Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 110

Thread: Nichija

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Pa cak se ni s partnerom (ili s onim u kojeg si zaljubljen do pakla i nazad) ne moras nuzno slagati po nekim stavovima. Jedan od tih stavova bi mogao biti i taj.
    A osim toga, ti odmah kad upoznas neku pitas namjerava li imati djecu ili ne? :roll:
    Zar ne mislis da si u prethodnim postovima dobio odgovor? Ne zelim da se ponavljam i da time vrijedjam tvoju inteligenciju.

    p.s.

    mclaren...kako se kaze za nekoga ko mnogo voli da pise pricljiva ili...?

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Zar ne mislis da si u prethodnim postovima dobio odgovor?
    Ne stignem procitati sve. Ajd, dam si vremena.
    Enivej, kako god bilo, ne pada mi na pamet svrstavati medju nenormalne ljude koji ne zele imati djecu. Neka zive kako zele, meni ni iz dzepa, ni u dzep.

    Nego, moze li meni netko objasniti nesto? Sto kod vas znaci "izlaziti s nekim"? Idete u kino, na kavice i usput se zabavljate na jos par nacina na koji se mladi zabavljaju, or what!?
    Naime, ovdje tako nesto ne postoji. Nema "izlaziti s nekim" u pravom smislu rijeci. Ili ste u vezi, ili ste u nekoj seks shemi, nema "izlazenja".
    Ako kod vas "izlaziti" znaci ono sto pretpostavljam da znaci, onda ja, kao i vecina ljudi koje znam, nikad nismo "izlazili".

    Quote Originally Posted by Hombre
    mclaren...kako se kaze za nekoga ko mnogo voli da pise pricljiva ili...?
    Skriboman(ka).
    Last edited by Argonaut; 26-01-06 at 21:37.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Auh- cak sam i nenormalna!

    ...dje ide ovaj svijet...


    A sta se desilo sa onim "Uzivaj u SVOM zivotu i zivi ga kako TEBI odgovara?" - to vise ne postoji?

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Sto kod vas znaci "izlaziti s nekim"?
    koliko sam upoznat za Hrvatskim jezikom, kod vas se to kaze "ici s nekim".. ilitiga "idem s ovom curom"... dakle, biti u vezi pa ti vidji jesi li ikad "izlazio"(isao) s curom pa nam ponovo otvori dusu

    `Tijana`, znamo mi odavno tvoje stanje s normalnoscu i bez ove teme
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    koliko sam upoznat za Hrvatskim jezikom, kod vas se to kaze "ici s nekim".. ilitiga "idem s ovom curom"... dakle, biti u vezi pa ti vidji jesi li ikad "izlazio"(isao) s curom pa nam ponovo otvori dusu
    Dobro je, vec sam (po)mislio da su sva moja "izlazenja" s curama bila samo plod moje maste.
    Uh, sad mi je lakse.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  6. #81
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa zapravo tanka je linija izmedju izlaziti sa nekim i samo kresati se s nekim.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa Sick Boy-om (ili - em,pojma nemam)

    do jedne ure mi ne smeta kad djevojke laprdaju "necu decu - vaznija mi je karijera" vazi...MRSH

    ali kad se vec zadje u zrelije godine pa posle 30-ste nastavis sa tim necu djecu e onda mi to nije normalno stvarno...

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    pa zapravo tanka je linija izmedju izlaziti sa nekim i samo kresati se s nekim.
    To, dakle, moze znaciti, posevimo se tu i tamo na tom "izlasku" se, ali nismo skupa?

    Quote Originally Posted by intruder
    ali kad se vec zadje u zrelije godine pa posle 30-ste nastavis sa tim necu djecu e onda mi to nije normalno stvarno...
    Navodno su u tim godinama zene opasne i treba ih se cuvati. Svjesne toga da im bioloski sat otkucava brze nego nama muskima, neke od njih malo puknu i krenu se udati i kmati djecu pod hitno.
    Jedan moj kolega je rekao neki dan: "Ono zasto volimo zene jest -zenstvenost. Jebes zenu koja se "ne zeli udat". Takvih se ja bojim, stari, a ne onih sta tu i tamo sramezljivo spomenu vjencanicu."
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zashto se takvih "boji"?

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    zashto se takvih "boji"?
    Vec objasnjeno. Kad prijedju tridesetu, a sve su njihove prijateljice vec poudavane, sa klincima, onda ih uhvati panika (ne sve, ne ni vecinu njih, ali jedan veliki broj), i onda ce uciniti sve da ulove nekog naivca. A to ce najlakse uciniti glumom i spikom "kako se ona ne zeli udati", a u stvari samo ceka pr(a)vu priliku.

    Evo sto mi je pricao jedan stari "vuk":

    "Svojevremeno si sam izrekao prokleto dobru tvrdnju o tome kako su muski bolji sto su stariji, a zene sve gore zbog zuba vremena.
    Znas sto je najbolje od svega, sto se tet(k)e u kasnim 20-ima, te 30+ godinama odjedanput nude na lagerima preko prijateljica, poznanica i stotijaznam koga i cega, ono dosla voda do grla - trebalo bi se udavati, i to pazi nerijetko s pricom kako bi ti trebao biti sretan i pocascen (ujedno dodjes i do saznanja kolikima si bio famozna 'zlatna rezerva') sto te je neka takva konacno uzela za najozbiljnijeg kandidata jer vise nisi neozbiljan, simpatican i drag student koji je spajao kraj s krajem i kojeg su vozali sredstvima javnog prijevoza, a koji je ljeti znao najzece fizicki crnciti dok je ona setala guzicu po plazama od Umaga do Dubrovnika i s prijateljicama vodila akademske, duhovne i filozofske rasprave o COSMO tematikama, nego si sada sarmatan i ozbiljan intelektualac, a opet muzevan i strastven muskarac kojeg odaje stih npr. talijanskog ili francuskog bolida, imas stalne prihode i neku nekretninu... te da ti ne treba neka koja je mladja od tebe 5-7 godina koja je kao neozbiljana i jos zelena, nego ozbiljana zena tvojih godina, a ti si eto kao imao prokletu srecu zbog njezine izbirljivosti i tako dobio priliku koja se pruza 1 u zivotu..."

    Najgore je od svega sto ovo nije smijesno vec - zalosno.
    Last edited by Argonaut; 27-01-06 at 17:04.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa jeste zalosno je ali ko im yebe mater...pretpostavljam da se tvoj drug boji da ne upadne u klopku takvih zena?nadam se da cemo bit pametni pri izboru
    posle 30-e kod zena je "daj shto das"

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    u cemu je bitnost bioloskog roditeljstva? Koju tezinu ima biolosko roditeljstvo i zasto?
    Svakome je bitno da zna ko mu je bioloski otac ili majka. Svako kome bi se saopstila vijest da njegovi roditelji zapravo nisu njegovi pravi roditelji, zelio bi da ih upozna. Pa i da je ta osoba upoznata sa cinjenicom da su njeni bioloski roditelji ustvari neke uzasne osobe, zeljela bi sama da se uvjeri u to. Da im stisne ruku, da ih pogleda u oci, da razgovara sa njima... Na mnoga pitanja bi samo bioloski otac i majka imali odgovor. U vezi nje same, u vezi njih, njihove odluke da odaberu put kakav jesu... U vezi porodicnog stabla, u vezi pravog djede, strica, tetke... Tu bi izronila i neka nova braca i sestre od striceva/ujaka/tetki... o kojima mozda nije imala pojma. Njegova prava porodica. Takve stvari bi svakome bile strasno, strasno bitne, iako nama, sa ovakve distance, to moze zvucati smijesno, mozda cak i pateticno...
    Drugo, da li su bioloski roditelji imali neku naslednu bolest. Da li je po zenskoj ili muskoj liniji bio cest slucaj oboljenja od raka i sl., te da li postoji realna opasnost od naslednog faktora... Kao i more nekih manje bitnih stvari koje su isto naslednog karaktera, a nas bi itekako zanimale...
    Eto, samo neki od elemenata koji pitanje bioloskog roditeljstva cine veoma bitnim.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    Prvo, moja drugarica je itekako zrela... I nedostatak zelje za djetetom nema ama bas nikakve veze sa tim da li je ona spremna za tu odgovornost.
    Pogresno. Nepostojanje ikakve zelje za svojim djetetom itekako ima veze sa tim da li je ta osoba spremna za takvu jednu odgovornost. Ako ne zelis svoje dijete, onda nisi ni spremna za njega, a samim tim ni dovoljno zrela za takvu odgovornost. Jedino u slucaju kada bi se "probudila" zelja za njim...
    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    Poenta ove digresije jeste da zapravo to nije neka normalna tema za konverzaciju (bar za mene) u vezi.
    Nije "normalna", a? Haha... Pa ne, ne. O djeci se govori tek kada se rode, ili tek posle raskida, razvoda...

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Svakome je bitno da zna ko mu je bioloski otac ili majka. Svako kome bi se saopstila vijest da njegovi roditelji zapravo nisu njegovi pravi roditelji, zelio bi da ih upozna. Pa i da je ta osoba upoznata sa cinjenicom da su njeni bioloski roditelji ustvari neke uzasne osobe, zeljela bi sama da se uvjeri u to. Da im stisne ruku, da ih pogleda u oci, da razgovara sa njima... Na mnoga pitanja bi samo bioloski otac i majka imali odgovor. U vezi nje same, u vezi njih, njihove odluke da odaberu put kakav jesu... U vezi porodicnog stabla, u vezi pravog djede, strica, tetke... Tu bi izronila i neka nova braca i sestre od striceva/ujaka/tetki... o kojima mozda nije imala pojma. Njegova prava porodica. Takve stvari bi svakome bile strasno, strasno bitne, iako nama, sa ovakve distance, to moze zvucati smijesno, mozda cak i pateticno...
    Sve ovo sto navodis je stvar vaspitanja a to znaci osobina kulture u kojoj je neko vaspitan. Nabrajas razlicite elemente pridavanja znacaja cinjenici bioloske veze. Polazis od toga da je svakome bitno da zna ko mu je bioloski otac ili majka, a ne objasnjavas odakle ta bitnost kod svakoga. Ta bitnost ne proizalazi iz biologije kao takve vec iz kulture koja tumaci neku biolosku cinjenicu, odnosno, sama cinjenica ko je nekome bioloski otac ili majka nemaju tezinu koju navodis da joj je kulturni obrasci nisu pridali. Da bioloska veza kao takva, sama po sebi ne igra nikakvu ulogu govori i cinjenica da ima poprilican broj djece/ljudi koji ne znaju svoje biolosko porijeklo i da se vrlo lako adaptiraju na porodicu koja ih usvaja ako su u nju dospjeli u najranijem djetinjstvu. Prakticno postaju dio te porodice. Uglavnom, poenta pitanja je bila da je kljuc razumijevanja roditeljstva u kulturnim obrascima, u nacinima vrednovanja i tumacenje bioloske veze, a ne u samim bioloskim vezama/cinjenicama.
    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Drugo, da li su bioloski roditelji imali neku naslednu bolest. Da li je po zenskoj ili muskoj liniji bio cest slucaj oboljenja od raka i sl., te da li postoji realna opasnost od naslednog faktora... Kao i more nekih manje bitnih stvari koje su isto naslednog karaktera, a nas bi itekako zanimale...
    Eto, samo neki od elemenata koji pitanje bioloskog roditeljstva cine veoma bitnim.
    Ovo vec nije objasnjenje vezano za roditeljstvo vec za ljudsko zdravlje. Dakle, bioloske, genetske veze jesu bitne za zdravstvenu brigu o ljudima, sto je kao dostignuce medicine postalo posebno vazno u posljednjem vijeku. Medjutim, ta prica nije vazna za razumijevanje uloge roditelja i shvatanja da ljudi koji imaju lose motive za dobijanje djece bolje da nikada ne postanu roditelji. ... Sirenje teme na pricu o znacaju bioloske veze za dravlje ne odgovara na pitanje igranja roditeljske uloge. Prica o roditeljskoj ulozi zapocela je zbog nespremnosti zena (pa i muskaraca) za roditeljstvo i brak, ili tradicionalnu porodicu zbog necega drugog a ne zbog bioloskih veza. Bioloska veza sa igranjem roditeljske uloge nema nikakvu direktnu vezu, a potenciranje bioloske veze jeste stvar kulture a ne biologije.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Pogresno. Nepostojanje ikakve zelje za svojim djetetom itekako ima veze sa tim da li je ta osoba spremna za takvu jednu odgovornost. Ako ne zelis svoje dijete, onda nisi ni spremna za njega, a samim tim ni dovoljno zrela za takvu odgovornost. Jedino u slucaju kada bi se "probudila" zelja za njim...
    Ne mora da znaci...

    Ti, u stvari, tumacis tudje stavove samo onako kako ti zelis da ih vidis. Jeste da je za tebe koji zelis zenu, djecu, domacicu, porodicu i sve ostalo nezamislivo da neko, iako je spreman za tu odgovornost, ne zeli nista iz gore navedenog, ali ipak treba postovati tu cinjenicu da nisu svi ti, niti da svi razmisljaju kao ti, tj. da zapravo postoje ljudi koji drugacije vide kuda njihov zivot treba da ide i koji ne zele da ga zive "tradicionalno"...

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Nije "normalna", a? Haha... Pa ne, ne. O djeci se govori tek kada se rode, ili tek posle raskida, razvoda...
    To nisam rekla, zato ne izvrci moje rijeci...

    Rekla sam da konverzacija oko braka i djece nije uobicajena (tj. normalna) tema u svakoj mojoj vezi. Ja, ipak, imam 23 godine i ne zelim sad da se udam, niti djecu da rodim jer mislim da nije pravo vrijeme, samim tim uopste ne gledam svakog momka sa kim se zabavljam kao potencijalnog muza i oca moje djece. I zbog toga me njihovi stavovi na tu temu ne zanimaju...

    Nekako mi je malo glupo (da ne kazem smijesno) testirati necije stavove i davati nekome da ispuni "anketicu" da bi se vidjelo da li se poklapaju misljenja, pogotovo u situaciji kad se ne zna hoce li ta veza izdrzati mjesec dana, a ne zavrsiti brakom...
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  16. #91
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    To, dakle, moze znaciti, posevimo se tu i tamo na tom "izlasku" se, ali nismo skupa?
    ne, bas... to znaci da mnoge veze se na kraju svedu samo na to. kresanje, praznjenje... kako god ga nazvali. to je onaj momenat kad "zaljubljenost" nestaje - samo da se razumijemo.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    ne, bas... to znaci da mnoge veze se na kraju svedu samo na to. kresanje, praznjenje... kako god ga nazvali. to je onaj momenat kad "zaljubljenost" nestaje - samo da se razumijemo.
    Znaci, "izlazim s njim" znaci "***** se s njim"?
    Izraz "zajedno smo" znaci upravo to - u vezi smo, zajedno smo, *****o se, volimo se i bas nam je super?

    Razlika je, u stvari, ogromna.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  18. #93
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Znaci, "izlazim s njim" znaci "***** se s njim"?
    Izraz "zajedno smo" znaci upravo to - u vezi smo, zajedno smo, *****o se, volimo se i bas nam je super?

    Razlika je, u stvari, ogromna.
    e bas me interesuje u cemu je ta razlika ogromna?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    e bas me interesuje u cemu je ta razlika ogromna?
    Procitaj jos jednom.
    Da ti i ja sad sjedimo na kavi i ti mi kazes "izlazim sa tim i tim", sto to, u tvom rijecniku, znaci?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    Ne mora da znaci...
    Plasim se da mora. Tek od momenta kada se javi zelja za svojim djetetom, moze se reci da je ta osoba ispunila kljucni uslov (koji ipak nije jedini) da bude odgovoran roditelj i da je zrela za takvu obavezu.
    Ali je ipak ohrabrujuce to da si se sa iskljucivog i zadrtog stava (kako nepostojanje zelje za djetetom nema ama bas nikakve veze sa tim da li je ta osoba spremna i dovoljno zrela za takvu jednu odgovornost) spustila do: "Ne mora da znaci". Mislim da ces na kraju ipak biti dovoljno racionalna i korektna i sama doci do zakljucka da se od osoba koje ne osjecaju ama bas nikakvu zelju za svojim djetetom ne moze ocekivati da odgovorno vrse svoju roditeljsku duznost.
    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    To nisam rekla, zato ne izvrci moje rijeci...
    Meni je iskreno zao sto ti ne uocavas razliku izmedju citata i ironicnog komentara. Dakle, ono je bio moj komentar na tvoju izjavu, a ne nikakvo citiranje niti parafraziranje tvojih izjava. Zao mi je, al' stvarno ne znam sta da ti kazem...

  21. #96
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Procitaj jos jednom.
    Da ti i ja sad sjedimo na kavi i ti mi kazes "izlazim sa tim i tim", sto to, u tvom rijecniku, znaci?
    znaci da se kresem sa njim, prije svega.a onda ostalo... ako ima ostalog a to znaci isto i ako upotrijebim izraz "zajedno smo" ili "u vezi smo" ili "to mi je momak".
    a u tvom?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    GAGA, znaci li to da dok ne padne prva sheva sa tim momkom, ne mozes reci da izlazis sa njim?

  23. #98
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne brate, nisam vise tinejdzerka. mislim... ne znam
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Auf... Mislim da se ogromna vecina pripadnica ljepseg pola ne bi pronasla u ovakvom jednom "modernom" stavu, ali cijenim iskrenost. Svaka cast...

  25. #100
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam zasto se ne bi pronasle. one mogu da pricaju sto god oce, ali jedino je to istina. stvar je samo kako interpretiras neku vrstu odnosa.

    zar bi mogao nazvat djevojkom neku s kojom ne spavas samo izlazis, druzis se, pricas joj viceve, gledate filmove... i eto poljubite se ponekad?
    izvini molim te, ali ako to radis a imas preko, recimo 20 godina, onda nisi nesto normalan
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •