Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 56 of 56

Thread: izvini...samo da te neshto pitam

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh ne mogu se sad sjetih svih budalashtina koje su ljudi pitali, poshto su i mene smarali jer sam pored ljudi koji pushtaju muziku uglavnom stojim, ALI ono shto mi je bilo vrhunac nashe GLUPOSTI i gadluka kod ovoga naroda je sledeci dogadjaj... Neka tamo 2001, mozda 2002 godina, donio Sem gramofone, prvi put u Siti Hol (da me neko sad ne fata za ovo PRVI put, ne znam je li ko donosio prije njega), poche on da vrti Joeskoga - Tequero, Pitch Blacka - Undrground Sound, Smokin' Jo, Maks Linena, Linusa, ne znam vishe Siu, Lulu bla bla bla, narod bleji u njega nishta mu nije jasno, niko da se pomjeri, da se mrdne, jer je prelaz na tu muziku za njih bio isuvishe shokantan, onako odjednom... Uglavnom, skide Sem plochu sa jednoga gramofona i dok se obrnu da nadje drugu da bi je stavio na isti, LIK MRTAV LADAN stavi CHASHU posred onoga tanjira, valjda mu se mat uchinio kao prikladan za to, i to MRTAV OZBILJAN... ja ga pustio, da vidi i Sem novonastalu situaciju dje se chasha vrti posred gramofona, a u sebi vrishtim od smijeha... Ovaj kad se obrnu i vidje, prvo onako iskolachenih ochiju kroz one naocharu put mene u stilu "alo, zajebavash li me ovo, je li ovo neka poshalica", a onda mu ja pokazem lika i kazem da je bio vrlo ozbiljan u svojoj namjeri... Sem ga priupita neshto i ovaj mu odgovara "aj shto je chaestiti kae' da ce mu bit' shto"... Uzas...

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Chedo View Post
    Meni je čovjek došao na pult i pitao me da pustim "onu pjesmu sa crncima u spotu i dobrim ribama". Ja, naravno, pojma nemam o čemu priča, kad on poče na uho ne da pjeva, već da pravi zvuk jezikom o nepce i da imitira zvuk iz "Drop it like it's hot". Nemoguće. Uz svu glasnoću okolo. Naravno, ispljuvao mi je uvo u tom procesu :?
    Tip je odavno otišao, a ja sam poslije pola sata uspio da se sjetim što je htio od mene.
    Hahahahahahahahahahahahahahahahah! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Umrijeh! Prestani!


    Imas li sto od Insomnije?
    (house zurka)- Stari, meni je Roni Size vrh, pa ako bi ga moga' pustit'.... i to....

  3. #53
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a meni je stiglo NA PORUKU ovo:
    " ko PJEVA onu pjesmu ma ma ma ooooooooo?"
    radi se o pjesmi- my my my -Armand van Helden(kad je ono bila kao neki " hit " )
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  4. #54
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    In A Wordless Chamber
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Piči Riblja Čorba u nekom kafiću, a iz obližnjeg stola se čuje:
    - a ugasite te ustaše, majku vam...




    E još jedna stvar, mada nevezana za muziku...
    Radi se o jednom dvd klubu u kojem sam tražio "American History X", i lik kaže: "nemam ti to, samo ovaj American GIGOLO"
    Reality is overrated.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,079
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedne prilike kad sam radio na radiju cuvenu Zeljoteku stize mi spisak sa pjesmam i izmedju ostalih pise naziv pjesme CECA - Ja te volim Caki!
    I ja stani mucni loma glavom, tad nije bilo mp3 i sl. zajebancija da mozes poc na search i gotovo no svu fonoteku koja je bila ogromna na pamet od domacih, zabavnih, narodnjaka, stranih, ozbiljne itd...

    Ja mantaj, mantaj i velim organizatorki "Alo jel ovo Ceca snimila neki novi singl pa ga jos nemamo ili ?" a ova mrtva ladna veli "Ne jadan to ti je ona
    Ja te volim cak i kad si u Paizu..."

    Kad se tad nisam prevrnuo sa stolice od smijeha... :mrgreen:
    Ja znam da sam niko, ali niko nikada nece biti kao ja!

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    poche on da vrti Joeskoga - Tequero, Pitch Blacka - Undrground Sound, Smokin' Jo, Maks Linena, Linusa, ne znam vishe Siu, Lulu bla bla bla,...
    I remember.
    Bila sam preteška Semu u tom periodu, jer sam stalno stojala pri pultu da ga pitam koja je koja pjesma. Eeeeeeh.... Ali nikad nisam stavila pice na gramofon.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Glupa pitanja, debilni odgovori
    By The Answer in forum #montecafe
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-04, 22:29
  2. Nastavak sa starog foruma: Sunday Mirror - iz CG se trafing
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 115
    Last Post: 17-03-04, 18:28
  3. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  4. Ahmed Deedat o...
    By Kralj_Tvrtko in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-04, 18:56
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •