Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 29 of 29

Thread: Utisci sa sajma...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Pazi, ja ne kazem da je Golf los, niti bih bio u pravu da to kazem. Samo kazem da drasticna razlika izmedju ta dva auta ne postoji, vec su jedan drugom direktni i najveci konkurenti, sa dosta ujednacenim kvalitetom. Ukus, oprema i cijena opredijeljuju ljude da uzmu jedan ili drugi, i postoje razlicita iskustva sa jednim ili drugim, ali nema toga pametnjakovica koji moze da kaze da je Golf generalno bolji od Astre. Tu je sve individualno, jer su ta dva auta, uopste posmatrano, uvijek bila veoma blizu po kvalitetu...
    Naravno, direktni konkurenti da bi to bili i moraju biti sličnog kvaliteta, nego, složiće se neko, a uvek će biti protivnika (i treba da ih bude ) Golfova mehanika... ajd neću da kažem mnogo, ali donekle je robusnija, jer npr. uzmi astru i golfa i vozi ih istim putem, po istim rupama i neravninama i posle određenog broja kilometara astra će (nažalost?) biti da tako kažem "rastresenija" nego golf. Evo ti sad kaži kako ja pričam budalaštine, ali i sam znaš da golf duže "drži cenu" nego astra. Pri tome ne mislim na naše tržište, naše tržište je priča za sebe, mislim na nemačko, francusko, italijansko, i evo opet ti pričam nešto što sigurno znaš.

    Uostalom ja generalno mislim da među novim automobilima iste klase i ne postoji tako nešto, kao što je "drastična razlika u kvalitetu".

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Astra II je ******, nije ni blizu Golf IV, znate shta je Golf za Astru?

    Vozim Fabiju vec 3 god. i josh nisam chuo nijedno shkripanje, i vjerovali ili ne izgleda kao nova, ovaj Audi ima 160 000 km, pomalo shkripi ali samo ako se trese previshe a vidim americhka kako lupaju unutra.
    TAKUMI

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Sutomore
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Досада је мој фаворит у средњој класи био Пежо 307, али Golf V... уууууууу.... одушевљава...
    Иначе много је љепши него на сликама, мени се чак на сликама учинио ружан и исти као и голф4 !!!
    Док не изађе Пежо 308, Golf V GTI !!! Јесте да је много скупљи... по цијени је ближи Пежоу 407!
    "Terrified, petrified, mortified.Stupified... by you"
    "There has to be a mathematical explanation for how bad that tie is"
    "Perhaps it is good to have a beautiful mind,
    but an even greater gift is to discover a beautiful heart"
    A Beautiful Mind

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima moj stric u Tuzi 307 HDI XSI sa 90 ks, auto ima mocan izgled, auto je komforan i ima prosjechnu kvalitet.
    Mjenjach zapinje, ruchica zhmigavaca je jebena, nikad ne znash kako se rukuje s njom, buchan zadnji ovjes, servo bez povratnih informacija i neprecizan.
    A Golf kad bi imao malo nizhu cijenu, bio bi najbolji izbor u compact classi a sad za sad je najbolji a nije tako dosadan kako neki kazhu!
    Vazhno da je kvalitetan.
    TAKUMI

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •