Page 4 of 11 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 273

Thread: Udes voza?

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ministar policije Jusuf Kalamperović najavio je da će akcija spašavanja i izvlačenja nastradalih biti nastavljena tokom noći:
    "Akcija nije završena , ponavljam u vanredno teškim uslovima , ekipe vatrogasaca, unutrašnjih poslova, željeznice, sijeku olupine elektromotornog voza , radiće čitavu noć , radiće dok je potrebno da niko nebi ostao na tom snijegu, na toj mećavi , na tom nepristupačnom terenu."

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Katastrofa. Nema rijeci da se ovo opise. Rekose da pored 39 poginulih ima jos 2 lica koja se nalaze u olupinama vagona.
    Ovo se moglo izbjeci, da se ne stavljaju na linije vozovi koji su stari i preko 40 godina
    Kakva tragedija :cry::cry:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    sve pri svemu....ali ne mogu da vjerujem da kad smo otishli da damo krv pa jedno dobrih 300 ljudi stajalo na onaj vjetar da gleda kako ambulantna dovoze povrijedjene...jebeni cirkus su tamo napravili....pih....debilchad nema pametnija posla...
    nemoj tako mnogo rodbine povrijedjenih je bilo tamo!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    U Crnoj Gori vlada muk i neverica, javlja za B92 specijalni izveštač Srđan Janković. Mnogi građani su i dalje ispred Kliničkog centra, gde čekaju vesti o svojim najbližima. Do 20 sati su ekipe prevozile povređene u podgoričku bolnicu, a tek posle su prevoženi oni kojima nije bilo spasa. Dežurne spasilačke službe su ostale na licu mesta u želji da dođu do još najmanje dva tela, koja su naknadno primećena, a zarobljena su u olupinama vagona. Nemoguće je prići platformama ispod vagona gde postoji još sto metara izuzetno strme litice gde postoji mogućnost da bude pronađeno još nastradalih.

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Katastrofa. Nema rijeci da se ovo opise. Rekose da pored 39 poginulih ima jos 2 lica koja se nalaze u olupinama vagona.
    Ovo se moglo izbjeci, da se ne stavljaju na linije vozovi koji su stari i preko 40 godina
    Kakva tragedija :cry::cry:

    Ma nisu toliko stari,kako kad je Medenica izjavio da on nije znao da su nasi vozovi u tako teskom stanju :roll: . Neki ljudi stvarno nemaju srama...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nasa trula zeljeznica... Jos od Tita, niko dinara ne ulozi u te sklopocije...
    A i do sad je bila frka i jeza, al' ajd' sad stisni mudo, pa sjedni u one sanduke na tockovima. Stvarno katastrofa...

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Strasni sud casti mi,katastrofa.....Nadam se makar da je sto manje djece u tu nesrecnu cifru poginulih.

    Kapa dolje murijacima,vojnicima,vatrogascima i onim ljudima silnim te priskochishe u pomoc.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #83
    Blackout Guest

    Default

    41 poginulo 5 djece od toga
    preko 200 povrijedjenih od toga 90 djece

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo javise da je medju poginulim 5 djece
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara
    Ma nisu toliko stari,kako kad je Medenica izjavio da on nije znao da su nasi vozovi u tako teskom stanju :roll: . Neki ljudi stvarno nemaju srama...
    Sto se toga tiche ja mu licno vjerujem da nije vjerovatno detalje znao,izvrsni direktor je taj koji treba da zna najbolje u kakvom su vozovi stanju.U tu nesretnu zeljeznicu sve se zivo krade,da se moze pruga kako izvalit pojedini bi je do kuce usmjerili.PI.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. #86
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Unhappy

    Eo i Swecka pise o tome ,a ja u medjuvremenu gledam setelitsku i kazu troje mrtvijeh a masu povrijedjenijeh ! Ja ljudji nebi spekulisa sa ciframa mrtvijeh ,da se ne dize panika veca no sto jes ! U svoj ovoj nesreci opet ima necega pozitivnoga. Nas narod skace ka munje da pomognu u nevolji bez obzira na posledice ! Kad se desi ovako nesto stravicno tek onda se pocinje mozgat ,jeli se moglo sprijecit ! Nesto razmisljam kad sam letijo za PG iz BG na ulaz od avijona bacim pogled na prozore kod pilota i vidim silikonom za kupatila su lijepili tako debilno da sam se ukocio od pa$ega straha ! Sve nesto lamara krivo raspalo da samo ceka dan kace bit ovakva a mozda i jos gora tragedija !
    Dako bidne pouka ovijema iz vlade ,kako treba i sto cinjet da ne dodje do ovakovijeh tragedija !
    Veoma mi je za i neka je laka crna zemlja poginulima a povrijedjenima zelim brzi oporavak !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Sto se toga tiche ja mu licno vjerujem da nije vjerovatno detalje znao,izvrsni direktor je taj koji treba da zna najbolje u kakvom su vozovi stanju.U tu nesretnu zeljeznicu sve se zivo krade,da se moze pruga kako izvalit pojedini bi je do kuce usmjerili.PI.

    Znam ja da se krade,ali da kaze da nije znao da su nam vozovi u losem stanju,izvini ali ne mogu da povjerujem. Nije on mogao da zna da ce na tom vozu da ode kocioni sistem i sl,ali u globalu,svaki stanovnik CG zna da su nam vozovi losi. Sem ako on nije zivio u Japanu,pa ga sad iznenadila nasa zeljeznica...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    90 djece povrijedjeno, 34 zadrzano na lijecenju, 6 djece je operisano. Nazalost 5 malisana je stradalo :cry::cry::cry:
    A 184 povrijedjena je zadrzano na lijecenju ukupno.
    Po ovome se dobija da je 225 putnika bilo u vozu. Ovo su povrijedeni i preminuli. A jos oni koji su pusteni kucama. Izgleda da je bas masu ljudi bilo u tom nesrecnom vozu
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta da se kaze posle ovakve tragedije... valjda je jasno koliko smo spremni za integracije, kurce i palce... nema ovo veze sa politikom, nemojte me krivo shvatiti... smatrao bi sebe za necovjeka kad bih politiku uplitao ovde... samo mi nije jasno da posle proslogodisnje pizdarije sa vozom niko ne uradi nista povodom zeljeznica...zar da nam ovo bude upozorenje!?Kako rece neko naprijed sreca je kad se ne desi a ne nesreca kad se desi!Za 40 i kusur zivota neko mora snositi odgovornost jer ako japanski masinovodja moze da ispali sebi metak u celo kad mu voz zakasni jedan minut onda ce i za ovo neko da plati... mogu da podnesu ostavke i izjave saucesca ali ako se sa tim izvuku onda ce to biti samar svima a narocito porodicama nastradalih... ponavljam da kao krivca ne navodim ni jednu politicku funkciju, ni jednu partiju niti nacionalnost...krivac je onaj koji je odgovoran a o tome ce sudstvo i zakonodavstvo!

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    bas se dosta ljudi odazvalo na pozive za davanje krvi. mi koji smo tamo bili a nismo dali jer im nije trebalo, skupili su dosta bili, mozemo ujutro da podjemo i vidimo kakvo je stanje. mogu mislit samo kad odje shiba ovako vjetar, -3 je sad odje, koliko je gore bilo, po onim klancima, kuda su sve spasilacke sluzbe isle... svaka im cast.
    ovo je tragedija totalna ljudi... dzaba su sad sve ostavke ministara i direktora.. ovih 41 vise nema, a nadam se da ce na tom broju ostat, mada nije sigurno...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy Udes voza?

    Moje najdublje saucesce porodicama nastradalih....

    CG: Najmanje 39 mrtvih u nesreći
    23. januar 2006. | 17:31 -> 23:43 | Izvor: B92, FoNet, Beta
    Podgorica -- U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 16 sati, na pruzi Bijelo Polje-Bar, poginulo je najmanje 39 putnika.


    Stravičan prizor (TVCG)


    Putnički voz koji je saobraćao na deonici Bijelo Polje-Bar sleteo je danas oko 16 časova sa šina u mestu Bioče kod Podgorice. Povređeno je 135 putnika, od kojih čak 75 dece do 16 godina. Ministar saobraćaja Crne Gore Andrija Lompar je podneo ostavku, rečeno je novinarima posle vanredne sednice crnogorske vlade. Vlada je proglasila trodnevnu žalost.

    Ministar saobraćaja Andrija Lompar podneo je ostavku na tu funkciju, navodeći da mu je žao što se ova tragedija desila za vreme njegovog mandata i da se mora osetiti odgovornim. On je kazao da je preliminarne informacije pokazuju da je do nesreće došlo zbog kvara na kočionom sistemu na lokomotivi i da uzrok nije dotrajala infrastruktura. Ostavku je podneo i direktora Željeznica Crne Gore Ranko Medenica.

    Ministar unutrašnjih poslova Jusuf Kalamperović je kazao da se akcija spašavanja nastradalih nastavlja i tokom noći i da spasioci trenutno pokušavaju da iz olupina voza izvuku još dva nastradala.

    Potpredsednik crnogorske Vlade Miroslav Ivanišević je kazao i da nema opravdanja za izgubljene živote, a upitan da li je cela vlada trebalo da podnese ostavku on je kazao da se železničke nesreće dešavaju i u znatno razvijenim zemljama koje imaju razvijenu infrastrukturu, a da je crnogorska vlada mnogo uložila u razvoj saobraćajne infrastrukture.

    U Crnoj Gori vlada muk i neverica, javlja za B92 specijalni izveštač Srđan Janković. Mnogi građani su i dalje ispred Kliničkog centra, gde čekaju vesti o svojim najbližima. Do 20 sati su ekipe prevozile povređene u podgoričku bolnicu, a tek posle su prevoženi oni kojima nije bilo spasa. Dežurne spasilačke službe su ostale na licu mesta u želji da dođu do još najmanje dva tela, koja su naknadno primećena, a zarobljena su u olupinama vagona. Nemoguće je prići platformama ispod vagona gde postoji još sto metara izuzetno strme litice gde postoji mogućnost da bude pronađeno još nastradalih.

    Ivanišević je ranije izjavio da je u vozu bilo blizu 200 putnika. Istražni sudija Osnovnog suda u Podgorici je potvrdio da je voz koji je saobraćao na relaciji Bijelo Polje-Bar sa četiri vagona sleteo u provaliju duboku oko 50 metara kao i da je u vozu bio veliki broj dece koji se vraćao sa skijanja. U akciji spasavanja učestvuje oko 330 pripadnika MUP-a i kompletna hitna pomoć.

    Sada već bivši ministar saobraćaja Andrija Lompar je ranije rekao je da su angažovane sve raspoložive spasilačke ekipe i kola hitne pomoći, ali da izvlačenje putnika otežava jak vetar koji od podne duva u kanjonu Morače. Na mesto nesreće su došli i crnogorski predsednik Filip Vujanović i premijer Milo Đukanović.

    Televizijske stanice u Podgorici prekinule su redovni program i emituju vanredne vesti o železnickoj nesreći kod Bioča. Šef spasilačke jedinice crnogorske policije Goran Begović rekao je da će ta jedinica učiniti sve da pomogne unesrećenim putnicima. Mlađi putnik koji je lakše povređen rekao je televiziji In da je voz sleteo sa šina na izlazu iz tunela i da su se prvi vagoni survali u provaliju, prema reci Morači.

    Iz Kliničkog centra u Podgorici su apelovali na rodbinu pokretnih pacijenata da dođu po njih kako bi se oslobodili ležaji za ranjene putnike. Crnogorsko Ministarstvo zdravlja je pozvalo dobrovoljne davaoce krvi da se jave Centru za transfuziju podgoričkog Kliničkog centra. Ispred Kliničkog centra Crne Gore u Podgorici u redu čeka oko 500 dobrovoljnih davalaca krvi, koji su se odazvali apelu za pomoć povređenima.

    Srbija spremna za pomoć


    Borba za živote (TVCG)


    Vanredna sednica Vlade Srbije, posvećena teškoj železničkoj nesreći u Crnoj Gori, biće održana sutra u 13 sati, rekao je večeras agenciji Beta direktor vladine kancelarije za saradnju sa medijima Srdjan Đurić.

    Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica razgovarao je sa predsednikom Vlade Crne Gore Milom Đukanovićem i ponudio mu svu neophodnu pomoć u akciji spasavanja i zbrinjavanja nastradalih u železničkoj nesreći kod Podgorice.

    Ministar odbrane Zoran Stanković otputovao je na mesto nesreće.

    Odmah posle nesreće, resorni ministri Dragan Jočić i Tomica Milosavljević razgovarali su sa kolegama iz Crne Gore i stavili im se na raspolaganje i ponudili sve što je u ovom trenutku neophodno.

    Predsednik Srbije Boris Tadić razgovarao je sa predsednikom Crne Gore Filipom Vujanovićem i ponudio mu pomoć Srbije u zbrinjavanju povređenih u teškoj železničkoj nesreći u mestu Bioče, rečeno je FoNetu u kabinetu predsednika Republike.

    Predsednik SCG Svetozar Marović dobio je večeras telegram predsednika Hrvatske Stjepana Mesića sa izrazima saučešća povodom teške železničke nesreće u Crnoj Gori: "Potresen vešću o tragičnoj železničkoj nesreći u kojoj je nastradao veliki broj vaših građana, primite u moje lično ime, i u ime svih građana Hrvatske, izraze najdublje sućuti", navodi se u Mesićevom telegramu.

    Inače, svi hrvatski elektronski mediji su tragičnu vest objavili kao prvu u informativnim emisijama. Kliničkom centru Crne Gore pomoć u lečenju povređenih putnika ponudila je uprava Bolnice u Dubrovniku, prenela je Televizija Crne Gore.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    00:57

    U nesreci poginula 41 osoba od cega petoro djece

    U teskoj saobracajnoj nesreci koja se dogodila danas, na pruzi Bijelo Polje-Bar, poginuo je 41 putnika od cega petoro djece, saopsteno je iz Klinicko bolnickog centra Crne Gore u Podgorici. Imena poginulih nijesu saopstena.

    Direktor KBC-a Miodrag Djurovc rekao je da su u KBC-u i Djecijoj bolnici hospitalizovane 184 osobe.



    Direktor Zeljeznice podnio ostavku

    Predsjednik odbora direktora Zeljeznice Crne Gore Ranko Medenica i izvrsni direktor Resad Nuhodzic podnjeli sue veceras ostavke na tfunkcije zbog danasnje teske zeljeznicke nesrece.

    22:12

    Lompar podnio ostavku

    Crnogorski ministar saobracaja i pomorstva Andrija Lompar je podnio ostavku na vecerasnjoj vanrednoj sjednici Vlade Crne Gore. Lompar je ostavku podnio zbig osjecaja objektivne odgovornosti za danasnju tesku zeljeznicku nesrecu.

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    užas ljudi.kakva nesreća...strašno...neka je laka crna zemlja poginulima

    ehhhhh

  19. #94
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    mislim da ce rasprava na ovu temu sjutra poprimiti druge razmjere, ovo do sad je bilo nekako na prvi mah i ... ZAMOLIO BIH MODERATORE da razmisle o tome i mozda zakljucaju topic. ne bi bilo fino da ovo krene u nekom drugom pravcu...

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie
    mislim da ce rasprava na ovu temu sjutra poprimiti druge razmjere, ovo do sad je bilo nekako na prvi mah i ... ZAMOLIO BIH MODERATORE da razmisle o tome i mozda zakljucaju topic. ne bi bilo fino da ovo krene u nekom drugom pravcu...
    Nema drugog pravca stari osim pravca ka istini...

  21. #96
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    OK, sad ce te neko pitati "a sta je istina" i eto to o cemu sam govorio, nevermind, ja vishe necu pisati na ovom topicu, necu ni ulaziti kako se ne bih iznervirao.

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    didi ja znam da je dosta rodbine bilo.....ali sigurno onoliko ljudi nije doshla zbog toga....pa samo to shto su preklinjali preko radija da ljudi ne idu put mjesta nesrece jer ambulantna kola nisu mogla da prolaze od guzve...meni jeste jasno da porodica dodje i sve....al 2/3 onoga naroda nisu bila tamo zbog toga....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  23. #98
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja vi moram rec da sam se bas bio utripovao za ove moje u Bar,posto mi stari ide cesto na sever Crne Gore nekakav sam pogan osjecaj ima !!!!3sata nije imalo trika da se dobije Crna Gora iz inostranstva... uzas !!!

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie
    OK, sad ce te neko pitati "a sta je istina" i eto to o cemu sam govorio, nevermind, ja vishe necu pisati na ovom topicu, necu ni ulaziti kako se ne bih iznervirao.
    Istina je da se desilo ono sto se moglo sprijeciti a za to neko treba da odgovara...

  25. #100
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzas stvarno ne mogu da vjerujem...
    Zhali Bozhe gdje mi zhivimo
    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

Page 4 of 11 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Replies: 25
    Last Post: 13-12-05, 01:56
  4. Replies: 12
    Last Post: 05-12-05, 16:59
  5. Proteste pocinjemo u svim gradovima, dizemo Crnu Goru na nog
    By ZuTa_MiNuTa in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-04, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •