Results 1 to 7 of 7

Thread: Sony xperia T ili P

  1. #1
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default Sony xperia T ili P

    Ovako ja imam Sony xperia P I prodao bih ga za 150e. Od dodatne opreme ima screen protector I plasticni oklop. Ocuvan je dosta dobro nekih 9/10. Prije nekih pola mjeseca upgradovan na najnoviji oficijalni sistem koji je za njega dostupan I sve funkcionise besprekorno. Fotografije nemam jer jedino taj telefon imam
    Specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_p-4436.php
    Fotka sa neta:


    A drug ima sony xperia T koji bih ja kupio ako bi prodao ovaj moj prvo. Ako neko prvo kupi ovaj neka mu je srecan. Da naglasim tel se trenutno nalazi u Bp.

    Sony xperia t James Bond, polovan, full pack + gumena zastita, ocuvanost mozete vidjeti na fotografijama, prvi vlasnik, 190e
    Specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t-4899.php
    Originalne fotke:






    Kontakt moze moj telefon 068744164 ili ovdje na pm.


    Послато са LT22i
    Last edited by Archi; 08-04-14 at 09:00.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Moze lock prodat xperia T
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ovo je opet aktuelno samo naravno cijene su PUNO NIZE.. Sony Xperia T je otisao mikrofon kada se prica dakle sagovornik se regularno cuje ali on ne cuje sta ja pricam. Kada se ukljuci opcija handsfree (loudspeaker) onda se cuje sta ja pricam. Vjerovatno ima neki dodatni mikrofon tada. Koliko bi kostala popravka ovog problema da li ima neko sa foruma da bi to mogao da popravi? Ili u jos boljem slucaju ako ima neko zainteresovan da ga kupi sa ovim problemom, ostalo je sve besprekorno na njega. Dakle takodje moze da se prica sa slusalicama bez problema.
    Danas su oba telefona kod mene i mogu se pogledati u Podgorici.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,233
    Thanks Thanks Given 
    909
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Ne znam za taj model ali većina telefona ima drugi mikrofon za loudspeaker tako da ti je sigurno problem do tog glavnog. Mislim da ti u servis neće uzeti da ti ga zamijene preko 10€. Isti sam problem imao na jednu x10 mini.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Meni bi se vise isplatilo da ga ovako prodam pa da neko drugi to popravlja jer nemam vremena da idem po servisima a telefon ce svakako na prodaju.. Ko je zainteresovan dogovoricemo se lako oko cijene i dodatno ce se spustit to za popravku koliko bude (nek se raspita u neki servis u koji hoce da popravlja)..
    Ima li ko od forumasha da moze ovo popravit i koliko bi kostalo?
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Telefon ce biti danas popravljen kod forumasha JovanK. Cijena je sada 120e. Dakle sve potpuno ispravno na telefonu.
    Sony xperia t James Bond, polovan, full pack + gumena zastita, ocuvanost mozete vidjeti na fotografijama, prvi vlasnik
    Specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t-4899.php
    Originalne fotke imate u prvom postu
    Tel ima kameru od 13mpx, 4.55 inches displej, Dual-core 1.5 GHz Krait procesor, 1 GB RAM memorije, Li-Ion 1850 mAh bateriju, 16gb internu memoriju uz mogucnost prosirivanja sa micro sd karticom do 32gb.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Telefon je popravljen! Posto su kod druga ostale slusalice i originalno pakovanje ide nova AKCIJSKA CIJENA 100e.
    Uz telefon dodju silikonska futrola i originalni punjac sa usb-om medjutim usb nesto prekida, probao sam sa drugim usb-om i puni bez problema. Tako da bi se trebao nabaviti novi usb..
    ony xperia t James Bond, polovan, dobro ocuvan, prvi vlasnik
    Specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t-4899.php
    Originalne fotke imate u prvom postu
    Tel ima kameru od 13mpx, 4.55 inches displej, Dual-core 1.5 GHz Krait procesor, 1 GB RAM memorije, Li-Ion 1850 mAh bateriju, 16gb internu memoriju uz mogucnost prosirivanja sa micro sd karticom do 32gb.

    Ajmo ljudi za ove pare se ni kinez ne moze uzet sa ovakvim karakteristikama
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem HTC One, iPhone 5C, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S3, iPhone 4S, Sony Xperia P, LG L7
    By fit4life in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 29
    Last Post: 08-04-14, 22:17
  2. Kupujem Sony Xperia U, Xperia Mini Pro ili neki drugi PERFEKTNO ocuvan android do 150€
    By verbalni_fajter in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 19
    Last Post: 16-01-13, 13:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •