Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 213

Thread: Podgorica- grad kafica

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Podgorica- grad kafica

    Ako izuzmemo mjesta koja bi pustala i sibirski pop ako bi im to donijelo pare, u PG nema nijednog kluba. Jedino sto je iole licilo na klub bio je BIS iz srecnih vremena (prema FUKA imam neku blagu odbojnost).

    Sve je puno kafica u kojima se preko dana ispija kafa, a onda ih vlasnici, vodjeni prostackom alavoscu, pretvaraju u diskoteke, dje se ljudi nabijaju kao sardine i klepaju po usima- a provod koji se nudi, uopste se ne razlikuje od veceri do veceri.
    S druge strane, dolazak PINK i SVET-a, probudio je one porive od prije 1997 (da napomenem da u periodu 97-2001 covjek skoro nije mogao vidjeti narodnjake na TV, ako se izuzme Blue moon i Elmag), i evo sad po strogom centru rastu kao pecurke poslije kise kafane sa narodnjacima.
    Pogledajte sto se napravi od Cuba Libre, na primjer...

    I onda se cudimo sto se svako onesvijesti poslije 2-3 dnevnog boravka po Beogradu. Mislim, posljednja sam osoba koja ce nesto da gusla "Beograd je sve naj", ali se stvarno zapitam da li ovom narodu treba ista bolje od onoga sto se nudi u PG...

    Je li moguce da se svaki covjek koji krene u kafanski posao, poslije 3-6 mjeseci se posere u sve to i pretvori kafanu u najprimitivnije dranje ovaca koje udju...

    Ima li odje mjesta klubovima?
    Last edited by Bonja the Zmaj; 10-01-06 at 10:19.
    Vecina ljudi je zla

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znas kako nece niko da drzi lokal radi hobija nego da nesto zaradi, pa zato furaju ono sto prolazi i od cega ce da imaju masu para!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada mi smo selo jedno najobicnije, a sto ce seljacine da slusaju no seljacku muziku
    Vidjeste li samo onu tucu u Alfu, kad se tuklo 50 ljudi? Sto je ono brate?
    Katastrofa
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    samo da ne zatvore BK.Ni kucji rodjenoj se ne osecjam prijatnije i opushtenije
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  5. #5
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Pogledajte sto se napravi od Cuba Libre, na primjer...
    ja bijah tamo za Novu godinu. majko mila sta je to :shock: kakve muzike odakle li je pronalaze da mi je znati piiiiiiiiiiiiiii a jos mi rekli da se tamo ne pustaju narodnjaci a kad su zaguslali oko 11 pa cirtavo bogovetno vece,. nova godina mi je prisjela :hammer: sad imam fobiju i od cube i od podgorice i od onog izopačenog naroda (ne računajući naravno moje društvo) što bijaše oko mene-čast izuzecima e pi.
    Kako Vaša bolest ?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidjeste li kako se posrase u soul...a ja mislio da ne moze gore

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lik.50
    Ada mi smo selo jedno najobicnije, a sto ce seljacine da slusaju no seljacku muziku
    Vidjeste li samo onu tucu u Alfu, kad se tuklo 50 ljudi? Sto je ono brate?
    Katastrofa
    nisam vidio na koji se kanal prikazivala???

    sto je bilo sa soulom?
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #8
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    198
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Ako izuzmemo mjesta koja bi pustala i sibirski pop ako bi im to donijelo pare, u PG nema nijednog kluba. Jedino sto je iole licilo na klub bio je BIS iz srecnih vremena (prema FUKA imam neku blagu odbojnost).

    Sve je puno kafica u kojima se preko dana ispija kafa, a onda ih vlasnici, vodjeni prostackom alavoscu, pretvaraju u diskoteke, dje se ljudi nabijaju kao sardine i klepaju po usima- a provod koji se nudi, uopste se ne razlikuje od veceri do veceri.
    S druge strane, dolazak PINK i SVET-a, probudio je one porive od prije 1997 (da napomenem da u periodu 97-2001 covjek skoro nije mogao vidjeti narodnjake na TV, ako se izuzme Blue moon i Elmag), i evo sad po strogom centru rastu kao pecurke poslije kise kafane sa narodnjacima.
    Pogledajte sto se napravi od Cuba Libre, na primjer...

    I onda se cudimo sto se svako onesvijesti poslije 2-3 dnevnog boravka po Beogradu. Mislim, posljednja sam osoba koja ce nesto da gusla "Beograd je sve naj", ali se stvarno zapitam da li ovom narodu treba ista bolje od onoga sto se nudi u PG...

    Je li moguce da se svaki covjek koji krene u kafanski posao, poslije 3-6 mjeseci se posere u sve to i pretvori kafanu u najprimitivnije dranje ovaca koje udju...

    Ima li odje mjesta klubovima?


    rodjace Ti i ja smo stari cluberi i svecki ljudji, nije ova malogradjanstina u Podgoricu za nas
    nema naseg Mojkovca nidje u svijet
    PSSSTT

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    Quote Originally Posted by lik.50
    Ada mi smo selo jedno najobicnije, a sto ce seljacine da slusaju no seljacku muziku
    Vidjeste li samo onu tucu u Alfu, kad se tuklo 50 ljudi? Sto je ono brate?
    Katastrofa
    nisam vidio na koji se kanal prikazivala???

    sto je bilo sa soulom?
    Nije bilo na TV da ja znam. Malo sam se figurativno izrazio. Mada sam ja gledao klipove kod druga na telefon. Ludnica potpuna. Tukli su se u Alfu pa kroz Njegosevu pa kroz park. Zvek. I takav narod da slusa neku normalnu i opustenu muziku i izlazi po opushtenim mjestima. U-brda treba sve vratit!
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ai u latino za bozic lagano ћирилица
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by pljaka n*1
    rodjace Ti i ja smo stari cluberi i svecki ljudji, nije ova malogradjanstina u Podgoricu za nas
    nema naseg Mojkovca nidje u svijet
    I to sto kazes...

    www.seljaktasa.org

    :-)
    Vecina ljudi je zla

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nisu lokali problem. sto ima veze sto se lokal ponoci pretvara u klub? to je cak super. problem je muzika ljudi! odnosno problem su tzv. DJ-evi ili ti pushtachi muzike! lishe Mikellyja, u oaj grad su svi pushtachi umEtnici i persone od "ugleda", to su nekakva mooda koja ne znaju da pushtaju muziku i nemaju muzike! a kad ih pitas da te puste nesto sto citav svijet slusa sad, kazu ti "nemam!". pi kakve seljacine!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gaga bogami postoji lokala dje se gazda pita sto ce se pustat, tj da non stop sms-uje dj-a, ne te pjesme, pusti ovaj ritam, pusti onaj, pfff
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate... to ne razumijem. ili kad Gospodar dodje u Maniu, mora se pustat muzika koju on voli - srpski hitovi. mislim stvearno.tako se nikad lokali u pg nece profilisat, nego ce ti bit isti q.rac dje god da podjes, kao sto je sad. svuda ista muzika, jedino je ambijent drugaciji.

    i koja je fora sa ex-yu hitovima? deset puta na noc cujem ruzice ruska, bitanga i princeza, ne spavaj mala moja! ma Pi! to je ono - gazda ne bi narodnjake da mu lokal bude urban, ali mu je ovo najblize narodnjacima!
    Last edited by GAGA; 11-01-06 at 15:52.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  15. #15
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lik.50
    Nije bilo na TV da ja znam. Malo sam se figurativno izrazio. Mada sam ja gledao klipove kod druga na telefon. Ludnica potpuna. Tukli su se u Alfu pa kroz Njegosevu pa kroz park. Zvek. I takav narod da slusa neku normalnu i opustenu muziku i izlazi po opushtenim mjestima. U-brda treba sve vratit!
    Pa rechi tome ti drugu da izbachi te klipove odje da ih svi vidimo

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    sto ima veze sto se lokal ponoci pretvara u klub?
    za politiku imamo poseban forum

    Zamisli neki pub u Londonu da se uvece pretvori u diskoteku.

    A sve to ne bi bilo lose da se ti kafici stvarno po nekoj inerciji pretvaraju u diskoteke, vec gazdama zine analni otvor i eto ti ga.
    Last edited by DIDI; 11-01-06 at 14:44.
    Vecina ljudi je zla

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    gaga bogami postoji lokala dje se gazda pita sto ce se pustat, tj da non stop sms-uje dj-a, ne te pjesme, pusti ovaj ritam, pusti onaj, pfff
    Postoje i dje se ti pitash
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bonja, a nije brate to problem. ne mos podgoricu uporedjivat sa londonom. mislim... to nam je sto nam je. podji da vidis u sto se lokali po noci pretvaraju u bijelom polju ili u kolashinu ili u pluzinama recimo.. (imaju li pluzine lokal???)

    nije to problem. ali ako je recimo ta Cuba u nekom cubanskom stilu zasto se tamo ne pusta recimo neka salsa, nesto...kubansko brate. ne mora svaku noc ili svaki blok, ali ta Cuba od "cubanskog" ima samo ime i po malo enterijer.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    ali ako je recimo ta Cuba u nekom cubanskom stilu zasto se tamo ne pusta recimo neka salsa, nesto...kubansko brate. ne mora svaku noc ili svaki blok, ali ta Cuba od "cubanskog" ima samo ime i po malo enterijer.
    :mad: Se slazemo... Stvarno bi dobro bilo da to postoji...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fuka Djusla jedino...a ovo drugo za bachit

    ne...lijepo je i u Klub Umjetnika

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a klub umjetnika... dodjoh jednu noc i bjese sve rezervisano. reko sto je ovo sestro mila...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    a klub umjetnika... dodjoh jednu noc i bjese sve rezervisano. reko sto je ovo sestro mila...
    ne znam za rezervacije
    mada je radnim danima OK...vikendom mi se ne ulazi

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PARABELUM
    Pa rechi tome ti drugu da izbachi te klipove odje da ih svi vidimo
    Ocu ako ga vidim. Ne obecavam nista
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Ako izuzmemo mjesta koja bi pustala i sibirski pop ako bi im to donijelo pare, u PG nema nijednog kluba. Jedino sto je iole licilo na klub bio je BIS iz srecnih vremena (prema FUKA imam neku blagu odbojnost).

    Sve je puno kafica u kojima se preko dana ispija kafa, a onda ih vlasnici, vodjeni prostackom alavoscu, pretvaraju u diskoteke, dje se ljudi nabijaju kao sardine i klepaju po usima- a provod koji se nudi, uopste se ne razlikuje od veceri do veceri.
    S druge strane, dolazak PINK i SVET-a, probudio je one porive od prije 1997 (da napomenem da u periodu 97-2001 covjek skoro nije mogao vidjeti narodnjake na TV, ako se izuzme Blue moon i Elmag), i evo sad po strogom centru rastu kao pecurke poslije kise kafane sa narodnjacima.
    Pogledajte sto se napravi od Cuba Libre, na primjer...

    I onda se cudimo sto se svako onesvijesti poslije 2-3 dnevnog boravka po Beogradu. Mislim, posljednja sam osoba koja ce nesto da gusla "Beograd je sve naj", ali se stvarno zapitam da li ovom narodu treba ista bolje od onoga sto se nudi u PG...

    Je li moguce da se svaki covjek koji krene u kafanski posao, poslije 3-6 mjeseci se posere u sve to i pretvori kafanu u najprimitivnije dranje ovaca koje udju...

    Ima li odje mjesta klubovima?
    cini mi se da bi bilo mjesta ali za neki manji klub
    ja da mogu napravio bi za jedno 100 ljudi sa eyecheck-om na vrata ko moze a ko ne

    prosli vikend zalutah u Grinic i stveaearno samo neka je zdravo...ka na roditeljski sastanak..sve zene brate preko 30 godina..niko ne prica ni sa kim (cak ni sa ovim te je dosha) nego svi zure jedni u druge i bulje...gleda se oce li se bit vidjen...i tako sa tudjim laktom u usta ne mozes popit sok...da ne pricam kako te djevojka udari pogledom kad joj trazis upaljac..ni da si je opsova...neopushten je narod dosta...
    ne,ne treba klub - treba tor

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    cini mi se da bi bilo mjesta ali za neki manji klub
    ja da mogu napravio bi za jedno 100 ljudi sa eyecheck-om na vrata ko moze a ko ne

    prosli vikend zalutah u Grinic i stveaearno samo neka je zdravo...ka na roditeljski sastanak..sve zene brate preko 30 godina..niko ne prica ni sa kim (cak ni sa ovim te je dosha) nego svi zure jedni u druge i bulje...gleda se oce li se bit vidjen...i tako sa tudjim laktom u usta ne mozes popit sok...da ne pricam kako te djevojka udari pogledom kad joj trazis upaljac..ni da si je opsova...neopushten je narod dosta...
    ne,ne treba klub - treba tor
    Poslednja sansa ,to je ka opstina jado moj.....

    Kakve gazde takav i lokal....

    3.14....
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. *gOog|iSm_ :) whO whAt wheRe whEn??? (:
    By Fashionista in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 04-09-08, 15:19
  2. Za Nikolaidisa Herceg Novi grad ludaka i ubica
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 93
    Last Post: 11-12-05, 12:04
  3. Veselin Lazarević: BOKOKOTORSKE MISTERIJE
    By -GRAD in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 18-09-05, 10:29
  4. www.googlism.com
    By Berankrsh69 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-04, 10:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •