Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 76

Thread: Vrijeme je bilo...

  1. #51
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,424
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Istina za Mugija... Covjek se svojski trudi da unaprijedi PG. Ali covjek definitvno ima traume oko drveca. Svaki je park unistio. A eno sad gradi hotel kod bolnice, i unisti ono malo zelenila sto je ostalo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #52
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Kad smo vec kod toga zna li se shto se desi na Nensi? Dje zavrshi ona zhena?
    Nensi gledam redovno u 8-icu :mrgreen: I mogu vam rec svaka joj cast kako je nas "redovne" poimenice popamtila i pita nas za zdravlje i sl.

    Dobra vijest je i da ce se Radoche mozda samo preselit dje je restoran Karuch.

    A za trg: super, sad cemo umjesto jednog obicnog imat 3 spratna parkinga! Wow! Jos kad ih ne bi naplacivali, pa da kaze coek bar neki napredak, ovako A mislim da po parkingu treba zasadit i massu onih palmi od 100e, cisto da se ovi sa dzipovima osjecaju da su krenuli na safari kad podju da se parkiraju :mrgreen:
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Wink Podgorica Do Mora!! ;)

    Aj sa srecom, pa da prije 30te proshpartam trgom za kojim sam kuka sve ove godine! A i vrijeme je da se zivot grada jos vishe promijeni, shto ce ovaj projekat definitivno uchinjet.
    Jedino chega se bojim da ce to napravit cisto da se napravi, pa da za 2-3 godine krenu u neka revoniranja i/il popravke.

    Da oce srushit i Podgorichanku, dobro bi bilo.

    Ja se samo nadam da nece od Njegosheve napravit isto shto i sa Hecegovachkom [drvece] - underwater
    I ovo shto intruder reche... Da oce vishe batalit da trpa zgrade jednu na drugu. Ako ichega ima, ima mjesta da shiri grad.

    Ojha!!

  4. #54
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    Nensi gledam redovno u 8-icu :mrgreen: I mogu vam rec svaka joj cast kako je nas "redovne" poimenice popamtila i pita nas za zdravlje i sl.

    Dobra vijest je i da ce se Radoche mozda samo preselit dje je restoran Karuch.

    A za trg: super, sad cemo umjesto jednog obicnog imat 3 spratna parkinga! Wow! Jos kad ih ne bi naplacivali, pa da kaze coek bar neki napredak, ovako A mislim da po parkingu treba zasadit i massu onih palmi od 100e, cisto da se ovi sa dzipovima osjecaju da su krenuli na safari kad podju da se parkiraju :mrgreen:
    Ne seeeri da je josh zhiva ta zhena? Dje dodje ta OSMICA shto je to?
    Moracu nalecet tamo chim se vratim u CG da o$etim malo onoga gimnazijalskog dobrochinluka kad vidim NENU :mrgreen:

  5. #55
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Ne seeeri da je josh zhiva ta zhena? Dje dodje ta OSMICA shto je to?
    Moracu nalecet tamo chim se vratim u CG da o$etim malo onoga gimnazijalskog dobrochinluka kad vidim NENU :mrgreen:
    osmica je autobus Inace Nensi je u Bere, uziva u svojoj peKsiji 8)
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  6. #56
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neeeeeeeeeeeeeeee :cry:
    Al dobro shto je tu je :mrgreen: A ja se istripovah za autobus da je kafana neka heee

  7. #57
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Draga moja podgoricka djeco, (kako ovo rekoh kada sam ja mator )mogu vam reci i ako sam Cetinjanin i ako volim Cetinje vise od svega da mi je Podgorica samo za jednu nijansu malu, manje draga nego moje Cetinje. Moram priznati da se i ja na jedan nacin osjecam podgorickim djeticem jer sam srednjoskolske dane provodio u PG (valjda imam pravo na to, ako vec neko ko dodje sa severa, provede tri dana u Pg i smatra sebe podgoricaninom).
    Pa da kazem nesto na ovu temu oko trga.

    Ja je u potpunosti podrzavam jer stvarno ni jedan evropski grad u centru grada na gradskom trgu nema parking. Nadam se da ce to lijepo izaci jer ni najmanje ne sumnjam u legendarnog Mugija. Jednu stvar mi je samo zao, a to je sto ce rusiti Radovce a zao mi je samo zbog toga jer sam vise nego dva put sa drustvom proveo noc tamo. Parking to je dobra ideja i mislim da ce biti vrh.
    Ovo sto neko rece da ruse ``podgoricanku`` ja nju ne bih rusio ali bih ``elmag`` i prosirio trg skroz do onog parkinga iza. Jes da bi bio prevelik ali neke fontane i nesto izmisliti i ne bi bilo tako strasno....
    Imali mozda neko sliku makete kako bi sve to trebalo da izgleda?

    Jos nesto ja se nadam da ce Mugi sad sa ovim novim gradonacelnikom nasim napraviti cudo i u PG, samo mi ne damo parkove
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pravo da vi rechem ja se tome ne radujem jer znam shto se radi unutar drugih djelova grada a to ne da je sramota nego je bukvalno KRIMINAL!

    ko bude prolazio preko morace neka pogleda zgradu iza Montenegro banke
    mnogi ce rec "dje je tamo zgrada?!" e jes tamo je zgrada ali je necete vidjet ako dobro ne pogledate a sad se do nje gradi jos jedna (iza Drvoimpex-a,dje su bile one garaze) a sve to na 50 metara od dvorca kralja Nikole i onoga lijepoga parka - sramota brate

    okastrili su svu shumu kod i oko dvorca (sve su dzanje pokosili,oca im...)
    zato zjapi ona rupa dje je treba da bude WTC,prazna stoji i rupa kad se ide prema "Radoju Dakicu" sa lijeve strane ali se zato cickaju zgrade u grad!zashto - jer parashi nece da zive na periferiju vec daju pare za stanove u centar i preko morache,zato se grad pretvara u beton i zato su sjebali sve parkove u podgoricu
    eno su ugurali jedva zgradu na cosak pored metalke i postavili je ljudima pred nos
    da ne pricam o onome ruglu od zgrade "Vektre" i iza nje...
    a shto se radi od divlje gradnje na Zeleniku?iza lamela na Zabjelo?pfffff za ono ih boli qurac
    uopshte me ne raduje ta cinjenica shto cemo imat parking ili park u centru grada dok se ostali djelovi grada UNISHTAVAJU radi kompleksa polupismenih parajlija

  9. #59
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    pravo da vi rechem ja se tome ne radujem jer znam shto se radi unutar drugih djelova grada a to ne da je sramota nego je bukvalno KRIMINAL!

    ko bude prolazio preko morace neka pogleda zgradu iza Montenegro banke
    mnogi ce rec "dje je tamo zgrada?!" e jes tamo je zgrada ali je necete vidjet ako dobro ne pogledate a sad se do nje gradi jos jedna (iza Drvoimpex-a,dje su bile one garaze) a sve to na 50 metara od dvorca kralja Nikole i onoga lijepoga parka - sramota brate

    okastrili su svu shumu kod i oko dvorca (sve su dzanje pokosili,oca im...)
    zato zjapi ona rupa dje je treba da bude WTC,prazna stoji i rupa kad se ide prema "Radoju Dakicu" sa lijeve strane ali se zato cickaju zgrade u grad!zashto - jer parashi nece da zive na periferiju vec daju pare za stanove u centar i preko morache,zato se grad pretvara u beton i zato su sjebali sve parkove u podgoricu
    eno su ugurali jedva zgradu na cosak pored metalke i postavili je ljudima pred nos
    da ne pricam o onome ruglu od zgrade "Vektre" i iza nje...
    a shto se radi od divlje gradnje na Zeleniku?iza lamela na Zabjelo?pfffff za ono ih boli qurac
    uopshte me ne raduje ta cinjenica shto cemo imat parking ili park u centru grada dok se ostali djelovi grada UNISHTAVAJU radi kompleksa polupismenih parajlija
    E pa druze moj ja se sa tobom ne bih slozio. Par na Krusevcu tj. dvor kralja Nikole koliko je meni poznato, a vjeruj mi da mi je poznato, je ogradjen i iz njega se ni jedno drvo nije okinulo. Onu zgradu sto onamo rade, moze se posmatrati iz vise perspektiva. Kazes da PG nema zelenih povrsina. Pa istina nema kolko Cetinje ali... Ovako imate Goricu koja je prelijepa (imam informaciju cak da ce turisticki vozic naljeto poceti da radi gore), imate Krusevac koji je stvarno ne lijep nego prelijep, imate dalje Tolosku sumu, imate na ZLaticu zelenila kolko ocete, zatim onaj park dje je Kralj Nikola, pa ona park ``*****a``(tako cuh da ga zovete)...da ne nabrajam jos. Mada postoji ona cinjenica da zelenih povrsina nikad dosta nije.
    Sto se tice bespravne gradnje , vama se nezna BOzijeg kraja. Kad krene da rusi odma idu vicevi u stilu ``kako mugi gleda u solju``, a kad ne rusi zasto ne rusi. JA sam za to da se sve rusi (pogotovo u DOnju goricu uz magistralu dje skoro nijedna kuca nema sve papire)
    Sto se tice onoga pored Radoja Dakic ja cu te samo zamoliti da se sjetis ili d apitas nekog starijeg kakvo je ono billo prije nekih 5-6 godina mozda cak i manje. Ona rupa evidentno je da stoji onamo ali ja mislim da je ono privatno, mad anisam siguran.....

    NEgo ja se raspricak neka pricaju sad malo Podgoricani
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    breao krealju...

    prvo ovo za Kursevac dje velis da ti je poznato - loshe ti je poznato
    iza zgrada koje su se izgradile je toliko drveca posjecheno da se sad iz daljine vidi crkva kod dvorca i sam dvorac i sve oko njega - toliko o tome da nije posjecheno

    tachno preko puta KBC-a tj. izmedju KBC-a i televizije se gradi HOTEL!
    onamo na cosak ce da ga uguraju shto je po meni van pameti

    ne zivis u podgoricu tako da nemas pravi uvid

    jatnopri

  11. #61
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    breao krealju...

    prvo ovo za Kursevac dje velis da ti je poznato - loshe ti je poznato
    iza zgrada koje su se izgradile je toliko drveca posjecheno da se sad iz daljine vidi crkva kod dvorca i sam dvorac i sve oko njega - toliko o tome da nije posjecheno

    tachno preko puta KBC-a tj. izmedju KBC-a i televizije se gradi HOTEL!
    onamo na cosak ce da ga uguraju shto je po meni van pameti

    ne zivis u podgoricu tako da nemas pravi uvid

    jatnopri
    Procitaj moj post jos jednom. Ja sam rekao za ono sto je OGRADJENO. Onamo dje se gradi hotel to je po DUP_u, a cini mi se da ostaje ona sumica iz trafika...
    Tacno je da ne zivim u Podgoricu, mada zivio sam ali aj, ali tacno je da na ovaj pod forum (tako da ga nazovem ) dolaze ljudi koji zive u podgoricu i nazivaju sebe podgoricanima i zele da uticu na neke elemente grada Podgorice na koje recimo ne uticu cak ni satro podgoricani,a u stvari su dosli nedje sa sjevera tj. pobjegli odozgo, uz svo moje postovanje stanovnika sjevera.

    Ko se prepozna neka rece posteno jeli tako.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ti velim da je i ogradjeno pokosheno ako ne vjerujes podji pa vidji

  13. #63
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada chu tu dileme nema da je shuma na krushevac bila shes puta vecja prije 7-8 godina ako ne i jache ada $ecam se ja ka mali kad sam se kroz to igra moga si se izgubit ladno a to sad shto je ogradjeno i shto se unutar te ograde ne kida nishta ne znachi da se nije okinulo prije no shto se ogradilo no chojek (komshija) ne zna jer tu nije zhivio tad niti to obilazio pa mu necemo ni zamjerit shto ne zna... AJ...

  14. #64
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Ada chu tu dileme nema da je shuma na krushevac bila shes puta vecja prije 7-8 godina ako ne i jache ada $ecam se ja ka mali kad sam se kroz to igra moga si se izgubit ladno a to sad shto je ogradjeno i shto se unutar te ograde ne kida nishta ne znachi da se nije okinulo prije no shto se ogradilo no chojek (komshija) ne zna jer tu nije zhivio tad niti to obilazio pa mu necemo ni zamjerit shto ne zna... AJ...
    ok. Moguce ali ja sam samo naveo u onom mom postu da ipak ima zelenih povrsina, mada iskreno njih nikad nije dosta, da nije bas sve crno kao sto on zeli prikazati, a trebali sestati do pojedinih treba.

    intruder, dje zivis ti u pg
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zashto pitas?

  16. #66
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    zashto pitas?
    iz radoznalosti, ako nije problem
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    beton beton samo beton, beton nama treba
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  18. #68
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ice, dobro si ga rekao...odnosno citirao r.a.s.m.c.-a
    niko ne spomenu Ljubovic... eee moj ste ljubovic zaboravili
    Stone the crow

  19. #69
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm
    ice, dobro si ga rekao...odnosno citirao r.a.s.m.c.-a
    niko ne spomenu Ljubovic... eee moj ste ljubovic zaboravili
    tvoj lubovic a moje najmilije i najljepse mjesto posle parka dje je dvorac. Imate vi dosta popnete se gore i vrh
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ako cega imamo po ovoj CG to su brda, shume i klanci... ne zaebajte ljudi, dajte da malo betoniramo
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  21. #71
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Evo sam sad pricitao u vijesti da su srusili jedinu preostalu kucu na trgu,gdje je bila ordinacija Eurodent-a,i to sa obrazlozenjem:"...kuca se rusi zbog toga sto je na tom mjestu predvidjena izgradnja zgrade gradskog parlamenta..."
    Znaci,opet nista od trga??!!
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  22. #72
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledao sam rusenje juce, a imadem i fotke
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  23. #73
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene ova Mugijeva izgradnja Podgorice podsjeća malo na tetris...

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u podgorici ima drveca ali su razbacana,stoga nema velikog parka izgradnjom zgrada i parkinga bice ih jos manje
    i dje ce narod da seta???
    ima dje na kilometara od grada,al zar je to setnja?
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  25. #75
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo svi na periferiju! (I know I did! )
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LjETOPIS POPA DUKLjANINA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 46
    Last Post: 29-11-10, 23:33
  2. Replies: 6
    Last Post: 18-02-10, 15:38
  3. RUSKI KONZUL KONSTANTIN PETKOVIC I CRNA GORA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 06-01-10, 12:02
  4. CRNOGORCI U RUSKO-JAPANSKOM RATU
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 17
    Last Post: 04-12-09, 19:47
  5. CRNA GORA DO DOSELJAVANJA SLOVENA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 22-04-09, 18:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •