Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast
Results 251 to 275 of 282

Thread: Zasto se prave djeca?

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    To, to...ozezi

  2. #252
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa smesno je proziva neko ko u istom postu, a da ne spominjem sve ostale, pise ne zajedno sa glagolima. Cudo sto me ne dotice. Elita foruma. Hahaha. Inace, nisam znala da se zargonski izrazi ne koriste od strane ove gospode koja proziva jer ako vi niste znali da je ovo jako upotrebljivan zargonski izraz u Hercegovini. A vi sigurno koristite samo knjizevne izraze. Izvinite, molim vas... Nastavite.
    Last edited by Oljce; 15-09-14 at 14:35.

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    O maj gad

  4. #254
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Nigde veze.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #255
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Bolje je pitanje jel moguce ko sve djecu ima danas

  6. #256
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta guzica drugo da radi osim onoga sto najbolje radi. Guzi, pozdrav.

  7. #257
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    đe su moderatori ođe će počet treći svjetski
    She is only here to annoy herself!

  8. #258
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Dje su stvarno vise da banuju ovu Olju, toliko mlati da je to strasno.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikakve potrebe za djecom nema. Sa današnjim standardima i problemima koje ima kvazi moderna civilizacija djeci ostavljamo zaprljan svijet. Da stvar bude gora učimo ih glupostima. Videćemo,ali mislim da smo na pragu, da uništimo sebe i okolinu,priroda će naći put da se oporavi ali bojim se da mi smo do guše zaglavili u sopstvenim sranjima.

  10. #260
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Зашто дјецу да правим?
    Ко ће бесплатно да ми у пољу ради?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  11. #261
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    igra'te se lijepo mačići...što je ovo?

    a djeca? Bogatstvo, sreća, život, ljubav, beskompromisno predavanje i bezuslovno obožavanje sve su ovo sinonimi za dijete uopšte, a svoje posebno, tako da se volite i pravite djecu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #262
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default



    Volim psihologiju. Od skora posjecujem forum cesto i odusevim se ovakvim diskusijama. Obzirom da se psihologijom bavim rekreativno ne mogu bas da proniknem u vasa razmisljanja. Ali ovdje jedan kvalitetan psihic bi bas nasao nacin da se dobro zabavi

    Bolje je pitanje. Da li je neko probao ''djetetom'' da vas natjera na ozbiljnu vezu? Meni se to desilo prije 3,4 godine..pa me zanima da li sam samo ja imao te srece.

  13. #263
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U psiho smislu,recimo, koliko treba neko da bude očajan da se toga sjeti.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #264
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    neka, kukala, da te ne alaliziraju sad psiholozi početnici :*
    ja bih voljela kad bismo manje filozofirali a više o ovoj temi pisali....stvarno, koliko neko treba da bude očajan da se služi djecom, ili da ostvari svoje ciljeve ili kao štit kad treba odgovornost preuzeti...realno, kako muškarci mogu da tvrde da ih neka žena može "prevariti" i "navući" djetetom na brak...zapravo, zašto je to SAMO ženina odovornost????
    On je, dakle, uveče legao u aljine, ona se uvukla u neko doba noći i na jedan poznati način došla do njegove sjemene tečnosti dok je on spavao (?!) pa tu dragocjenu sjemenu tečnost u teglici odnijela doma, nekako je sačekala svoje plodne dane (ne duže od 72 sata!!!) pa je ubrizgala sebi i ostala trudna....epilog, nakon 5 mjeseci dolazi kod njega sa zahtjevom da je ženi jer je trudna a on nema pojma

    Momci, vi spavate sa tim ženama bez zaštite i ako ostanu trudne koliko njihova i vaša je odgovornost! Priče da ste pitali a one vam rekle da možete slobodno (a vi greote povjerovali, jer vama je, je li, realno milije (?!) da svoju tečnost istresete u vazduh nedje i to sa doradom, nego tamo dje je topla i prirodna sredina )- možete dakle tu teoriju mačku i rep jer u momentu ekstaze jedina vam je misao u glavi da zadovoljite to što zadovoljavate a djeca su kolateralna šteta, nažalost!
    Čuš, htjela je na dijete da ga ufati....a koliko si imao takvih situacija, pošto kontam da si jako poželjan momak?
    Last edited by zvoncica; 16-09-14 at 13:05.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #265
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Čuš, htjela je na dijete da ga ufati....a koliko si imao takvih situacija, pošto kontam da si jako poželjan momak?
    zamisli samo njen mentalni sklop, a tek njegov koji se lijepi za ovakve.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #266
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    (a vi greote povjerovali, jer vama je, je li, realno milije (?!) da svoju tečnost istresete u vazduh nedje i to sa doradom, nego tamo dje je topla i prirodna sredina )-
    dobro kad vama nije milije tako

    realno ako ona kaže da pije tablete a ne pije to je navlačenje i to je jako nisko ali toga ima i to mnogo(pogotovo ako je li momak ima para), što ja treba da kažem sad djevojci ja tebi ne vjerujem no ćemo mi ipak kondom + da ga nakon završnog čina spakujem u kesu i zakopam iza zgrade ka skriveno blago?
    She is only here to annoy herself!

  17. #267
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    neka, kukala, da te ne alaliziraju sad psiholozi početnici :*
    ja bih voljela kad bi smo manje filozofirali a više o ovoj temi pisali....stvarno, koliko neko treba da bude očajan da se služi djecom, ili da ostvari svoje ciljeve ili kao štit kad treba odgovornost preuzeti...realno, kako muškarci mogu da tvrde da ih neka žena može "prevariti" i "navući" djetetom na brak...zapravo, zašto je to SAMO ženina odovornost????
    On je, dakle, uveče legao u aljine, ona se uvukla u neko doba noći i na jedan poznati način došla do njegove sjemene tečnosti dok je on spavao (?!) pa tu dragocjenu sjemenu tečnost u teglici odnijela doma, nekako je sačekala svoje plodne dane (ne duže od 72 sata!!!) pa je ubrizgala sebi i ostala trudna....epilog, nakon 5 mjeseci dolazi kod njega sa zahtjevom da je ženi jer je trudna a on nema pojma

    Momci, vi spavate sa tim ženama bez zaštite i ako ostanu trudne koliko njihova i vaša je odgovornost! Priče da ste pitali a one vam rekle da možete slobodno (a vi greote povjerovali, jer vama je, je li, realno milije (?!) da svoju tečnost istresete u vazduh nedje i to sa doradom, nego tamo dje je topla i prirodna sredina )- možete dakle tu teoriju mačku i rep jer u momentu ekstaze jedina vam je misao u glavi da zadovoljite to što zadovoljavate a djeca su kolateralna šteta, nažalost!
    Čuš, htjela je na dijete da ga ufati....a koliko si imao takvih situacija, pošto kontam da si jako poželjan momak?
    Samo jedna. I mislim da je dosta ljudi imalo priliku istu ili neku slicnu. Ne budi kratkovida. Ja znam djevojku kojoj je momak namjerno napravio dijete jer ona se premisljala da se uda za njega. Na kraju ni sa tim djetetom nije htjela, nego je to ''ocistila". Svakakvih umova ima i spremni su na razne stvari da bi dosli do cilja. Sta je tu cudno!?
    Sto se mene tice, niko se meni prikradao nije. Jos manje je prica da ne umijem se ''kontrolisati'' prilikom odnosa. Jednostavno od jednog momenta tog naseg ''gledanja''(jer nismo u vezi bili), djevojka je zeljela da se sex zavrsava u ''topijoj sredini'', kako ti to zoves. Uz obrazlozenje da je popila tabletu + da joj je bezbjedan period u mjesecu. Da ne sirim dalje, kako sam saznao i ostalo.. Pitanje je bilo drugima upuceno, jer me zanimaju iskustva drugih.

  18. #268
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ako si sa djevojkom koja ti služi za eksualne igrarije, može da priča pšta hoće! Pitanje kondoma se ne postavlja, on je obavezan pa neka pije sto pilula protiv svih boleština i protiv trudnoće...o djevojkama sa kojima se zabavljate duže vremena, a one vas "namamljuju djetetom u brak" ne bih da raspravljam...pošto ili njih ili sebe precjenjujete, trećega nema!
    edit- ovo je bilo upučeno NSX ali i tebi Samsone...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #269
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Na stranu uzivanje kad su tako bitne stvari u pitanju. Izvlaci na vrijeme, nema druge.

    Obicno tako pogrijese mladi ljudi koji tek otkrivaju sexualne slasti.
    Tu es mon héro!

  20. #270
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ako si sa djevojkom koja ti služi za eksualne igrarije, može da priča pšta hoće! Pitanje kondoma se ne postavlja, on je obavezan pa neka pije sto pilula protiv svih boleština i protiv trudnoće...o djevojkama sa kojima se zabavljate duže vremena, a one vas "namamljuju djetetom u brak" ne bih da raspravljam...pošto ili njih ili sebe precjenjujete, trećega nema!
    edit- ovo je bilo upučeno NSX ali i tebi Samsone...
    To je vise ono ''Kad bi covjek znao dje ce da pogine, ne bi nikad tamo isao''. Tesko da bilo ko od nas se naucen rodio, vec kroz iskustvo svi gradimo nasu svijest i karakter.

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ja znam djevojku kojoj je momak namjerno napravio dijete jer ona se premisljala da se uda za njega. .
    Nigde veze. Bez njenog udjela ne bi mogao ni namjerno ni nenamjerno

  22. #272
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Hahah vama je seks ocigledno misaona imenica, kad ste takvi KARAKTERI i potpuno ste iskljucivi po tom pitanju.

  23. #273
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Najvažnija je Namjera.
    U skladu sa njom nastaje "nešto" i sa sobom nosi posljedice.

    U zavisnosti od toga kakva Vam je namjera bila, ili vašem partneru, kad-tad stići će i posljedice. A posljedica ima raznih, pa sad, kako ko je sklon da tumači životne prilike koje ga zadese.

    Mislim da namjera “da se ufati momak na bebu” nije ni malo čista, pa u skladu sa njom posljedice isto tako neće biti čiste… Onaj majčin sin koji svjesno pristane na takvu igru, trebalo bi i da je svjesno prihvatio posljedice koje iz toga slijede za takav izbor, kao i ona kojoj je to bila namjera. U suprotnom, život im je prava mala drama.

    Namjera dvoje koji se vole, da materijalizuju svoju ljubav – začećem – najmanje je sebičan čin od svih vidova materijalizacije koji postoje ili su nam mogući u ovom životu. Najčistiji vid energije.

    Mada na kraju konca, za svaki vid materijalizacije čovjekove energije možemo da cjepidlačimo, ironišemo, nalazimo mane i podsmijevamo se njihovoj potrebi da se ispolje, i? On/Ona su se ispoljili, njima je to bilo potrebno, svi ostali su nebitni pajaci.

    Zašto se prave djeca, nije pitanje za one koji imaju djecu ili ih žele, već pitanje za one koji ga postave, a odgovor je za svakoga subjektivan/različit i svako će ga sam sebi dati ukoliko mu je neophodan ili jednostavno neće.

  24. #274
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    dobro kad vama nije milije tako
    nemah prije kad da odgovorim, pa da se sad osvrnem na ovo...nijesmo mi sad u pitanju nego vi, tako da kako je nama milije za ovu temu nije bitno....



    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nigde veze. Bez njenog udjela ne bi mogao ni namjerno ni nenamjerno
    Hari, nidje veze

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Hahah vama je seks ocigledno misaona imenica, kad ste takvi KARAKTERI i potpuno ste iskljucivi po tom pitanju.
    aaaaaaaaaaa treba biti karakter pa shvatiti da ako ne želiš dijete moraš preduzeti mjere opreza? Oki onda sam karakter
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #275
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    aaaaaaaaaaa treba biti karakter pa shvatiti da ako ne želiš dijete moraš preduzeti mjere opreza? Oki onda sam karakter
    ili jednostavno nemaš sex :highly_amused:
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I,K: Cipove za poker (PRAVE)
    By Ultras_BR in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 25-07-11, 17:41
  2. Djeca
    By Sanco_Pansa in forum Sve i svašta
    Replies: 77
    Last Post: 29-03-10, 11:29
  3. Za Prave Crnogorce
    By Admiral Krsto Djurovic in forum Sve i svašta
    Replies: 166
    Last Post: 09-09-08, 18:11
  4. Prave ljubavi...
    By Artemis in forum Ljubav
    Replies: 69
    Last Post: 22-12-07, 00:53
  5. Djeca
    By Lexus in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 1
    Last Post: 14-09-04, 11:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •