Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 79

Thread: gRAFITI...

  1. #26
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Moglo bi se sumnjati da su i jedni i drugi pisali da nije u drzavi za sve odgovorna vlast. Odgovorna vlast bi 24 sata dnevno imala nekoliko policajaca na svim mjestima gdje su moguci incidenti. Objekti SPC su stalno bili a danas su jos vise mjesto mogucih incidenata. Dakle, ako su se na SPC objektima na Cetinju pojavili natpisi koji jesu jasno je da za njih mora biti odgovorna vlast. Takvi propusti se ne desavaju godinama slucajno, a za to je drzavna vlast najodgovornija i zbog toga sva sumnja za ovakve incidente pada na nju. SPC je sve prije nego nevina, ali u slucajevima na Cetinju jos od vremena jakog LSCG DPS je neprestano izazivao sukobe, nekad optuzujuci LSCG, a danas SPC, medjutim i tada i sada krivac za sukobe jeste DPS vlast.
    najlakse je za sve optuzit vlast i tacka. mnogo bi vaznije bilo da svi, ljudi na vlasti i opozicija i intelektualci, bilo zavisni ili nezavisni, svi zajedno osude ovaj i ovakav grafit!!!
    a ovako svako zeli da prebaci krivicu na drugoga i onda sam cin ostaje u neki drugi plan!
    uvijek se naprave incidenti, mada ovo pisanje spada pod krivicnim djelom jer propagira naconalnu pa i vjersku mrznju, no vaznije je kako ce drustvo umijet da odgovori na ovakve "izazove".
    uvijek ce se nac neki "pametnjakovic", ko zna mozda je to uradio neki napaljeni klinac, mozda neko za pare, mozda pripadnici vladajuce koalicije, mozda ovi drugi, mi to ne znamo jos uvijek, bar dok se ne zavrsi postupak, tako da manimo se nagadjanja, vec zajedno osudimo primitivizam, nekulturu, mrznju!!!
    Last edited by podgoricanka; 20-01-06 at 13:15.

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Dobro ti velis vlast treba da cuva objekte spc.....ALOOOOO TO SU OBJEKTI OKUPIRANI OD OSVAJACKEVELJESERBALJSKE CRKVE ,A PRIPADAJU CRNOGORSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI ! Dalje cista je laz poserbica i veljeserbaljskije cetnjika da je vlast ta koja cini to sa spc ,nego narodu Cetinjskome je doslo do guse sa bolesnom okupatorskom politikom pukovnika amprdoklija kradovica alijasa RISTALJ THE SOTONA ! Ta vojna (nazovi) crkva je unijela razdor i mrznju u Crnu Goru i Cetinje ,te bradate naoruzane spodobe su pozivale na linc i ubistva kroz CG I CT ta stoka prvi put dozvoljava da se skrnave svetinje Crnogorske ,da se dopusta ratnijem zlocincima da unose oruzje u svetu kucu Manastijer Cetinjski ! Pusti ti vlast namir mi smo ih izabrali nama valjaju no crkva se sama nasilu namjestila serbaljaka !
    i ako ti i poserbljeni zajedno sa veljeserbaljima mislite da ovizi incidenat ide na ruku vlasccu onda ste vi totalno nepismeni i glupi ka **** ! Vlasti bas sad ide na ruku da sve prodje bez problema i da se previse ne skrece paznja na nas u Evropu !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Podgoricanko ama zenska glavo nema toga normalnoga celjadeta u Crnu Goru koji ne osudjuje ovakve degenericne i majmunske akte ,ovakva NEDIJELA moze samo da napise totalno bolesno celjade koje nema mozga ni grama !
    Nego kako veljecetnjici dizu kalabuku oko deset slova a kad se pokolje famelja necija to je neko lud ,aaa dokle cetnjici dokleeee !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #29
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default e tebe sam samo cekao!

    Quote Originally Posted by Janko23
    http://www.b92.net/invboard/uploads/...1137740470.jpg

    Izgleda da su ovi grafiti uvod u neku novu Kristalnu noc za Srbe u Crnoj Gori. U najboljem slucaju ovo je odlican pokazatelj sta ocekuje Srbe u Crnoj Gori u slucaju da ona postane nezavisna. Vesanje na vrbe i genocid....

    Sram da te bude! Ta ista prica se pricala u Hrvatskoj,Bosni dok ne izazvaste rat tamo.I sta ste uradili? Popusili ste ga vrhunski!Ti govoris o genocidu Srba u CG,jes` jadni vi.Rasirili ste se po CG ka kolera.Prolazim od HN doo trajekta na svakom drugom zidu,stajalistu za autobus"OVO JE SRBIJA" i td.Ne komentarises sto je onaj manijak u HN iz politickih pobuda pobio ona tri tica?Sta mi treba da kazemo?Sta vam fali ovdje ,ko vas dira ,sta je uhvatio si se ove parole od nekog maloumnika i prijetis i dizes tenzije..Kristalna noc,pih...mucnina mi je od tebe, a i zao mi te je u neku ruku-vi srbi ste uvijek isprepadani,svi vas mrze,svi vas proganjaju,pa iz tog straha,ko kazete preventivno da nebi oni nas ajde da pobijemo 7-8 hiljada srebrenicana ili da mucimo i silujemo malo po logorima...Sram te bilo,stidi se guzice kad obraza nemas...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vi obraza nemate!
    Vi koji konstantno povezujete onaj masakr sa srpsko-crnogorskim odnosima, referendumom i sta ti ja znam.
    Lud je, Zvek. Takav manijak sto je pocinio takvu klanicu je LUD. Sto? Hoces da kazes da nije? Da je tek neki sasvim "normalan" Srbin, "normalan" kao sto je i ogromna vecina Srba? Je l' to hoces da kazes? I pricate nesto o obrazu...
    Toliko mrznje i zla dopire iz vasih rijeci, a onda dajete sebi za pravo da etiketirate druge kao bezsramnike i sl. PIH!

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Dobro ti velis vlast treba da cuva objekte spc.....ALOOOOO TO SU OBJEKTI OKUPIRANI OD OSVAJACKEVELJESERBALJSKE CRKVE ,A PRIPADAJU CRNOGORSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI !
    Ahaaaaaaaa... A zato, znaci, vlasti nije u interesu da zastiti te objekte od potencijalnih incidenata? Sto u prevodu znaci - obezbijediti uslove za incidente. Da, da... sad mi je jasno...

    Btw. Te parole ni u Hrvatskoj nisu imale vise od 10 slova. Toliko...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricanka
    najlakse je za sve optuzit vlast i tacka. mnogo bi vaznije bilo da svi, ljudi na vlasti i opozicija i intelektualci, bilo zavisni ili nezavisni, svi zajedno osude ovaj i ovakav grafit!!!
    Za sve za sta je vlast odgovorna moze se i mora optuzivati vlast. Za javni red i mir, narocito na mjestima na kojima je on potencijalno vise ugrozen odgovorna je vlast sa instrumentima drzavne sile koje posjeduje. Posto drzavna vlast nije izvrsila obaveze koje je imala, nije zastitila javni red i mir, ona je kriva za incidente, a isto tako prvi osumnjiceni za njihovo organizovanje i sprovodjenje.
    Quote Originally Posted by podgoricanka
    uvijek se naprave incidenti, mada ovo pisanje spada pod krivicnim djelom jer propagira naconalnu pa i vjersku mrznju, no vaznije je kako ce drustvo umijet da odgovori na ovakve "izazove".
    uvijek ce se nac neki "pametnjakovic", ko zna mozda je to uradio neki napaljeni klinac, mozda neko za pare, mozda pripadnici vladajuce koalicije, mozda ovi drugi, mi to ne znamo jos uvijek, bar dok se ne zavrsi postupak, tako da manimo se nagadjanja, vec zajedno osudimo primitivizam, nekulturu, mrznju!!!
    U incidente ne smije da bude umijesana drzavna vlast, a ona jeste umijesana zato sto svoju duznost nije obavljala na nacin na koji se to radi u slicnim situacijama, posto se incidenti oko objekata SPC na Cetinju stalno desavaju. Kada se jos zna da je ta ista drzavna vlast za incidente nekada optuzivala LSCG, a danas SPC, onda je jasno ko u stvari te incidente najvecim dijelom izaziva, to je DPS vlast. I to je kljucan problem. Svi mogu da osude cin, ali svi ne mogu da ga sprijece i kazne, vec to moze jedino drzavna vlast. Ako drzavna vlast donese zakon o zabrani pusenja na javnim mjestima, a ne primjenjuje ga i ne kaznjava one koji to cine, onda je drzavna vlast kriva sto se u CG pusi na javnim mjestima, a ne gradjani. Isto tako, ako drzavna vlast ne obezbjedjuje javni red i mir tamo gdje on realno jeste ili moze biti ugrozen onda je ta vlast kriva za incidente koji se desavaju.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ozbiljno? Ja zaista nemam pojma o takvim slucajevima...
    Evo ti ovdje jedan slucaj da procitas kada je u predjelu srca uboden 17-godisnji djak cetinjske bogoslovije Nikola Jankovic:

    http://www.mitropolija.cg.yu/svetigo.../svp030523.htm

    Kompletnu hronologiju i istorijat svih napada mozes vidjeti ovdje:

    http://www.mitropolija.cg.yu/svetigorapres/index.html

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Janko23,ja razumijem tebe da si ti zabrinut oko toga sto se napadaju ucenici bogoslovije...A jesi ti siguran da je to momce izbodeno zbog toga sto je iz SPC????Da ne bude ka sto su mene i DIDI-ja privodili zbog jednoga iz Kolasina,pa ispade da ga je neko izbo zbog djevojke....Da nije on koga sto dje ili ko zna kako napa...ne sudi tako lako...
    A dobro da su se odma oglasili ovi iz SNS...
    Plakat stranka...
    Sto ne kazu koliko je bilo ljudi u Bg na njihov poziv za ocuvanje SCG?????Ta velika partija...Stranka...Sve naucnici...
    A slazem se sa SICK-BOY da ne treba pravit politizaciju ubistva porodice Roganovic...Alo taj coek te ih je pobio je LUD!!!
    A sto se tice grafita...Evo i po Boki su ispisani novi grafiti tipa "NDH","boka je hrvatska"....Da li to nama opet neko namjerno ispisuje neke poruke???
    Mada kako rece Aleksic ex gradonacelnik Cetinja postoji mogucnost da su to pisali organi vlasti...DB....
    A stvarno skoro je isti rukopis i u Ct i u Ko...
    Eto poslije plakata po HN,grafita po Ct i Ko,da nije sledece sto i u Pg??
    A ono sto je bilo u PV niko nije pomenuo...Ono sa trcanjem,bjezanjem i klanjem...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm
    Janko23,ja razumijem tebe da si ti zabrinut oko toga sto se napadaju ucenici bogoslovije...A jesi ti siguran da je to momce izbodeno zbog toga sto je iz SPC????Da ne bude ka sto su mene i DIDI-ja privodili zbog jednoga iz Kolasina,pa ispade da ga je neko izbo zbog djevojke....Da nije on koga sto dje ili ko zna kako napa...ne sudi tako lako...
    A dobro da su se odma oglasili ovi iz SNS...
    Plakat stranka...
    Sto ne kazu koliko je bilo ljudi u Bg na njihov poziv za ocuvanje SCG?????Ta velika partija...Stranka...Sve naucnici...
    A slazem se sa SICK-BOY da ne treba pravit politizaciju ubistva porodice Roganovic...Alo taj coek te ih je pobio je LUD!!!
    A sto se tice grafita...Evo i po Boki su ispisani novi grafiti tipa "NDH","boka je hrvatska"....Da li to nama opet neko namjerno ispisuje neke poruke???
    Mada kako rece Aleksic ex gradonacelnik Cetinja postoji mogucnost da su to pisali organi vlasti...DB....
    A stvarno skoro je isti rukopis i u Ct i u Ko...
    Eto poslije plakata po HN,grafita po Ct i Ko,da nije sledece sto i u Pg??
    A ono sto je bilo u PV niko nije pomenuo...Ono sa trcanjem,bjezanjem i klanjem...
    Da je to bio jedini slucaj tvoja konstatacija bi mogla da se eventualno uzme u obzir. A sobzirom da je ovaj napad jedan od najmanje 20 koji su se desili znaci da se radi o necemu temeljnom i organizovanom a ne o necemu slucajnom kao djelu "par ludakaa".

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Звоно Цетињског манастира (1859)
    Насред поља, усред горе,
    кад твој човјек чује звек,
    очи небу дигне горе,
    свом гријеху тражи л'јек.

    На кољена земљи пане: -
    "Помози ми Боже мој!"
    Склопи руке и уздахне:
    "Мио творче, ја сам твој"

    Када свети твој глас хуји,
    он свједочи Бога двор,
    гдје: "Господе, помилуј нас!"
    српске дјеце пјева хор.

    Звони, звони, мило звони,
    Србима је то олтар;
    за њ се р'јека крви проли,
    то је Христа Бога дар!

    И кроз ваздух и облаке
    твој нек с' ори слатки јек
    и поздравља све јунаке,
    којима се диви в'јек;

    Карађорђа и Данила ...
    И кажи им, звоно, хој,
    да је већа турска сила,
    срушиће је народ мој!
    Last edited by rain_wind_storm; 20-01-06 at 18:49.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma e budala ima svudje...to shto pishu ne treba nikoga da nervira...

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Vi obraza nemate!
    Vi koji konstantno povezujete onaj masakr sa srpsko-crnogorskim odnosima, referendumom i sta ti ja znam.
    Lud je, Zvek. Takav manijak sto je pocinio takvu klanicu je LUD. Sto? Hoces da kazes da nije? Da je tek neki sasvim "normalan" Srbin, "normalan" kao sto je i ogromna vecina Srba? Je l' to hoces da kazes? I pricate nesto o obrazu...
    Toliko mrznje i zla dopire iz vasih rijeci, a onda dajete sebi za pravo da etiketirate druge kao bezsramnike i sl. PIH!
    zashto je lud?
    je li lud i Ratko Mladic koji je pobio na stotine porodica?
    jesi li bio ovako zustar kad je Amfilohije pozvao da se Dukljani zakucaju za most?
    ili "mlado Ture trci poljem ja ga stignem pa ga koljem" grafit u Pljevljima?
    "Liberali braco mrska sudice vam kama srpska"
    Last edited by intruder; 20-01-06 at 19:22.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taj koji je to napisa sigurno $edi sad doma i prskava nam od smijeha jer je zna da ce se nac kretena koji ce se,posle svih 15 godina ratova i ubijanja,primit na te gluposti

    kad Amfilohije rece da su Crnogorci izmisljena nacija onda je to OK jer je yebi ga on ipak poglavar ratnichke crkve

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    zashto je lud?
    je li lud i Ratko Mladic koji je pobio na stotine porodica?
    jesi li bio ovako zustar kad je Amfilohije pozvao da se Dukljani zakucaju za most?
    ili "mlado Ture trci poljem ja ga stignem pa ga koljem" grafit u Pljevljima?
    "Liberali braco mrska sudice vam kama srpska"
    Ja sve zlocine osudjujem, jer zelim dobro ovom drustvu. Ne zelim opasno i rizicno drustvo, u kojem ce bilo koja nacionalnost i vjera za nekog ludaka biti dovoljan povod za krv i noz.
    Medjutim, ti si otisao u drugom smjeru. Tvoja svijest je, usled tolikih krvoprolica, medjunacionalne mrznje, medjuvrjerske... apsorbovala sve te uzase kao sasvim normalne pojave. Zato ti je i cudno kad neko manijaka (koji je zadao ne znam koliko uboda nozem nevinom djetetu) nazove ludakom. To ne valja...

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ja sve zlocine osudjujem, jer zelim dobro ovom drustvu. Ne zelim opasno i rizicno drustvo, u kojem ce bilo koja nacionalnost i vjera za nekog ludaka biti dovoljan povod za krv i noz.
    Medjutim, ti si otisao u drugom smjeru. Tvoja svijest je, usled tolikih krvoprolica, medjunacionalne mrznje, medjuvrjerske... apsorbovala sve te uzase kao sasvim normalne pojave. Zato ti je i cudno kad neko manijaka (koji je zadao ne znam koliko uboda nozem nevinom djetetu) nazove ludakom. To ne valja...
    ni ovdje mi nisi odgovorio - je li po tebi Ratko Mladic lud?

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jesam, samo ti ne vidis. Ili neces da vidis, svejedno...

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Jesam, samo ti ne vidis. Ili neces da vidis, svejedno...
    da ili ne (zar je toliko tesko)

    Quote Originally Posted by Janko23
    Evo ti ovdje jedan slucaj da procitas kada je u predjelu srca uboden 17-godisnji djak cetinjske bogoslovije Nikola Jankovic:

    http://www.mitropolija.cg.yu/svetigo.../svp030523.htm

    Kompletnu hronologiju i istorijat svih napada mozes vidjeti ovdje:

    http://www.mitropolija.cg.yu/svetigorapres/index.html
    jak ti izvor, nadji novinske clanke pa uporedi kako i sto, a ne sajt mitropolije!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne nisi rekao ,rekao si da osudjujes sve zlocine ...
    ja te evo direktno pitam TRECI PUT - da li je po tebi Ratko Mladic lud?
    to je veoma jednostavno pitanje i ne trazim nishta shto bi te muchilo
    DA ili NE?
    ako i sad preskocis odgovor smatracu da po tebi Ratko Mladic nije lud covjek i onda si stvarno zreo za lijecenje...

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli to ono Cetinje sto ga nazivase Srpskom Spartom, oltarom Srpstva, bastionom srpske slobode... Nije bogomi drugovi moji nije i sram ih bilo da se ovakav sovinizam siri u Gradu nezaboravne istorije.

    Ovakvo nesto je bez komentara jos ljigaviji su pokusaji nekih da ovakve ljigavosti odje odbrane !

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monteboy
    Jeli to ono Cetinje sto ga nazivase Srpskom Spartom, oltarom Srpstva, bastionom srpske slobode... Nije bogomi drugovi moji nije i sram ih bilo da se ovakav sovinizam siri u Gradu nezaboravne istorije.
    hahaha pa normalno da nije...PROBUDI SE

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidim da ovdje ima jos slijepaca, al' dobro...
    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ja sve zlocine osudjujem, jer zelim dobro ovom drustvu. Ne zelim opasno i rizicno drustvo, u kojem ce bilo koja nacionalnost i vjera za nekog ludaka biti dovoljan povod za krv i noz.
    Ista jasnije?

    Medjutim, da nije u pitanju tragedija, bilo bi smijesno gledati vas kako zlocin u HN uporno pokusavate ispolitizirati. Treba da vas je sramota sto pokusavate ubrati neki bijedni poen na taj nacin. Tome kasapinu je, kao, nesto bilo bitno to da li je ta familija crnogorska ili srpska? A svi oni njegovi kompleksi zbog njegove sterilnosti, ranije ubistvo koje odavno vuce na savjesti... za sve to su mu bili krivi Crnogorci, a? Bravo vam ga! I onda to stavljate u ravan sa jednim drugim fanatikom, fanatikom iz vjerskih i nacionalistickih pobuda, koji je samim tim(za razliku od slucaja HN kasapina) usko vezan sa politikom. Svaka cast. Bas ne znam kome treba lijecenje...

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zekovic je sam priznao da ih je ubio jer su bili "crnogorsko-stedimlijski" orijentisani...pogledaj zapisnik SPRSKE policije (koju valjda ne kontrolishe Djukanovic) pa ces se uvjerit...ali znam zashto neces da pogledas - jer se bojis istine,bojis se da priznas da su partije koje duboko u srcu cuvas GENOCIDNE

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znam ja sta je on izjavio i isto tako znam da ga je, kako sada, i u ranijim "casnim" poduhvatima isti motiv tjerao naprijed. Da, da, spasio se sa tim cupanjem: "Ja sam, braco, Srbin. Spasavajte me ludih Crnogoraca." Da, da...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Znam ja sta je on izjavio i isto tako znam da ga je, kako sada, i u ranijim "casnim" poduhvatima isti motiv tjerao naprijed. Da, da, spasio se sa tim cupanjem: "Ja sam, braco, Srbin. Spasavajte me ludih Crnogoraca." Da, da...
    i pored toga shto znas da ih je ubio jer su bili crnogorski orijentisani tvrdis da to nema veze sa ubistvom.bravo.polozio si za Srbina.
    Last edited by intruder; 20-01-06 at 22:02.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. graffiti wall
    By COOLER in forum Sve i svašta
    Replies: 131
    Last Post: 10-11-10, 12:12
  2. Grafiti u Podgorici?
    By cvrcnuta in forum Centralni
    Replies: 57
    Last Post: 19-03-05, 19:20
  3. GRAFITI
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 07-01-05, 03:47
  4. Beogradski grafiti
    By ines in forum #montecafe
    Replies: 14
    Last Post: 10-04-04, 17:18
  5. Grafiti
    By zitiste in forum Sve i svašta
    Replies: 45
    Last Post: 11-03-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •