Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: JK: Pavle, razumi me!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default JK: Pavle, razumi me!

    Quote Originally Posted by Forum B92
    PAVLE, RAZUMI ME
    Karleuša odgovara na optužbe da je bogohulnica i poziva "presvetlog patrijarha" da je shvati!

    Povodom optužbi da je bogohulnica, koje je na račun Jelene Karleuše, povodom njenog nepriličnog "opštenja" sa krstom u Kuriru izneo sveštenik Žarko Gavrilović, "slatka mala koja živi od skandala" uzvraća žestokom prozivkom na račun "lažnih hrišćana":

    - Slike koje sam uradila su smišljene da isprovociraju na komentare bagru koja ne razume umetnost i ne čita Bibliju, a na radost onima koji veru imaju u sebi i delima je dokazuju, poput mene, koja nisam kao oni koji pre podne idu u crkvu, a po podne kradu, lažu, siluju i ubijaju!

    - Ovo je zemlja apsurda, gde ljudi poput Žarka Gavrilovića pozivaju na nasilje nad gej populacijom samo zato što su drugačiji, gde popovi blagosilju paravojne formacije pre pokolja, gde su nacionalne zvezde razni Arkani, Legije, Bogoljubi... - kaže za Kurir JK, i dodaje da nije zloupotrebila krst:

    - Ja sam žena sa izraženom ličnošću i nesputanom neograničenom inteligencijom, i moj jedini greh je što javno iskazujem svoje mišljenje i ljubim krst, koji je simbol svih nas neshvaćenih, svojim pohotnim usnama! Ako mogu da ga ljube pojedini popovi koji u svetu siluju dečake pod plaštom te iste crkve koja mene osuđuje, onda mogu i ja, i neću odustati od namere da se sa licemerjem u ovoj zemlji borim na svoj način. Pozdravljam sve čitaoce Kurira, sve slobodoumne ljude u SPC i presvetlog patrijarha Pavla, kojeg molim da me razume! - vapi Jelena Karleuša.
    Pajo, tebrica, znachi isposhtuj me...
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  2. #2
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pavle, razumi me,
    u monahinje primi me....


    eh, najvise mi se svidja onaj dio JK kao takve, zene sa nesputanom licnoscu i neogranicenom izrazenom inteligencijom... ili je pak u pitanju (ne)ogranicena licnost i nesputana inteligencija..


    Lijepo je Rambo rekao :" Ne radi qrva ono zbog para vec zato sto voli muza da vara.."

    Princip je isti.

    Cheers!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    DObro njen mozak nikad ne bi sastavio ovakve recenice, a od nje ni ocekujemo vise. Debil zenski (neka oproste dame i pripadnice ljepseg pola)
    Last edited by hercules; 21-01-06 at 22:45.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    "Ja sam žena sa izraženom ličnošću i nesputanom neograničenom inteligencijom"

    Prevedeno - "ja sam zena sa izrazenim silikonskim grudima i nesputanom neogranicenom gluposcu".
    She is only here to annoy herself!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default poludje me

    hljeba i igara...
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko god nenormalna i meni lično ogavna bila dotična gospodja-gospodjica ovaj dio za zemlju apsurda je prilično u pravu...
    Kako Vaša bolest ?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Karleusa je pravi primjerak danasnje zene u SCG...svaka je zena pljuje a sve bi da budu ka ona

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne bih....:twist:
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim....stvarno....cura je extra pametna....nemojte tako....
    JK ja te shvacam....
    javi se na private :PPP
    paksi razumi je i ti...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by sta_ce_nama_soferima_kuca
    - Ja sam žena sa izraženom ličnošću i nesputanom neograničenom inteligencijom
    Sjecjam se jedne emisije u kojoj su gosti bili ona i Branislav Lechicj. E taj snimak treba vrtjeti kao dokaz njene "neogranichene inteligencije".



    Mademoiselle.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Princezica.

    Quote Originally Posted by intruder
    Karleusa je pravi primjerak danasnje zene u SCG...svaka je zena pljuje a sve bi da budu ka ona
    Ja bih po koju njenu krpicu, tashnicu i cipelicu.



    Mademoiselle.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koji je to retard,majko moja Dragana,pa to nije zdravo,e...

    a zipa ovo!

    Ja sam čist genije
    10. januar 2006

    Po rečima "male od skandala", prosečni ljudi imaju koeficijent inteligencije 90, natprosečni od 90 do 130, a iznad toga su čisti genijalci.
    - Moj koeficijent je 154, što znači da sam genije - kaže Karleuša. - I baš zato što sam tako pametna, ispuniću sve poslovne planove za 2006. godinu. Prvo što nameravam je da organizujem solistički koncert u Beogradu. Koštaće 250.000 evra, a specijalni gosti biće mi grčki pevači Remos,
    Despina Vandi i Ana Visi. Posle toga posvetiću se inostranoj karijeri. Nameravam da uspem u Sjedinjenim Američkim Državama. Osim toga, pokrećem i dve modne linije - prva je "JK wear" namenjena prosečnim kupcima, a druga "JK diva", za one sa dubljim džepom. Prodavačice u buticima mi stalno govore kako je za mojom garderobom prava pomama, pa sam odlučila da izađem fanovima u susret i omogućim im da kupe ono što nosim i ja!
    Znachi ono... :roll:
    Last edited by Miss_Lucifer; 21-01-06 at 19:21.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedva cekam da nosim marku JK...onim danima kad ne nosim Sekinu 'Rich Bitch'.Jos samo da nabavim djozluke marke 'Mile Kitic'
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  14. #14
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cu se nadovezati na ovu pricu sa jos jednom izjavom JK a to je njena nowogodisnja zelja swim "koleginicama" :

    "Drage moje pevačice, u ovoj godini želim vam mnogo hitova, nastupa, parica a najviše zdravlja! Pred vama je još jedna teška godina u kojoj će zla JK "vedriti i oblačiti" i kvariti vaše planove i raspoloženje! Zato budite pametne i u ovoj godini se bolje udružite i organizujte! Iako me ne volite, ja vas sve mnogo volim i patim što ste tako okrutne prema meni... Ne budite takve, u ovoj godini naučite da se kontrolišete, naučite da gubite i shvatite da ću vam na ovaj način čestitati još mnogo Novih godina! Sve vas ljubi vaša JK!"

    A ewo i sawjeta JK "swim ljudima dobre wolje" za 2006 :

    1. Napravite neko ******! Na primer, otkačite voljenu osobu na dva dana, oterajte šefa u tri lepe ili odvalite šamarčinu pripadniku interventne jedinice kad vas u kolima zaustavi! Zatim klečite i molite za oproštaj! Ovo je super način da započnete godinu!
    2. Nabavite broj mobilnog telefona Radojke Adžić i zezajte je cele godine!
    3. Nikad ne držite dijetu! To rade luzeri! Budite zadovoljni životom u svom lepom, oblom, mekanom telu! Kada vidite na TV-u vitku manekenku, prokomentarišite na sav glas: "Vidi ovu jadnicu na šta liči! Sve su manekenke... (znate već šta)"
    4. Igrajte satima goli ispred ogledala uz muziku Vere Matović. To redovno radim i super se osećam posle toga. Probajte, trip je neviđen!
    5. Rasplačite se. Čupajte kosu s glave i udarajte nogama i rukama o pod. Pred svima. Dirnula vas je tužna scena u nekom filmu. Vi ste emotivni, nema razloga da to krijete.
    6. Potrošite i poslednji dinar na najveću glupost u prodavnici. Poslednje pare davala sam uvek bez griže savesti za nešto što mi ne treba. Verujte mi, uvek mi se "nameštalo" da vrlo brzo zaradim ili da nađem lovu, zaboravljenu u džepiću neke tašne. Ne budite stipse. Ove godine budite šmekeri čak i kad nemate.
    7. Napijte se, čak i ako ne pijete. Kad vam pozli od alkohola, zapamtite ko vam je držao glavu dok ste povraćali. To je osoba koja vas sigurno voli.
    8. Otvoreno pokazujte ljubav čak i onda kad vam nije uzvraćena. To rade samo face koje se ne plaše odbijanja i poraza. A i šta je poraz za vas? Doživela sam ga milion puta i nije mi, kao što vidite, ništa.
    9. U ovoj godini budite zvezda. Hodajte, pričajte, ponašajte se kao bogom dani. Ljudi oko vas će vas tako prihvatiti. Verujte, znam iz iskustva.
    10. Budite čovek čak i prema onima koji su vas najviše povredili. Budite face i oprostite svim tim kretenima, a oni će se zbog tog vašeg gesta osećati mizerno i poniženo. Opraštajte, ali pamtite. Učite na mom primeru... Svima sam sve oprostila i u ovu godinu ušla sam rasterećena i srećna.
    Svim čitaocima "Sveta" želim srećnu Novu 2006. godinu!


    Prenijeto iz tabloida SVET (www.svet.co.yu)
    Last edited by SHoPaHoLiC; 21-01-06 at 19:44.
    I wonder why am i so SPECIAL???
    Or is this F...ING MAGIC!


    TVOJ mali GAD

    I'm so MEAN

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...Лаж лаж лаж,презирем дубоко...али волим момке што љубе жестоко...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    E ako je JK genije ja cu razbucat moju diplomu kad diplomiram na fax i zapalit se na sred trga. Oooooo zemlj otovri se da propanem i odbijem se od ovakvih kretenaaaaa
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kako kazu nase drage sugradjanke - GREOTICE !!!!!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "žena sa izraženom ličnošću i nesputanom neograničenom inteligencijom"
    kakav izbachaj... :roll:

    ali ljudi, zayebite, ona trenutno radi ono sto joj itekako kupuje slavu (ma sto to kod nas znacilo) i prodaje CD-ove.. Ona je u marketingu shou biznisa diplomirala brate sa najvecom ocjenom.
    Kolko god je gadna, kolko god da mi se povrace na nju, mora se priznat da je dobro prostudirala poteze svjetskih zvijezda i poshto je srbija trenutno pogodno tle za ovakve parodije, ona je nastupila upravo onako kako treba.
    Brate, njoj su podgoricanke dolazile da im se potpisuje na CD sa prichom "e neka si ostavila ono prase" (Bojana Karica). Mislim ona je ono sto ja zovem "poshtena q.rva". Njoj su vazda puna usta pravde, ispravnosti, chednosti, morala itd. ali zna se ona stara... ko o chemu...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    meni samo nije jasno kako ljudi ne vide koliko ona lichi na tranvestita,jbte

    da nije bila pre Jelenko,pa promenio pol?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko kaze da ne vide? pa i ona sama to vidi. ili je neki reditelj u onom spotu dje joj se sprdaju neki momci oobucheni kao ona, neshto dobro slaza'
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lilith
    Jedva cekam da nosim marku JK...onim danima kad ne nosim Sekinu 'Rich Bitch'.Jos samo da nabavim djozluke marke 'Mile Kitic'
    Me toooooooooo. :lolblue:
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ~..~..~..~

    A,kakva je JK:!: Vazda joj se slatko nasmijem... Bog joj ne dade pamet,al` shto smisao za humor ima... prosto je sva spontana:!: Hahahah...
    ~..TaLk to me SoftLy
    There's somethinG in Your EyeS..~

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Ja bih po koju njenu krpicu, tashnicu i cipelicu.
    Volis da izgledas jeftino?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer
    meni samo nije jasno kako ljudi ne vide koliko ona lichi na tranvestita,jbte

    da nije bila pre Jelenko,pa promenio pol?
    Ziva istina. Jedna od najodvratnijih zena sto sam ikada vidio. I, pri ovome, apsolutno zanemarujem njen karakter, temperament i sl. Jednostavno, njeno lice je dusu dalo za neki horor-sci-fi o vanzemaljcima iz dimenzije X...

  25. #25
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default :)

    Quote Originally Posted by hercules
    E ako je JK genije ja cu razbucat moju diplomu kad diplomiram na fax i zapalit se na sred trga.
    diploma = genijalnost??????? cudna neka jednacina!!!!!!!!!!
    a JK je stvarno genije...malo je 1 forum da se napisu njeni biseri...a kad su joj ubili onoga candu,ili kako se vec zvao,a ona nagrila i kosu na glavu muriji da joj daju njegovog audija,kao on ga joj je bio poklonio hahhahahha...ao onaj izresetan unutra ko sir a ona oce da se bije sa onima sto vrse uvidjaj hahhaahhahaah
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. mr Branko Krivokapic: Cuce o sebi i drugima
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 9
    Last Post: 26-03-11, 07:20
  2. Replies: 17
    Last Post: 11-11-09, 14:51
  3. Pravoslavni HodoČasnici Slave Svetu Petku
    By Regi in forum Religija i filozofija
    Replies: 34
    Last Post: 24-10-05, 14:01
  4. Replies: 0
    Last Post: 05-09-05, 00:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •