Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 76

Thread: Zone primitivizma u Herceg Novom i sire ?

  1. #26
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igalo divalj narod... Pođoh prije par godina tamo, sa jednim drugarom, na neku studentsku žurku, još dok mi je brat studirao fizioterapiju... Izbila je takva tuča, da je to bilo nevjerovatno. OK, cijenim da su to sve studenti sa strane, ali krš brate...

  2. #27
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,120
    Thanks Thanks Given 
    1,310
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    a slusaj, Igalo, HN, ZL itd... dje god da podjes (a ovo se slobodno moze i odnosit na ostale gradove, posto sumnjam da se razlikujemo mnogo) a da je popularno mjesto, bolje budi spreman na makljazu, jer nikad ne znas sta ce kome dunut, a dobro je poznato da alkohol, kod nas, izaziva cuveni efekat ''rast mudah''...

  3. #28
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A u pravu si, nego mi se Igalo od tad omrzlo, iako sam jedno vrijeme često bio tamo...

    A HN kao grad, prelijep... Samo mi se narod ne sviđa nešto specijalno. Fašisti ga čine, imam osjećaj. Mnogo im je bitno ko si, kako se zoveš, i za koga si.

  4. #29
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    A u pravu si, nego mi se Igalo od tad omrzlo, iako sam jedno vrijeme često bio tamo...

    A HN kao grad, prelijep... Samo mi se narod ne sviđa nešto specijalno. Fašisti ga čine, imam osjećaj. Mnogo im je bitno ko si, kako se zoveš, i za koga si.
    Jes vala, sve tučaroš do tučaroša, onako - arhitektura i duh istorije su za primjer ali ga ukvariše fašisti kojima je bitno tvoje oprijedjeljenje... praštaj, ali moram te pitat - ĐE SI TAČNO BIO, I SA KIME TO RUŽNO ISKUSTVO DIJELIŠ?

    Vala, kao da si zalutao đe u kakav budžak meni lično stravično nepoznat, ili te je neko baš "nagazio" pa sad "redno" ćuške po cijelom gradu, KOJI JE pritom PITOM DA PITOMIJI BITI NE MOŽE!

  5. #30
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    Jes vala, sve tučaroš do tučaroša, onako - arhitektura i duh istorije su za primjer ali ga ukvariše fašisti kojima je bitno tvoje oprijedjeljenje... praštaj, ali moram te pitat - ĐE SI TAČNO BIO, I SA KIME TO RUŽNO ISKUSTVO DIJELIŠ?

    Vala, kao da si zalutao đe u kakav budžak meni lično stravično nepoznat, ili te je neko baš "nagazio" pa sad "redno" ćuške po cijelom gradu, KOJI JE pritom PITOM DA PITOMIJI BITI NE MOŽE!
    Da...

  6. #31
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Igalo divalj narod... Pođoh prije par godina tamo, sa jednim drugarom, na neku studentsku žurku, još dok mi je brat studirao fizioterapiju... Izbila je takva tuča, da je to bilo nevjerovatno. OK, cijenim da su to sve studenti sa strane, ali krš brate...
    sam si reko
    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    a slusaj, Igalo, HN, ZL itd... dje god da podjes (a ovo se slobodno moze i odnosit na ostale gradove, posto sumnjam da se razlikujemo mnogo) a da je popularno mjesto, bolje budi spreman na makljazu, jer nikad ne znas sta ce kome dunut, a dobro je poznato da alkohol, kod nas, izaziva cuveni efekat ''rast mudah''...
    ne prdi
    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    A u pravu si, nego mi se Igalo od tad omrzlo, iako sam jedno vrijeme često bio tamo...

    A HN kao grad, prelijep... Samo mi se narod ne sviđa nešto specijalno. Fašisti ga čine, imam osjećaj. Mnogo im je bitno ko si, kako se zoveš, i za koga si.
    Vidi narod je vise manje OK,problem je sto je sislo masu njih sa sjevera,iz Hercegovine a i Srbije(nemogu ih ni slusat a ni gledat)
    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    Jes vala, sve tučaroš do tučaroša, onako - arhitektura i duh istorije su za primjer ali ga ukvariše fašisti kojima je bitno tvoje oprijedjeljenje... praštaj, ali moram te pitat - ĐE SI TAČNO BIO, I SA KIME TO RUŽNO ISKUSTVO DIJELIŠ?

    Vala, kao da si zalutao đe u kakav budžak meni lično stravično nepoznat, ili te je neko baš "nagazio" pa sad "redno" ćuške po cijelom gradu, KOJI JE pritom PITOM DA PITOMIJI BITI NE MOŽE!
    I mene to interesuje.Sigurno najmirniji grad u CG.
    Last edited by Randy Orton; 12-04-14 at 11:58.

  7. #32
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,189
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,305
    Thanked in
    2,009 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Fašisti ga čine, imam osjećaj.
    Kritika zasnovana na nekoj pretpostavci nema i ne može imati potrebnu težinu da bi se smatrala valjanom.

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Mnogo im je bitno ko si, kako se zoveš, i za koga si.
    Da se ne radi o glavnoj odlici Države... pa da se i nasmijem.
    Dva izleta u HN sa Nikolaidisovim tekstom u glavi te nažalost ne čine kompetentnim.


    Ja sam temu shvatio zabavnom - zezanje sa stereotipima sugrađana i mještana okolnih naselja, a ne poligonom za političke i nacionalističke kvalifikacije.
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #33
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A neka Novljani, ne prigajte se sad. Ovi CdM Novljani su OK moNci. Eto.

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ne može.
    Čeka se stručno mišljenje uvaženog kritičara @Njivice_Oprano_Neoprano
    Ne znam sto bi vi rekao, ali nidje veze sigurno.

    Ono sto mi je zapeklo oci, jes; da od Igala nema dalje nista : ni Sutorina, ni Mojdez/Ratisevina/Suscepan .... a onda selo moje milo : Njivice Mozda bi trebalo da godi, sto su navedeni krajevi poslije Igala izostavljeni ?

    Laku noc, sviraci....
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  10. #35
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cijela Crna Gora ista zona, sto mislite koja, ima izuzetaka, ali vrlo malo, pomirite se sa tim, takvi smo i sto cemo

  11. #36
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je ova tema za brisanje,cus HN i Novljani uvjek spremni za makljazu... jao meni!
    Novi je jedan izrazito miran grad tolerantan,vjerovatno budala ima,ali gdje ih pa nema?
    Bijela se malo iskvarila,ali ne od pravih Bijeljana nego od rolling stones-a

  12. #37
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti sine Rollin stone, mozda nije tema pogresna, no si ti na pogresnom podforumu. Bas kao i ovi dodjosi. I njih da pitas istu pricu ce ti pricat.

    Tema je prije kao putokaz, vodic, mapa.

    Doprinio bih.. Ona pumpa u Bijeloj. One auto servis radnje. Oni kafici pored puta, ali i dolje ih ima. One Roda radnje i kasirke.To su uzarene zone i tu samo pazljivo i u duhu novljanske tolerancije prema svemu losem i naopakom.
    prr...

  13. #38
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sinko,ja sam Bokelj od davnina,350 godina su moji u Boki,tako to rolling stone prikaci nekom drugom.
    ne bih sad da pricam o kulturi drugih gradova,da ne bi uvrijedio dobre momke i prijatelje ovdje. Boka je bila i bice kulturni centar. da cujem nekog da ovo ospori?


    Quote Originally Posted by BigWolf View Post
    Ti sine Rollin stone, mozda nije tema pogresna, no si ti na pogresnom podforumu. Bas kao i ovi dodjosi. I njih da pitas istu pricu ce ti pricat.

    Tema je prije kao putokaz, vodic, mapa.

    Doprinio bih.. Ona pumpa u Bijeloj. One auto servis radnje. Oni kafici pored puta, ali i dolje ih ima. One Roda radnje i kasirke.To su uzarene zone i tu samo pazljivo i u duhu novljanske tolerancije prema svemu losem i naopakom.

  14. #39
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa stanovista CG jeste. Najplavlja je zona, nema sumnje, ali i ona ima svoje crvene tacke.

    Da iskoristim reply i dodam da mi je zao sto primjecujem kako i bozanstveni i vjecno uzviseni Perast poprima boginje primitivizma zadnjih godina. Narocito od kako se onaj put na Lipce otvorio.

    Sreca ljeti se to manje vise procisti i neutralise jer dodje mnogo civilizovanih stranaca, pa je i dalje ugodno dozivjet taj muzej od grada.

    Do tad, izbjegavati vikende, jer zna svega da se spusti dolje..
    prr...

  15. #40
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jes vala, u sva ova nabrojana mjesta ljudi luk i strijelu na rame, eventualno kakvu udicu nadenu za što upecat, pa koliko toliko ravnopravno da im se voljena priroda ne zamjeri, a lijepo u "civilizovanom" svijetu to ide na masovni odstrijel, dinamit, bomba i agregat...

    Ima se to još pudinga najest da dosegne ostale urbanizovane i civilizovane gradove našega primorja, A I ŠIRE.

    Svako malo osjetim kako se hljeb peče širom tih mjesta, E NEĆE TO TAKO MOĆI KADA CIVILIZOVANOST SE UGNIJEZDI U TE DOMOVE, NE NE!

    Da budemo jasno, civilizovanijeg naroda sklonijeg spontanoj asimilaciji i gostoprimivije sredine teško da će iko od nama poznatih "pljuvača" ikada naći.

  16. #41
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    A jes vala, u sva ova nabrojana mjesta ljudi luk i strijelu na rame, eventualno kakvu udicu nadenu za što upecat, pa koliko toliko ravnopravno da im se voljena priroda ne zamjeri, a lijepo u "civilizovanom" svijetu to ide na masovni odstrijel, dinamit, bomba i agregat...

    Ima se to još pudinga najest da dosegne ostale urbanizovane i civilizovane gradove našega primorja, A I ŠIRE.

    Svako malo osjetim kako se hljeb peče širom tih mjesta, E NEĆE TO TAKO MOĆI KADA CIVILIZOVANOST SE UGNIJEZDI U TE DOMOVE, NE NE!

    Da budemo jasno, civilizovanijeg naroda sklonijeg spontanoj asimilaciji i gostoprimivije sredine teško da će iko od nama poznatih "pljuvača" ikada naći.
    Poznajem par ljudi poput tebe, koji lazu sebe.. i to su obicno ljudi koji gotovo da i ne izlaze iz svojih zacaranih marsuta. Dobro je to, ja cesto koristim taj metod, jer je kroz takvu perspektivu lakse zagrlit stvarno i progutat gorcinu.

    Nije licno meni groznica radi mene, da sam ja nesto najezen kada naletim na bitangu.. Ne, nego ne volim kad sam sa zenom.. i ne volim da moje dijete raste sutra medju takvim polusvijetom.

    Kao sto je tema pokazala, par djevojaka forumskih je iznjelo veoma kriticno misljenje.

    Ne treba svijet posmatrat iz jednog ugla Domacine i to iskljucivo licnog.

    Sto se tice civilizacije,a to prije svega Perast jeste bio kroz vijekove. Nisu ga sigurno sagradila varvarka plemena. Divljaci sa brda. Divljaci su naknadno sisli.. bas kao sto to sada rade kroz Lipce i ostale stranputice. Njima je u krvi da ruse, pljackaju i galame. Ima i tu dobrih ljudi, postenih, ali je jasno kakvi prevladavaju.
    prr...

  17. #42
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A skeptik, pa ne viđeh odma od urbanih nam zidina iz davnina... Naš narod običava takvima da reče: "široko ti polje junače, ti nađi bolje".

    Sve je lakše kada se čaša polupraznom vidi, za sebe se tada opravdanje najlakše nađe.

  18. #43
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    A skeptik, pa ne viđeh odma od urbanih nam zidina iz davnina... Naš narod običava takvima da reče: "široko ti polje junače, ti nađi bolje".

    Sve je lakše kada se čaša polupraznom vidi, za sebe se tada opravdanje najlakše nađe.
    Sada primjecujem jos jednu tvoju osobinu. Zaludjeno pripadas svom nasusnom narodu i njegovim svetim idealima. Ponosan clan plemena. Nisi slucajno odabrao taj domacinski nik. Vjerovatno kupujes iskljucivo domace proizvode i plasis se elitnog turizma, inovacija i promjena. Takvi ljudi, sa svojim ogradjenim stavovima i koce kulturni razvoj drustva. Ali i svaki drugi. Pretpostavljam da se jezis kada neko kaze "portonovi"...

    Ne brini nista, nece odje biti vecih promjena na bolje u skorije vrijeme... Mozes biti spokojno uljuljan i na dalje.
    prr...

  19. #44
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zanimljivi primeri medjuseoskog shovinizma :biggrin: ja mislio da je netrpeljivost medju narodom uglavnom oko izbora tj na republickom nivou, kad se mlatara raznoraznim krpama koje obiljezavaju teritorijalnu pripadnost. doduse ovo je na mikro nivou.

    opisivanje tih primitivaca,domorodaca i slicne klasifikacije, pa onda to obiljezavanje bojama me podseca na svadju izmedju pripadnika filipinskih domorodackih plemena. ovaj jedan s jednog ostrva se okurazio ili ko zna sta mu bi, pa seo u chamac (dali mu shpanci) i onda vesla polako do susednih ostrva i ruga se ostalima kako su oni divljaci a eto on je toboz druga sorta ...
    a takodje me podseca i na sledeci slucaj (ne znam gde sam to procito vec). doso indus skorojevic, pod jakim kulturoloskim uticajem engleskih kolonista, preso covek u jacu kastu (tako tvrdi) pa odlucio da ode kod svojih na selo(nesto slicno goreopisanom famoznom prolasku kroz Bijelu). i onda tamo mudruje i shepuri se kako ima svetliju put nego svoja rodbina i da su oni niza rasa u odnosu na njega. a ono da ih gleda covek sa strana isti k svi,liche ko kinezi.

    e da, cito sam isto nedgde o nekom eksperimentu s majmunima. grupa majmuna zatvorena u veliki kavez sa bazenom i tako uzivaju, lenachare i posle odredjenog vremena naucnici puste drugu grupu majmuna u kavez sa bazenom. ovi jachi iz prve grupe odma se pobunili i ne daju drugopristiglima da se priblizavaju bazenu, izgrizli hi, nagrdili ih. sad ne znam tacno koja je vrsta mjamuna u pitanju, ali svaki superiorni pripadnih novljanske kulturne elite moze slobodno da ih zove igaljani, baosicani, bijeljani, momci sa konika ili kako vec.

    btw, izvinjavam se na offtopic ali zanima me da li ko zivi od vas u zgradama? i na kojim spratovima uglavnom zivi stoka (mislim ono da se svadjaju stalno, vuku stolice, richu dok polno opstei sl) ?
    Last edited by schwarzkopf; 31-07-14 at 00:05.

  20. #45
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    BigWolF Bi li smio sve ovo sto si napisao i izjavio odje da kazes gostima u Boze Pravde? Pa nasklepali bi te, ne bi znao ko ti glavu nosi. :-D
    Bako, jebeš li što?

  21. #46
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da, sad me ovo asociralo na cuvenu anegdotu kad je grupa omladinaca(studenata,muzicara,nacitanih, sta li vec), predstavnika novog talasa, na opstinskom nivou, krenula u akciju u borbi protiv raznoraznih drustvenih devijacija i eto dodje red i na sluzbenu posetu sur boze pravde. vodja grupe, najnizi i najpapreniji od svih prinudnih izvrsitelja, popeo se na gajbu od kokakole i poceo da drzi vatreni govor, ko hitler kad je pocinjo po onim pivnicama. i sad posle par minuta energicnog izlagadja prilaze dvojica koja su sjedala za stolom na kraju kafane.ocekuje se teski belaj ali ovaj jedan sa smjeskom na licu pomazi glasnogovornika i kaze mu "sine ajde doma, ne sprdaj se". kad gle cuda ono otac i ujak od prosvetitelja. ja licno nikada nisam skonto jel ovaj zamlaceni sin nije znao ili je znao da mu najblizi srodnici posecuju pomenuti objekat. dal' je u pitanju zbilja bilo vjerovanje u ideale ili eto jednostavno, cisto neki mladalacki bunt i prkos roditeljima. u svakom slucaju da se popeo na vec dve gajbe kokakole mozda bi uocio caleta i na vreme izbegao blamazu ...

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Sred pušaka bajoneta
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra je to ideja sa označavanjem tim bojama, ali kako znati kad recimo neko iz zona primitivizma dođe u Novi da izađe ili neki posao obavi, kako ga prepoznati? Mislim da bi trebalo uvesti nošenje traka različitih boja na desnom rukavu odjeće, pa da im se naplati neka taksa na ulazu u grad, da i opština ima koristi od toga, a i građani da znaju da im ne prilaze. Određivanje stepena primitivizma bi moglo da se uradi na osnovu mjesta prebivališta, rodoslova iz matičnih knjiga (namjanje 4 generacije unazad bokeško porijeklo) i standardizovanim testom, koji bi se polagao u nekoj ustanovi kulture, muzej recimo bi bio dobar. Test bi mogao da se sastoji od novije i starije bokeške povijesti, razvoja umjetnosti od klasične antike do moderne umjetnosti, poznavanja dalmatinskih izraza i po dvije partije briškule i trešete. Time bi se puno bolje moglo odrediti gdje ko stoji na skali primitivizma, jer određivanje po mjesnim zajednicama nije dovoljno precizno.
    Tempus Fugit

  23. #48
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste li poplavljeni? Cujem poplave u novom?
    Davor

  24. #49
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Meni tajo kupio gliser, nisam ja ka ovi siromasi i niza klasa sto su dosli sa strane.
    Bako, jebeš li što?

  25. #50
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dinarac View Post
    Dobra je to ideja sa označavanjem tim bojama, ali kako znati kad recimo neko iz zona primitivizma dođe u Novi da izađe ili neki posao obavi, kako ga prepoznati? Mislim da bi trebalo uvesti nošenje traka različitih boja na desnom rukavu odjeće, pa da im se naplati neka taksa na ulazu u grad, da i opština ima koristi od toga, a i građani da znaju da im ne prilaze. Određivanje stepena primitivizma bi moglo da se uradi na osnovu mjesta prebivališta, rodoslova iz matičnih knjiga (namjanje 4 generacije unazad bokeško porijeklo) i standardizovanim testom, koji bi se polagao u nekoj ustanovi kulture, muzej recimo bi bio dobar. Test bi mogao da se sastoji od novije i starije bokeške povijesti, razvoja umjetnosti od klasične antike do moderne umjetnosti, poznavanja dalmatinskih izraza i po dvije partije briškule i trešete. Time bi se puno bolje moglo odrediti gdje ko stoji na skali primitivizma, jer određivanje po mjesnim zajednicama nije dovoljno precizno.
    A i nije ti duhovita dopuna ove dragocjene teme.. mora to sa vise znoja i sarma, sledeci put.

    Zasto nema svijesti, sem u zenskom prefinjenom umu sa smislom za etiku, u ovom drustvu o pojacanom prisustvu primitivizma? Zato sto vecina dolazi iz copora, gdje raste i razvija se uz krilatice - takvi smo kakvi smo.. nasi smo, smrdimo, derinjamo se, nekulturni smo, al se drzimo i trpimo, ponosni smo jer smo prirodni, nema foliranja, nema para i od ruke nam ide vaterpolo, kriminal i bacanje kamenja, malo rakije, dobre srpske salate i muzike. Ko je gladan, tu je pljeskavica. Kome se ne svidja, nek ide dalje, sretan mu put.

    Bez brige. Disciplinovace Vas novac i zakon.. Samo polako, jos par decenija da ova minijaturna drzava opere svoje ukiseljene noge i konacno stane na njih. Evivas!
    prr...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem stan u Herceg Novom
    By blebetalo in forum Nekretnine
    Replies: 10
    Last Post: 05-09-13, 11:21
  2. Herceg Novi (pjesme o Herceg Novom)
    By hn11boy in forum Primorski
    Replies: 17
    Last Post: 30-04-11, 13:30
  3. kud idioti u herceg novom
    By big giant head in forum Muzika
    Replies: 27
    Last Post: 07-09-08, 21:48
  4. Ljeto u Herceg-Novom
    By Soul in forum Primorski
    Replies: 90
    Last Post: 08-06-07, 19:52
  5. Ubistva u Herceg Novom
    By innominato2 in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 05-02-06, 22:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •