View Poll Results: Nevinost je

Voters
124. You may not vote on this poll
  • Pozeljna

    38 30.65%
  • Nije pozeljna

    17 13.71%
  • Nebitno

    69 55.65%
Page 6 of 14 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 344

Thread: Nevinost

  1. #126
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    DISLOCIRAN...
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto se tice nevinosti ja mislim da je pozeljna ,makar kod mene jer mislim da je djevojka nekako "cista" da se tako izrazim. Ali ne mora da znaci to bukvalno, meni ne smeta i ako nije jer moguce da je je imala vezu bila iskrena i zaljubljena mislila ozbiljno ali sto cemo desava se razisli se i sto sad treba da ginemo....

    Za danasnje djevojke ne mogu pricat ni pozitivno ni negativno ja konkretno kad se zadesim u drustvo dje smo svi muskarci prodje cura i odmah pocinje prica sa koliko je bila skim i sto kako trt-vrt.... Ja ne pricam jer ne znam ne poznajem osobe i drzim se po strani alio za neke cure koje poznajem mogu rec da je malo vozila kroz sozinu proslo koliko kroz njih ali savki lonac nadje svoj poklopac. i to se udaju ka samo takve djevojke....
    YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
    MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:

  2. #127
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Biga, realno to je katastrofa, to je suluda situacija. I vjerujem da to nije pravo.
    Tu es mon héro!

  3. #128
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,219
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Cisto da ti objasnim jer vidim da ne znas.Ovako djevojka svaka moralna,postena i vaspitana moze da ima nekih 5 momaka do 25-te godine,ali bez ijedne vrste sexa,oralnog,vaginalnog,analnog.Ako je momku bitan samo sex onda setnja lagano.Ako nadje momka tipa sa 23god koji je slicnih osobina kao ona,da mu nije sex najbitniji u vezi i da mu je ljubav na prvom mjestu,sa takvim da izlazi nekih 2 godine,da se vjere pa tada moze da mu da jer je i zvanicno njegova.Mog najboljeg komsije-prijatelja rodjena sestra je isla tim putem,a znas li zasto?Zato sto joj je otac vojno lice penzionisano do duse ali joj je rekao,kceri volim te vise nego ista na ovom svijetu,pazi sto biras i koga biras,gledaj familiju,i onog sto mislis da je pravi,dovedi mi ga da ga ja upoznam.Da ga nije poslusala ruke i noge bi joj u cvor zavezao jer mu obraz nagrdi.Tako je i bilo,danas mislim da je najsrecniji par i brak u CG...to je ono pravo

    Na stranu to što ništa nisi objasnio, ovo boldovano je pokazatelj da tebi ništa nije jasno. Po tvojoj logici, momku koji voli svoju đevojku, poštuje je, provodi vrijeme sa njom, ugađa joj... i upražnjava seks sa njom - bitan je samo seks? Samo? Opet, neka bude da je sve tako kako ti govoriš, šta sa tom sestrom tvog druga ako se, odsad za par godina, nešto pokvari u tom braku i postane neodrživ?

    A što se đece vojnih lica (i bilo kojih drugih naglašeno strogih roditelja) tiče, malo je đevojaka koje stege nametnute kući nisu ignosrisale mnogo češće i na mnogo više načina od onih koje su imale opuštenu kućnu atmosferu. Bilo da je iz inata, bilo iz protesta, iz meraka...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #129
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Želim puno sreće u budućem životu svim osobama koje misle da će se usrećiti sa nevinim djevojkama... Nisu svjesni u kakvoj zabludi žive...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  5. #130
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ovako djevojka svaka moralna,postena i vaspitana moze da ima nekih 5 momaka do 25-te godine,ali bez ijedne vrste sexa,oralnog,vaginalnog,analnog.Ako je momku bitan samo sex onda setnja lagano.Ako nadje momka tipa sa 23god koji je slicnih osobina kao ona,da mu nije sex najbitniji u vezi i da mu je ljubav na prvom mjestu,sa takvim da izlazi nekih 2 godine,da se vjere pa tada moze da mu da jer je i zvanicno njegova.
    Ahaha eto NHM, objasnio ti je :mrgreen:

    1. Ljubav bez seksa? Moglo je u osmom osnovne. Ono može da se desi, ali teško može da se održi.
    2.Molim te, prosvijetli nas razvratne grešne forumaše koliko si ti to veza imao bez seksa, ali MOOOOLIM TE, napiši to, ja jedva čekam da čujem odgovor
    3.Ovo svojatanje đevojaka kao da su nekretnina, "zvanično njegova", ne možeš ti nikad biti vlasnik ni jedne žene, oli zvat policiju kad ti komšija bude uzurpira "posjed" :lolblue:

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Mog najboljeg komsije-prijatelja rodjena sestra je isla tim putem,a znas li zasto?Zato sto joj je otac vojno lice penzionisano do duse ali joj je rekao,kceri volim te vise nego ista na ovom svijetu,pazi sto biras i koga biras,gledaj familiju,i onog sto mislis da je pravi,dovedi mi ga da ga ja upoznam.Da ga nije poslusala ruke i noge bi joj u cvor zavezao jer mu obraz nagrdi.Tako je i bilo,danas mislim da je najsrecniji par i brak u CG...to je ono pravo
    Najsrećniji brak u CG? Ahahahahaha jesi li joj ti uzimao mjeru za sreću? Ja nešto imam osjećaj da ta ne smije živa da se čuje i da ima prava koliko i kućna mačka. Nego, nisam znao da je stigao internet do tih vaših sela?

  6. #131
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Znači, očevima u CG je čast = ćerkina vagina?

    Ju, naopako....

  7. #132
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Znači, očevima u CG je čast = ćerkina vagina?

    Ju, naopako....
    Ahahahahahahah isprekidah se od smijeha, e qq :lolblue:

    Nego čekam da čujem koliko je kolega BIGa imao veza bez seksa, znači, ja odgovor ne mogu iščekat :mrgreen:

  8. #133
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako cete da nastradate od sopstvenih ideala, mrcili se vi. Zbog vlastite nesigurnosti, trazite sigurnost u "postenoj" i "moralnoj" djevojci, ma sta to podrazumijevalo. A kad to dobijete, onda cete u onim drugim, "кurvаma", da trazite inspiraciju - kako bi se jednom u godinu popeli na svoju sveticu. Arhetip crnogorskog braka.

  9. #134
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Znači, očevima u CG je čast = ćerkina vagina?

    Ju, naopako....
    jeste. i kad se udaju, moraju da trpe sve jer...ko će je posle ako se ne daj bože razvede tako načetu + bruka za familiju.
    ima jedna cura koja je kao dijete ostala bez majke, udala se, dvoje djece, muž je ubija od batina, pa čak i dok je trudna bila, pokušala je da ode, al familija joj je rekla da je bolje da ćuti. svekar joj je sve na svijet pa je prema njoj kao da je njegova, jer zna kakvo mu je ***** sin pa da nadomjesti...

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Malo su nekima dvije noge za pamet koju imaju. Treba im makar četiri.

    Lično, ako moram da nosim neki od 'epiteta' koje momci iz ČASNIH I POŠTENIH KUĆA udjeljuju, s ponosom ću nositi sve ove navedene od 'Sozine' do 'qrvetine'...
    samo je bitno da mi NIKAD NIJEDAN nije rekao da sam glupača...to bi me već uzdrmalo, uznemirilo...poprilično...a ovo iznad.. bi me samo inspirisalo...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  11. #136
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Nešto sad da se nadovežem i oko one karme, zamislite samo koliko se generacija Žena - Crnogorki, zbog patrijahalnog, zbog teškog života, života po čukama, sa ovim i onim muškarčićima, pa i Muškarcima, moralo "kontrolisati" od sopstvenih požuda... eh... pa taj generacijski dug spao na mlade uzavrele krvi rođenih od 1990. godine pa nadalje.... neko to mora otplatiti.....

    Mada ne mora da znači. Eto meni se filozofija Desanke Maksimović, sada, vrlo dopada, ali budući da sam otplatila dug... Ne kajem se.

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Kako cete da nastradate od sopstvenih ideala, mrcili se vi. Zbog vlastite nesigurnosti, trazite sigurnost u "postenoj" i "moralnoj" djevojci, ma sta to podrazumijevalo. A kad to dobijete, onda cete u onim drugim, "кurvаma", da trazite inspiraciju - kako bi se jednom u godinu popeli na svoju sveticu. Arhetip crnogorskog braka.
    Potpuno se slazem. Srecom, primjecujem da napredujemo velikim koracima u posljednjih 10 godina, pa mozda za jos 10 ne bude normalno da muskarac tuce zenu, djecu, majku, oca i sl.

    A opste je poznato da su ekstremisti u svemu najglasniji, tako da prica 3-4 momka na forumu ne oslikava realno opstu situaciju - oslikava samo izuzetke
    Last edited by Balsa; 11-03-14 at 11:38.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  13. #138
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Ahaha eto NHM, objasnio ti je :mrgreen:

    1. Ljubav bez seksa? Moglo je u osmom osnovne. Ono može da se desi, ali teško može da se održi.
    2.Molim te, prosvijetli nas razvratne grešne forumaše koliko si ti to veza imao bez seksa, ali MOOOOLIM TE, napiši to, ja jedva čekam da čujem odgovor
    3.Ovo svojatanje đevojaka kao da su nekretnina, "zvanično njegova", ne možeš ti nikad biti vlasnik ni jedne žene, oli zvat policiju kad ti komšija bude uzurpira "posjed" :lolblue:



    Najsrećniji brak u CG? Ahahahahaha jesi li joj ti uzimao mjeru za sreću? Ja nešto imam osjećaj da ta ne smije živa da se čuje i da ima prava koliko i kućna mačka. Nego, nisam znao da je stigao internet do tih vaših sela?
    You must spread some Reputation around before giving it to Lucas again.

  14. #139
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,219
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Kako cete da nastradate od sopstvenih ideala, mrcili se vi. Zbog vlastite nesigurnosti, trazite sigurnost u "postenoj" i "moralnoj" djevojci, ma sta to podrazumijevalo. A kad to dobijete, onda cete u onim drugim, "кurvаma", da trazite inspiraciju - kako bi se jednom u godinu popeli na svoju sveticu. Arhetip crnogorskog braka.
    To se zove kompartmentalizacija.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #140
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    To se zove kompartmentalizacija.
    Znači, ja sam morao da uključim rečnik

    Termin preuzima psihologija služeći se njime da opiše slučajeve kada dolazi do internog konflikta individue koji se rađa usled akcija koje su kontradiktorne načelima do kojih sama individua drži. Ukoliko individua nije u stanju da reši konflikt koji je proizašao direktno iz njenih akcija, ona teži da prevaziđe ovu situaciju tako što će sukobljene misli "postaviti" u različite, nedodirne, "odeljke", te ih tako posmatrati kao zasebne, nekonfliktne. Ovim se pravi pomirenje nepomirljivog i omogućava se normalno funkcionisanje individue.

  16. #141
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Želim puno sreće u budućem životu svim osobama koje misle da će se usrećiti sa nevinim djevojkama... Nisu svjesni u kakvoj zabludi žive...
    Ovo ja pričam od početka.

    Još bi dodao: Lijepa i bogata (razmažena) + NEVINA = najgora moguća kombinacija za momka/muža(posebno ako je neki dobrica).Pogibija mu je pukla.
    A na izgled to lijepo zvuči i izgleda, svako bi to volio.Ali samo na izgled....
    Normalno, neću da generalizujem ali u većini slučajeva je tako.

    Bitno je samo me voli i da me poštuje, a to koliko ih je imala prije mene me apsolutno ne zanima i ne interesuje.
    U kočijama prošlosti nigdje ne možete da odete.
    Ad astra.

  17. #142
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Bitno je samo me voli i da me poštuje, a to koliko ih je imala prije mene me apsolutno ne zanima i ne interesuje.
    Moram da postavim jedno pitanje koje se nekako nameće,
    Da li ovo znači da bi ti oženio prostitutku a ona te naravno voli i poštuje ali eto desilo se da ju život nije mazio i da se prostituisala.. Sad već ne govorimo o 10 bivših partnera nego 300-400?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  18. #143
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Moram da postavim jedno pitanje koje se nekako nameće,
    Da li ovo znači da bi ti oženio prostitutku a ona te naravno voli i poštuje ali eto desilo se da ju život nije mazio i da se prostituisala.. Sad već ne govorimo o 10 bivših partnera nego 300-400?
    Blagoš tebi ako u isti koš možeš da staviš žene koje se prodaju za novac, i budu sa bukvalno svakim ko im plati, i djevojke koje biraju onoga ko im se sviđa. Ovo mi je vrhunac ove diskusije. Top.

    Ovdje diskutujemo o normalnim djevojkama a ne o prostitutkama, i momak je mislio na djevojke a ne na prostitutke, al nek ti i on odgovori. A na kraju, neko oženi i takvu djevojku i možda bude sretniji sa njom nego neko sa "poštenom". Ništa nije crno bijelo, i niko od nas ne zna kako će se nečiji život dalje odvijati.

  19. #144
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Blagoš tebi ako u isti koš možeš da staviš žene koje se prodaju za novac, i budu sa bukvalno svakim ko im plati, i djevojke koje biraju onoga ko im se sviđa. Ovo mi je vrhunac ove diskusije. Top.
    Čisto da ne bude da je bitno samo da ga voli i da ga poštuje, normalno pitanje sasvim.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  20. #145
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Čisto da ne bude da je bitno samo da ga voli i da ga poštuje, normalno pitanje sasvim.
    Vidi druže, kad ti zaista, ali zaista ludo voliš, i ona tebe ludo i neizmjerno voli, onda ništa ne pitaš, i sve ostalo je u drugi plan, kad je ljubav iskrena i jaka.

    Nego ovdje izgleda ljudi se najmanje iz ljubavi uzimaju, pa da bi bili sigurni u izbor ispipavaju joj istoriju, čisto da bi sebe ubjedili da je ona prava za njega. E tako se ne dobija odgovor da li je ona prava i ispravna.

    A vala i da zacementiramo jednu činjenicu, to pitanje - sa koliko je bila, je ljudima bitno zbog okoline, jer se boje upiranja prstom dok šeta sa ženom, i komentara "što sam mu sa ženom činio dok je đevojka bila". E to znači da te ozbiljno pogađa mišljenje okoline, i to one šire, a to je opet pokazatelj koliko još malograđanštine i plitkosti čuči u nekome. Ljudi koji brinu o mišljenu okoline nikada, ali nikada neće biti srećni. Jer ljudi će pričati i izmišljati svašta, desilo se to ili ne.

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Blagoš tebi ako u isti koš možeš da staviš žene koje se prodaju za novac, i budu sa bukvalno svakim ko im plati, i djevojke koje biraju onoga ko im se sviđa. Ovo mi je vrhunac ove diskusije. Top.

    Ovdje diskutujemo o normalnim djevojkama a ne o prostitutkama, i momak je mislio na djevojke a ne na prostitutke, al nek ti i on odgovori. A na kraju, neko oženi i takvu djevojku i možda bude sretniji sa njom nego neko sa "poštenom". Ništa nije crno bijelo, i niko od nas ne zna kako će se nečiji život dalje odvijati.
    Zar ne vidiš da je čovjek rekao da mu je bitno da ga vole i poštuju. Ostalo ga ne zanima.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #147
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,219
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Mh, tek mi sad pade na pamet da se ona ovu temu moglo odgovorit jednom riječju: Sofka.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #148
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Moram da postavim jedno pitanje koje se nekako nameće,
    Da li ovo znači da bi ti oženio prostitutku a ona te naravno voli i poštuje ali eto desilo se da ju život nije mazio i da se prostituisala.. Sad već ne govorimo o 10 bivših partnera nego 300-400?
    Znao sam da će uslijediti to pitanje nego mi muka bilo da se ogradjujem gore.
    Mislio sam na djevojku kojoj nije u opisu posla prostitucija već koja je malo slobodnija, koja je imala 5,10 partnera i koja je sazrela kao ličnost.Koja neće krv da mi pije zbog najmanje sitnice u životu.Nevina djevojka će čitavog života da ti na neki način nabija na nos to što se baš tebi dala, uvjek ćeš joj biti dužan.
    Prostitutku bih teško mogao da zavolim jer one imaju često i neke druge probleme koje ih prate ali Bože moj ako bi se to desilo što da ne, i one su djevojke od krvi i mesa.
    Ljubav ne zna za granice.
    A znam mnoge kod nas (konkretno Bar,Podgorica) što su oženili prostitutke (ne klasične već prostitutke na onaj Crnogorski način) pa njihovoj sreći nema kraja, imaju zdravu lijepu djecu, uredan i lijep život.
    Ad astra.

  24. #149
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Evo i ja da bacim koje slovo Svako ima svoje misljenje i kosice se moje sa necijim 100% ali svako ima pravo da iznese isto. Takodje bez nekih uvreda jer svi smo vaspitavani drugacije i svi drugacije mislimo.Ja sam eto probao igrom slucajeva i zenu 35+ sa djecom i tu kako je vi zovete sozinu i curu kojoj sam bio ,,drugi,, I ne znam sto mi se desilo zaljubih se u curu koja je mladja 2 godine od mene koja je bila nevina zajedno smo sad godinu i 2 mjeseca i sad jednostavno kad sam probao i te iskusnjace i neiskusne vise ce me privlacit nevine djevojke(predpostavljam jer mi je trenutno samo jedna bitna u zivotu) ne znam zbog cega vjerovatno posto sam se prvi put zaljubio i na sve gledam drugacije jer isto je lijepo znat da si nekom prvi u nekoj zivotnoj stavki toliko bitnoj i da ce te pamtit uvijek. A isto je neko pominjao cast porodice,i to je vrlo bitno kad su cure u pitanju,a i bolje dovest kuci neku normalnu koja nije iz znatizelje ,,probala,, 10-15 momaka da vidi koji joj odgovara i da pronadje srecu jer eto meni to nije znatizelja vec nesto drugo ne bi da govorim malo je ruzno ali razumijete na sta mislim. A covjek nikad ne moze znat u koga ce se zaljubit i ko ce mu pomutit svijest ja mislim da zbog toga i nastaju ovolike prepirke ovdje Ja eto imam druga i gledam to po njemu bio je sa curom koja iz pouzdanih izvora znam imala je preko 20 partnera i on je jednom klepio i posle godinu bali za njom i dan danas,uglavnom ja eto mogu da kazem da sam iskusio obije strane ne nesto puno nisam neki vrsni fakin al eto donekle jesam iskusio i sad mi je jednostavno ljepse bit sa curom koja je nevina ili imala partnera jednog dva nije problem jer jednostavno osjeti se makar meni neka veca emocionalna povezanost nego sa nekom kroz koju je proslo vise onih stvari no auta kroz sozinu a i mislim da su takve djevojke podlozne prevari mnogo vise a prevaru ne podnosim. Postujem i momke naravno koji ne misle kao ja to sve stoji sto vi pricate ali eto ja nazalost prelazim na ovu neprekaljenu stranu
    Last edited by podgoricko-dijete; 11-03-14 at 14:31.


  25. #150
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nego ovdje izgleda ljudi se najmanje iz ljubavi uzimaju, pa da bi bili sigurni u izbor ispipavaju joj istoriju, čisto da bi sebe ubjedili da je ona prava za njega.
    Upravo tako.Bilo muško bilo žensko, ovdje kod nas ljudi najmanje gledaju ljubav.Prvo opipaju sve ostale parametre, pa tek onda to dodje kao na usput, kao nešto što se podrazumjeva ako je djevojka poštena iz poštene familije a momak imućan.
    Ad astra.

Page 6 of 14 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. kako ste izgubili nevinost ?
    By Godrafcf in forum Sex i erotika
    Replies: 44
    Last Post: 03-02-12, 19:45
  2. Da li je vise na cijeni nevinost
    By Marinela in forum Sex i erotika
    Replies: 225
    Last Post: 20-03-10, 11:38
  3. nevinost u braku ili...
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 90
    Last Post: 04-10-06, 12:50
  4. Kad je nevinost sramota...
    By CicaMaca in forum Sex i erotika
    Replies: 135
    Last Post: 23-03-06, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •