Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 136

Thread: Kad je nevinost sramota...

  1. #26
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    apsolutno NE ! niti o 'nevinosti' treba razmishljati na taj nachin....tvoje tijelo nije objekat...postoji pravo vrijeme koliko se peche kokoshka, koliko se muti shlag, ali sa ovakvim stvarima nema prorachuna! ne znam koliko je tebi godina, pretpostavljam ne previshe chim imash ovakvu 'dilemu' (ovo je recheno bez ikakve negativne konotacije)... postoji samo vrijeme kada je prerano, kad tvoje tijelo nije spremno za promjenu, kad tvoj mozak nije spreman za pritisak i odgovornost, kad josh uvjek nije naishao onaj pravi....a prekasno...nikad nije, vjeruj mi!
    iskreno, mislim da si doshla da trazish savjet na pogreshnom mjestu...ovdje je toliko ljudi(chast izuzecima) seksualno isfrustrirano.
    znam toliko NORMALNIH,pametnih,lijepih i opushtenih djevojaka koje su josh uvijek nevine i nisam primijetila da to bilo kako istichu ili da se toga stide....sa druge strane znam i one koje to vishe nisu, a neke od njih to sada dozivljavaju kao jedan svoj veliki hendikep....jer vjeruj mi da CG nije ni najmanje moderna i emancipovana u bilo kom smislu (pa ni po pitanju sexa) koliko mi to ovdje neshto forsiramo!
    ovo ti sve govorim da bi sama sjela i razmislila....shta za tebe lichno znachi tvoja nevinost,koliko sebe dozivljavash kao drugachiju od ostalih, koliko ti smeta ili te chini ponosnom...jer zeljeli mi to ili ne, ipak se to na ovaj ili onaj nachin u nashoj sredini djevojci pishe kao plus...u njenoj glavi ili glavi nekih drugih ljudi!poz
    What should I do,I'm just a little baby ?

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Alucard
    Nije mi jasno zasto se uopste daje tolika vaznost tome... mada ako je neko nevin i poslije dvadesete onda nesto nije u redu sa njim ili njom...
    Ne mora da znaci. Sto ne kazes fino ljudima? Da sam ja na tvom mjestu, ja se ne bih stidjela uopste.
    Btw, ne znam zasto bi ikoga bilo sramota da to prizna...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #28
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ne mora da znaci. Sto ne kazes fino ljudima? Da sam ja na tvom mjestu, ja se ne bih stidjela uopste.
    Btw, ne znam zasto bi ikoga bilo sramota da to prizna...

    pa ne stidim se ja...znam da nesto nije u redu sa mnom ko jos ima dva pupka osim mene...
    son cosas de la vida

    I refuse to join any club that would have me as a member.

  4. #29
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Br/Bg
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alucard
    Nije mi jasno zasto se uopste daje tolika vaznost tome... mada ako je neko nevin i poslije dvadesete onda nesto nije u redu sa njim ili njom...
    Ma predrasude. Znam momka koji ima 22 godine i nije se ni poljubio nikada sa djevojkom, a ne sto vise. Sad ce navaliti bujica komentara tipa kako je to *****. Str8 je 100%, samo eto nije imao srece sa djevojkama koje su mu se iskreno svidjale,a nije htio vezu sa bilo kojom.
    Sa druge strane ako neko zeli da spava prvi put sa nekim do koga mu je iskreno stalo ne mora da znaci da je nastran zbog toga. To je licno pravo da ima seksualni zivot kakav zeli, a ne kakav mu drustvo nametne. Niko nikog ne moze prisiliti na to. A najgore je to uraditi samo zato sto su to drugi vec odavno uradili. Pa sta sad, ako drugi lupaju glavom o zid i ja treba znaci da lupam. Ma boli mene ***** sta drugi rade, ja sam ja, drugi su drugi. Covjek treba da ima svoje ja, kako u svemu, tako i u sexualnom zivotu!

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jeli ti sve ok sad sa tim drugom?
    Mada mislim da Alucard nije rekao da treba zuriti...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije sramota! Cak sta vise to je pozeljno za curicu...
    Svako bi radje novo auto a ne neko koje je preslo 100 km i vise
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shrek
    Nije sramota! Cak sta vise to je pozeljno za curicu...
    Svako bi radje novo auto a ne neko koje je preslo 100 km i vise :grin:
    Vrh! Nadalje ću o sebi da razmišljam kao o novom autu!

    Šalu na stranu, ova tema me "muči", jer sam polako stekla utisak da ako ne živiš kao, već pominjana, Samanta iz Sex&grada si totalno demode...:roll:

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi je bila u zivotu ovakva tetka saveta....dje bi mi kraj bio :twisted:

    Sto se tice teme...bez puno polemisanja...Covjek radi stvari kad je spreman na njih i kad ih zeli...Kad budesh spremna i pozeljela da svoje tijelo das onome koga volis , ucinicesh to ne gledajuci na godine, mjesto vrijeme, zvijezde...itd...

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Za poklonike teorije usporedjivanja sa automobilima, nisam primijetio da je Mustang Fastback iz '67 demode
    Salim se ja! Zene su kao vino, sa godinama su sve bolje...Bolje i sladje zadovolje nasu zedj! :mrgreen:

    Nego, zalila mi se jedna curica iz Maslina da si je napastvovao!!!?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola

    Sto se tice teme...bez puno polemisanja...Covjek radi stvari kad je spreman na njih i kad ih zeli...Kad budesh spremna i pozeljela da svoje tijelo das onome koga volis , ucinicesh to ne gledajuci na godine, mjesto vrijeme, zvijezde...itd...
    Slozio bih se sa bambolicom. Kad osjetis da je vrijeme za to i kad ti naidje pravi momenat samo mi se javi na pm i ima da molis za ponovo !! :mrgreen:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam dobila odgovor (čak i nekoliko velikodušnih ponuda! Zahvaljujem!:mrgreen: ), i kažem u jednini jer se uvelikoj većini slučajeva podudaraju međusobno, a i sa onim što je moje mišljenje, samo nemojte ljudi doći u kontradikciju sami sa sobom da sutra momka koji ima 21, 22 godine i nevin je nazovete pe*erom ili curu ko zna kako već... 8-)

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Meni je to nekad bila linija,

    Cao, ja sam nevin i trazim srodnu dusu da sa njom izgubim nevinost!!! :mrgreen:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onako, prosto receno, coek treba da se ebe kad mu se ebe, a ne kad mu drugi rechu. Eto ti forum G-Server dje imas ozenjene panjate od po 50 godina sto igraju igrice i razmjenjuju crtane. I to nije nezrelo, a cura koja je nevina sa 20 jes? Nesto ne mislim. Samo ne valja i da igras igrice i da gledas crtane i da skupljas barbike i slicice i da se ne ebes. Vjerovatnoca da nesto nije u redu s tobom u tom slucaju bila bi velika

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ma to sve treba rano da počne da se kara...ne da se k urva nego da se kara...sa svojim vršnjacima klincima srednjoškolcima..itd

    Samim tim počinju više da vode računa o sebi i svom tijelu...depiliraju malo češće :mrgreen: depiliraju ruke :mrgreen: počinju da paze na liniju...da treniraju...da se ljepše i kvalitetnije oblače...drugačije razmišljaju...opuštenije ponašaju i kao rezultat toga imaš mnoooogo mnogo bolju atmosferu u gradu,po kafićima,na faxu....

    20+---lijepa-pametna-fina,a nevina je PENAL klasični kolko god vi pokušavali da je odbranite ođe....

    to je prilično nenormalno i tima djevojkama ta nenormalnost preliva koliko se vidi...ja koje sam upoznao (a bilo ih je dosta :mrgreen sva `normalnost` je iščezla poslije najmanjeg grebanja po površini...


    kapiram da ružnijim/debljim/sa fizičkim nedostacima momcima/đevojkama jednostavno ide teže iz objektivnih razloga i o njima nijesam govorio....

    ajte uzdravlje

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica CENTAR ,Crna Gora MONTENEGRO
    Posts
    3,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac
    Ma to sve treba rano da po?ne da se kara...ne da se k urva nego da se kara...sa svojim vr?njacima klincima srednjo?kolcima..itd

    Samim tim po?inju vi?e da vode ra?una o sebi i svom tijelu...depiliraju malo ?e??e :mrgreen: depiliraju ruke :mrgreen: po?inju da paze na liniju...da treniraju...da se ljep?e i kvalitetnije obla?e...druga?ije razmi?ljaju...opu?tenije pona?aju i kao rezultat toga ima? mnoooogo mnogo bolju atmosferu u gradu,po kafi?ima,na faxu....

    20+---lijepa-pametna-fina,a nevina je PENAL klasi?ni kolko god vi poku?avali da je odbranite o?e....

    to je prili?no nenormalno i tima djevojkama ta nenormalnost preliva koliko se vidi...ja koje sam upoznao (a bilo ih je dosta :mrgreen sva `normalnost` je i??ezla poslije najmanjeg grebanja po povr?ini...


    kapiram da ru?nijim/debljim/sa fizi?kim nedostacima momcima/?evojkama jednostavno ide te?e iz objektivnih razloga i o njima nijesam govorio....

    ajte uzdravlje
    reka si vala skoro sve sto ja nisam ima snage da napisem

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Onako, prosto receno, coek treba da se ebe kad mu se ebe, a ne kad mu drugi rechu. Eto ti forum G-Server dje imas ozenjene panjate od po 50 godina sto igraju igrice i razmjenjuju crtane. I to nije nezrelo, a cura koja je nevina sa 20 jes? Nesto ne mislim. Samo ne valja i da igras igrice i da gledas crtane i da skupljas barbike i slicice i da se ne ebes. Vjerovatnoca da nesto nije u redu s tobom u tom slucaju bila bi velika
    Hahahahahahaa! Mnogo dobro, mnoooogoooo dobro!!!

  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Mikeli uzmi ti nedje svijecu pa se izbodi tamo dje treba. Skini sa sebe taj teret nevinosti koji vam je onaj sto se sve pita ostavio tu bez ikakve svrhe korisne. Tri put ua za HIMEN!!!

    Kako vrijeme bude prolazilo bice ti samo teze i teze. Na kraju ce ti to postati dijagnoza. Normalno je biti nevin u 25. ali mozda po zemljama bliskog istoka i bolivijskim selima. U civilizaciji kakvoj mi pripadamo to nije normalno.

    Sama cinjenica da si jos nevina govori o tome da si i ti neka djevojka koja sa sobom nosi bezbolku za slucaj da naidje naki princ na bijelom konju, da ga klepis po glavi. Samo sto su princevi na bijelim konjima malo deficitarni ovuda.

    Pozdrav za shreka uz napomenu - kad su u pitanju zene, nekako vise volim ove zene u punom znacenju te rijeci - osobe koje su prosle kroz pubertet. Tvoja poredjenje o starim i novim kolima je bezumna i bezobrazna, jer ti na zene gledas samo kao na nekakve objekte. Jako mi se svidja tip koji nije homeseksualac sa svojih 22 sto nikad nije ni prisa zeni - kako on zna da nije homoseksualac ako nikad nije proba ni da pridje, aj ti, vidjeces kad ti rece kako voli nekog najboljeg druga, tj ne saginji se da ti ne pukne ako si mu drug.

    Pozdrav seksualno potpuno neobrazovana generacijo
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  18. #43
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grlica85
    Ma predrasude. Znam momka koji ima 22 godine i nije se ni poljubio nikada sa djevojkom, a ne sto vise. Sad ce navaliti bujica komentara tipa kako je to *****. Str8 je 100%, samo eto nije imao srece sa djevojkama koje su mu se iskreno svidjale,a nije htio vezu sa bilo kojom.
    Sa druge strane ako neko zeli da spava prvi put sa nekim do koga mu je iskreno stalo ne mora da znaci da je nastran zbog toga. To je licno pravo da ima seksualni zivot kakav zeli, a ne kakav mu drustvo nametne. Niko nikog ne moze prisiliti na to. A najgore je to uraditi samo zato sto su to drugi vec odavno uradili. Pa sta sad, ako drugi lupaju glavom o zid i ja treba znaci da lupam. Ma boli mene ***** sta drugi rade, ja sam ja, drugi su drugi. Covjek treba da ima svoje ja, kako u svemu, tako i u sexualnom zivotu!
    Hee... Sve je to kul necje s bilo kojom i ti tripovi ali shto vishe bude odlaga takve stvari sve cje mu tezhe kasnije bit ishta uradi po tom pitanju jer ce bit mutav i neiskusan i zbunjen i ne znam ni sam...
    Tako da mu ja predlazhem da pochne da probija led lagano e ako sad ne krene ne znam kad ce u pm...

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe pade mi na pamet,ja i drug zvali nasu prijateljicu da je pitamo da dodjemo kod nje posto je nesto slavila,a ona kaze "pa...tu je usko drustvo" a mi "e nista onda kad je toliko usko da ne mozemo uci obojica"
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  20. #45
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u zivotu trebaju odredjene stvari da se odrade u odredjenom periodu zivota.tj na vrijeme. jer ako se ne prodju u to optimalno vrijeme onda cete imat nagon da ih prodjete u pogrijesno vrijeme. ako se momak nije napio,zapalio cigar,povalio nesto ...do 20 i kusur,tome je isteklo optimalno vrijeme i onda dolazi do problema. sto vise ceka vise sebe muci i ima potrrebu za tim,a sto mu je veca potreba i zelja, teze mu je da to odradi. npr.sex:ima 23 i sa ribom je iskusnom.i sad je tu frka:kako ce,sto ce,oce li ga provalit da nema nesto prakse...itd i tako to puca:bolje da ne rizikuje,pa ce bit druge prilike. isto tako ima i osoba koji oce silom da prednjace.pa nesto isforsiraju i odrade to prije vakta. za zene je problem nesigurnost. jedne se oslanjaju na to i cekaju onog pravog a na kraju zavrse sa nekim eto cisto jer ne mogu da izdrze vise pritisak. pa se i to dalje racva:na one kojima se to i svidi,na one kojima je nista posebno ...itd. druge istrpe pritisak i docekaju tog "pravog"a se i tu racvaju na one koje nakon kratko shvate da postoji jos dosta "pravih" i one koje ostanu na jednom! i na kraju su one sto nisu nicim isfrustrirane,sto nisu plasljive,nesigurne vec ugrabe taj optimaln period zivota. eto tako. izlupetah se ja odje malo,a mora sam. ko moze neka se pronadje u ove grupe.ali fora je da vas niko ne moze naucit ni jel kasno ni jel rano ni aj sad ni nisi trebala,vec to sve zavisi od vas samih!

  21. #46
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Br/Bg
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ajte ljudi moji, cerate djevojku da spava sa nekim samo da ne bi bila nevina. Brate, to moze da poslisa samo zesci retard. Treba da spava kad to zaista zeli, ako ne zeli, to je skroz glupo i ima da se kaje jednoga dana.

  22. #47
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne no joj se ne spava!
    No je stvar shto se od toga pravi tolika pompa i frka pa se chekaju neke osmaneste godine pa se cheka neki pravi da ne bude to s bilo kim!!! Chu ka da je bitno s kim je kad kako god obrnesh nece ti bit poslednji!
    No shto znam to je sve individualno shto bi rekli u svedsku!

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidji curo,tebi treba da se dobro kresnes,odje svi vide da si napaljena i da jedva cekas,al si i malo priglupa pa si slusala price starih babetina koje pokusavaju da te zastrase i uplase pricama kako to boli trta vrta i kako je nabolje da cekas do braka itd i da cekas princa na bijelom konju
    samo opusteno...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  24. #49
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ova djevojka zbog koje je cijela prica, se ne javlja od 30.01. posle sve ove price na njeno pitanje, postoje dvije mogucnosti: ili se ubila ili se pojebala sa pola grada. a najvjerovatnije ovo drugo,jer bi znali da se ubila(bilo bi na televiziju il tako nesto)

  25. #50
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo je cura zbog koje je cjela priča počela... Na sreću (il' može bit' i nečiju žalost! :mrgreen nisam se ubila! Ali, nisam se ni pojebala sa pola grada, jer s obzirom u kolikoj državi živimo i to bi se pročulo. Očigledno postoji i treća opcija. :twisted:

    Negdje kod izjave da cure koje su sexualno aktivne više drže do svoje higijene sam izgubila interesovanje za raspravu! Dosad sam ispala polupismena, dovoljno naivna da čekam nekog " Mr. Pravog ", a ustvari potajno željna je*anja, ali isprepadana bapskim pričama paćenica, pa mi je postalo jasno da su ljudi ovdje počeli da liječe svoje frustracije na meni. Nemam namjeru da se po*ebem s nekim čisto da ne bih više bila nevina. A pitanje je bilo jednostavno, da li smatrate da postoji vremenska granica poslije koje nekoga ako je nevin/a smatrate, pa recimo, faličnim?

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sramota Sta Uradise Sto Se Tice Telefona
    By VooDooPrle in forum Operatori
    Replies: 69
    Last Post: 27-09-05, 17:29
  2. Sramota za Cetinje
    By gos1 in forum Centralni
    Replies: 21
    Last Post: 12-05-05, 14:34
  3. Sramota Pjesma je Diskvalifikovana!
    By Petar Mrvaljevic in forum Muzika
    Replies: 15
    Last Post: 11-03-05, 14:30
  4. UZBUNA HRVATSKA ZASTAVA NA LOVCENU - SRAMOTA BRACO POBOGU
    By kujundzic in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 16-02-05, 12:46
  5. nasa sramota
    By castel nuovo in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 01-02-05, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •