Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Potroshachi

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default Potroshachi

    Kad smo vec kod analiziranja nasheg zdravstva, hajde malo da se 'pozabavimo' i drugim 'djelatnostima' u nazadnoj nam drzhavi..
    Da li ste i koliko zadovoljni ljubaznoshcu nashih prodavachica u raznim supemarketima, buticima, knjizharama, parfimerijama, kaficima...Mislite li da daju maximum ljubaznosti u ophodjenju s potrochachima, mushterijama, gostima :?:
    Da li mislite da su zaista shkolovani i 'potkovani' za takve poslove :?: Ili su tu (a znamo da 90% njih jesu) ubacheni preko veze, raznoraznih preporuka...
    Shta vas nervira kod istih :?:
    Koliko su potrochachi (ne)zashticeni :?:
    Mozhete i dati primjere butika , prodavnica i gore navedenog koje (po vam mishljenju, iskustvu) treba zaobilaziti, a isto tako mozhete pofaliti one za koje smatrate da zasluzhuju ovakav vid 'reklame' :P :wink:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Počelo je na bolje, ali nije nikako blizu zadovoljnog stanja.
    Kad se krenulo sa promjenom, ja sam zadovoljan.
    Što im fali? Osmijeh najviše kao i svjesnost da oni tj njihov posa i plata zavise od nas, a ne obrnuto.
    Kad nauče te 2je stvari... Ali samo naprijed sa promjenama!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam zadovoljan, niti ocekujem da budem zadovoljan bilo kim. Vise me nerviraju gazde istih, koji se nikad ne sjete da caste jednu turu.. Dok recimo za tebe separe bude tokom cijelog ljeta, svaku noc.. I dje se ostavlja masa para. E od toga me muka fata..

    A pormjena ce vrlo brzo bit, jer sobzirom da je sve vise privatizovanog niko nece zaposljavat radnika koji dobro ne radi a da njemu zbog toga ide iz dzepa..

    I kad bi ti veliki 'ugostitelji' culi za osijeh vec jednom.. On se makar ne placa
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam da su prodavachi u nk odvratno neljubazni... radnice u buticima te dochekaju s onim morbidno izvjeshtachenim osmijehom da te skinu s vrata kako bi nastavile trach partiju ili ispijanje kafe...
    u budvi sam vec prijatno iznenadjena... ne sjecam se ni kad su mi podvalili pokvarenu vocku ni kada sa osmijehom nisu odgovorili na sve shto sam pitala... e sad je li to zato shto se plashe da im gdje na vidnom mjestu ne iskochi chmichak? ne znam...
    u cg se ochito svi ponashaju kao da je sve stvoreno za njih, a ne da trebaju taj posao koji rade, ma kakav on bio, odraditi najbolje shto se mozhe, ulozhiti u njega kreativnost, bar mali osmijeh...
    jer, kupac je uvijek u pravu... ili grijeshim?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa onako, dosta je ok. Ja volim da obave svoj posao i ne komentarisu sve i svasta. Mrzim kad udjem u neki butik a prodavacica me odmeri od glave do pete, bolje im je da ispijaju svoje kafe i gledaju svoja posla. Ako mi treba pomoc pitacu.

    A po restoranima je ranije bilo katastrofa. Ali od kad mozes traziti racun nema kradje i bakraci, no lepo uvek trazim racun i bude ok. Onda mi je i drago da ostavim neki baksis ako je konobar bio ljubazan.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Nisam zadovoljan, niti ocekujem da budem zadovoljan bilo kim. Vise me nerviraju gazde istih, koji se nikad ne sjete da caste jednu turu.. Dok recimo za tebe separe bude tokom cijelog ljeta, svaku noc.. I dje se ostavlja masa para. E od toga me muka fata..

    A pormjena ce vrlo brzo bit, jer sobzirom da je sve vise privatizovanog niko nece zaposljavat radnika koji dobro ne radi a da njemu zbog toga ide iz dzepa..

    I kad bi ti veliki 'ugostitelji' culi za osijeh vec jednom.. On se makar ne placa

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Vise me nerviraju gazde istih, koji se nikad ne sjete da caste jednu turu...
    Masu puta sam sa drustvom dobio pice od gazdi par bjelopoljskih kafica.
    I usluga u istim je na zavidnom nivou, konobari su stvarno ljubazni nemam niti jedna primjedbe za njihov rad.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Kod Dese.. :)
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U buticima vec poslije probanja drugih farmerki prodavacice pocinju da prevucu ocima.
    ** What do I know, I'm just a model!

    J* Pey

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U kaficima koje posjecujem, usluga je odlicna [barem meni], supermarketi, butici i ostale "radnje" mogu malo vise da se potrude na ljubaznosti, informisanosti u produktima koje prodaju i tako....sve u u svemu na skali od 1 do 5 dajem 3-

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by sh0cker
    Vise me nerviraju gazde istih, koji se nikad ne sjete da caste jednu turu...
    Masu puta sam sa drustvom dobio pice od gazdi par bjelopoljskih kafica.
    I usluga u istim je na zavidnom nivou, konobari su stvarno ljubazni nemam niti jedna primjedbe za njihov rad.
    Pa ja ne pricam bas o BP.. Mozda je tamo tako!
    Ne kazem ja to da bih uzivao u toj turi, jedna vise manje, ne znaci nista.. Al' to je neka kultura.. Dok npr. prosle Nove u '?', na bocu viskija gazda je slao jednu dz..

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by sh0cker
    Vise me nerviraju gazde istih, koji se nikad ne sjete da caste jednu turu...
    Masu puta sam sa drustvom dobio pice od gazdi par bjelopoljskih kafica.
    I usluga u istim je na zavidnom nivou, konobari su stvarno ljubazni nemam niti jedna primjedbe za njihov rad.
    Pa ja ne pricam bas o BP.. Mozda je tamo tako!
    Ne kazem ja to da bih uzivao u toj turi, jedna vise manje, ne znaci nista.. Al' to je neka kultura.. Dok npr. prosle Nove u '?', na bocu viskija gazda je slao jednu dz..
    Znam, znam sta pricas, znam da da mislis generalno, al ja ti pricam samo iz iskustva.
    A jesi li vidio onog sranja po Sutomoru i Budvi ljeti? Konobari na korzo izadju i preusmjeravaju "saobracaj" u njihov lokal... kakav primitivizam.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam je li primitivizam, ja sam to gledao i u poznatijim ljetovalistima.. Sve dok nisu napadni, sto se mene tice je ok.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    ... e sad je li to zato shto se plashe da im gdje na vidnom mjestu ne iskochi chmichak? ne znam...
    Mozda da im misevi ne izgrizu robu
    Kod nas se za nista ne mozes buniti jer "nema smisla", tamo radi kuma, rodjaka, prijateljica... ili rodjaka onoga i ovoga.... Onda se jos dogradi teorija kako su svuda slabo placeni pa se imaju i radnici koji bi prema radu i ponasanju trebali sjedjeti kuci.

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ne znam je li primitivizam, ja sam to gledao i u poznatijim ljetovalistima.. Sve dok nisu napadni, sto se mene tice je ok.
    Ma za mene je primitivizam i to nevidjeni.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve je to samoupravljachko - prezhivjelo-boljshevichko - novopecheno - seljachko - butikashka shkola... 8)
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  16. #16
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    ~La CoLLinA dEgLi AnGeLi~
    Posts
    1,007
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pi nema nishta gore no kad udjesh u prodawnicu i kad te zhena pita 'SHTO CESH?' ili kad ide za tobom ka` da cesh da ukradesh neshto.. :evil: :evil: :evil:
    *I can't take my eyes off you
    I know you feel the same way too* (:

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada,svuda ima tih neljubaznih...Mada...Ovde je to manje primetno...Ili ja ne zagledam...
    Ona drska..Ja cu takodje bit...
    Nije problem..
    Kako prema meni,tako i ja prema njima :wink:
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda trgujem po istim buticima tako da sam sa svima u finim odnosima 8)
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Neljubaznosti ima na svakom koraku, mislim da salterske radnice prednjace u tome. A najjace scene su kad djevojke isprobavaju cijeli butik i nista ne kupe onda one prodavacice prodime totalno :devil:
    /me se trudi da sve na fin i ljubazan nacin zavrsi ako je to ikako moguce, a bogomi ko pocne grdno na grdno i zavrsimo :devil:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Čudesna zemlja
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za one koji su upućeni u stvaralaštvo Mićka iz Indexovaca, dovoljno je reći Divlji šalterski službenik!
    U CG bi to bilo nešto kao:
    Ili Brkate "Moderno obučene (krajnje stilski)" Zećanke, na kasi/u butiku...a ponašanje.... ma kao u Harrods-u :burp:
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Nije kome je rečeno, već kome je suđeno... iliti ... Kad se najmanje nadaš ko nagazna mina!

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kragujevac
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam ja tih problema...

    uvjek idem u iste prodavnice ili butike... znam ime svakoj prodavacici, kao i one meni

    znaci, prema meni su ljubazne i nemam se sta zaliti
    [size=3]Ne mogu da zamislim nista ogavnije od toga da budem dobra devojka[/size]

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudji neka vi komendija,nije svejedno ili lako radit za kutiju cigara i dva piva mjesecno ,a nemat djeci dat ljeba ! :wink: I nakraju svega big fucked up smile :wink: 8) :joint:

  23. #23
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Pg
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Potroshachi

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Kad smo vec kod analiziranja nasheg zdravstva, hajde malo da se 'pozabavimo' i drugim 'djelatnostima' u nazadnoj nam drzhavi..
    Da li ste i koliko zadovoljni ljubaznoshcu nashih prodavachica u raznim supemarketima, buticima, knjizharama, parfimerijama, kaficima...Mislite li da daju maximum ljubaznosti u ophodjenju s potrochachima, mushterijama, gostima :?:
    Da li mislite da su zaista shkolovani i 'potkovani' za takve poslove :?: Ili su tu (a znamo da 90% njih jesu) ubacheni preko veze, raznoraznih preporuka...
    Shta vas nervira kod istih :?:
    Koliko su potrochachi (ne)zashticeni :?:
    Mozhete i dati primjere butika , prodavnica i gore navedenog koje (po vam mishljenju, iskustvu) treba zaobilaziti, a isto tako mozhete pofaliti one za koje smatrate da zasluzhuju ovakav vid 'reklame' :P :wink:
    jesu shkolovani kako ne.. no zavrshe trgovinsku taj trgovachki ili pak konobarski smjer i odma bi da rade choche.. ka' da je nisu zavrshili prodju s'tim dvojkama i to je to.. no nadje se budala koje i takve zaposle!!
    no to im je samo - ! a ima i masu finih djevojaka koje rade po tim buticima i radnjama ono od muke,dzaba im zavrsheni fax..

    po kaficima.. kako dje. npr. u pizzeriji coshak mi svaki redom obrne ochima kad mu trazhim chashu vode,kechap bozhe sachuvaj, a najmrznije su mi one po buticima,nece da te usluze ako ne vide da cesh da kupish neshto..onda ona (NE)ljubaznost i ono "dobar dan" preko qrca.. :roll: uffff.. to kazhem za one radnje dje udjem ono jednom u 100god,e kad me tako fino dochekaju ne mili mi se vishe uc'. a u radnjama dje stalno trgujem su svi ok..vazda ljubazni,nasmijani,sve mi se pokazhe,iznese.. svaka chast !
    [size=2]
    Kao nikotin ti jos teces mojim venama,
    jos uvek te VOLIM,znaj to nikad nisam prestala..
    Kao nikotin tako ubijas me lagano
    jer usnama tvojim ja navucena sam odavno..
    [/size]

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    svi su manje vishe (ne)ljubazni, ali 'Mex' u centru definitivno prednjachi.. Toliko djevojaka, a tako malo ljubaznosti, osmijeha, zhenstvenosti, nidje u svom zhivotu ne vidjeh :evil: :evil: ..Postaje odvratno koliko su neljubazne i drske :!: ...Kakve li su tek ujutru kad se probude, qkala ti majka...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o kako ja te neljubazne "ljubazno" volim da izmaltretiram :twisted: .Ne znam,ne obracam nesto posebno paznju na prodavacice,ali ako udjem u neki butik ili prodavnicu,i pitam za nesto ili trazim,a ona me preko *rca usluzi,onda obavezno ostanem malo duze :twisted: Vise od svega me nerviraju kasirke sa dva razreda osnove koje se prave face da me "zavrnu" za 10,15,20.E to me tek izbaci iz takta,mada se kontrolisem.Nista mi nema gore nego to,nervira me kad neko vrijedja moju inteligenciju.Ja znam koliko para imam,koliko sto kosta,i koliko sam namjeravala da potrosim,i te seljacke fore tipa "jao,izvinite,pogrijesila sam" ne pale kod mene.
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •