Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 273

Thread: Udes voza?

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Posto sam na poslu od 11 sati nocas...nemam tachan info ali ljudi na b92 vele da iako na sve televizije domace ide klasichna muzika ili je chak prekinut program---da PINK televizija emituje Grand show lagano....:mad: :mad: :mad:

    Ako se ovo ispostavi kao istina...mogu sjutra da rachunaju na molotovljev u studio majku li im j ebem onu njihovu seljachku mrznu...strashno!!!!


    piiihhhhhhhhhh

  2. #102
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da nije mjesto a ni vrijeme da pitam ovo(neka moderator izbrise posle)...ali odje trenutno nemam satelitcku antenu da pratim dogadjanja u CG pa ako ima kogodj kakav link za internet radio Cg il tv live bio bih zahvalan!!!

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prema svedočenju jednog od preživelih, vozu su otkazale kočnice, nakon čega je počeo nezadrživo da ubrzava po opasnoj deonici pruge. Zbog brzine izleteo je sa šina u jednom tunelu, što ga je donekle usporilo, ali nedovoljno da bi sprečilo da voz padne u pedesetak metara duboku provaliju.
    :cry: :cry: :cry:

    Potpredsednik crnogorske Vlade Miroslav Ivanišević je kazao i da nema opravdanja za izgubljene živote, a upitan da li je cela vlada trebalo da podnese ostavku on je kazao da se železničke nesreće dešavaju i u znatno razvijenim zemljama koje imaju razvijenu infrastrukturu, a da je crnogorska vlada mnogo uložila u razvoj saobraćajne infrastrukture.:mad:
    Last edited by Janko23; 24-01-06 at 02:00.

  4. #104
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    MONTENEGRO
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strasno. Tragedija velika. Sve te unesrecene porodice...

    Ali takav je nas mentalitet ljudi, i ko zna kad cemo se promjeniti. Bitno je da se daju ostavke, a lose puteve, pruge, zeljeznice i sve lose u ovoj drzavi sto ljudima ne moze omoguciti normalan zivot, sa ovakvim mentalitetom, nikad nece biti sredjeno. Mislim ja ne pricam o nikakvoj politici ili bilo cemu, ne zelim nikoga da uvrijedim, samo pricam o mentalitetu naseg naroda. Bitno je naplastiti se dobro i kad se neka losa stvar desi, dati ostavku kao znak dubokog zaljenja. Nema toga ministra ili bilo kojega covjeka koji ce doci i obnoviti sve sto je vazno za ugodan zivot, bitno je da nicu velelepne gradjevine i dvori, a za normalni zivot gradjana nikoga nije stalo. To je nesto najgore u ovoj drzavi...

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    B92 veli, a? A kako to, brate...
    Meni je, iskreno, zao sto nema FTV-a...
    Ne veli b92 ljepotane no kao sto napisah--ljudi/posjetioci b92--u komentarima na vijest o nesreci...izgleda da je grand shou pichio u Srbiji na Pink tv a ne na ovoj `nashoj` verziji--pink m...

    Ovo je takodje za svaku osudu...ispisham im se svima usta kad sam vec tu :mad:

  6. #106
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uzas...za nepovjerovati.jadni ti ljudi i njihove porodice.
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dvadesetogodišnji mladić iz Podgorice, Aco Adžić, cijeli sat je po rasutim i smrskanim vagonima, prevrćući tijela, uzalud tražio majku i sestru. Trebalo je da putuje sa njima ali je ostao kući zbog ispita. Naišao je na teško povrijeđenu djevojku, plave kose, koja je imala oko 20 godina. Pozvao je spasioce i zajedno su je iznijeli do pruge gdje je desetak povrijeđenih čekalo spasilački voz i ljekare. Bila je bez svijesti, jedan policajac je skinuo jaknu, pokušavali su da je ugriju i održe u životu. Kada je bilo jasno da nije više sa njima, spasiocima su potekle suze i čuli su se teški jauci. Mladić, koji je prije toga očajnički tražio majku i sestru, zavapio je: “I moja sestra ima godina kao i ova djevojka. Bože ima li te da nas sve noćas spasiš“.

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    evo jutros vele 42 nastradalih... sto je ovo ljudi,kakvo nas ovo zlo zadesi...

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    24. januar 2006. | 08:21 | Izvor: B92
    Podgorica -- U jučerašnjem udesu voza na pruzi Bijelo Polje-Bar poginulo najmanje 46 putnika, od njih petoro dece.


  10. #110
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    :cry: :cry: :cry:

    piih
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    POLICIJA SLUTILA NESREĆU

    Pripadnici Odjeljenja policije koji obezbjeđuju željeznicu oko 15.40 časova javili su kolegama u Centru bezbjednosti Podgorica da je lokalni putnički voz kod Lutova ostao bez kočnica. Tada je policija, predosjećajući da može doći do tragedije, javila da se sa pruge do Podgorice sklone sve lokomotive i vagoni, kao i da se obezbijede pružni prelazi u naseljima, ispričao je “Vijestima” sagovornik iz policije..
    Naredba je izvršena, ali je oko 16 časova saobraćajna patrola, koja je bila kod Bioča, javila da se voz survao u ambis.



    Zasto je masinovodja nastavio put,poslije konstatovanog kvara pri zaustavljanju??????
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Ovo je strasno!

    Zadnja informacija - 43 poginulih (5 djece), 185 povrijedjenih

    Za dobrovoljne davaoce krvi: (i za sve ostale koji to mogu da postanu)
    Sinoc sam bila i zbog velikog odaziva gradjana, vracali su ljude i rekli da im, za sad, nije vise potrebno.
    Jutros sam otisla oko 7:30, nije bila guzva, tako da sam uspjela da dam krv. Iako imaju vise potrebe za negativnim krvnim grupama, sve krvne grupe su potrebne, tako da ce danas tokom citavog dana gradjani moci da daju krv.

    Takodje, iako je tacno da trenutno imaju dovoljno, ja bih apelovala na sve mladje da, po mogucnosti, odu da daju krv, jer nikad se ne zna sta se moze desiti i kad ce im to biti potrebno. To je samo pola sata vaseg vremena i mozete spasiti neciji zivot...
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    sa rtvcg1:
    poginulih 44 (5 djece),povrijedjenih 198
    strahuje se da ima jos poginulih ispod vagona...

  15. #115
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strasna je ovo nesreca, prestrasna da bi se bavili ovdje arbitriranjem i mudrovanjima. Neistine i zlogukost su, ponekad, nevjerovatni fenomen koji ide sa nesrecama. Nije PINK pustao GRAND, prekinuo je svoju redovnu emisiju ZAMKE, ukljucivao se, kao i gotovo sve tv u Srbiji u program RTCG .Kao sto je blasfemicno plasirati ovdje kojekakve "ekspertize" o odgovornostima.
    Nesreca je sveopsta a samo ljesinari mogu da prebiraju po zivim ranama Crne Gore i njenih gradjana.
    Ostaje nam, elementarne casti i dostojanstva radi, samo saucesce i nijemi pozdrav onima koji vise nijesu sa nama.
    antiki fijamanti novi

  16. #116
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ostala sam nijema. stvarno strasno!
    najvise mi je zao djece.
    trenutno sam u beogradu i vidim da su zaista svi elektronski mediji prenosili bukvalno na svakih par minuta sta se desava.
    mozda grijesim ali mi se nekako cini da smo po prvi put svi nekako bili ujedinjeni, da su ljudi isli da pomognu sa svih strana, cak sam cula da i danas u kbc dolaze da daju krv. to je stvarno za postovanje.
    eto, putujem tim nesrecnim, vozovima i odlicno znam u kakvom su stanju.....zadnjih 15 godina su itekako ostavile traga....ovo su samo posledice toga.

  17. #117
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default :(

    Ne postoje rijechi kojima bih mogla opisati tugu koju trenutno osjecam... Velika tragedija,zalost i tuga... Sudbina jednostavno ne bira mjesto i vrijeme...
    ~..TaLk to me SoftLy
    There's somethinG in Your EyeS..~

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    covjek je stao jer je sumnjao u kvar, nije ispostovao proceduru i nastavio je put.
    zeljeznice znamo svi u kakvom su nam haosu i to je razlog vise zasto nije trebao da nastavlja put. krivci su i zeljeznica i drzava zbog takvog voznog parka kakav je, al prvenstveno covjek koji upravlja vozom jer nije trebao da krece kad se vec zaustavio i ustanovio da ima kvar. kraj price.
    neka je poginulima laka crna zemlja
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  19. #119
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :cry: :cry: :cry:
    užasno sam se potresla i ne mogu da vjerujem da se to dešava...
    jadni ljud, neka im je laka crna zemlja...
    :cry: :cry: :cry:
    Kako Vaša bolest ?

  20. #120
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default Spisak povrijedjenih

    Klinika za ORL i MFH

    Snežana Bubanja, 1981,Bijelo Polje (kući), Gordana Vuković, 1969, Podgorica, Mileva Raičević, 1989, Podgorica, Ljeposava Bubanja, 1959, Berane, Slavka Novićević, 1961, Spuž, i Mirjana Furundžić, 1971, Bijelo Polje.

    Plastična hirurgija
    Nevenka (Milovana) Mandić, 1971, Kolašin, Alma (Šefika) Ćeman, 1987, Bar, Novelja (Branka) Marković, 1952, Pljevlja, Binasa (Ramis) Halilović, 1964, Bijelo Polje, Jovanka (Panta) Jaćimović, 1945, Podgorica, Duško (Lazara) Medenica, 1965, Kolašin, Želiha (Isa) Softić, 1955, Vrbe i Marija (Milorada) Jovović, 1952, Mojkovac.

    Grudna hirurgija
    Mladen (Radenka) Vojvodić, 1976, Podgorica, Aleksandar (Gorana) Babović, 1990, Sutomore, Mira (Momčila) Babović, 1971, Sutomore, Ilinka (Dušana) Minić, 1955, Bijelo Polje, Hajrudin (Šuća) Šemović, 1969, Bijelo Polje, Nada (Pavla) Šćepanović, 1981, Kolašin, Drago (Vladimira) Spičanović, 1976, Bar, Mile (Gojka) Glavičanin, 1980, Kolašin (kući), Radun (Veljka) Mašković, 1962, Podgorica, Ivana (Sava) Jančić, 1978, Kolašin (Intenzivna), Gorica (Božidara) Bubanja, 1969, Bijelo Polje, Goran (Branislava) Babović, 1968, Bijelo Polje, Slobodan (Rajko) Ćetković, 1945. i Nevenka (Bećira) Dulović, 1950, Podgorica.

    Digestivna hirurgija
    Aleksandra Bogavac, 1968, Bijelo Polje, Ljubo (Relje) Delić, 1954, Nikšić, Mijat (Vuka) Lutovac, 1938, Berane i Nevenka Dulović, 1950, Podgorica.

    Vaskularna hirurgija
    Stefan (Zvonka) Vulević, 1990, Bar, Kertbijev (Zahedije) Sanjin, 1990, Bar, Stefan (Slavka) Peković, 1990, Bar i Sreten Peruničić 1972.

    Klinika za urologiju
    Dragan( Milana) Drecun, 1982, Bijelo Polje, Vladimir (Milovana) Perišić, 1975, Bijelo Polje, Radovan (Milana) Ristić, 1971, Podgorica, Dževad (Hasana) Purišić, 1968, Plav, Zorka (Marinka) Radanović, 1959, Petrovac, Marko (Dragoja) Raičević, 1977, Bijelo Polje, Radmila (Vukalice) Adžić, 1967, Podgorica i Slavica (Dragana) Adžić, 1988, Podgorica.

    Momir (Mijata) Bošković, 1947, Podgorica, Vasilije (Vladimira) Vučković, 1998, Bar, Muradija (Sejfa) Trubljanin, 1960, Bijelo Polje, Desimir (Marka) Čolović, 1951, Podgorica, Gordana (Boža) Bulatović, 1970, Lijeva Rijeka, Mendija (Hamdije) Muratović, 1965, Bar, Borivoje (Vasa) Đukanović, 1948, Podgorica, Dragan (Radomira) Čabarkapa, 1997, Bijelo Polje, Slavica (Ljuba) Kašćelan, 1955, Podgorica, Rajko (Branka) Vuksanović, 1975, Podgorica, Saša (Stevana) Davidović, 1973, Podgorica, Duka (Radule) Mašković, 1951, Kolašin, Stanuša Vujisić, Aleksandar Konatar, Ljubomir Gardašević, Zlata Međedović, Milijana Vujičić, Milica Popović, Vukoman Grujičić, Sonja Gardašević, Božidar Čabarkapa, Duško Jovanović, Bilja Milićević, Rameza Bakija, Dobrila Popović, Svetlana Glušica, Dragica Dedejić, Vukadin Pavlović, Boban Zejak i Safet Mušović.

    Pacijenti primljeni u Intenzivnu do 21 čas
    Neidentifikovano dijete (muško), Dragan Nacić, Miloš Medojević, Marko Popović, neidentifikovani muškarac, dvije neidentifikovane žene, nepoznato muško lice od 20 do 25 godina, Marko Novićević, 1962, Srećko Grabovac, Slobodanka Joksimović, Muratović (žensko), Ivana Janjičić i Slavica Popović.

    Klinika za ginekologiju
    Hilda Trubljanin, 1989, Bijelo Polje, Alena Muratović, 1977, Bar, Vida Strunjaš, 1953, Bijelo Polje, Vesna Milić, 1969, Sutomore i Grozdana Selimović, porodilište.

    Interna klinika
    Mirjana (Milenka) Furundžić, 1972, Bijelo Polje (trenutno na Nefrologiji).

    Klinika za ortopediju
    Ivan Popović, Arfan Višnjić, Andrej Ćetković, Belma Muratović, Duška Jovanović, Sadeta Zejnelagić, Vesna Vučković, Slavica Novićević, Tanja Popović, Dušica Tasić, Dalibor Lazarević, Šefket Rebronja, Zoran Medojević, Radoman Vukić, Slavomir Trebješanin, Vučeta Nišavić, Nataša Šoškić, Mira Popović, Jelena Mijušković, Tanja Spičanović, Dušanka Pejović (Neurohirurgija), Radun Mašković, Veselin Selimović (kući), Želimir Šebek, Samira Tuzović, Milinka Delić, Milijana Vujičić (Neurohirurgija), Damir Beharević, Vera Radović, Bojan Konatar, Ljubomir Čelebić, Željko Radojević, 1968, Mojkovac, Slavica Popović, Saša Šebek, Radoman Čečović, Šefika Krnić, Slobodan Drobnjak, Ivana Janičić, Ljubica Šekularac, Suzana Gardašević i Jelena Mijušković.

    Klinika za očne bolesti
    Ivan Milorada Šabeljić, 1957, Podgorica, Miodrag (Željka) Stijović, 1967, Podgorica, Dragana (Milije) Šebek, 1974, Ulcinj, Milica (Želimira) Šebek, 1997, Ulcinj (kući), Miloš (Želimira) Šebek, 1995, Ulcinj (kući), Svetlana (Dušana) Nikotić, 1972, Bar, Resmir (Ramiza) Bakija, 1990, Bijelo Polje, Ljiljana (Dragana) Đukić, 1978, Podgorica, Mitar (Predraga) Jovanović, 1990, Bar, Lazar Božović, 1980, Berane, Milena Đukić, 1984, Kolašin (ortopedski bolesnik), Milosav Popović, 1965, Mojkovac.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  21. #121
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Lijevo od albukerkija
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tuzno i pretuzno.....
    Sefe koji ti je vrag!!!

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,079
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Rijeci su suvisne... Mislim da je sudbina ta koja je kriva za sve, a ne masinovodja, ni pruga, ni ministri, ni predsjednici !
    U mnogo razvijenim zemljama sa najmodernijim saobrcajnicama se desavaju katastrofalne tragedije i to je fakat.
    Necu dalje komentarisati, da je htjelo da se sprijeci - sprijecilo bi se, ovako ... rijeci su suvisne.
    Ponosan sam na ti sto zivim medju ovim narodom koji je sve dao da pomogne povrijedjenim ljudima, od policije, vojske, vatrogasaca, crvenog krsta, taxi-sta, privatnih prevoznika, gradjana ...

    Hvala Vam ljudi sto ste ubijedili svijet da je Crna Gora malo parce zemlje sa najvecim srcem na svijetu!!!
    Ja znam da sam niko, ali niko nikada nece biti kao ja!

  23. #123
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BOKI
    Rijeci su suvisne... Mislim da je sudbina ta koja je kriva za sve, a ne masinovodja, ni pruga, ni ministri, ni predsjednici !
    U mnogo razvijenim zemljama sa najmodernijim saobrcajnicama se desavaju katastrofalne tragedije i to je fakat.
    Necu dalje komentarisati, da je htjelo da se sprijeci - sprijecilo bi se, ovako ... rijeci su suvisne.
    Ponosan sam na ti sto zivim medju ovim narodom koji je sve dao da pomogne povrijedjenim ljudima, od policije, vojske, vatrogasaca, crvenog krsta, taxi-sta, privatnih prevoznika, gradjana ...

    Hvala Vam ljudi sto ste ubijedili svijet da je Crna Gora malo parce zemlje sa najvecim srcem na svijetu!!!
    Slazem se...
    son cosas de la vida

    I refuse to join any club that would have me as a member.

  24. #124
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Lijevo od albukerkija
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    sve nam je vaznije od zivota i ljudi, ajte sad opet u prepucavanje i svadju!!!
    mislim na ovo sto se zove drzavna uprava!!!
    Sefe koji ti je vrag!!!

  25. #125
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oh Gospode Boze...
    Trenutno sam u Italiji i ovamo prenose (ne bas revnosno) sta se desva... i ja ne mogu da povjerujem...
    Sad cuh i da je ministar dao ostavku, posteno od njega (najmanje sto je mogao da uradi).
    Cinjenica je da su nam zeljeznice bile u ocajnom stanju... ali zar se niko nije sjetio da umjesto tunela, zaobilaznica, mostova i ko zna koliko predizbornih kampanja, plati i za obnovu nase zeljeznice??? Al to je crnogorska filozofija (dok radi ne mijenjaj), a kladim se da ce posle ovoga i kamenje pod sinama promijeniti... ali zar nije malo kasno za to???

    Strasno...uzasno...
    Last edited by Iceburn; 24-01-06 at 11:44.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Replies: 25
    Last Post: 13-12-05, 01:56
  4. Replies: 12
    Last Post: 05-12-05, 16:59
  5. Proteste pocinjemo u svim gradovima, dizemo Crnu Goru na nog
    By ZuTa_MiNuTa in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-04, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •