Page 52 of 54 FirstFirst ... 24248495051525354 LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 1341

Thread: Postizborne koalicije

  1. #1276
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default



    Hahahhahhahahha ovo je BOG

  2. #1277
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    KRIVOKAPIĆ: Nijesmo prevarili birače, skoro u potpunosti smo primjenili platformu ELPG
    što se tiče bezobrazluka obrnuo je još jedan nivo
    She is only here to annoy herself!

  3. #1278
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    što se tiče bezobrazluka obrnuo je još jedan nivo
    Nakon svega je očigledno da je Milo dobio žestoku konkurenciju na jedinom planu koji ga može ugroziti u ovakvoj Crnoj Gori - upravo bezobrazluku. Vjerujem da je gledajući ovu Rankovu bravuru pomislio u sebi "I've created a monster", pardon " stvorio sam čudovište".
    Vjerujem da mu nije svejedno.

  4. #1279
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Žalosna li je naša politiška scena.
    Na jednoj strani prosrpske partije zarobljenje u prostoru i vremenu, na drugoj partije koje ne priznaju i ne prepoznaju ništa osim ličnog interesa.

  5. #1280
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    DOBRO JUTRO DRAGI DRUGARI! ... Desilo se ono Sto je vecina zapravo i mislila da ce da se desi...Desilo se to,da cemo jos 4 godine da pricamo,laprdamo,ubjedjujemo jedni druge ko je u pravu,a vladace oni koje NIKO NECE, I NE VOLI,MAKAR PO PRICI NA OVOM FORUMU(OSIM LUCKE91,ALI O NJEMU CU KASNIJE)...I apsolutno je nebitno sto ce biti za 4 godine,jer ce tada vecina clanova foruma imati DRUGE ARGUMENTE,I MOZDA CAK OPRECNO DRUGACIJE STAVOVE! Ono sto je bitno ,je priznati da ste se razocarali u svoj izbor(ukoliko jeste naravno) ,a ne pricati ''VIDJE LI KAKO NAS OVAJ SDP NA*UZI'' ...Budite LJUDI JEDNOM,KAZITE DA STE ISPALI BUDALE JER STE DALI POVJERENJE NEKOM KO VAS JE IZDAO,I SVI CE VAS VISE CIJENITI...Priznajte sami sebi,da niste napravili pravi izbor...

    A Sada,zelio bih da cestitam LUCKETU_91 ,prvo na prognozi rezultata,a onda i na pobjedi ! ... i znaj,uopste ne trolujem,vec TEBE LUCKE_91 CIJENIM I POSTUJEM(u okvirima forumske diskusije) NAJVISE OD SVIH,cak vise i od vecine ljudi sa kojima dijelim zajednicko misljenje!
    ZASTO!?! ...Zato sto si ti prvi rekao,kako ce se razvijati situacija,zato sto si jedini 100-procentno stao iza svojih stavova onda kad te OGROMNA FORUMSKA VECINA NAPADALA '' KAKO MOZES DA BUDES ZA DPS'' ...i najvaznije ,zato sto se ne stidis onoga sto pricas,ne bjezis od svoga stava (kojeg se ja iskreno gnusam,ali to je sad manje bitno) i spreman si da vodis raspravu sa 1000 razlicitih ljudi ovdje na forumu(i to najcesce onih koji se sad prave slijepi i iznandjeni!!!) ...JOS JEDNOM TI CESTITAM,I ZDRAVO MI BIO!!!

  6. #1281
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na kraju potpuno očekivan epilog, mada su malo zatezali sa konačnim aranžmanom. Daleko smo mi od bilo kakve zrelosti kao društvo nažalost, još će vode i vode Moračom proteći da se ovdje nešto promjeni.
    Što bi rekli "sarsovci" - stvarnost nam je crno-bijela , a budućnost siva :frown::frown::frown:

  7. #1282
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Nemam kad sad nista napisati, a imala bih dosta toga. Prozvala bih prvo 11/11/11 i Medo_je
    Za sad samo jedan gif, imam i odgovarajuci ton, ali kad sredim bice.
    SDP najljigavija partija koja je ikada postojala na crnogorskoj politickoj sceni.


  8. #1283
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    I krecemo sa zaposljavanjem.
    Nusret Canovic direktor Parking Servisa Podgorica.
    Zna li dje su parkinzi u PG?

  9. #1284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ti je sve u skladu da depolitizacijom gradske uprave

  10. #1285
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Depodgorizacija gradske uprave je mozda prava rijec? Jos jedan Plavljanin ce svojim nadasve velikim iskustvom doprinijeti boljem razvoju grada u kojem nikad nije zivio. U svojoj dugoj karijeri je bio Direktor parking servisa pored plavskog jezera, gdje je iskazao izuzetan potencijal koji ga je preporucio za ovako odgovornu djelatnost, problem je samo sto nema stan u Podgorici pa ce mu isti biti dodijeljen da ne bi putovao I trosio narodne pare za gorivo.

  11. #1286
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobar akcenat za kraj teme
    Krivi smo mi što smo ih pustili

    Komentari (1) A A A
    Autor: Boris Darmanović Tresla se gora rodio se miš. Na birališta smo (većina nas) izašli 25. maja ove godine. Danas je 6. septembar i mi objavismo osnovane naznake da će doći do formiranja vlasti, prvenstveno u Podgorici, pa i u ostalim gradovima u kojima se glasalo.
    Boris Darmanović


    Birači, oni koji su izašli s vjerom da idu u pomoć demokratskom sistemu koji formira vlast, sigurno su obeshrabreni da to učine opet.
    Sad je jasno da smo bili učesnici najčudnijih izbora do sada. Definitivno istorijskih, ali na onaj drugi način.
    Kad se samo sjetimo koliko je bilo preokreta, izjava, pouzdanih informacija, dogovora i rasturanja dogovora.
    Sjetite se samo svih principijelnih pred i post izbornih izjava, koje čusmo, napisasmo i pročitasmo.
    Na stranu sve to, naučili smo da sve izjave ne shvatamo previše ozbiljno. One su izgleda postale obične dnevne predstave za javnost koje nekad zavise i od raspoloženja jednog lidera, ili potpredsjednika partije.
    Nego, ono što je najinteresantnije, shvatili smo kakav višepartijski sistem mi zapravo baštinimo.
    U Crnoj Gori broj partija nije onaj na listi parlamentarnih. On je, zapravo, mnogo veći. Ima indeks. Nazovimo ga indeks crnogorskih političkih partija ili ICPP. Po slobodnoj procjeni, on bi trebalo da iznosi negdje oko 2,25 do 2,5. Ovim indeksom množimo broj partija u parlamentu I dobijate realnu cifru. Zašto? Pa, na primjer samo u koaliciji ELP se da primijetiti oko pet političkih partija u zvanične dvije. U Pozitivnoj je struja za saradnju s opozicijom, saradnju sa opozicijom koja je u vlasti, dok u SDP je dio za saradnju sa opozicijom, saradnju sa vlašću i peta partija je sam predsjednik partije Ranko Krivokapić.
    U DPS-u je stvar kompleksnija, ali su oni bar po pitanju želje za vlašću homogeni. Ostatak opozicije kao npr. DF ima ICPP značajno veći, prelazi 5, ali se ponderiše sa malim partijama koje imaju indeks 0,5 pa je prosjek i dalje isti.
    Ova gužva nam je stvorila sistem u kojem je sve stalo dok se sve ove partije same sa sobom, a zatim i sa opozicionim ili vladajućim partnerom ne dogovore što su uopšte i izlazile na izbore. Ta odiseja je evo trajala i trajala do danas, kad je je stvar malo izvjesnija. Ali ipak niko se od nas još ne smije zakleti da je ono što su dogovorili zapravo ono što su dogovorili.
    A mi, mi čekamo na nove projekte i investitore, a investitori ne čekaju. Njima se ide, jer ne vjeruju. I naravno, nisu krivi oni, već mi. Mi što smo sve ovo dopustili.


Page 52 of 54 FirstFirst ... 24248495051525354 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj vladajuce koalicije? Za koga bi glasali?
    By Peko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 04-06-11, 11:54
  2. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •