Page 1 of 11 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 263

Thread: Vaša najgora date iskustva... :D

  1. #1
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Vaša najgora date iskustva... :D

    Bilo je pokušaja ove teme ovdje, u više navrata, ali je bilo odavno, a i bilo je sprdnje...

    Evo dvije noći čitam sličnu temu na forumu iz susjedne nam države, bukvalno plačem od smijeha. :lolblue:

    Ajmo ovdje da pišemo o našim lošim date iskustvima. Ono, kada stvari pođu u lošem smjeru.

    Ispisaću svojih nekoliko, ubrzo, a i vi udrite.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smor mi sad da pišem, ali evo da prenesem sa ovog foruma nekoliko, pa ću sjutra ispisati :lolblue:

    Beograd, nekad 2002-2003 godine, otisla ja kod tetke u posjetu i meni ce "sestra od tetke" ugovoriti sastanak na slijepo sa nekim tipom (dio opklade) Odlicno rekoh! Prvi put, bice zanimljivo Nista, stize on, ja se sredila minjak, stikla, ono ovo, kad vidim njega penzionerski dzemper onaj na kocke, dzins a ispod dzempera bijela kosulja cija kragna viri preko okovratnika, on bahat, radi dva posla i samo prica o tome. Prvo se autom munjevitom brzinom sjurio do grada ( cjeli zivot mi je pred ocima proletio) da bi me kasnije kritikovao sto ne volim brzu voznju Izasli smo tako u jedan restoran, muzika tresti a on mi se unosi u facu, tecno prica, to jest ispljuvo me zivu, a kada ga je ponjela muzika (isla je neka pjesma od Lepe Brene) hem me je treskao po ledjima tipa"brate.. ono..ovo, da bi kasnije svirao virtualnu klavijaturu sa pratecim dziberskim kezom od uha do uha, doslo mi je da placem tad me je vidio i nikad vise

    Drugi izlazak je bio sa policajcem koji mi je u startu( na prvom izlasku prorekao cjeli zivot i ispricao koliko cemo djece imati), kad sam smorena od njegove price htjela da idem, poceo je kroz kez da mi prijeti da ce me lisicama vezati za stolicu u kaficu da ne bih mogla kuci
    Prije dogovorenog izlaska, naznačeno je da date zapravo nije date, već kao onako..prijateljski izlazak.
    Aha..malo morgen.
    Dogovorili se pred pivnicom u 8. Lik je kasnio nekih 5-10 minuta.
    U po frke mi prilazi tip, sav u crnom, korakom ko kakav gangsta rapper. Stade lik ispred mene, pozdravi se, predstavi se fino i....kao sve je ok. Ono što je čudno....njegov način izražavanja, gestikulacije. Čovjek bi rekao da recituje Šekspira, sav je on teatralan. Kontam, haj možda je nervozan, mada mi je i to čudno kad ovo nije jel pravi date.
    Hajd, ušli smo, sjeli, naručili i počeli lagano ćaskat. Lik u suštini nije dosadan, nije glup, ali je taj način izražavanja malo naporan i ne prestaje mahat rukama. Bar ja tako to doživljam, ili bolje rečeno tješim sebe. S vremenom kroz priču vidiš da je groooozan cinik. Mrzi sve komercijalno, fura svoj film koji uvijek i po svemu mora biti kontra od onoga što većina radi. On je neshvaćen, teško je biti on uopšte, ali naročito u Bosni. Kopa i rukama i nogama da ide što prije, što dalje. O svemu se pričalo, pa i o odnosu između muškarca i žene. Tada je pun zanosa počeo pričati kako su geste tipa otvaranja vrata, pridržati kaput/jaknu ženi precjenjene i to on radi samo i isključivo kada bari žensku, a nekada ni tada jer je to tako passe i demode. A ja u sebi kontam....jebote, moj brat koji je mlađi od njega ima više šlifa i manira nego što će on ikada imati. Na kraju krajeva...to ja za mene stvar kućnog odgoja, znak poštovanja prema ženi, otvoriti i pridržati vrata dok ona izađe ili pomoći joj da obuće jaknu/kaput.
    Elem...sjedili smo gore na spratu, i on je u po frke morao u wc. Valjda su ga one pive protjerale.
    I ja mu kažem da tu na spratu ima wc, samo mora proći kroz onaj VIP salon. Mene uvijek tu puštaju da idem. Doduše...ja znam i konobare i šefa sale pa možda zbog toga.
    Krenu on tamo, ali ga je konobar vratio, pa je morao sići skroz dole do wc-a. Kada se vratio....nije prestajao rondati. Kapitalstičko ******, ja lokala gdje ja moram cijelu zgradu obići da bih pišao...itd itd itd.
    Već je bilo 12 i hajd reko vrijeme mi je da idem, te mu automatski predlažem da podjelimo račun što on i prihvata.
    Dolazi konobar sa računom koji iznosi 37,50 KM. Zašto sam ovo zapamtila...sad će te vidjeti.
    Pošto jel dijelimo račun, ja sam na stol stavila novčanicu od 20 KM. Na to on vadi svoj novčanik, te vadi novčanicu od 10 KM i nešto dalje čeprka po novčaniku. Duže nego što bi trebao. Konobar, kojeg ja znam, stoji sad i čeka.
    Što i nije ništa strašno. Ja kontam, ma hajd rekoh raskusurat ću se ja sa ovim svojim kasnije, te vadim još 10 KM na stol i kažem konobaru u redu je (na stolu je 40 KM). Kada ovaj moj "pratilac" vrisnu na mene: Nije u redu!! Ja.... kontam šta mu bi, pa kažem ali jeste uredu. A on se dalje brecnu na mene, razgoračio oči, ja sam mislila da će me za vrat uhvatiti. Konobar vidi koliko je sati, te vraća na stol kusur od 2,50 KM.
    I ja gledam njega, kontam, haj možda mu je krivo što sam ja dala više love, mada ne vidim zašto. Pitala sam ga jel ok da platimo lapo-lapo. I tako ga ja gledam, kad on pita čije je ovo, pokazujući na kusur i ne trepnuvši pokupi pare sa stola i stavi sebi u đep.
    Ja sam stvarno ostala bez teksta. Nije novac u pitanju već.....ma kako može nije mi jasno.
    Ustali smo, krenuli...moj kaput je bio na vješalici dalje od stola. On je ustao, obukao svoju jaknu i kao čeka mene. Ja lagano krenula do vješalice po svoj kaput, kad eto konobara trči da mi ga dohvati i pridrži dok se ja obučem i šal omotam oko sebe. Tada on prilazi i govori, nemam ja problem sa tim da žensko plati. Rekoh vidim.
    Kad kaže on...ništa, sljedeći put ću ja onda.
    A ja njemu, nije bitno, ne vodi se evidencija ko šta kako.
    :lolblue:

    Upoznala lika u decembru recimo (prije XY godina) u kaficu, daj broj tel, daj broj tel...hajd' dam ja broj tel. Sladak momak i simpa.
    Zove me u aprilu sljedece godine Ja zaboravila ko je uopste. Eto mozemol' nekad izaci, reko hajd cucemo se, moze. Kad zove za par sati . A jel' moze veceras Sto ga ne blokirah tada, nije mi jasno. Reko ne moze veceras fakat, 4 mjeseca si propo u vremensku rupu i sad odjednom moras me vidjeti veceras.
    Hajd zove nakon par dana, da izadjemo, bijase neki Uskrs, doso vidno pripit jer je slavio isti...znaci baljezgo, malo me osramotio.
    Vidjela sam ga par puta poslije toga jer zivimo blizu, okrece glavu od mene
    Ne vidjam ga vec podugo.
    Uzmeš curi sad broj i zoveš je naljeto... :lolblue: Aj spušti se NAMORE malo. :lolblue:

    evo i ja da napisem o ex kolegi s posla koju

    negdje Maj mjesec mislim i mi na poslu kad kasni nam ovaj jedan kolega na posao i eto ti njega na posao sav smrkut
    pitaju ga svi sta je nista on ne odgovara
    i mi kasnije u menzu na dorucak i opet daj reci sta je tamo vamo
    kad lik izvuce mob
    i pokaza slike
    treba ispred njega zadigla minicu tange sjevaju mala s epredala vec sva..
    i on prica kao izasao u robot navece sta da kupi i smota neku radnicu iz neke radnje
    i ona ga u stan zovne i eto dodju do toga da ona mu zadize minicu a on slika..
    i onda upobicajeno pitanje
    "kresnul je"
    a njemu suze haman u ocima
    kaze znas kakvo je sinoc vrijeme bilo
    kad ono kazu svi vjetar i kisa
    e kaze on nama baksuz..sinoc meni hladno bilo i
    kaze obukao lik duge gace i bilo ga sramota se skinut ispred nje da ga ne vidi u njima

    znaci maj mjesec nosaju se kratki rukava majice..a on u dugim gacama

    i jos mu kazala da je prvi lik koji ju je odbio..cak ga pitala jel nevin

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    davno bjese prije 4-5 godina... pukle su mi farmerke izmedju nogu na sred sastanka .... 20cm pukotina... ja od bruke u pod mi doslo da propanem... njoj presmijesno bilo, pozajmila mi jaknicu da drzim ispred sebe dok izadjemo iz kafica i dodjemo do taksija... blam jbg.... ja kao se iznervirao, sramote me, ona pocela da me tjesi tu i kao ``nije strasno``, dalje se sve razvijalo u dobrom pravcu te noci u njenom stanu
    na kraju lijepe noci mi je usila te farmerke da bih mogao da odem do kuce
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #4
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Stvarno nemam ovako živopisna iskustva.
    Evo skorašnje:
    Drug moje drugarice, vidio me na slikama sa njom na fb i uglavnom rekao joj. Sad ona meni govori kako je fin, dobar, pametan itd. Ajde rekoh kad tako priča o njemu da izađem. Bili smo na kafi nekih sat i po vremena, od toga sat i 20 min je on pričao, ja 10 min. To ne bi bio problem da je nešto zanimljivo bilo u pitanju, što naravno nije bio slučaj. Jednostavno se nije moglo doći do riječi. Ja krenem, ali on nije tako on zna, pa nastavi. Naravno za to vrijeme je stigao i da nahvali sebe maksimalno, maltene Supermen, da ispriča svoju podužu biografiju. Poslije sat vremena već mi je koncetracija počela da opada, glava da boli, gledam kroz njega i razmišljam kako da ga prekinem pristojno kako bih išla kući.
    Last edited by the_lady_marianna; 02-03-14 at 02:10.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    dominacija..

  6. #6
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    davno bjese prije 4-5 godina... pukle su mi farmerke izmedju nogu na sred sastanka .... 20cm pukotina... ja od bruke u pod mi doslo da propanem... njoj presmijesno bilo, pozajmila mi jaknicu da drzim ispred sebe dok izadjemo iz kafica i dodjemo do taksija... blam jbg.... ja kao se iznervirao, sramote me, ona pocela da me tjesi tu i kao ``nije strasno``, dalje se sve razvijalo u dobrom pravcu te noci u njenom stanu
    na kraju lijepe noci mi je usila te farmerke da bih mogao da odem do kuce
    Je li napred ili nazad puklo :mrgreen: Jer ako je puklo napred, ona se i obradovala :lolblue:

  7. #7
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da ti se svidio, nasla bi ti nacina da pricas malo vise od tih simbolicnih 10 min. Ko ima volje nadje nacina. Malo bezveze je reci "nisam mogla doci do rijeci od njega". Najlakse je sirokim narodnima masama poturiti tu pricu. Mozda taj lik sad cita CdM i upravo se registruje da se pojavi sa novom verzijom tog dejta. li

  8. #8
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Da ti se svidio, nasla bi ti nacina da pricas malo vise od tih simbolicnih 10 min. Ko ima volje nadje nacina. Malo bezveze je reci "nisam mogla doci do rijeci od njega". Najlakse je sirokim narodnima masama poturiti tu pricu. Mozda taj lik sad cita CdM i upravo se registruje da se pojavi sa novom verzijom tog dejta. li
    Jest, stvarno trebala sam se nadvikivati sa osobom koju prvi put vidim uživo, tj. ne znam. Sve za slobodu govora!
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najgori prvi dejt u životu?

    Sedam u kola i ugledam bokser kod menjača.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  10. #10
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Jest, stvarno trebala sam se nadvikivati sa osobom koju prvi put vidim uživo, tj. ne znam. Sve za slobodu govora!
    Možda mu se ipak nisi dopala face2face pa krenuo da te smori pričom da te tako otkači?

  11. #11
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Možda mu se ipak nisi dopala face2face pa krenuo da te smori pričom da te tako otkači?
    Kako ono kazete. Seems legit.

    Sent from my HTC Cha Cha
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  12. #12
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Je li napred ili nazad puklo :mrgreen: Jer ako je puklo napred, ona se i obradovala :lolblue:
    madju noge na onaj spoj nogavica i prema rajfeslusu kazem ti da joj je simpaticno bilo
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidjela je ona koliko je sati cim tebi pucaju farmerice naprijed

    Imadoh i ja slicno iskustvo kao Lady, samo sto je mene ovaj "moj" jurio i narednih dana i pitao se sto necu da izadjem s njim, sto mu fali, je li sto pogrijesio, da nisam nasla drugog itd.

    Sent from my  9790

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    A koji je tvoj odgovor bio? Baš me zanima

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto sam tip osobe koja voli sve da kaze u lice, vidjeli smo se i rekla sve sto mislim, onako - prijateljski. Malo mu se zavezao jezik tad, ali dobro... Sad mi se uvijek lijepo javi, ali mislim i da ga je malo strah od mene hahaha

    Sent from my  9790

  16. #16
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,432
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Najgori prvi dejt u životu?

    Sedam u kola i ugledam bokser kod menjača.
    Njemachki ...ili Radoshevic ...?
    ...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Najgori prvi dejt u životu?

    Sedam u kola i ugledam bokser kod menjača.
    Dobro, mogao je bit i bokser za volanom, nisi loše prošla.









    I šta bi posle?

  18. #18
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Stvarno nemam ovako živopisna iskustva.
    Evo skorašnje:
    Drug moje drugarice, vidio me na slikama sa njom na fb i uglavnom rekao joj. Sad ona meni govori kako je fin, dobar, pametan itd. Ajde rekoh kad tako priča o njemu da izađem. Bili smo na kafi nekih sat i po vremena, od toga sat i 20 min je on pričao, ja 10 min. To ne bi bio problem da je nešto zanimljivo bilo u pitanju, što naravno nije bio slučaj. Jednostavno se nije moglo doći do riječi. Ja krenem, ali on nije tako on zna, pa nastavi. Naravno za to vrijeme je stigao i da nahvali sebe maksimalno, maltene Supermen, da ispriča svoju podužu biografiju. Poslije sat vremena već mi je koncetracija počela da opada, glava da boli, gledam kroz njega i razmišljam kako da ga prekinem pristojno kako bih išla kući.
    Ja sam jednom imao slicnu situaciju gdje sam uglavnom ja pricao a ona ni rijeci da kaze, a da je nesta pretjerano stidljiva nije,pitao sta je zanima, pokusavao da zapocnem neku temu, salio se malo na svoj racun, nisam ko taj tvoj stigao da pricam nesta o sebi, kljestima joj rijeci iz usta vadio, i uglavnom dobijao odgovore "a ne znam", "pa moze", "jesam", "nisam" i neki glupi kez nakon odgovora, ako je 20 rijeci prozborila za tih sat vremena sad me ubij.Kad se sve to zavrsilo, zapitah se sta je meni ovo trebalo u zivotu.A sto je najgore od svega ja nisam tip koji prica mnogo inace, vec uglavnom kad trebaju da se slusaju zalopojke o raskidima, svadjama, bivsim ova moja "drugarica" kojoj sam u friendzone mene zovne prije svih drugarica da dobije moj "uvid u situaciju" i to je bio jedini put da mi je nesta tako nedostajalo.

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li je neko od vas imao iskustvo da se tako nadje s nekim, a da ta osoba onako, kako bih rekla... "mirise"?

    Sent from my  9790

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Njemachki ...ili Radoshevic ...?
    Ne razumem se, još uvek nisam postala ni huligan ni kriminalac

    Quote Originally Posted by Benzin View Post
    Dobro, mogao je bit i bokser za volanom, nisi loše prošla.









    I šta bi posle?
    Izvukoh se na vrijeme, moja ti.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se desilo da sam izasao na date sa grčevima u stomaku , gasovima i tome slično. Tako se podesilo da sam imao neki stomčni virus. I jedva sam stigao kuci da zauzmem wc šolju. Crnjak. A cura je bila mnogo fina i svidjao sam joj se. Mislim da je posle mog bježanja nikad nisam vidio :P
    Ludilom maskiram dosadu

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Uh i ja sam jednom utekao u sred 'date', i nikad ne postade ništa :-(

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #23
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ove nase zene su izgleda fatalne i znaju samo za plavu krv.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Najgori prvi dejt u životu?

    Sedam u kola i ugledam bokser kod menjača.
    I ti si na osnovu boksera procijenila da je los ?

    Mozda su mu to sestrina kola

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Osnovni je obzir kada ideš na prvi izlazak sa devojkom da ukloniš hladno oružje iz vidokruga da se dotična osoba ne bi traumirala, ne tražim vala puno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vaša iskustva Suzuki?
    By ksandermn in forum Automobilizam
    Replies: 6
    Last Post: 17-12-12, 19:50
  2. Poslodavci (vaša iskustva)
    By Dutch in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 27-03-12, 18:41
  3. Najnebuloznija, najgora, 'najgluplja'
    By KRKNA in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 70
    Last Post: 25-06-11, 21:55
  4. najbolja i najgora novina
    By joao in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-04, 12:55
  5. Najgora auta svih vremena
    By Rolex in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-04, 18:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •