Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast
Results 201 to 225 of 273

Thread: Udes voza?

  1. #201
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posto pojedini prelaze granice ukusa, primoran sam da zakljucam topic!!!

    a vama sto nagadjate, sto nemate ukusa ni malo, neka bude za nauk

    Quote Originally Posted by BOKI
    Rijeci su suvisne... Mislim da je sudbina ta koja je kriva za sve, a ne masinovodja, ni pruga, ni ministri, ni predsjednici !
    U mnogo razvijenim zemljama sa najmodernijim saobrcajnicama se desavaju katastrofalne tragedije i to je fakat.
    Necu dalje komentarisati, da je htjelo da se sprijeci - sprijecilo bi se, ovako ... rijeci su suvisne.
    Ponosan sam na ti sto zivim medju ovim narodom koji je sve dao da pomogne povrijedjenim ljudima, od policije, vojske, vatrogasaca, crvenog krsta, taxi-sta, privatnih prevoznika, gradjana ...

    Hvala Vam ljudi sto ste ubijedili svijet da je Crna Gora malo parce zemlje sa najvecim srcem na svijetu!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #202
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ipak je odlucheno da se topic otkljucha i diskusija nastavi, jer je sramota da na ovom forumu ne postoji topic posvecen ovom dogadjaju, ali isto tako je sramota da neprimjerenim komentarima kvarimo onu ljudsku jednakost i ponos koje smo svi osjecali dan nakon tragedije kao i spremnost da pomognemo drugim ljudima...

    Molim Vas jos jednom da se uzdrzite od neprimjerenih komentara..
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #203
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Odista odista koliko kod da mi je bilo zhao zbog svega shto se desilo srce mi je bilo masu puno kad sam chuo kako se bukvalno cijela CG digla na noge da pritekne u pomoc! 'Vala bogu da se pokazhe pravo lice CG!

  4. #204
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    R.I.P
    svaka cast svima koji su pomagali........

  5. #205
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Najdublje saucesce u ovoj strasnoj tragediji i jedna od prica iz voza,

    Goran Firulija, jedan od junaka iz voza 6103
    Želim da svi zaboravimo tu noć

    Voz je bio pun dece. Bio sam u drugom vagonu... Prvo što sam video je devojčica, plače. Uhvatio sam je izneo iz vagona, napolje. Trčim do starijeg čoveka. Sedeo je na zemlji, zapomagao dozivajući svoju ženu. Ostavljam devojčicu pored njega. Kažem: „Pazi je“.

    Bilo je strašno hladno, ali nisam osećao ništa. Ogrnuo sam čoveka kaputom. Trčim nazad u vagon. Još jedna devojčica, plače pored brata. Video sam joj krv po rukama. Nosim je napolje. Opet do onog čoveka. Trčim nazad, po njenog brata. Uspeo sam i njega da prenesem do sestre... Mislim da njih troje nisu povređeni.

    Ovo je priča Šumadinca iz Kragujevca Gorana Filurije (24), vodnika prve klase Vojske SCG. Sada već po naređenju ministra odbrane generala Zorana Stankovića vanredno unapređenog u čin starijeg vodnika. Goran Filurija je i sam povređen i na oporavku je u Vojnoj bolnici u Podgorici.

    - Prva devojčica, mislim da se prezivala Šebek, a brat od druge devojčice zove se Vasilije. Mislim da devojčica koja se preziva Šebek ide u drugi razred srednje škole. Dečak Vasilije je verovatno prvi, drugi razred srednje, a njegova sestra je mlađa, ima pet-šest godina. Ne znam tačno, nisam siguran. Niko od njih troje nije povređen, na sreću. Možda malo izgrebani i ugruvani. U šoku. Bar ja tako mislim. Strašno je to bilo - priča Goran.

    Bio je na slobodnim danima. Vraćao od kuće u Kragujevcu. „Slavili smo našu slavu Svetog Jovana“, priča.

    - Ne znam šta je s decom. Niko me nije obišao i razumem to. Samo želim da i ta deca i ja sam što pre sve zaboravimo. Zaboravimo sve. Tu strašnu noć koja je odnela tolike živote. Sam Bog nas je sačuvao. Znate... Nisam ja jedini koji je spasavao ljude. Tu je svako svakog spasavao. Meštani su odmah pritekli, bilo je dosta mojih drugova vojnika. Svi su dali sve od sebe - dodaje Goran.

    Gorana su obišle starešine, drugovi iz kasarne u Baru. Otac Draško je tamo u Podgorici, kod prijatelja, i svaki dan obilazi sina. A prvi susret sa ocem? Suze?

    - E, pa nisu bile, ali bilo je dirljivo - smeje se Goran. Dodaje: Ma još se nismo ispričali. Sa majkom, sestrom i tri brata koji su u Kragujevcu čujem se telefonom.

    Za svoje povrede Goran skromno kaže da je samo malo ugruvan i da će već danas izaći iz bolnice.
    Booka Shade - Mandarine EP - a1 Mandarine girl

    vodoravno: Luka u Italiju, pet slova

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sthlm
    Najdublje saucesce u ovoj strasnoj tragediji i jedna od prica iz voza,

    Goran Firulija, jedan od junaka iz voza 6103

    ...
    Gledala sam ga na dnevniku - svaka mu cast! Rekao je da je probao da nadje i roditelje te djece, ali da nije mogao...
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    CDM:
    Zeljeznicka nesreca u Crnoj Gori medju najtragicnijim u Evropi

    Zeljeznicka nesreca koja se dogodila u mjestu Bioce u Crnoj Gori, u kojoj su poginula 43 putnika, šesta je prema tragicnom bilansu od 10 najvecih zeljeznickih nesreca koje su se ikada dogodile u Evropi.

    Kako navodi zagrebacki Vecernji list u današnjem broju, u junu 1989. godine, u blizini ruskog grada Ufe, poginulo je 400 osoba kada je izmedju dva voza eksplodirao plin, dok je više od 600 ljudi bilo povrijedjeno.

    U julu 1974. godine, na zagrebackoj glavnoj stanici, iz šina je iskocio brzi voz za Minhen, što je uzrokovalo smrt 153 osobe.

    U oktobru 1952, u sudaru vozova na sjeverozapadu Londona poginulo je 112 osoba, dok je u junu 1998. više od 100 ljudi izgubilo zivot, kada je blizu Ešedea iz šina iskocio brzi voz iz Minhena.

    Zagrebacki dnevnik napominje da su u junu 1988. godine u sudaru jutarnjih vozova u Parizu poginule 53 osobe, dok je isti broj putnika, kao i prilikom nesrece u Crnoj Gori – njih 43-oje, izgubio zivot u septembru 1985. nedaleko od Limoza, u sudaru brzih vozova.

    U decembru 1988, 35 osoba tragicno je izgubilo zivot u sudaru tri voza na jugu Londona, dok su 33- oje njemackih turista poginuli u maju 2003. u sudaru voza i autobusa pored madjarskog jezera Balaton.

    U junu 1989. godine, na jugu Rusije, brzi voz naletio je na autobus, pri cemu je poginula 31 osoba, dok je isti bilans imao i sudar brzog i putnickog voza u Londonu, u oktobru 1999. godine.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  8. #208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Najpotresnija i nekako najiskrenija pricha mi je jednog mjestanina koji je medju prvima dosao na mjesto nesrece i u svojoj kuci zbrinuo puno povrijedjenih... Pred sam kraj intervjua koji je dao RTVCG, na pitanje "da li se osjeca kao heroj", samo je rekao (parafraziram):"Ne osjecam da sam uradio nesto herojski, jer bi svaki chovjek, a u to sam ubjedjen, isto reagovao kao i ja"... Kada mu je voditeljka postavila to pitanje, sav se zacrvenio i postidio i tacno se vidjelo da mu je neprijatno, a bio je toliko iskren i skroman, da su se i njemu napunile oci suza...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  9. #209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    A, stvarno, postaviti nekome pitanje: ''Osjecate li se kao heroj?'' je krajnji idiotizam! Pih...
    S punim pravom tvrdim da su mediji i ovoga puta svoj posao radili vodeci se senzacionalistickim nahodjenjima. Cak se nedje razmisljam, treba li ukinut medije kad se ovako nesto desi... Skockove emisije i pitanja... o qq
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  10. #210
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ako me je shta iznerviralo onda su to novinari!

    prilazi neka cjurka choveku koji,ochigledno,ne zna gde je,onako sav izgubljen,i pita sa osmehom:"Ko vam je umro?"

    Brate,da joj nabijesh onaj mikrofon...
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  11. #211
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidje te li reklamu iz Vjijest za zlatnu kolekciju?Davace DVD pod nalovom"Sekunda do smrti". Na slici je VOZ U PLAMENU!!!!Nisam nasao na netu nesto o njegovoj radnji, ali ako je ono o cemu mislim to je krajni bezobrazluk!Sedmicu dana nakon nesrece prodavati takav DVD !Sramota
    Nada poda me separar da amor de deux

  12. #212
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da se treba zahvaliti i vojsci. Malo su kasnije došli, tj. nakon policije, zatim vatrogasaca i hine pomoći ali njihov doprinos je veoma veliki kao i njihovo zalaganje. To kažem jer sam bio tamo i učestvovao u spašavanju. Lično su u moje auto stavili jednu ženu koju smo dovezli do bolnice.


    samo pazi sto pises molim te!!!
    Last edited by DIDI; 26-01-06 at 12:00.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  13. #213
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pomoć postradalima u teškoj željezničkoj nesreći neprekidno stiže. Upravni odbor ruske kompanije "Rusal" odlučio je danas da na ime pomoći porodicama postradalih u željezničkoj nesreći kod Podgorice uplati 170 hiljada eura, izjavio je predsjednik te kompanije Oleg Deripaska, upisujući se u knjigu žalosti u ambasadi Srbije i Crne Gore u Moskvi. Porodicama nastradalih biće uplaćeno, po njegovim riječima, 150 hiljada eura, a 20 hiljada Košarkaškom klubu "Mornar", za rehabilitaciju igrača koji su bili u vozu, koji je sletio u kanjon Morače.
    Centralna banka CG uplatila je 100 hiljada eura, Elektroprivreda AD Javni sektor 60 hiljada. Po 50 hiljada uplatili su: Podgorička banka-Osnovni račun, Rudnik uglja Pljevlja i Plantaže. Opština Budva uplatila je 30 hiljada eura. Po 20 hiljada eura uplatili su Univerzitet Crne Gore, Republički fond zdravstvo, Hemomont, Pošta Crne Gore. Brodogradilište Bijela uplatilo je 15 hiljada eura, a Republički fond PIO 10 hiljada. Po 10 hiljada eura uplatili su takođe: Montenegro banka AD, Regionalni vodovod Crnogorsko primorje, Barska plovidba, Direkcije za izgradnju autoputeva, Opština Kotor, Demokratska partija socijalista, Agencija za telekomunikacije, Grand kafe Podgorica, Sindikalna organizacija Elektroprivrede i Rokšped.
    Po pet hiljada eura uplatili su: Udruženje privatnih preduzeća za promet nafte i naftnih derivata, Tehno put, AD Mješoviti Herceg Novi, Komerc Keka, IGP "Fidija", Provladeks", Pravoslavna mitropolija crnogorsko medovina-Cetinjski manastir, "Dr Simo Milošević", Stadion AD Podgorica, Gradnja promet Spuž, Regulatorna agencija za energetiku, Belvi hotel grup-Društvo Bečići i Budva, Sindikalna organizacija AD Rudnici - Nikšić, Benzinska stanica Fab lajn Podgorica, Normal kompani, Nivel, KIPS, Panto market, Crnagoraput Podgorica, Uprava pomorske sigurnosti, Zavod za izgradnju Bara, Meks, Knjaz Miloš-Montenegro, Čelebić DOO, ETG Inženjering, Privredna komora CG, Montrev DOO Poslovni centar Kruševac, Dejli pres DOO, Razvršje i Voli trejd. Po tri hiljade eura uplatili su: Hemometal grupa - Budva, Uruženje penzionera Podgorica, SO Nikšić, Areco-Snjeden Doo Kolašin, Kuća hemije, Montenegro metropolis medija, Gugi komerc, Centralna depozitarna agencija, CG broker, Monte mlin Šajo i Montaža Montenegro. Europakt uplatilo je 2.500 eura, a po dvije hiljade uplatili su: Opština Plav, DAŽ-DOO, Šišković, Ekspokomerc - Kotor, HM Durmitor-Žabljak, Tehnoplus, Sindikat Telekoma CG, Autozeta, Barkod, Sindikalna organizacija MTRZ "Sava Kovačević " Tivat, Alivodić Baston, Energogas, Zora-Berane, Informatika Montenegro, Glavni račun trezora RCG, Narodna stranka, JU Centar za ekotoksikološka ispitivanja Crne Gore, Sindikalna organizacija energetike CG, Montenomaks špedicija, Bjelasica Rada, Savezno ministarstvo za odbranu, San komerc Tivat, Društvo za upravljanje investicionim fondom "Prima" i ZIKS. Po 1.500 eura uplatili su: Euro Rentald i "Dr Simo Milošević" - Sindikalna organizacija. Igrači, stručni štab i zaposleni u OK Budućnost-Podgorička banka uplatili su 1.300 eura, a OAR regional konsultanci Beč, Austrija, 1.200 eura.
    Po hiljadu eura uplatili su: Opština Andrijevica, Eksim Cetinje, Eminent, AD Jadran Kotor, SS prosvjete, nauke, kulture i sporta CG, Toskanad, JU "Lovćen"-Sutomore, Grafo Crna Gora, Crnagorakoop - Danilovgrad, NIU "Službeni list CG", Vodovod i kanalizacija - Kotor, Panonka-Podgorica, Sporting grup Budva, Premijer Montenegro, Bjelasica DD -Kolašin, NAMOS-Podgorica, Fila kompani Podgorica, Oro-Met, Ribnica komerc, Društvo za upravljanje investicionim fondom Monete, Roknić DOO-Sutomore, Poslovna škola za PI-ar, Ždrijepčeva krv - Podgorica, BK Komerc Podgorica, HK "Krušik"- Mojkovac, SS radnika uprave i pravosuđa, IBON, Sindikalna organizacija Uprave SO Podgorica, Atena-Bohor - Budva, Cuneks -Podgorica, Beri-prom - Podgorica, Montenks Elektronika, Gitanes eksport društvo Nikšić, Veleteks, Katunjanin, Sotto la colinad, Iskra CG, Dendros, Šofranac DOO, Dom učenika i studenata "Braća Vučinić"- Nikšić, Sonik trejd, VSG komerc, Elektronik-M, Cerovo - Bar, BVD-promet, Sportske kladionice RIO, Stratus DOO - Podgorica, Ave Marija Koljčević, Dragan Bećirović, Frigo elektro, Evro stan, Zrnožit DOO, Bombeton DOO, Dom gradnja, MOIL doo, Top art doo, Glavni račun trezora lokalne uprave Andrijevica, Meditas DOO, Njurth DOO Beograd, Venkor, Senić petrol, Sindikalna organizacija Željezara, Agroturs, Ening DOO Nikšić, TV Centar Đečević, Nikšićka banka, Avgust DOO, Mega promet - Budva, Montenegroberza, Škerović gradnja, Lepont DOO, Radius DOO - Herceg Novi, Market broker, AD Put Bar, Elektrotehna, Alijans - Podgorica, Kontrolmatik komerc, Somborks, Auto boja, Preduzeće za građevinski nadzor i Elektromont i Slavko Mrdović.
    Agrocentar DOO uplatio je 700, a osoblje Generalnog konzulata Italije 580 eura. Po pesto eura uplatili su: Montri eko, Skil inženjering - Podgorica, Koning, Tri ribara, Magma, Emina Kolarević, Mehmed Kolarević, DOO Orbis, Fratini, Tehnobar, Stori DOO, 16. februar, Višnjić komerc, Kosovosirovina- Stovarište Nikšić, Kastelana CO, Mont-valeri, Sloles inženjering, Ratko-Makedonija, Trgovina ANB - Bar, NIR DOO, Ivnik DOO, Rebra komerc DOO, Dali dej, Kartonaža, Pikadili, Voda u kršu, Vapor vizuelne komunikacije, Mezon, MO komerc, Naš dom - Simpo, Kronus MN Ketering Ekvipment, Magrom, JU Spasić Mašera - Kotor, Gambet, Plan, Advokatska kancelarija Prelević, Knežević DOO, Sofiko DOO - Rožaje, Šćepanović DOO, Nikšićanka AD, Gašovići DOO Cijevna, Ivanka Brajović, Kosor DOO, NIN Ćevabdžinica, SS finansijskih organizacija Podgorica, Groš trejd Montenegro, Tref auto, Oto top, Posrednik - Herceg Novi, Alatel DOO, Šamad - CO, Ćatić DOO, Kalis DOO, Dik DOO - Rožaje, Donator DOO, Bordo, Montebroker i Armal Hidra DOO Podgorica.
    Po 400 eura uplatili su: Zanatska radnja Glas servis, SZR Ciko, Milorad N. Matijašević, Mepro Podgorica, Milan Dragić - Tivat, Institut za šumarstvo. Pionir Tivat uplatilo je 350 eura, a po 300 Gomi mont - Bar, Vladimir Pajović - Podgorica, Kov atelje društvo za projekte, Unistar DOO, Lojd montenegro DOO, Mondo kompani - Podgorica, Kompas Montenegro DOO, Gretva trejd, Via paradizo, Beti prom, Energo mont - Podgorica, Vagar - Podgorica, Zanus DOO, Heming - Podgorica, Kopring PMC, Tosmil i kompanija Đukić - Podgorica.
    Po 250 eura uplatile su Milmat trejd - Podgorica i Adrijatik SBS - Podgorica. Po 200 eura uplatili su: Karal komerc, Montefiš - Tivat, Brod-komerc, Vumark - Nikšić, Igma DOO, Fortis grup DOO - Cetinje, Megrap - Podgorica, Vedra lira DOO, Jugoprodukt, Akva klub DOO, Vera Jovanović - Budva, Kingscliffe distribution Montenegro DOO, Udruženje vozača Podgorice, Magnus-Zoran Pupavac, Mir-plast - Bar, Bordid DOO - Podgorica, Jauković Bosiljka - Tivat, Agropromos - Podgorica, Milatović Božo - Podgorica, Berane auto DOO, VM & S DOO, Adriatik star, Fortuna inc, Niksen trejd, porodica Nikole S. Popovića - Njeguši, RG Projekt, Emil Njegelin - Holandija, Kees Elgershuizen - Holandija, Hans Van Berkum - Holandija, Jan de Vletter - Holandija, PJ Blankensten - Holandija, Hardnet DOO.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    I na kraju, ne manje vazni:

    Porodica Kovačević uplatila je 180 eura, a po 150 Servis komerc DOO, Atelje Tivat, Drobnjak kompani - Podgorica, Brus Rajd, Voćar-keco DOO i Turistička agencija Grand - Podgorica.
    Marija i Veselin Kaluđerović iz Budve uplatili su 105 eura, a po 100: NVO Veterani, DOO Kalezić, Jamb, Dušan Jeknić, Pekarska radnja dva, vlasnik Pjeter Koljnđ - Podgorica, Sportsko društvo Pagar - Tivat, Žare - Podgorica, Mond mani DOO - Cetinje, Naval DOO - Bar, DKS Komerc - Tivat, Ivanović - Podgorica, First ani - Tivat, ISE kompani - Podgorica, HKS Spektar - Podgorica, Radosav Lješković - Nikšić, Bogdan Boljević, Iva nekretnine - Podgorica, porodica Milana Vojnića - Budva, Ilija Vujović, Katja Ahel - Pula, Munir Mrkulić, Časovničarsko bravarska radnja Igalo - vlasnik Zdravko Crnić, Vučeljić komerc, St. Džordž - Podgorica, Slavica i Milutin Đukanović, Furtula DOO - Podgorica, dr Ruždija Redžepagić, kiosk Non-stop - vlasnik Zoran Zanković, Vatro oprema - Podgorica, Olimpos DOO - Podgorica, Kodre - Ulcinj, Biromont - Podgorica, Mont Emo, Ernest Kapetanović, Tehnomarket Suljević, Komision Asteriks, Multiprint - Bar, Radio televizija Mir Teuta, M renta kar - Kotor, BIB - vlasnik Boško Pešić, Ilija Murišić - Herceg-Novi, Đorđije i Dragan Radišić, Verikomerc - Ulcinj, Jovan Kilibarda, Boro Mračević sa porodicom - Herceg-Novi, VAP-Milić - Podgorica, Anbo trejd - Podgorica, Somina - Podgorica, Maestro D - Podgorica, Petar Vukoslavčević, Zoran Kopitović - Petrovac i Goran Bošković.
    Po 50 eura na žiro račun otvoren kod CKB uplatili su: Ljubiša R. Radunović, Apoteka 36 - Podgorica, Glavice DOO, Teodo Košarkaški klub, Medilink-Milić - opšta stomatologija - Podgorica, Stara Boka DOO - Budva, Borivoje Ilić - Budva, Laneks DOO - diskont pića, Sreten Perović, MB Dubovina, Vanja Mensura Popović, Nevladina fondacija Nur -Ulcinj, Kafe bar vlasnika Alena Deljanina, Ardi kompani - Ulcinj, Birotehnika ortačko društvo - Bar, Ljiljana Radulović, Slobodan Radulović, GNM DOO, Bilijar klub Biljarda - Cetinje, STR Ivana - Kolašin, Sulejman Hocko, Zdravko Žižić, Dragan Nedić - Herceg-Novi, Golo medika, Hermetik DOO i Kompani DOO.
    Pomoć su takođe uplatili: Empirium DOO, Ero - samostalna ugostiteljska radnja u Tivtu, Dejan Budeč, Korni DOO - Bar, C. Martinović, Danilo Čejović, Bratislav Pejaković, Miodrag Vukasović, Milena Vuksanović, Mladen Vuksanović, Dušica Međedović, Bubobar Kahari, Aleksa Pepđonović, Radovan Ivanović, Mirza Krcić, Miodrag Nikolić, Sanja Marniković, VD Komerc DOO - Podgorica, Petar Obradović, Zlatko Lučić, Dejan Đikanović, Stanko Janković, Marijana N. Božović, Dragan Ždraljević, Boris Kalezić, Teodora Brujić, Slobodan Milatović, Kenan Turković, M.P, Veselinka Zejak, Leonardo Turk, Dražen Vujošević, Mirko Jokanović, Predrag Vico i Mirjana Đundić.
    Materijalnu pomoć najavili su Ljubo Dabović iz Saveza crnogorskih asocijacija - Njemačka i Vojislav Vuksanović - Savez crnogorskih asocijacija Evrope. Akciju prikupljanja pomoći za porodice nastradalih najavila je i Islamska zajednica Sandžaka. Pomoć će se prikupljati u petak - 27. januara.
    Ovo su uplate proknjižene na računu do 15 sati. Pomoć porodicama postradalih i dalje stiže. Žiro račun kojeg je Vlada Crne Gore otvorila u Crnogorskoj komercijalnoj banci je 510-0-40-293908/23012006.

    Pobjeda.cg.yu
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #215
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    JAT snizio cijenu karte na 39e od Beograda do Tivta i Podgorice i nada se da ce Aerodrom Beograd ukinuti aerodromsku taksu da bi gradjani bili postedjeni i tog troska... Ovo snizenje ce biti aktuelno jos nekih desetak dana...

    Nadamo se da ce i MN-Airlines sniziti cijene karata u oba pravca...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  16. #216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    A, stvarno, postaviti nekome pitanje: ''Osjecate li se kao heroj?'' je krajnji idiotizam! Pih...
    S punim pravom tvrdim da su mediji i ovoga puta svoj posao radili vodeci se senzacionalistickim nahodjenjima. Cak se nedje razmisljam, treba li ukinut medije kad se ovako nesto desi... Skockove emisije i pitanja... o qq
    I agree

    doslo mi je bilo par puta nogom u televizor da udarim jer nisam moga vjerovat do koje je mjere SHLJAM od novinara spreman da radi karijere se bahato odnosi prema ljudskoj nesreci...posebno me iznervira gubavo Skochko sa njegovom emisijom i pitanjima...PO***** IM SE U NOVINARSTVO...

    misle li oni da ako se ljudi ne slazu po pitanju politike/vjere i ne znam kakvih sve gluposti da su izgubili humanost pa pitaju mislite li da ste heroj...svako NORMALAN bi onamo skochio da pomogne
    ka da u Crnu Goru zive ljudozderi a ne normalni ljudi

    a ovo ako je istina za ovaj film u Vijesti e stvarno sramota...

    za kralj jedno veliko PLJUC na crnogorske novinare

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post Princezica.

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer
    e ako me je shta iznerviralo onda su to novinari!

    prilazi neka cjurka choveku koji,ochigledno,ne zna gde je,onako sav izgubljen,i pita sa osmehom:"Ko vam je umro?"
    I scena koju sam sinocj gledala na satelitu - kamera prati narod dok izjavljuje saucheshcja...

    Stvarno su precjerali.



    Mademoiselle.

  18. #218
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Igi zasto je to bitno koliko je ko uplatio... :roll:
    She is only here to annoy herself!

  19. #219
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Izvini sto tebi nije bitno...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    umrla je i ona bebica
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Uzas Jedino su prvo veche, nakon porodjaja, svi na momenat bili srecni, ali nakon toga joj nisu davali puno sansi... Ipak smo se svi nadali
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb


    sad neka podju kod majke da je pitaju o cemu je mislila kad se poradjala, majku im!
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  23. #223
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    :cry: :cry: :cry:
    Kako Vaša bolest ?

  24. #224
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    umrla je i ona bebica

  25. #225
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dajte ljudi, ne mozete osudjivat novinare zabog toga sto rade svoj posa. Da se ogradim odma, nisam gledao sto se desava na nasu TV, ali iz iskustva jedne tv kuce kao sto je RAI, ili MEDIASET, takvo ponasanje novinara i kamermana (!) je sasvim normalno. Italijanski dnevnici su svakodnevno puni priloga o crnoj hronici, i to priloga u kojima se novinari ne ustrucavaju nicega, ali bas nicega, kad treba doc do price.
    Pogresno - da; karakteristika iskljucivo nasih novinara - ne.
    Nego, bogu fala, nismo navikli na toliko nesrece, pa ne znamo kako se mediji postavljaju prema tome. Istina je da previse njuskaju, ali je isto tako istina i da svi zele da cuju informacije, i to sto prije.
    I am the one who locks.

Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Replies: 25
    Last Post: 13-12-05, 01:56
  4. Replies: 12
    Last Post: 05-12-05, 16:59
  5. Proteste pocinjemo u svim gradovima, dizemo Crnu Goru na nog
    By ZuTa_MiNuTa in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-04, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •