 of 54 FirstFirst ... 3137383940414243444551 ... LastLast
Results 1,001 to 1,025 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #1001
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Nemoguce kako se igraju sa narodom i glasovima koje su dobili.
    Tu es mon héro!

  2. #1002
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://m.cdm.me/iphone/prikazvijesti...t=1000&rkat=23

    Evo Šabović kaže da je SDP kriv za sve što se dešava jer se predugo čekalo da se krene sa opozicijom, i da se nada da će ih glasači kazniti na sledećim izborima zbog toga. Mada nemaju ih kud više kazniti.

    Sad će se @11/11/11 javiti da kaže da je Šabo ubačeni rušilački element DFa, i kako je SDP principijelan, Bože sačuvaj da je predugo sjedio na dvije stolice i predugo vagalo, ne ne, nikako... E ako ih Šabović kritikuje, ne znam odakle obraza ovim sitnim partijskim vojnicima da ih brane, no je đon deblji od obraza.

  3. #1003
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Sad obavezno masovno izađite na ponovljene izbore, nemoj slučajno da padne izlaznost ispod 70%, opet dajte povjerenje ovim diletantima u partijama.
    In vino veritas

  4. #1004
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,097
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,390
    Thanked in
    1,230 Posts

    Default

    Evo mislim taman kao Lucas.
    Medo_je evo sto kaze neko iz SDP-a, da ne bude da sam ja neobjektivna

    "„Kriv je SDP jer smo previše odugovlačili sa donošenjem odluke da idemo sa opozicijom. Time smo ostavili prostor DPS-u da učini sve što može da uništi Pozitivnu. Nadam se da će nam birači vratiti za ovo na izborima“, kazao je on za Dan."

    Ili i dalje ima neko ko misli da je SDP principijelan i slicno?

  5. #1005
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,806
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,323
    Thanked in
    2,173 Posts

    Default

    KRAH PREGOVORA: SDP većinski protiv manjinske uprave u Podgorici, novi izbori najrealniji


    No comment.

    Ipak ima comment, ovo no comment je značilo "Msilim, šta reći..."

    Ako se sve ovo ovako završi, očekujem da sdp skoči za vrat Pozitivnoj i optuži je za neuspjeh u formiranju vlasti. Očekujem i pokušaj preuzimanja dijela glasačkog tijela Pozitivne. Očekujem i da sdp napravi neki predizborni koalicioni sporazum sa dps-om "na jasnim programskim principima" i na "potpuno drugačijim osnovama" nego što je to bilo u prošlosti.
    Last edited by NHM; 01-08-14 at 12:11.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #1006
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  7. #1007
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Živo me zanima hoće li preći cenzus ovaj put. Iskreno sam vjerovao da će biti toliko inteligentni da neće sa Dps_om. Ja mislim da su se oni svjesno žrtvovali zarad Dpsa, jer će ovi sada gledati da osvoje apsolutnu vlast.
    I još se nadam da će se pozitivna procistiti, da se ima makar jedna partija za koju se može glasati, jer bez dobre procrnogirske stranke nema smjene Dpsa.
    I ostavite se prozivanja 11.11.11 lucketa odličnih, momci su vjerovali što im se givirilo i prenosli ovdje.

    Dps je ušao svima u sve pore života i izgleda da imaju Draga u svim partijama na svim nivoima, tu će najviše vremena trebati da se očisti
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #1008
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ni meni nije jasno o cemu razmisljaju ti izgubi iz SDP-a koji su protiv ovog dogovora. Kako oni misle da politicki prezive onda, kad im je i DPS sad zalupio vrata? Oni su gotovi.. maloumnici...


  9. #1009
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitam li se samo kolko je leglo eura na račun Bogojeviću, da uništi jednim šahovskim potezom dogovor SDP i Pozitivne, i time zaustavi kolaps DPS-a.
    Last edited by GonL; 01-08-14 at 12:50.

  10. #1010
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,097
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,390
    Thanked in
    1,230 Posts

    Default

    Ja mislim slijedece (boldovacu jer je to nesto sasvim novo):

    SDP treba da udje konacno u koaliciju sa DPS-om i pokusa da ih promijeni iznutra

    A da mi je znati stide li se ove recenice SDP-ovci. Promijeniste li ih za ovih 17 godina?

  11. #1011
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ako ovo prezive onda ce sve prezivjeti, ja ne kapiram koja im je sada teorija ponovnih izbora?
    koalicija sa DPSom?? imace svog kandidata pa ocekuju vise glasova kao da ih je pozitivna sada kocila sta.
    neka bude ista situacija sa glasovima, sta ce se promjeniti tj hoce li smanjiti uslove za dogovor sa DPSom/
    u opste mi nije jasno kakva im je ideja, jedino ne misle da svi kolektivno glasaju DPS da se ne muce.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #1012
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema veze, nek vam je sa srećom. Ako je mog'o Milo od 1989te moći će i do 2019te no problemo.

    Možda padne neki dodatak na listu uskoro..
    http://www.conservapedia.com/List_of_dictators

  13. #1013
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ako ovo prezive onda ce sve prezivjeti, ja ne kapiram koja im je sada teorija ponovnih izbora?
    koalicija sa DPSom?? imace svog kandidata pa ocekuju vise glasova kao da ih je pozitivna sada kocila sta.
    neka bude ista situacija sa glasovima, sta ce se promjeniti tj hoce li smanjiti uslove za dogovor sa DPSom/
    u opste mi nije jasno kakva im je ideja, jedino ne misle da svi kolektivno glasaju DPS da se ne muce.
    Jednostavna im je ideja. Da trguju nešto lično za svoju gu*icu. To je jedini princip koga se drže ko pijan plota sve ove godine.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  14. #1014
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    U svemu ovome SNP izvleči najveću korist. Princip tišine i mudre kampanje samo može da im poveća biračko tijelo, dok princip govorim glasno i nosim psa sa sobom dovodi do novih izbora...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #1015
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    http://m.cdm.me/iphone/prikazvijesti...t=1000&rkat=23

    Evo Šabović kaže da je SDP kriv za sve što se dešava jer se predugo čekalo da se krene sa opozicijom, i da se nada da će ih glasači kazniti na sledećim izborima zbog toga. Mada nemaju ih kud više kazniti.

    Sad će se @11/11/11 javiti da kaže da je Šabo ubačeni rušilački element DFa, i kako je SDP principijelan, Bože sačuvaj da je predugo sjedio na dvije stolice i predugo vagalo, ne ne, nikako... E ako ih Šabović kritikuje, ne znam odakle obraza ovim sitnim partijskim vojnicima da ih brane, no je đon deblji od obraza.
    Meni je fenomen koliko si ti opcinjen sa ovim mojim nalogom. Lijepo je znati da neko na mene misli 24h.

    Napisa li ti idje ovdje neku svoju analizu, misljenje, stav, ili ces dovijeka raditi copy/paste bombasticnih novinarskih naslova, i patki?
    Pocni malo da mislis i svojom glavom, ne gledaj u Vijesti kao u enciklopediju.

    I ne brini ti za mene, ni za SDP, davno sam ovdje napisao da bi mi bio mali posa' da pozdravim SDP onog momenta kada procijenim da su prosuli moj glas i glas ljudi koje sam doveo tu. Jer ja necu sigurno klimati glavom na odluke koje su u suprotnosti sa recenim i koje se kose sa mojim principima.

    Ali na moju odluku svakako nece niti moze uticati ni Vijesti, ni razni "nezavisni intelektualci", a bgm ni razne avetinje sa CdM foruma.

    Sto i tebi savjetujem, da pocnes misliti svojom glavom.

    A SDP, koliko vidim, do sada radi upravo onako kako je i pricao???

    I ne brini ti za 11/11/11, ima dje on poci sve i da mu postane tijesno u CG, pa i u zemlju EU, jer ne zavisim ni od Vujice ni od Grujice.

  16. #1016
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preživjeće sdp na nekih 3-4 % podrške,toliko imaju stranačkih botova zaposlenih po javnim preduzećima.
    To je ,ionako,oduvijek bila oko-cenzusna stranka, +- koji procenat.

    U međuvremenu,Milaš će da zagrijava ''čestitog patriotu '' Mića Vlahovića ili nekog sličnog koji će ''iznutra da mijenjaju dps'' ka' što ih je ''mijenjao'' sdp.
    I cirkus može da se nastavi...
    Shit has hit the fan !

  17. #1017
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    SDP radi za DPS, vazda bilo vazda biće, glas njima je glas DPS-u.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  18. #1018
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GonL View Post
    Pitam li se samo kolko je leglo eura na račun Bogojeviću, da uništi jednim šahovskim potezom dogovor SDP i Pozitivne, i time zaustavi kolaps DPS-a.
    U cijeloj ovoj šizofreniji jedino je on postupio moralno. U predizbornoj kampanji je jasno ponudio biračima profesionalizaciju javne uprave; u postizbornom periodu nije dobio podršku za to od strane koalicije koja je stajala iza njega i opozicije i uradio je, po meni, ispravnu stvar - ogradio se od ove šarade i sačuvao sopstveni ugled i dostojanstvo. Da ne pričam o tome da čak nije bio ni uključen u ove poslednje pregovore.
    In vino veritas

  19. #1019
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    U cijeloj ovoj šizofreniji jedino je on postupio moralno. U predizbornoj kampanji je jasno ponudio biračima profesionalizaciju javne uprave; u postizbornom periodu nije dobio podršku za to od strane koalicije koja je stajala iza njega i opozicije i uradio je, po meni, ispravnu stvar - ogradio se od ove šarade i sačuvao sopstveni ugled i dostojanstvo. Da ne pričam o tome da čak nije bio ni uključen u ove poslednje pregovore.
    da mi je neko pricao da je moguce ne bi mu vjerovao, staviti covjeka bez mrlje u biografiji da ih vodi onda ga zbunjivati tokom kampanje i opet osvoje dovoljno da se oni pitaju i na kraju ne dati podrsku njemu. tj ne dati podrsku sami sebi sto su pricali.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #1020
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    I neko mi rec da raskol u pozitivnoj i sami dps ne mogu tako lako unistiti dogovor o manjiskoj vlasti.Ne kapirate politiku al dobro
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #1021
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Kakve sad veze ima DPS sa ovim? Hoće li ikad mrčena opozicija preuzeti odgovornost za svoje neuspjehe?
    In vino veritas

  22. #1022
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    U predizbornoj kampanji je jasno ponudio biračima profesionalizaciju javne uprave.. Da ne pričam o tome da čak nije bio ni uključen u ove poslednje pregovore.
    Ništa on nije ponudio osim potpuno prazne priče o ''trećem putu'' i sličnim vicevima. A koliko je to ozbiljno vidiš i sam s obzirom da ga ni ovi njegovi nijesu zarezivali ni za suvu šljivu: nit' ga sdp zvao na pregovore sa dps-om,nit' ga je zvala pcg na pregovore sa opozicijom,nit' ga iko išta pita o bilo čemu.

    Bio i ostao potpuno nebitna pojava.
    Shit has hit the fan !

  23. #1023
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Ništa on nije ponudio osim potpuno prazne priče o ''trećem putu'' i sličnim vicevima. A koliko je to ozbiljno vidiš i sam s obzirom da ga ni ovi njegovi nijesu zarezivali ni za suvu šljivu: nit' ga sdp zvao na pregovore sa dps-om,nit' ga je zvala pcg na pregovore sa opozicijom,nit' ga iko išta pita o bilo čemu.

    Bio i ostao potpuno nebitna pojava.
    O, pa teško da je nebitna pojava. Prije će biti da su ga 'svoji' tretirali kao nebitnog statistu i da je on adekvatno odgovorio i jedini pokazao integritet na trenutnoj političkoj sceni Od mene ima poštovanje za ovaj potez, iako se ne slažem sa njegovim idejama.
    In vino veritas

  24. #1024
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

  25. #1025
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Principi brale, SDP priiinciiiiipiii

Page 41 of 54 FirstFirst ... 3137383940414243444551 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 11:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •