Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 79

Thread: gRAFITI...

  1. #51
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Boze koji ste vi moroni ahahahaha , koju paniku digose veljeserbi oko grafita hahaha ,ada ja reko povise da nema zgrade u CG koja mije iztetovirana parolama veljecetnjika ! A jaksa nasa novine dje je neki momak izbo kako on veli momka iz bogoslovije ,pa jaksa stara mu majka zar u BG i serbiju svaki drugi dan ne pogine tj bidne UBIJEN po neki momak iz CG a ?? Oli jaksa da ti vadim izsjecke iz "Crne Hronike" a ?????? Nego ja mnim e vi serbi letite malacko previse ,niko u Evropu ve ne svata za ozbiljno i niko nasvijet vi NEVJERUJE, pa kolko godj da blejite oko 20 slova ! Nezavisna Crna Gora je neminovna a vi koji mislite da imate rezervnu drzavu cete se dobro zamislit kad pocnete da pljujete na Crnu Goru Crnogorce i njene institucije ! Svaki i najmanji ispad bice sankcioniran po zakonima koji ce da vaze u Drzavu CG !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #52
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Ahaaaaaaaa... A zato, znaci, vlasti nije u interesu da zastiti te objekte od potencijalnih incidenata? Sto u prevodu znaci - obezbijediti uslove za incidente. Da, da... sad mi je jasno...


    sick boy reci ti nama jesuli ratko mladic i radovan karadzic ludi te pobise onolko sile naroda a ????????? ANU GUKNITE SERBI I POSERBICE ??????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Zekovic je sam priznao da ih je ubio jer su bili "crnogorsko-stedimlijski" orijentisani...pogledaj zapisnik SPRSKE policije (koju valjda ne kontrolishe Djukanovic) pa ces se uvjerit...ali znam zashto neces da pogledas - jer se bojis istine,bojis se da priznas da su partije koje duboko u srcu cuvas GENOCIDNE
    Ovo sto si sad rekao je cista laz koju je objavila samo Pobjeda ne bi li jos malo raspirila mrznju prema Srbima. Po izjavi zekovica datoj u srbijanskoj policiji on je porodicu ubio jer su se sudili oko medje i zbog toga sto je "mislio" da je ocu bilo milo sto mu je majka umrla. No ti ne bi bio ti da ne iskoristis svaki dogadjaj da jos malo raspiris mrznju prema svemu sto je srpsko.

  4. #54
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Ovo je cista laz od strane veljeserbalja i poserbica tipa jaksa 23 , Ovo nije jedini put da veljeserebaljski cetnjaci ubijaju Crnogorce ! Ako bi jaksa 23 ukljucijo mozak ponekat i pogleda u novine crnu hroniku zadnjije 5 mjeseci uvidjece jedan monster dje serbalji ubijaju Crnogorce non stop !
    Cetnjaci ukoliko Crnogorci mrze iz duse serbe i poserbice onda vise ne treba raspirivat mrznju ,jer bi to bilo nemoguce ! E sad kad znate da ve "mrzimo" maxsimalno batalite sviranje qrcu pjesmu kako neko raspiruje mrznju na sve serbaljsko ,jerve "vec " ,"mrzimo" dovoljno !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #55
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ovo sto si sad rekao je cista laz koju je objavila samo Pobjeda ne bi li jos malo raspirila mrznju prema Srbima. Po izjavi zekovica datoj u srbijanskoj policiji on je porodicu ubio jer su se sudili oko medje i zbog toga sto je "mislio" da je ocu bilo milo sto mu je majka umrla. No ti ne bi bio ti da ne iskoristis svaki dogadjaj da jos malo raspiris mrznju prema svemu sto je srpsko.

    Drugcija se reakcija ne moze ni ocekivat od nekoga ko nam izvjestaje sa sajta mitropolije servira kao vjerodostojne.Ti sa tim ne zelis da raspirujes mrznju srba prema crnogorcima je li maloumnice?

  6. #56
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Znam ja sta je on izjavio i isto tako znam da ga je, kako sada, i u ranijim "casnim" poduhvatima isti motiv tjerao naprijed. Da, da, spasio se sa tim cupanjem: "Ja sam, braco, Srbin. Spasavajte me ludih Crnogoraca." Da, da...

    ne moj da izigravas neko nevinasce i "ambasadora mira Kisindzera",sta kazes ti si za smirivanje tenzija,ma nemoj? a to sto ovdje izigravas psihijatra i analiziras sta je onaj manijak Zekovic mogao da misli i koji su mu motivi bili,to ti batali.Ja znam sta je on izjavio(postoji i faksimil od toga iskaza) i to mi ledi krv u zilama.Boli me ona stvar sta je njega u ranijim"poduhvatima"tjeralo naprijed,meni je dovoljanovaj"poduhvat".I ne izigravaj mi vise nevinasce

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ovo sto si sad rekao je cista laz koju je objavila samo Pobjeda ne bi li jos malo raspirila mrznju prema Srbima. Po izjavi zekovica datoj u srbijanskoj policiji on je porodicu ubio jer su se sudili oko medje i zbog toga sto je "mislio" da je ocu bilo milo sto mu je majka umrla. No ti ne bi bio ti da ne iskoristis svaki dogadjaj da jos malo raspiris mrznju prema svemu sto je srpsko.
    Vijesti? ne stvarno kao Pobjeda al su objavile mogu ako hoces da ti nadjem u arhivi, da ti skeniram novinu, ti pozeli ja ti dam dokaz

    sick-boy
    da ili ne?
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee
    Drugcija se reakcija ne moze ni ocekivat od nekoga ko nam izvjestaje sa sajta mitropolije servira kao vjerodostojne.Ti sa tim ne zelis da raspirujes mrznju srba prema crnogorcima je li maloumnice?
    Naravno da su vijesti i izvjestaji sa sajta mitropolije vjerodostojni. Dosad je bilo kazem jos jednom , preko 20 napada na profesore i ucenike Cetinjske bogoslovije i svi ti napadi postoje zavedeni i u stanici policije na Cetinje, kao i na sajtu mitropolije - ko zeli da vidi. No reci ti meni sto bi ti nama Srbima radio u nezavisnoj Crnoj Gori? Jel bi pravio neke koncentracione logore za nas, vjesao nas na vrbe, procerao sve ili bi nas samo maltretirao i tukao svakodnevno?

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Janko23
    Naravno da su vijesti i izvjestaji sa sajta mitropolije vjerodostojni. Dosad je bilo kazem jos jednom , preko 20 napada na profesore i ucenike Cetinjske bogoslovije i svi ti napadi postoje zavedeni i u stanici policije na Cetinje, kao i na sajtu mitropolije - ko zeli da vidi. No reci ti meni sto bi ti nama Srbima radio u nezavisnoj Crnoj Gori? Jel bi pravio neke koncentracione logore za nas, vjesao nas na vrbe, procerao sve ili bi nas samo maltretirao i tukao svakodnevno?
    Janko sine,jel ti jos pusis onu travu??????
    Ja ako tebe razumijem pomamio se...
    Eto ja sam bio u Srbiju kad se to desilo i SVA njihova stampa je objavila da ih je ubio zato jer su bili : " crnogorci i dukljani" !!!!
    Ali isto tako su NOVOSTI objavile molbu porodica Roganovic i jos jedne da se ta tragedija ne politizuju...
    Alo,oli mi objasnit jel ti non stop visis na taj sajt mitropolije, i na onaj crna gora srpska zemlja??????
    A bogami sto ce bit shutra kad se odvojimo a ocemo ako bog i EU daju,to cemo vidjet...Nemojte vi pravit kakve AO ka po hrvatskoj i bosni pa ce bit svima lijepo...A ako budete slusali Dedeica i ove naucnike iz SNS svasta moze bit...
    Oli u opkladu da ako Amfilohije ne bude izabran za Patrijaha kad Pavle umre,da ce kakvi zvek u crkvu napravit...
    Drs se ti Kostunice,i koalicije za SCG i bogami ces daleko...
    Last edited by rain_wind_storm; 21-01-06 at 12:25.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ovo sto si sad rekao je cista laz koju je objavila samo Pobjeda ne bi li jos malo raspirila mrznju prema Srbima. Po izjavi zekovica datoj u srbijanskoj policiji on je porodicu ubio jer su se sudili oko medje i zbog toga sto je "mislio" da je ocu bilo milo sto mu je majka umrla. No ti ne bi bio ti da ne iskoristis svaki dogadjaj da jos malo raspiris mrznju prema svemu sto je srpsko.
    evo ti je i rain wind storm reka da su SPRSKE NOVINE U SRBIJI objavile da ih je Zekovic ubio jer su bili Crnogorci...
    I SAM SI VIDIO izvjestaj SPRSKE policije u kojem pishe CIRILICOM da ih je Zekovic ubio jer su bili Crnogorci
    ja znam da ti to NECES da vidis JER JE TO OLICENJE POLITIKE KOJU PODRZAVAS i stranke CIJI SI SIMPATIZER

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rain Wind Storm je isto rekao i to da je nehumano politizovati taj dogadjaj (sto potpisujem), pa ne vidjo' da ti je to milo bilo cuti. Ko zeli da raspiruje vatru, kome je u interesu da se na ovim prostorima dogode nemiri, uzasi... taj ce neumorno takav jedan zlocin pokusavati da ispolitizuje. To ste vi. Vama je u interesu da od Crne Gore stvorite krizno podrucje. Ocigledno vam nedostaje Milosevic, pa nemate u koga da upirete prstom. Pa, ajmo sad malo da lazemo, izvrcemo cinjenice, svakom okrsaju izmedju Crnogorca i Srbina zakacimo politicku konotaciju, ajmo da aplaudiramo momcima koji su prebili Srbe u tamo nekom hotelu, ajmo da navijamo za nemire... Bravo, momci... samo tako...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako se sluzimo tvojom "logikom" onda ni ovaj grafit "sebe na vrbe" nema veze sa politikom?

  13. #63
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking Specijalni odred za teroristicke akcije protiv veljeserba i poserbica !

    Uhvaceni specijalni teroristi sluzbe protiv veljeserbalja i poserbica ,milovi borci 16-toga bataljona ! Ovi iskusni teroristi su bili placeni od strane Milovoga rezima , meleonima Evra od strane DPS-a i Mila su uplacivani direktno na njihov konto u vrtic "´Zagorka Ivanisevic" ! i DA NE ZABORAVIMO SVI SU DOBILI PO 1 SAT OD MILA IZ NJEGOVE KOLEKCIJE !AAHHAHAHAHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAH AHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHH A !

    22.01.2006.
    Crna Hronika


    CETINjSKA POLICIJA IDENTIFIKOVALA IZGREDNIKE

    Maloljetnici pisali grafite


    Podgorica, 21. januara (Mina) - Cetinjska policija identifikovala je grupu maloljetnika za koje se sumnja da su ispisali nacionalističke grafite na objektima u neposrednoj blizini Cetinjske bogoslovije.
    Na tim objektima u posljednjih nekoliko dana ispisani su grafiti »Srbe na vrbe«, »Milo izdajnik«, »LSCG«, »Nezavisna Crna Gora« i »Srbin trči poljem ja ga koljem«. Kako je saopšteno iz kabineta direktora crnogorske policije, identifikovani su maloljetni F.I, B.M., V.Đ., M.K., N.V., L.R., i N.Z, a o rezultatima kriminalističke obrade obaviješten je i Osnovni državni tužilac u Cetinju.
    Navodi se da se preduzimaju mjere u cilju potpunog rasvjetljavanja tog događaja, uz striktnu primjenu zakonskih odredbi koje se odnose na postupanje sa maloljetnim licima osumnjičenim da su počinili krivično djelo. Inače, grafiti sa političkim nacionalističkim porukama koji su prije tri dana osvanuli ispred Bogoslovije Sveti Petar Cetinjski na podvožnjaku i na zidu zgrade Doma Crvenog krsta i dalje izazivaju ogorčenja kod stanovnika podno Lovćena. Portparol Skupštine prijestonice Cetinja Nikola Đurašković nam je kazao da je Skupština prijestonice osudila te šovinističke poruke i odmah naložila da se grafiti prekreče što je i urađeno.




    Predlazem strijeljanje ili giljotinu za ove mrske teroriste koji vec decenijama raspiruju mrznju !!
    Hahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahha
    Last edited by Hari Krisna; 22-01-06 at 11:50.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Exclamation

    Zvek ne znam sjecas li se da je i na Kosovo bilo isto "igrala se djeca"..
    No samo Janku da objasnim 2 stvari...
    Janko,ovi te je ove pobio u HN,je coek koji je lud,koji je ubio i komsiju u BG 4 dana posto mu je otac umro,a ove je pobio e mu je majka skoro umrla a ta djeca nesretna su bacala petarde i pjevali su ispred kuce...Pa mi ti reci jel on normalan..
    A mislim da bi se trebalo batalit sa tim slucajem...

    Sto se tice grafita...Eto policija je pokazala da je spremna da se uhvati u kostac sa kriminogenim maloljetnicima,a vidjecemo za ove druge....
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  15. #65
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Naravno da su vijesti i izvjestaji sa sajta mitropolije vjerodostojni. Dosad je bilo kazem jos jednom , preko 20 napada na profesore i ucenike Cetinjske bogoslovije i svi ti napadi postoje zavedeni i u stanici policije na Cetinje, kao i na sajtu mitropolije - ko zeli da vidi. No reci ti meni sto bi ti nama Srbima radio u nezavisnoj Crnoj Gori? Jel bi pravio neke koncentracione logore za nas, vjesao nas na vrbe, procerao sve ili bi nas samo maltretirao i tukao svakodnevno?

    Nikakvi koncentracioni logori,nikakvo maltretiranje.U CG ima mjesta za sve.Samo se ponasajte kao normalni gradjani CG postujuci ustav i nista od tih gluposti.I nemoj da manipulises takvim glupostima i plasis narod!

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na tim objektima u posljednjih nekoliko dana ispisani su grafiti »Srbe na vrbe«, »Milo izdajnik«, »LSCG«, »Nezavisna Crna Gora« i »Srbin trči poljem ja ga koljem«. Kako je saopšteno iz kabineta direktora crnogorske policije, identifikovani su maloljetni F.I, B.M., V.Đ., M.K., N.V., L.R., i N.Z, a o rezultatima kriminalističke obrade obaviješten je i Osnovni državni tužilac u Cetinju.
    Kako niko ne napisa DPS nego LSCG. Ispade LSCG koji je bio u koaliciji sa prosrpskim strankama sada diriguje maloljetnicima da pisu antisrpske parole.
    Maloljetnici, ako se uopste radi o njima, to nisu napravili na svoju ruku, vec ih je neko na to nagovorio. Taj koji ih je nagovorio sigurno nema veze sa LSCG jer od ovakvih parola bi samo simpatizeri LSCG mogli imati stetu, a nikakve koristi. ... Ko bi mogao da bude zainteresovan za ovakve incidente u kojim se direktno optuzuje LSCG? Samo DPS rezim, niko drugi.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #67
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosle godine moj otac je uvatio "djecu"od 15-16god kako pisu takva sranja na nasu kucu (nedje ok 3 h ponoci) i sve ih je za usi vukao do njihove kuce pa im je uletio u kuci i sve im je polomio !!! a inace te iste komsije su cetnikare jedne pogane koje su prije nekokoliko godine izbjegle sa kosova i cijelo vrijeme huskaju na mrznju,jos jednom da se to dogodi znavajuci moga oca izbusio bi ih kao zeceve

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PARABELUM
    Prosle godine moj otac je uvatio "djecu"od 15-16god kako pisu takva sranja na nasu kucu (nedje ok 3 h ponoci) i sve ih je za usi vukao do njihove kuce pa im je uletio u kuci i sve im je polomio !!! a inace te iste komsije su cetnikare jedne pogane koje su prije nekokoliko godine izbjegle sa kosova i cijelo vrijeme huskaju na mrznju,jos jednom da se to dogodi znavajuci moga oca izbusio bi ih kao zeceve
    Zamisli, djeca u 3 h poslije ponoci i bas na tvoju kucu, a onda tvoj hrabri tajo polomi sve kod te djece u kucu i niko o tome nista ne zna. Probaj sa nekom realnijom pricom.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #69
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Zamisli, djeca u 3 h poslije ponoci i bas na tvoju kucu, a onda tvoj hrabri tajo polomi sve kod te djece u kucu i niko o tome nista ne zna. Probaj sa nekom realnijom pricom.
    Sta to pa neko treba da zna ?? a ne no jos da taj penal koji huska tu djecu da pisu po kuca jos tuzi npr u ovom slucaju mog oca??pffff aj odmori malo

  20. #70
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cela pricha je prenaduvana[ilitiga napushena]

    mis'im,ko da pre nije bilo antisrpskih grafita po zidovah...i nacionalistichkih,i svakakvih.Nego sad je to skandal,'ebote...

    prosto ne znash koja strana ima vishe pogreshnih poteza i greshaka...
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos ne vidjoh clanak iz Srbijanskih novina dje Zekovic "priznaje" da je pobio Roganovice zbog toga sto su "stedimlijsko-dukljanske" opcije. U lazi su kratke noge...

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kladim se da si gleda u jucerasnje novine

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Janko,odje imas neki text iz NOVOSTI,mada su oni oprali POBJEDU da je to ona nabudzila sa politikom,i imas ove tvoje iz SNS...
    http://www.novosti.co.yu/code/naviga...tum=2006-01-03
    a o ovome ludaku imas textova pa ih sam pronadji po netu,a ne trazi po sajtu mitropolije...
    Last edited by rain_wind_storm; 22-01-06 at 17:43.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  24. #74
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Cool

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    KACETE SE VI CUKNUT NALO VELJESERBI I POSERBICE I SVATIT JEDNOM ZA VAZDA DA NAS CRNOGORCE SERBI NE INTERESUJU ,PA CAK NI TOLKO DA BI IH MRZJELI
    aha.To se narochito vidi iz tvojih postova

    jer o chemu god da se pricha-od politike do sexa,ti morash pomenuti "Serbe".U 98% tvojih postova

    Odlichan nachin da pokazhesh koliko te za njih boli uvo.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  25. #75
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Lucifer aj setnja da te zamolim ,zalijepila si se ka kanavaca za mene ,ajde lagano u skokovima oli vidis da ne kontaktiram s tobom !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. graffiti wall
    By COOLER in forum Sve i svašta
    Replies: 131
    Last Post: 10-11-10, 12:12
  2. Grafiti u Podgorici?
    By cvrcnuta in forum Centralni
    Replies: 57
    Last Post: 19-03-05, 19:20
  3. GRAFITI
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 07-01-05, 03:47
  4. Beogradski grafiti
    By ines in forum #montecafe
    Replies: 14
    Last Post: 10-04-04, 17:18
  5. Grafiti
    By zitiste in forum Sve i svašta
    Replies: 45
    Last Post: 11-03-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •