Page 77 of 853 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177577 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 21316

Thread: Predlozi...

  1. #1901
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Za ljubitelje "inspired by true story" filmova:
    Defiance - prica o trogodisnjem prezivljavanju grupe jevreja u sumi tokom drugog svjetskog rata.

    50 dead men walking - Britanski agent infiltriran u IRA.
    Thumbs up za defiance!!!Strashan film...
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  2. #1902
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    On topic-Da predlozim josh jedan malo stariji,za koji sam isto primijetio da nije pominjan...

    Dakle Paper Moon; fenomenalni film sjajnog,danas nazhalost pomalo zaboravljenog Petera Bogdanovicha(od oca Srbina i majke Jevrejke).Film je jednostavan,nepretenciozan i razoruzavajuci.Majstorski snimljen,atmosfera fenomenalno osmishljena(Americana at its best),odlichna gluma Ryana O'Neala i njegove ruzhnjikave,ali ipak sharmantne kcerkice Tatum O'Neal...Topla preporuka svima!!!

    E,da,imdb link: http://www.imdb.com/title/tt0070510/

    Oldies ha.....super.Volim to da vidim.Da se ne zaborave.

    Jeste stvarno.....Paper moon je vrlo simple, a opet primamljiv na hiljadu nachina....."Otvara ochi" reklo bi se.I to vrlo efikasno.
    I eto, mala Tatum O'Neal, koja je extra odigrala ulogu, tako udje u istoriju Oscara kao najmladja.....zasluzeno.Btw, predpostavljam da znash, da su uloge bile namijenjene Newman-u i njegovoj maloj.....a i totally drugom reditelju. Veliko je pitanje kako bi ovo izgledalo sa John Huston-om na chelu.Hm.....


    I nakon chit-chat-a.....da se neshto quazi predlozi, ili mozda samo podsjeti.....bio je na TCM-u, pa se sjetih i ovdje da ga uvalim.....

    Kultni Zabriskie Point iz 1970, Michelangelo Antonioni.....
    Last edited by paralelopipak; 23-04-09 at 11:04.
    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  3. #1903
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by paralelopipak View Post
    Oldies ha.....super.Volim to da vidim.Da se ne zaborave.

    Jeste stvarno.....Paper moon je vrlo simple, a opet primamljiv na hiljadu nachina....."Otvara ochi" reklo bi se.I to vrlo efikasno.
    I eto, mala Tatum O'Neal, koja je extra odigrala ulogu, tako udje u istoriju Oscara kao najmladja.....zasluzeno.Btw, predpostavljam da znash, da su uloge bile namijenjene Newman-u i njegovoj maloj.....a i totally drugom reditelju. Veliko je pitanje kako bi ovo izgledalo sa John Huston-om na chelu.Hm.....


    I nakon chit-chat-a.....da se neshto quazi predlozi, ili mozda samo podsjeti.....bio je na TCM-u, pa se sjetih i ovdje da ga uvalim.....

    Kultni Zabriskie Point iz 1970, Michelangelo Antonioni.....
    Da,znam...Tatum je neprevazidjena u toj ulogi...

    Odlichan predlog-Antonioni...I fenomenalni soundtrack,courtesy of Waters&co
    Last edited by Recordare88; 23-04-09 at 13:44.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #1904
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by paralelopipak View Post
    Oldies ha.....super.Volim to da vidim.Da se ne zaborave.
    zato trebamo mi, ljubitelji starih, neprocjenjivih filmova da imamo svoj topic ;-) Ipak su ovo Predlozi: hollywood, super-heroji, blockbusteri, manje-vise poznati (i ponekad priznati) fillms...

    nego, on topic...

    De battre mon cœur s'est arręté (Jacques Audiard, 2005)

    dobar film. nije neko remek-djelo ali moze se pogledat
    Last edited by dadic; 24-04-09 at 07:38.

  5. #1905
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne bude samo oldies,evo jedan malchice noviji...

    Dakle, Dog Soldiers!!! Ovaj film po mom misljenju sadrzi sve sto jedan dobar horor treba da sadrzi,i zato topla preporuka.

    Imdb link- http://www.imdb.com/title/tt0280609/

    Edit: OBOZHAVAM quote kada glavna antagonistkinja,upravo otkrivajuci svoju zlu prirodu , kazhe: You may think all women are bitches...but I'm the real thing
    Last edited by Recordare88; 23-04-09 at 20:36.
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #1906
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Da ne bude samo oldies,evo jedan malchice noviji...

    Dakle, Dog Soldiers!!! Ovaj film po mom misljenju sadrzi sve sto jedan dobar horor treba da sadrzi,i zato topla preporuka.

    Imdb link- http://www.imdb.com/title/tt0280609/

    Edit: OBOZHAVAM quote kada glavna antagonistkinja,upravo otkrivajuci svoju zlu prirodu , kazhe: You may think all women are bitches...but I'm the real thing
    hahhahaha jutros mi se skinuo u HD-u...chim sam vidio da ga ima na bachen je na download...

    inache film ima jdnu od bolesnijih scena kad vukodlak gura mach liku kroz zube i ona shkripa jeziva.....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #1907
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    hahhahaha jutros mi se skinuo u HD-u...chim sam vidio da ga ima na bachen je na download...

    inache film ima jdnu od bolesnijih scena kad vukodlak gura mach liku kroz zube i ona shkripa jeziva.....
    Da...Kao shto rekoh,sve shto jedan dobar horor treba da posjeduje,tu je...
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #1908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Dakle, Dog Soldiers!!! Ovaj film po mom misljenju sadrzi sve sto jedan dobar horor treba da sadrzi,i zato topla preporuka.

    mora da se šališ...stvarno ne znam po čemu se izdvaja u moru loših, nezanimljivih horor filmova novije produkcije...

  9. #1909
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    mora da se šališ...stvarno ne znam po čemu se izdvaja u moru loših, nezanimljivih horor filmova novije produkcije...
    Atmosfera odlichno odradjena,snimljen odlicno, dijalozi efektni (sa malim ali vrlo efikasnim dodatkom britanskog humora), gluma na nivou,i,najvaznije,strah te ne napusta u toku filma-drzi te prikovanog za stolicu citavo vrijeme.To jest,kao shto rece mila nam wikipedia:

    Horror films are movies that strive to capture responses of fear,horror and terror from viewers.

    OVAJ FILM RADI UPRAVO TO. KONSEKVENTNO,ON PREDSTAVLJA SAVRSEN ZANROVSKI FILM.
    Deserve's got nothing to do with it.

  10. #1910
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    mora da se šališ...stvarno ne znam po čemu se izdvaja u moru loših, nezanimljivih horor filmova novije produkcije...
    novijih....novijih as of 2002 kad je film "pushten" ?

    ja od Dead silence nisam vidio nishta da valja u skorije vrijeme...a sad bash i ne mozesh suditi o horror filmovima sa 7 godina vishe u gOOzicu....to je kao da kazesh da je strah u ulici brestova 1 bzvz jer si ga odgledao 25god nakon shto je izashao....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  11. #1911
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Da ne bude samo oldies,evo jedan malchice noviji...

    Dakle, Dog Soldiers!!! Ovaj film po mom misljenju sadrzi sve sto jedan dobar horor treba da sadrzi,i zato topla preporuka.

    Imdb link- http://www.imdb.com/title/tt0280609/

    Edit: OBOZHAVAM quote kada glavna antagonistkinja,upravo otkrivajuci svoju zlu prirodu , kazhe: You may think all women are bitches...but I'm the real thing
    Odlican! Zajedno sa "The Descent" jedan od boljih horora zadnjih godina. Zeznuo se malo Marshall sa "Doomsday", ali imam vjere u njega
    I am the one who locks.

  12. #1912
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Odlican! Zajedno sa "The Descent" jedan od boljih horora zadnjih godina. Zeznuo se malo Marshall sa "Doomsday", ali imam vjere u njega
    Descent,descent,to bjeshe ona expedicija u pecine,jel??? Da,da jeste...Isto Marshall,da...Isto jebachki horor,odlichan, neka ga i on u preporuke...

    Dakle The Descent- http://www.imdb.com/title/tt0435625/

    A ovaj Doomsday nisam gledao...Ne moze se stic na sve strane
    Deserve's got nothing to do with it.

  13. #1913
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    2,378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Doomsday je ******...tj. prosjecan horor,sto se obicno racuna u bzvz filmove. Descent odlican, a uskoro izlazi i nastavak. Prica ide dalje,posto ona izadje iz pecine.

  14. #1914
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Predlazhem Suspiriu, da vidite shta je dobar horor
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  15. #1915
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inside Man

    http://www.imdb.com/title/tt0454848/

    Majstor je majstor...
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #1916
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recordare88 View Post
    inside man

    http://www.imdb.com/title/tt0454848/

    majstor je majstor...
    film je extra ali baŠ extra
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  17. #1917
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Knowing (2009) - EXTRA FILM,sve dok se vanzemaljci nisu pojavili...E kako se režiser može usrat sam u sebe...:burp:



    FIFTY DEAD MEN WALKING - Istinit film o ubačenom elementu unutar IRA.ODLIČAN
    Last edited by Interpol; 25-04-09 at 12:38.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #1918
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Inside Man

    http://www.imdb.com/title/tt0454848/

    Majstor je majstor...
    Podrzavam
    Gledam ga bar jednom mjesecno. Denzel i Clive su fenomenalni.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #1919
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down The Curious Case Of Aleksandar Bechanovic

    Off topic,evo sad prochitah Bechanovicevu kritiku novog Finchera(malo sam u zaostatku sa dnevnom shtampom jer nisam u CG).Iznervira me na ranu zoru...Intresantno kako nesumnjivi filmski znalac mozhe ponekad kompletno da omane sa kritikom. I napishe da je Fincher,alo,FINCHER konfekcija koju treba staviti ad akta.I proglasi Fight Club za plashljivi film... Shto uchinje crni Bechanovicu????

    A onda,samo 7 dana kasnije,napishe fenomenalnu kritiku Eastwoodovog Gran Torina. Dobro je,nadamo se da je prolazno

    ON topic,red je da predlozhim film,pa neka to bude ovaj na koji se Bechanovic spotakao. Jeste da svi znate za njega,ali red je da bude i ovdje pomenut,zasluzhuje.

    Dakle,The Curious Case Of Benjamin Button,izvanredan film.

    imdb link- http://www.imdb.com/title/tt0421715/
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #1920
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Pa, da je izvanredan film.....ne mogu se sloziti.Mislim da in general ovdje nema nikog ko gotivi finchera that much .....i upravo iz respecta prema njegovom kompletnom radu, ne mogu reci da je izvanredan.Ali je ok.Dob.
    Fotografija je u momentima besprekorna.Shto je bilo za ochekivati.
    Sve shto je zamislio u svojoj lijepoj glavici je i uradio.Da ima rupa ima.
    Ali je kao koncept prihvatljiv.To apsolutno poshtujem.Kao shto bi svi i trebali.

    A to shto gos. Bechanovic ima neki semi-problem sa anti-underground-noshcu istog (da ne pominjem nachin pisanja i uslovno recheno "gadjanje izrazima".....dusho, ok je to za knjigu u toj struci i sl., ali ovo su novine.....) i shto ima problem sa ovim filmom ili pak samim rediteljom.....nije neochekivano.I tu cu stati.I dodati.....samo neka ga ima.Nadam se da ce i on jednog dana biti makar uPola mashtovit and similar kao shto je to Fincher.Ili pak neki drugi (za koje je takodje imao slichne zakljuchke).
    Sve je relativno.I neka je.Sounds better.

    Davno rekoshe.....geschmacksache.....it's a metter of taste.....



    Quote Originally Posted by Genocide View Post
    Predlazhem Suspiriu, da vidite shta je dobar horor

    Predlozi predlozi.....jesam i ja negdje prije (maybe ne isti film.....probably Profondo rosso iz 1975, ubitachan je).....ali kada je Argento u pitanju i deset puta ponoviti je malo.....
    Last edited by paralelopipak; 29-04-09 at 15:11.
    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  21. #1921
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    The TV Set (2006)

    http://www.imdb.com/title/tt0473709/

    Da pogledaju posebno ovi sto gledaju masu serija


    Sto se tice Becanovica i Nikolaidisa i njima slicnim "kriticarima", mnogo sam mirniji od kad ih ne citam i mislim da na takve textove ne treba trosit vrijeme.

  22. #1922
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by paralelopipak View Post
    Pa, da je izvanredan film.....ne mogu se sloziti.Mislim da in general ovdje nema nikog ko gotivi finchera that much .....i upravo iz respecta prema njegovom kompletnom radu, ne mogu reci da je izvanredan.Ali je ok.Dob.
    Fotografija je u momentima besprekorna.Shto je bilo za ochekivati.
    Sve shto je zamislio u svojoj lijepoj glavici je i uradio.Da ima rupa ima.
    Ali je kao koncept prihvatljiv.To apsolutno poshtujem.Kao shto bi svi i trebali.

    A to shto gos. Bechanovic ima neki semi-problem sa anti-underground-noshcu istog (da ne pominjem nachin pisanja i uslovno recheno "gadjanje izrazima".....dusho, ok je to za knjigu u toj struci i sl., ali ovo su novine.....) i shto ima problem sa ovim filmom ili pak samim rediteljom.....nije neochekivano.I tu cu stati.I dodati.....samo neka ga ima.Nadam se da ce i on jednog dana biti makar uPola mashtovit and similar kao shto je to Fincher.Ili pak neki drugi (za koje je takodje imao slichne zakljuchke).
    Sve je relativno.I neka je.Sounds better.

    Davno rekoshe.....geschmacksache.....it's a metter of taste.....






    Predlozi predlozi.....jesam i ja negdje prije (maybe ne isti film.....probably Profondo rosso iz 1975, ubitachan je).....ali kada je Argento u pitanju i deset puta ponoviti je malo.....
    Tachno je da se ne mozhe reci da je film na nivou Se7en-a i Fight Cluba,ali svejedno mozhe da se kazhe da je izvanredan.Izvanredan u smislu shto postavlja standarde,i u tehnichkom i u narativnom kontekstu.Da ima rupa ima,ali vrijednosti ovog filma,bar po mom mishljenju,daleko,DALEKO premashuju njegove mane.Zato se mozhe bez problema reci da je,u moru mediokriteta,ovaj film izvanredan.Ista ova pricha mozhe da se primijeni i na film Zodiac,koji je Bechanovic takodje sa nipodashtavanjem ocijenio.

    Bechanovic jeste dobar kritichar,i osoba koja nesumnjivo posjeduje kvalitetno(za nashe uslove ogromno) znanje o filmu.Tim prije ne smije da daje ovako paushalne ocjene,pa chak i ako su one rezultat potrebe za promocijom,jer se tako ne postizhe promocija,nego rushi ugled. A pogotovo ne smije proglasiti rezhisera kao shto je Fincher (kao shto ti reche,jedan od najinventivnijih i najmashtovitijih holivudskih sineasta,koji je svaki film koji je napravio uradio ako ne perfektno,ono sigurno kvalitetno),proglasiti za konfekciju...Takvi ispadi,chega god da su proizvod,ne bi trebali da izlaze iz usta(ili pera) ozbiljnog kritichara,shto on jeste.
    Last edited by Recordare88; 29-04-09 at 16:19.
    Deserve's got nothing to do with it.

  23. #1923
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Tachno je da se ne mozhe reci da je film na nivou Se7en-a i Fight Cluba,ali svejedno mozhe da se kazhe da je izvanredan.Izvanredan u smislu shto postavlja standarde,i u tehnichkom i u narativnom kontekstu.Da ima rupa ima,ali vrijednosti ovog filma,bar po mom mishljenju,daleko,DALEKO premashuju njegove mane.Zato se mozhe bez problema reci da je,u moru mediokriteta,ovaj film izvanredan.Ista ova pricha mozhe da se primijeni i na film Zodiac,koji je Bechanovic takodje sa nipodashtavanjem ocijenio.
    Upravo tako. Za trud koji je ulozio za "izradu" Zodiaca i Dugmeta ne mozemo i ne smijemo reci da je uzaludan. Po mom mishljenju, a vec sam negdje to i rekla chini mi se, Zodiac je better.Kompletniji.Komplexniji.A opet se ne mogu ni uporedjivati. I ne.....Finch nije skrenuo sa svog regularnog puta (kao shto mnogi govore). Finch je ushao u neku drugu ulicu, koja se opet zavrshava (kao shto ce i druge) na razlichite nachine.....tu i nema klasichnog skretanja sa "teme".Svaki film je druga ulica.....

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Bechanovic jeste dobar kritichar,i osoba koja nesumnjivo posjeduje kvalitetno(za nashe uslove ogromno) znanje o filmu.Tim prije ne smije da daje ovako paushalne ocjene,pa chak i ako su one rezultat potrebe za promocijom,jer se tako ne postizhe promocija,nego rushi ugled. A pogotovo ne smije proglasiti rezhisera kao shto je Fincher (kao shto ti reche,jedan od najinventivnijih i najmashtovitijih holivudskih sineasta,koji je svaki film koji je napravio uradio ako ne perfektno,ono sigurno kvalitetno),proglasiti za konfekciju...Takvi ispadi,chega god da su proizvod,ne bi trebali da izlaze iz usta(ili pera) ozbiljnog kritichara,shto on jeste.
    Moje ime nije Becha, i njegovo znanje o sedmoj umjetnosti necu niposhto "krizati" i smanjivati.....ali cu ga zbog ovakvih recenzija (uslovno recheno) stvarno prestati da shvatam ozbiljno.Ne zato shto mi je popljuvao Fincha, nego zato shto ne moze sebi da daje za pravo da ne poshtuje tudji rad kao i tudje mishljenje (basicly.....malo je previshe iskljuchiv, ali dob), trud jednog velikog reditelja (koji nije mnogo uradio, ali govorimo o kvalitetu) i sl. On je nesumnjivo veliki znalac, i apsolutno treba poshtovati njegovu ocjenu.....ali samo ako je ta ocjena ozbiljna.
    Ok.....popljuvaj Fincha i njegove filmove.....ali daj mi argumente.Daj mi valjane i smislene argumente (koje je imao svojevremeno, i sa kojima sam se na neki nachin slagala.....ali je i u dosta primjera pretjerao), nishta drugo ne trazim.....ni ja a ni vi probably.




    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  24. #1924
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Becanovic je dobar kriticar i prije svega odlican poznavaoc filma i istorije kinematografije uopste - medjutim ukusi su nam svima razliciti tako da i on ima pravo da se ne slaze sa nama . Objektivno gledano , komentar Fincer = konfekcija , nikako ne moze i ne smije da stoji potpisan od strane Becanovica koliko god on bio razocaran poslednjim Fincerovim filmovima .
    Sto se pomenutih filmova tice dacu i svoje misljenje
    The Curious Case Of Benjamin ButtonThe Curious Case Of Benjamin Button je bez sumnje odlican film , mada ne toliko dobar koliko Seven ili Fight Club , ali opet za 3 klase bolji od zodiaca , filma koji je i po mom misljenju njegov najgori film koji se snimio ,bez konkurencije , i njegov veliki promasaj , licno sam jedva izdrzao da film pogledam do kraja

  25. #1925
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    \\
    OFL•GIC

Page 77 of 853 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177577 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4703
    Last Post: Yesterday, 19:01
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 03:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 11:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •