Results 1 to 6 of 6

Thread: Grimm

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Grimm

    Ne znam prati li ko ovu seriju.

    Meni je odlična pogotovu ova tekuća 3. sezona.

    prva sezona je bila onako, varijacija na temu, druga sezona je bila bolja ali još uvjiek kao da se zahuktava, međuitm 3. sezona dolazi na svoje i serija postaje bit jako zanimljiva, pogotovu što se usporedo događaju barem 3 ili 4 radnje (povrh Grimmske svakodnevnice).

    Preporučujem da je pogledate i komentar bi bio poželjan.

    http://www.imdb.com/title/tt1830617/

    http://en.wikipedia.org/wiki/Grimm_(TV_series)


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Posto sam veliki fan Supernaturala, skinuo sam i Grimm.
    Vizuelni efekti u prvoj sezoni - onako. Prica vidim da se gradi i da serija ima potencijala. Preporucio bih je svakome ko nema prevelika ocekivanja
    One Ring to Rule them all...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da se upisem. bas sam iznenadjen ovom serijom, od necega za sta sam mislio da cu bacit poslije par epizoda ispade sasvim dobra serija koja ima skoro pa sve. dobru pricu, odlicne i glavne i sporedne likove, skroz zadovoljavajuce motw epizode... sasvim neopterecujuca serija od koje ama bas nista nijesam ocekivao. jos par epizoda sam do kraja S2. e da, monro i wu, pogotovo monro, genijalni likovi, a adalind kad se pojavi... e tad sam gotov.
    Last edited by ILEW; 13-04-14 at 11:28.
    1993-2020

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Treća sezona totalno odvaljuje.

    Meni se u seriji najviše sviđa mitologija i to da grimm-ovi u stvari nisu baš dobri, mnogi od njih su patološki uboice (barem kako je suditi prema onim knjigama u prikolici). S druge strane weseni uglavnom nisu loši iako među njima ima dovoljno luđaka da drži Grimm policajca u poslu.

    S druge strane sporedne radnje (koje se provlače kroz epizode) su dobro dozirane i povezuju cijeli serijal sasvim solidno.

    Lagana serija koja me je iznenadila, ni ja nisam baš previše očekivao, mislio sam da će biti klon Supernaturala (kojeg usput sam pokušavao nekoliko puta da gledam ali mi ne leži) kad ono ispade baš dobro.

    Najveća fora je što niko ne pokušava da filozofira oko onoga što se oko njih događa, "to je tako i hebi ga", da ne govorim o dozi crnog humora koji se konstantno provlači kroz seriju.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poceh trecu sezonu, tj. prve dvije ep. bice zanimljivo vidjet sto ce bit sa nikom s obzirom na desavanja s kraja druge sezone. jedina mi je zamjerka sto su se olako odrekli potencijalno strasnih negativaca:
    sebastian roche
    http://www.imdb.com/name/nm0003067/?ref_=tt_cl_t8
    reg e. cathey
    http://www.imdb.com/name/nm0146146/?ref_=ttfc_fc_cl_t11
    prvi je briljirao u fringeu i stvarno steta sto je dobio samo jednu epizodu u grimmu, coek je rodjen za uloge villain-a. dok drugog gledam u house of cards us...
    1993-2020

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,290
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Treća sezona totalno odvaljuje.


    Meni se u seriji najviše sviđa mitologija i to da grimm-ovi u stvari nisu baš dobri, mnogi od njih su patološki uboice (barem kako je suditi prema onim knjigama u prikolici). S druge strane weseni uglavnom nisu loši iako među njima ima dovoljno luđaka da drži Grimm policajca u poslu.

    S druge strane sporedne radnje (koje se provlače kroz epizode) su dobro dozirane i povezuju cijeli serijal sasvim solidno.

    Lagana serija koja me je iznenadila, ni ja nisam baš previše očekivao, mislio sam da će biti klon Supernaturala (kojeg usput sam pokušavao nekoliko puta da gledam ali mi ne leži) kad ono ispade baš dobro.

    Najveća fora je što niko ne pokušava da filozofira oko onoga što se oko njih događa, "to je tako i hebi ga", da ne govorim o dozi crnog humora koji se konstantno provlači kroz seriju.
    Dobra serija, vjerujem da ne mogu bit dobri kad su svi weseni prestravljeni kad vide grima... uglavnom dvije stvari me dave od pocetka: kako znaju weseni i kad ce konacno da sretne loseg grima, evo su prvu objasnili a vjerujem i ovo drugo da ce uskoro bit.
    067-572270

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •