View Poll Results: Nevinost je

Voters
124. You may not vote on this poll
  • Pozeljna

    38 30.65%
  • Nije pozeljna

    17 13.71%
  • Nebitno

    69 55.65%
Page 1 of 14 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 344

Thread: Nevinost

  1. #1
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nevinost

    Otvorila se manja debata oko toga. Da se konkretno pozabavimo tom temom.

    1. Da li je to pozeljna osobina kod partnerke (partnera ako ima takvih) ?
    Ili suprotno ?
    Nebitno ?

    Obrazloziti.

    2. Koliko vas zna djevojaka-zena koje imaju vise od 25 godina, a nevine su ?

    3. Himenoplastika. Da li to na neki nacin kazna za one kojima je bitno ?
    Last edited by Biserka; 07-03-14 at 23:28.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,201
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Na ovoj temi se tacno moze vidjeti koliko je ko zatucan.
    Da nema tog himena nevinost bi nebitna bila kao prvi poljubac

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Na ovoj temi se tacno moze vidjeti koliko je ko zatucan.
    Da nema tog himena nevinost bi nebitna bila kao prvi poljubac
    ne radi se tu o himenu,nego o dostojanstvu zene.
    uvijek ce mi bit draze pogledat djevojku koja se nije svakome davala (olako) nego neku "sozinu".ako me neko smatra zatucanim zbog tog stava,bas mi je drago,pa vi koji imate drugacije misljenje uzivajte u zivotu i svojem sirokom pogledu u svijet.
    uostalom,iznio sam svoj stav na drugoj temi,pa sto bi rekli ovi domaci "englezi" Over And Out.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    U osnovi, meni nije toliko bitno, ali mi je pozeljnije da nije nevina i da je bila sa par momaka ili djevojaka. A ovo za "sozinu" ces tesko znat kad je pogledas, ionako im je svaki momak drugi ((:

    Kuku, ne znam ni jednu nevinu stariju od 25. Znam par njih sto su izgubile nevinost sa 16 pa im nista ne fali, jednu od 19 i par njih od 21.

    Sto bi mu bila kazna (: Sto ne zna ne moze da mu smeta ((:
    Last edited by JungleBoy; 08-03-14 at 00:12.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja sam svoj stav iznio isto tako na prosloj temi. Ali da odemo malo dalje i da ove sto propagiraju nevinost pitam samo kako ces znati?


    1. Cure koje treniraju razne sportove, gimnastiku, odbojku, aerobik, jasu mogu vrlo lako izgubiti nevinost. Dodje do pucanja himena i to je to?

    2. Odredjene cure imaju jaci vaginalni misic nego sto je obicno pa je svaki put boli(naravno ukoliko ima apstinencije misic da odmori) i penetracija je teza, jos ako se potrefi da je dobila eto ti nevinosti i krvi do koljena.

    3. Ima momaka koji su nesposobni da odrade to kako treba prvi ili drugi ili treci put. Sto zbog toga sto se cura snebijeva, place urlice itd. A sto zbog prijevremene ejakulacije. Iskreno i tu sam imao iskustva sa curom koja mi je priznala da nije nevina, a isto sam joj ja uzeo nevinost Kasnije se ispostavilo da je momak iz frke isprskao po stomaku.

    4. Himenoplastika koju toliko pominjem, jer znam sta se u CG radi i kako se radi. Pogotovo po sjeveru gdje je zatucanost i patrijarhalno vaspitanje.
    One Ring to Rule them all...

  6. #6
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poznajem 4 zenske osobe iznad 25 godina koje su nevine, nisam drzala svijecu, ali to su mi one rekle u poverenju. Ne smatram da lazu, objasnicu kasnije zasto. To me nagnalo da ovo otvorim, citajuci proslu temu toga sam se sjetila, zato sam stavila granicu od 25, jer najmladja od njih 4 ima toliko godina. Zasto mislim da ne lazu. Dosta njih je blago frustirano zbog toga, smatraju to blamom. Jedna ima skoro 31 godinu. Misle upravo da im momak nece povjerovati, vec misliti da su uradile himenoplastiku, upravo jer vlada misljenje da ne postoje vise nevine. Posmatrajuci ih ovako sa strane, zajednicko im je da su stidljive osobe, ne pretjerano, ali nisu napadne. Dobrodusne osobe, vrijedne. Neke od njih su bile dugo posvecene fakultetu.

    Nadam se da cete prici ovome ozbiljno, ne udarati na sprdnju, iako ne znate o kome se radi.

    Hvala.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Necu udarati na sprdnju. Ja ne poznajem nikoga sa 25 da je nevin ( doduse sumljam na jednog druga). Ali sigurno cure imaju neki velikiii problem. Jer mislim sta su radile svo ovo vrijeme? Da li su socijalizovane? Umiju li progovorit? Izaci u grad? Stvarno ne znam... zbunjen sam
    One Ring to Rule them all...

  8. #8
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li tvoj drug za kojeg sumnjas ima neki problem ? One su iste kao ja, u ponasanju, cak na prvi pogled ne bi rekao to za njih. Nisu nasle osobu odgovarajucu za sebe, mozda jesu bile malo izbrbljive, ali sta je tu je.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravila sam da kazem da cilj ove teme mi je bio pored ukazivanja na postojanje djevojka koje su stvarno nevine takodje da prikazem da to one ne smatraju prednoscu, vec se mnoge stide.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da dodam na Gandalfovu listu da se neke djevojke rađaju bez himena, a pojedine čak i ne krvare... Bješe i jedan stari jednostavan "trik" kojem su učene buduće mlade koje nisu nevine. Dogovarali su svadbu u vrijeme njenog ciklusa i time su zavaravale svaki trag njihovog "grijeha".

    Imadoh nekad davno jednog koji je imao pik na nevine djevojke, pa sam ga vrlo lako pozdravila kad je počeo da mi prebacuje što sam imala nekog prije njega. A na moje pitanje: "Jesi li se ikad zapitao šta će one posle ako nalete na nekog poput tebe, zar ne osjećaš bar malo odgovornosti ili griže savjesti zbog toga?" on je odgovarao: "Same su tražile da imaju odnos."

    Da su muškarci rođeni sa kakvim celofanom preko polnog organa, razumjela bih svu tu famu oko ženske nevinosti. Ovako, da muškarci mogu da idu u krevet sa 10, 20, 50 žena, a da traže da im buduća žena bude nevina - ne ide Ili, zašto bi bila nepoželjna žena koja je imala više veza (ili seksualnih iskustava, kako god) od njenog partnera, makar i potencijalnog? Ima nas svakakvih, od osoba koje su imale samo dvije veze u životu (koje su pritom trajale više godina), do onih kojima je najduža veza trajala 4-5 mjeseci...


    A za ovu stidljivost, što pomenu Biserka: Ako su stidljive zbog toga što ih je (možda) sramota šta će im neko reći na to da su nevine u "poznim godinama", i za to ima lijeka - kod ginekologa da on to hirurški obavi, pa posle mogu pričati da su nevinost izgubile i u 18-oj, ako hoće

  11. #11
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno!
    Srecan vama 8 mart,a te cure i stid...jako glupo osjecati stid zbog neceg sto ih ne cini losim-doduse frustrirajuce je sigurno
    poslato
    Last edited by Xtraktor; 08-03-14 at 03:00.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Biserka View Post
    Poznajem 4 zenske osobe iznad 25 godina koje su nevine, nisam drzala svijecu, ali to su mi one rekle u poverenju. Ne smatram da lazu, objasnicu kasnije zasto. To me nagnalo da ovo otvorim, citajuci proslu temu toga sam se sjetila, zato sam stavila granicu od 25, jer najmladja od njih 4 ima toliko godina. Zasto mislim da ne lazu. Dosta njih je blago frustirano zbog toga, smatraju to blamom. Jedna ima skoro 31 godinu. Misle upravo da im momak nece povjerovati, vec misliti da su uradile himenoplastiku, upravo jer vlada misljenje da ne postoje vise nevine. Posmatrajuci ih ovako sa strane, zajednicko im je da su stidljive osobe, ne pretjerano, ali nisu napadne. Dobrodusne osobe, vrijedne. Neke od njih su bile dugo posvecene fakultetu.

    Nadam se da cete prici ovome ozbiljno, ne udarati na sprdnju, iako ne znate o kome se radi.

    Hvala.

    Mora da ja i ti poznajemo iste djevojke.. :?

  13. #13
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citao sam davno jedan clanak o himenoplastici, doktor sa nasih prostora pricao o toj operaciji... kaze ogroman broj djevojaka muslimanske vjeroispovjesti se odlucuje na taj zahvat, dok su pravoslavke u nekom minimalnom broju.
    Glupo je ocekivati da je djevojka nevina i kome je to uslov nije bas realan. Isto tako, djevojke koje jesu treba to da cijene. I njihov partner buduci isto.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

  14. #14
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da se ovoj temi često pristupa pogrešno, jer se sa nevinošću uvijek aludira na spremnost nekoga da prevari partnera.

    To što je neko nevin ili nije, čini mi se, nema veze sa vjernošću, važno je da ta osoba nije varala partnere sa kojima je bila, jer je za očekivati da će to opet raditi.

  15. #15
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ja sam bio sa djevojkom koja je bila nevina.
    Ja dijete a ona jos vece dijete. I ajde da obavimo to. I tako ode njoj nevinost.
    E sad poenta price :-)
    Izlazili smo neko vrijeme i raskinusmo.
    A sexa je bilo ihaha.
    Sex smo imali i poslije raskida onako povremeno.
    Ali ona ode iz grada i nismo se dugo gledali ni culi pa skoro 4-5 godina.
    Sretnemo se poslije i odmah pocinje prica o sexu.
    A ona mi kaze:
    "Skoro sam se operisala jer moram da se udam, znas ono, dolje sam vratila sto si mi ti uzeo" i nasmija se.
    Pa nastavlja: "Daj mi tvoj broj pa cemo se cuti poslije udaje. Moram zadovoljit moje i njegove da sam nevina a ja i ti se cujemo" poljubi me i ode.

    A ja ostah zbunjen. Nisam znao da to moze. Ali ona je zavrsila poso. :-)

    Zaboravio sam reci da mi je ponudila guzu dok se ne uda. Da ne steti operaciju.

    Inace bila je muslimanka. Sa ovim ne zelim da vrijeđam bilo koga. Samo kazem kako je bilo.


    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
    Last edited by sparky; 08-03-14 at 11:33.
    This time next year we'll be millionaires

  16. #16
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Da dodam na Gandalfovu listu da se neke djevojke rađaju bez himena, a pojedine čak i ne krvare... Bješe i jedan stari jednostavan "trik" kojem su učene buduće mlade koje nisu nevine. Dogovarali su svadbu u vrijeme njenog ciklusa i time su zavaravale svaki trag njihovog "grijeha".

    Imadoh nekad davno jednog koji je imao pik na nevine djevojke, pa sam ga vrlo lako pozdravila kad je počeo da mi prebacuje što sam imala nekog prije njega. A na moje pitanje: "Jesi li se ikad zapitao šta će one posle ako nalete na nekog poput tebe, zar ne osjećaš bar malo odgovornosti ili griže savjesti zbog toga?" on je odgovarao: "Same su tražile da imaju odnos."

    Da su muškarci rođeni sa kakvim celofanom preko polnog organa, razumjela bih svu tu famu oko ženske nevinosti. Ovako, da muškarci mogu da idu u krevet sa 10, 20, 50 žena, a da traže da im buduća žena bude nevina - ne ide Ili, zašto bi bila nepoželjna žena koja je imala više veza (ili seksualnih iskustava, kako god) od njenog partnera, makar i potencijalnog? Ima nas svakakvih, od osoba koje su imale samo dvije veze u životu (koje su pritom trajale više godina), do onih kojima je najduža veza trajala 4-5 mjeseci...


    A za ovu stidljivost, što pomenu Biserka: Ako su stidljive zbog toga što ih je (možda) sramota šta će im neko reći na to da su nevine u "poznim godinama", i za to ima lijeka - kod ginekologa da on to hirurški obavi, pa posle mogu pričati da su nevinost izgubile i u 18-oj, ako hoće
    Govorim o tvom problemu.Ako muskarac ti prebacuje to sto si imala nekog prije njega,ne govori ti to sto bi volio da mu budes nevina,nego sto ne zna je li bio 1 ili 101 prije njega.Nemoj me pogresno shvatiti samo govorim o njegovom i 99% muskaraca koji tako razmisljaju.Sjutra treba da te zeni a da ne zna koliko ih je bilo prije njega,ne osudjuj odma

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Govorim o tvom problemu.Ako muskarac ti prebacuje to sto si imala nekog prije njega,ne govori ti to sto bi volio da mu budes nevina,nego sto ne zna je li bio 1 ili 101 prije njega.Nemoj me pogresno shvatiti samo govorim o njegovom i 99% muskaraca koji tako razmisljaju.Sjutra treba da te zeni a da ne zna koliko ih je bilo prije njega,ne osudjuj odma
    Ali BIGa i ja i Aquaria pokusavamo da objasnimo samo jednu stvar. NE POSTOJI NACIN DA ZNAS DA LI JE IMALA 1 ILI 101. I gore navodimo razloge. Kako ces znati sta je radila na selo kod babe i djeda ili u BD kad je radila na brzu hranu i zvijela sa 10 cimera iz Makedonije, ili kad je studirala sta je radila po studentskom domu. To ti nikada ne mozes i neces znati, tako da momci koji zene curu koja nije iz komisluka(a cak i ako jeste cesto je nebitno) i o kojoj ne znaju bukvalno sve ne mogu znati sa koliko je momaka spavala ukoliko je ne stave na poligraf, a to cesto nije moguce.
    Tako da ono, sta znam najlakse je opustiti se i uzivati u ljubavi...
    One Ring to Rule them all...

  18. #18
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,218
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,278 Posts

    Default

    Oce li ko gasit ovu temu da se ne brukaju ljudi.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ali BIGa i ja i Aquaria pokusavamo da objasnimo samo jednu stvar. NE POSTOJI NACIN DA ZNAS DA LI JE IMALA 1 ILI 101. I gore navodimo razloge. Kako ces znati sta je radila na selo kod babe i djeda ili u BD kad je radila na brzu hranu i zvijela sa 10 cimera iz Makedonije, ili kad je studirala sta je radila po studentskom domu. To ti nikada ne mozes i neces znati, tako da momci koji zene curu koja nije iz komisluka(a cak i ako jeste cesto je nebitno) i o kojoj ne znaju bukvalno sve ne mogu znati sa koliko je momaka spavala ukoliko je ne stave na poligraf, a to cesto nije moguce.
    Tako da ono, sta znam najlakse je opustiti se i uzivati u ljubavi...
    Po tome ispada da treba poci u Valentino i izabrati zivotu saputnicu.Ku r ve nisu voljene i placene su za to sto obave.Treba covjek onda tamo da podje izvede neku na par vecera,saceka ljeto da je povede na more posle toga da joj kaze volim te,ona ce se istopiti jer nije bila voljena dugo ili nije bila voljena nikad zato se bavi time sa cim se bavi i eto srecne ljubavi,postoji ljubav i ako on zna da je kroz nju proslo 1000,a ona ni sama ne zna koliko hiljada je proslo kroz nju,i srecan brak,aoooo....

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Najvaznija razlika izmedju nevine i ne nevine djevojke, koju nemam vise zivaca da prolazim

    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Po tome ispada da treba poci u Valentino i izabrati zivotu saputnicu.Ku r ve nisu voljene i placene su za to sto obave.Treba covjek onda tamo da podje izvede neku na par vecera,saceka ljeto da je povede na more posle toga da joj kaze volim te,ona ce se istopiti jer nije bila voljena dugo ili nije bila voljena nikad zato se bavi time sa cim se bavi i eto srecne ljubavi,postoji ljubav i ako on zna da je kroz nju proslo 1000,a ona ni sama ne zna koliko hiljada je proslo kroz nju,i srecan brak,aoooo....
    nista ja od toga nijesam rekao, nego procitaj sta sam napisao. Ukoliko ti 100% znas sa koliko ti je djevojka/sestra/majka/zhena ljudi spavala u zivotu i ako si ti odradio to istrazivanje tebi svaka cast. Ali ja i dalje stojim iza mog stava da pojma nikada ne mozes imati sa koliko je cura momaka spavala prije tebe.
    To sto neki imaju kompleks sto im je djevojka spavala sa vise momaka nego sto su oni probali djevojaka to je druga stvar.
    One Ring to Rule them all...

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Govorim o tvom problemu.Ako muskarac ti prebacuje to sto si imala nekog prije njega,ne govori ti to sto bi volio da mu budes nevina,nego sto ne zna je li bio 1 ili 101 prije njega.Nemoj me pogresno shvatiti samo govorim o njegovom i 99% muskaraca koji tako razmisljaju.Sjutra treba da te zeni a da ne zna koliko ih je bilo prije njega,ne osudjuj odma
    Patoloska ljubomora je dja'olja rabota, moj Biga; nije to sto govoris u pitanju, vjeruj mi, nego ne bih da idem u off... Kakvu razliku cini to da li sam ja imala jednog ili stotinu i jednog i on jednu ili stotinu i jednu? Da se razumijemo - ne podrzavam ni ako je zena imala previse partnera, a bogami ni muskarac. Ako vi mozete da "umacete", to cinite iz nekog svog razloga, pa zasto i zene ne bi mogle da rade to isto ako postoji isti ili slican razlog? Uostalom, zar nije bitnija sadasnjost, da nam je lijepo u vezi, zdravi smo, slazemo se, mozemo da planiramo buducnost, od tamo neke nevinosti? A koliko je tek djevojaka izgubilo nevinost racunajuci da je to veza za cijeli zivot, a na kraju podje sve po zlu i one ostanu i bez nevinosti i bez momka/muza... I sta onda? Treba li da se osjeca manje moralnom zbog toga?Iskreno, prostitutke, makar i te iz Valentina, rade to za novac, i za moj pojam su postenije od onih koje svakom ulijecu u krevet ne bi li se bogato udale, ili bar udale uopste. Ugrubo receno: za prve makar znas sta mozes da ocekujes od njih, za ove druge ne Na kraju cu biti i malo feministicko-prakticna: da znate samo koliko je gubljenje nevinosti bolno za zenu, pozeljeli biste da tog famoznog himena nema uopste A valjda i zena ne treba da ima odnose iskljucivo zbog produzenja vrste, nego i zbog uzivanja, majku mu

  23. #23
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,218
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,278 Posts

    Default

    Mislim da je realno postaviti teoremu da je prihvatljiv broj momaka s kojoma je djevojka spavala 1/10 od broja djevojaka s kojima momak kaze da je spavao, a polovini s kojima je stvarno spavao.

  24. #24
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,957
    Thanks Thanks Received 
    6,521
    Thanked in
    3,109 Posts

    Default

    saga o broju spolovila se nastavlja.
    ovi sa smokijima neka napuste sobu.

  25. #25
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve je to stvar nesigurnosti momka i malogradjanskog razmisljanja. Jbg, tako su nauceni od strane porodice a i u takvom zivimo drustvu. Sve cesce cujem price kako nase djevojke rade ovu operaciju...tako i treba ovim momcima koji se tripuju na nevine, dovesce kuci neku koja je bila sa ko zna koliko njih. Tako im i treba.
    Sad se sjetih price koju mi je pricao neki momak, tipa oce li se njemu smijati ko na ulici kad ga vidi sa mnom?? :O:O:O ko da sam ja isla svaku noc sa drugim..nidje veze. Ali, to je njegovo razmisljanje i misli da je u pravu, iako vidi da sam iz druge price.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

Page 1 of 14 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. kako ste izgubili nevinost ?
    By Godrafcf in forum Sex i erotika
    Replies: 44
    Last Post: 03-02-12, 18:45
  2. Da li je vise na cijeni nevinost
    By Marinela in forum Sex i erotika
    Replies: 225
    Last Post: 20-03-10, 10:38
  3. nevinost u braku ili...
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 90
    Last Post: 04-10-06, 11:50
  4. Kad je nevinost sramota...
    By CicaMaca in forum Sex i erotika
    Replies: 135
    Last Post: 23-03-06, 13:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •