Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: T-com i korisnici

  1. #1
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default T-com i korisnici

    Cesto komentarisemo usluge T-coma i misljenja sam da mozda nekad neko od njih moze doci na ideju da nesto poboljsa ako mu stalno zvonimo sa prigovorima i predlozima!

    Konkretno, interesuje me da li je jos neko od vas (poput mene) pokusao da kupi televizor preko T-com ponude?
    Ukratko : televizori se stalno nude i reklamiraju, cak se uz pojedine modele nude i pokloni (samsung dvd, tablet 7 inca...) a kad dodjes u t-shop da ga kupis jednostavno kazu : NEMA !
    I to tako traje vec dva mjeseca, vjerovali ili ne!?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne vjerujem.. Nemoguce.

    Tcom je daleko ispred svih sto se tice brige o korisnicima i kvalitetu servisa. To pokazuju i citave 424 strane na temi 'Korisnicki problemi sa adsl-om' https://forum.cdm.me/showthread.php?...emi-sa-ADSL-om

  3. #3
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,307
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,626
    Thanked in
    2,436 Posts

    Default

    ^ Objasnio.

    Moze lock.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #4
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bub View Post
    Cesto komentarisemo usluge T-coma i misljenja sam da mozda nekad neko od njih moze doci na ideju da nesto poboljsa ako mu stalno zvonimo sa prigovorima i predlozima!
    Da li T-Com u CG ima monopol ili ne?
    U susjednoj sam državi koja ima nekoliko pružatelja usluge.
    Baš sam danas imao iskustvo s jednim T-Com tehničarom koji je izašao na teren meni doma rješit problem, neba mi, da sam p*e*d*e*r natakario bi ga i poslije za brak upitao.



    Usluga nebeska, izgleda da konkurencija čuda radi (prije je bilo probkema, čak sam ugovor iz inata raskidao, nakon toga se pojavio neki potrčko i doslovno me molio da se vratim).
    Last edited by Nanashi; 16-08-14 at 21:52.

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  5. #5
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne znam sta bih rekao, ''ziva'' podrska preko servisa im je nekako klimava i cesto nestrucna, osoba koja radi recimo ne zna da postoje neki servisi, mislim sta reci

  6. #6
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Isto je I sa zaposlenima u shopu , cast izuzetcima ali kad vidim jednu plavusu sa kratkom cupavom frizurom u Delti, samo se okrenem I izadjem jer kad god sam sa njom imao kontakt nikad nisam dobio to sto zelim (citaj: sto me sleduje).
    Ali, nisam imao namjeru da pisem zalopojku vec mi treba necije strucno misljenje : da li je obmanjivanje potrosaca ako se nudi nesto cega nema?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Što se tiče prodaje uređaja ista stvar je i Mtel-om, na sajtu imaš gomilu telefona a kad dođeš u poslovnicu taj se broj prepolovi, naravno baš nema onih modela koji tebe interesuju ali ti zato ponude one daleko skuplje.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovdje je cudno sto ja hocu da kupim tv koji kosta vise od 800e I nije mi jasno da ne zele da ga nabave I prodaju. Inace, nije neka nestasica i nije problem sa uvozom jer ti modeli se prodaju u ostalim radnjama (tehnomax, neptun...).
    Ovdje se radi o neradu : nude nesto a niko da se angazuje da ga poruci I isporuci.
    Ima li kakav menadzer ili direktor u tom sektoru nabavke i prodaje pa da reaguje jer mrco ocigledno ne zna sta se desava.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Vjerovatno je u pitanju micanje ostalih modela koji slabo prolaze. Imaju menadžera sigurno pa probaj da ga dobiješ na informacije ili u poslovnici.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    A ja pitao preko webchata dobio jedan odgovor, pitao u poslovnicu drugi, pitao preko cele centra treći...
    Žasu...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #11
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da, da, mozes samisliti, kad pitas za paket koji koristi firma od prekko hiljadu zaposlenih, i operater ti kaze:''ja prvi put cujem za taj paket''.. ????? sta tu pametan covjek moze da uradim osim da spusti slusalicu, tj prekine vezu..

  12. #12
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Vjerovatno je u pitanju micanje ostalih modela koji slabo prolaze. Imaju menadžera sigurno pa probaj da ga dobiješ na informacije ili u poslovnici.
    Savjet je veoma razuman, ali u praksi neostvariv. Uspio sam privatno (preko poznanika) da kontaktiram jednog od menadzera koji mi je rekao : "Da, imamo te televizore u ponudi, samo se prijavite i kupite"! Dakle - ne zna, niko mu ne javlja i nikad ne provjerava!
    A sto se tice povlacenja modela iz prodaje to bi bilo razumljivo da se radi o starim modelima ali ovo su aktuelni modeli smart i 3D, sa 200Hz....itd

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Nisi me razumio, povuku ga kako bi prošli modeli koji slabije idu trenutno. Al može svašta bit pa i neodgovornost radnika. Kad dobije platu od 700-800eura radnik kod nas odma umisli da sa njom ide i bahato ponašanje, pa ni to ne bi bilo čudno. A kako ćeš se ti sad prijavit ako ovi drugi negiraju to već ne znam

  14. #14
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa nikako se ne mogu prijaviti, u tome je fora!
    Hocu da vam pokazem kako rukovodilac odjeljenja (menadzer, sef, sta li je) ne zna sa cim raspolaze. On misli da ih ima jer ih aktivno reklamiraju i nude, a ne zna da ih u stvari nema....da ironija bude veca niko mu ne prenosi informaciju da te robe nema.
    I tako to traje, a ja cekam da se pojavi neki od tih fantomskih televizora i dok cekam izaci ce par novih naprednijih generacija zbog kojih cu biti u nedoumici sta kupiti.
    Ali idemo dalje! Moze da se zakljuca ova tema, a ja molim nekog od forumasa koji je ovo procitao a poznaje nekog u T-comu kome ovo moze biti interesantno da mu prenese. Ako to da bilo kakvog rezultata bicu zadovoljan jer na moje mailove niko iz te firme (NIKO !!!!) nije odgovorio.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Bitno je da se daju flajeri uz telefonski račun na kojim se nalazi ovaj TV.


    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    Last edited by Bugi; 19-08-14 at 06:10.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #16
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prije godinu ipo htio da kupim lap top. U pitanju je bio najjaci model koji se tad nudio... bukvalno sam ih zvao svakih 15 dana i nikakvu informaciju da dobijem... Samo su govorili bice uskoro, nemamo na lageru...
    Reklama za taj model uveliko isla na stranici, flajerima, tv-u.
    Fino sam ih pozdravio nakon 4mjeseca cekanja.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

  17. #17
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Ja sam prije godinu ipo htio da kupim lap top. U pitanju je bio najjaci model koji se tad nudio... bukvalno sam ih zvao svakih 15 dana i nikakvu informaciju da dobijem... Samo su govorili bice uskoro, nemamo na lageru...
    Reklama za taj model uveliko isla na stranici, flajerima, tv-u.
    Fino sam ih pozdravio nakon 4mjeseca cekanja.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
    Izgleda da cu i ja isto postupiti, umoran od cekanja i od magarcenja....a neki tamo njihov PR glasnogovornik ce na kraju godine izjaviti kako su povecali nivo kvaliteta usluga i kako su korisnici zadovoljni - nikad nece nauciti nasi ljudi da se kvalitet postize tako sto si spreman i pojedincu da izadjes u susret kao sto bi vecoj grupi.

  18. #18
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nadam se da vam nisam dosadan, zelim da vas informisem :
    Juce sam pokusao ponovo u shopu u Delti da kupim TV i naravno rekli su mi da nema. Porazgovarali smo pristojno na tu temu i dobijem info da ih ne dobijaju od uvoznika, firme ROAMING....a stand niksicke firme Roaming koja je zastupnik Samsunga nalazi se samo 20m dalje.
    Naravno, svratim do njih i upitam o cemu se radi, a oni kazu "Nama stvarno nije jasno, Telekom trazi da reklamiramo saradnju sa njima u prodaji televizora i tableta a nijedan uredjaj ne porucuju i ne preuzimaju od nas".
    Moje pitanje :"Imate li vi te uredjaje"?
    Odgovor: "Imamo stalno, ali ih Telekom ne uzima....a veliki broj ljudi se svakodnevno zali na to"!

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Pošalji preko sajta mail u kojem se žališ i iznesi im sve ovo. U suštini oni ođe dosta čega muljaju za čem nemaju odobrenje iz centrale ali se ovi ne cimaju jer i dalje izvlače profit koji je enorman u odnosu na veličinu i broj stanovnika.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ali ne mislim ni da je Roaming cvećka. Na tenderu su dobili jer su imali najbolje uslove. Ali robu nijesu imali.. Ali deal je deal

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Možda je to i neko njihovo prepucavanje pa ko će kome veću štetu napravit, đavo ih zna, kad firma veličine t-coma ne može sama da uveze robu nego mora preko drugih to da radi.
    Nije mi jasno uopšte za operatere zašto tako rade, mobilne nabavljaju od 10 firmi

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Moraju tako, znam da su od moje bivše firme uzimali TV i telefone. Nisu registrovani za to, a strani vlasnici ne žele da se bakće sa tim nego žele pouzdanog lokalnog partnera sa iskustvom.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Vala to mi nešto ne ide u glavu, s obzirom da su sklapali ugovore i sa firmama koje su tek otvorene a serviser te gleda ka zmaja kad mu objasniš kvar. Mada, ne bi bilo čudo ni da je u pitanju naš sistem "ruka ruku mije" tj "da mi malom namjestiš posa".

  24. #24
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Pošalji preko sajta mail u kojem se žališ i iznesi im sve ovo. U suštini oni ođe dosta čega muljaju za čem nemaju odobrenje iz centrale ali se ovi ne cimaju jer i dalje izvlače profit koji je enorman u odnosu na veličinu i broj stanovnika.
    Mail sam poslao, naravno, cim su poceli problemi ali ne vjerujem da ces se iznenaditi ako ti kazem DA NIKO NIJE ODGOVORIO iako sam im ostavio puno ime i prezime i broj telefona kako bi znali da im se ozbiljno obracam.

  25. #25
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Vala to mi nešto ne ide u glavu, s obzirom da su sklapali ugovore i sa firmama koje su tek otvorene a serviser te gleda ka zmaja kad mu objasniš kvar. Mada, ne bi bilo čudo ni da je u pitanju naš sistem "ruka ruku mije" tj "da mi malom namjestiš posa".
    Ne bih ja imao nista protiv da se radi o tome....neka namjestaju poslove jedni drugima legalno ili nelegalno....ali ovdje iz te "ugovorene saradnje" nema nikakve prodaje.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. AdSense korisnici u CG
    By Androlegend in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 07-11-13, 10:28
  2. Replies: 10
    Last Post: 05-07-10, 13:53
  3. ADSL Brzina ?! [Flat korisnici]
    By redlaw in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 10-11-07, 18:07
  4. Replies: 68
    Last Post: 01-10-07, 07:38
  5. Ovako se sticu korisnici...
    By palidrvce in forum Internet
    Replies: 9
    Last Post: 01-01-06, 12:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •