Results 1 to 22 of 22

Thread: Hm..

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Hm..

    Danas Sam Bio Kod Dzemile.. Rekla Mi Je Da Ce Mi Se Desiti jos 2 Jace Nezgode do 25-e Godine, Da Se Pazim Voznje, Auto.. i Pozar.. Bacila Me U Razmisljanje..
    Interesuje Me Vase Razmisljanje.. Verujete Li u Astrologiju il` Kako Se Vec To Zove ;P
    mOnteneGro

  2. #2
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,388
    Thanks Thanks Given 
    2,826
    Thanks Thanks Received 
    4,710
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    Mislim da je astrologijakada se pomocu zvijezda i njihovog polozaja pokusava otkriti bliska buducnost... Za tu "Dzamilu" neznam ali vecina "babuskara" danas ne gleda u zvijezde vec dje stigne, u karte, pasulj i slicne zamotancije..

    Ja licno ne vjerujem mnogo ali kako bu se ivjerio bio sam skoro, ima mozda 2 mjeseca kod jedne Petrane u PG... Eto, na moje iznenadjenje pogodila mi je par stvari iz ranog djetinstva koje sam samo znao ja i moji roditelji... Sad da vam ne prciam o cemu se radi jer je u pitanju bilo neko stomacno oboljenje koje sam imao u prvim mjesecima zivota da je pravo cudo kako sam se izvukao ziv a evo sad sam kao stijena... Dobro, da se vratim na temu, znaci zacudio sam se kako se znala te stvari i logicno bi bilo da sad vjerujem i u to ali eto.. nekako mi je sve to nekako "zamuceno"... Sto se tice buducnosti rekla mi je da ce biti sve najbolje samo da moram da kupim sto prije crvenu brojanicu (imam samo 3 crne) jer provlacim "lose poglede" pa mogu lose da prodjem zbog toga... Neznam zasto ali mi se cini da je i tu u pravu jer stvarno vazda kad prdojem pored nekog "opasnijeg" odma mi govori "sto me gledas" iako ja nemam utisak da imam toliko upecatljiv pogled... Inace kada bi sve ovo bila istina, na krajusvega bi mene cekala jedna lijepa buducnost a to je stvarno dobro!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow Kad smo vec kod tog..

    Quote Originally Posted by Fidel Castro
    Mislim da je astrologijakada se pomocu zvijezda i njihovog polozaja pokusava otkriti bliska buducnost... Za tu "Dzamilu" neznam ali vecina "babuskara" danas ne gleda u zvijezde vec dje stigne, u karte, pasulj i slicne zamotancije..

    Ja licno ne vjerujem mnogo ali kako bu se ivjerio bio sam skoro, ima mozda 2 mjeseca kod jedne Petrane u PG... Eto, na moje iznenadjenje pogodila mi je par stvari iz ranog djetinstva koje sam samo znao ja i moji roditelji... Sad da vam ne prciam o cemu se radi jer je u pitanju bilo neko stomacno oboljenje koje sam imao u prvim mjesecima zivota da je pravo cudo kako sam se izvukao ziv a evo sad sam kao stijena... Dobro, da se vratim na temu, znaci zacudio sam se kako se znala te stvari i logicno bi bilo da sad vjerujem i u to ali eto.. nekako mi je sve to nekako "zamuceno"... Sto se tice buducnosti rekla mi je da ce biti sve najbolje samo da moram da kupim sto prije crvenu brojanicu (imam samo 3 crne) jer provlacim "lose poglede" pa mogu lose da prodjem zbog toga... Neznam zasto ali mi se cini da je i tu u pravu jer stvarno vazda kad prdojem pored nekog "opasnijeg" odma mi govori "sto me gledas" iako ja nemam utisak da imam toliko upecatljiv pogled... Inace kada bi sve ovo bila istina, na krajusvega bi mene cekala jedna lijepa buducnost a to je stvarno dobro!

    Fidel.. osobe o kojima vi pricate su neka vrsta 'medijuma' a medijumi mogu biti ili sa darom ili 'obdareni' u paktu sa zlom silom.. na koji nacin.. ili se rodis pod svevidecim okom ili sklopis pakt sa zlim dusima da ti daju 'potrebne informacije' e sad..
    Ko je kakav i kako radi u to zaista ne zalazim ali je istina da to postoji i da je nekada dobro imati takvog konsultanta.. sada ne kazem da treba gledati u to kao u astrologiju jer astrologija se gleda i na dnevnom i mjesecnom i godisnjem polju a ovo je ipak nesto sto ne treba raditi cesto.. vec kada zaista ne mozes naci spas u sopstvenoj molitvi i u bogomolji gdje ides.. tu znaj da te je nesto jace spopalo gdje ti je pomoc postrebna..
    E zok, to je moguce otkriti na vise nacina sto ti je ta zena rekla ali.. ako ti je sudjeno nesto to se izbjec ne moze ma gdje se sakrio.. ti se mozes paziti i sakriti u pecinu ali neke stvari su kao grom iz vedra neba sudjene.. fino je imati preventivu a ona te je em opomenula em bacila u razmisljanje.. momak.. nema razmisljanja o tome.. samo budi oprezan u odredjenim situacijama, dobio si uputstvo i sledi ga, pogotovu ako volis brzu voznju..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  4. #4
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde jadan koja astrologija i te gluposti more. sto je sa vama. Tako dodjes i istripujes se. Ajde more zeljko sto ti je. Samo opusteno. Ja stojim iza toga ako ti ne zelis da ti se nesto ne desi necje se ni desit(ne govorim za ljubav jer tu postoji i druga strana) Samo se ti drzi mazi nogice tim kremama i uzivaj. Pusti Acu Lukasa i iskuliraj.... Izbjegavaj jedino brze voznje!!!
    Krokodili dolaze...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,057
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,351
    Thanked in
    1,875 Posts

    Default

    Mene zanima broj nekog od madijuma, i koliko naplaćuju...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #6
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bjelishi 133
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ta zena je poznata, cijeli Bar je zna a i ostali... Samo ja nikad ne bih oti$ao kod nje, ili bilo koga drugog ko ce mi rec $to ce mi se desit bla bla bla... Mislim da ko vjeruje u to stvarno moze biti tachno. Vjerujem u sudbinu i da nam je neki put predodredjen rodjenjem ali to da ona moze da ti predvidi.. pf.. gluposti, a ipak ima ljudi koji idu kod nje :P
    Oh Lord, give me strenght to accept things that I cannot change...

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow Ako postoji radio talas a ne vidis ga..

    mozda postoji i mozdani talas ili impuls nekog duha a? Neka informacija koja plovi morem iliti vazduhom a koju mogu da uhvate samo tanani ili otvoreni umovi ?
    Mogao si ukaciti broj iscjelitelja Hamdije iz Banja Luke cini mi se na Balkan netu jedno jutro a da ponovim broj je.. ipak necu javno da dam broj.. kome treba taj ce ga i dobiti ili vidjeti.. Cmok!
    Ima ljudi koji svjesno zatvaraju svoj um pred tim a foster je jedan od njih
    Pozz..
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  8. #8
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bjelishi 133
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    siing is biliving
    Oh Lord, give me strenght to accept things that I cannot change...

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by foster
    siing is biliving
    And sometimes you must just close the eyes to be able to see beyond !
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  10. #10
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bijashe jedna baba Roska iz Petrovca samo ne znam jeli jos u biznis ako joj nije masta iskapala. Nisam bila kod nje al znam da mi je neke drugarice dobro omrchila :mrgreen:
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  11. #11
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bjelishi 133
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahha... Ne bih nikad oti$ao tamo chisto iz dosade... jedino prihvatam to kad jednostavno chovjeku nije ostalo vi$e ni malo nade ili volje da rije$i problem, pa ajde to da se poku$a. Drugachije ne
    Oh Lord, give me strenght to accept things that I cannot change...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    [da se razumijemo, nisam posao tamo zbog toga, nego zena me iz cista mira ono, onako... pitala..... sta si u horoskopu,, ja odgovorih strelac, i ona mi slozi tu prichu... boli me uvo, ako ce nesto da mi se desi desice se i u kuci i bilo dje, normalno je da se svako pazi, neko vise manje, al eto, no nebitno, neznam ni zasto sam postavio ovo na forumu aj zivjeli :P ;*
    mOnteneGro

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    space:\earth\europe\montenegro\bar
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink stvar je u vjerovanju

    Kod tih da tako nazovem "prorocanstava"
    stvar je u vjerovanju odnosno kliko ti vjerujes u to.
    Neki ljudi bolesni od raka koi su cvrsto vjerovali da ce se izlijeciti iako medincina kaze da nema lijeka ,izlijecili su se.
    prema tome sve je u glawi!!!!
    i nemojte da vas neko zawarawa svakojakim pricama!!!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bar ,Montenegro
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad si u kuci nemoj prilazit sporetu i ni slucajno nemoj pokusavat nesto da skuvas ili jos gore isprzis i nemaj brige nece ti nista bit. )

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    ali njemu je jedno jaje rofitano, a jedno...
    cccc
    ))
    mOnteneGro

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vjerujem u to, i nikako ne bih voljela da znam shta ce mi se desiti.. nista ne bi imalo smisla onda. Na kraju krajeva, ko zna sta bi ona meni rekla, slagala, istraumirala me, pa da se qkavica svega pribojavam.. ovako, opusteno, pa sta bude
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  17. #17
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smotko,tebi je vec odavno presudjeno.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem u babe i djedove koji prorichu sudbinu, mozhda zato shto nikad nisam bio a ni imao potrebu za tim, ali vjerujem da planete, sunce, mjesec i sva druga nebeska tijela imaju uticaja na nash zhivot. E sad da li je to uvjek tachno protumacheno po horoskopima, ko ce ga znat... Mislim da je sve to danas vishe ofrlje i komercijalizovano, pa ako pogodi pogodi, a ako ne, nema veze.
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zok
    Interesuje Me Vase Razmisljanje.. Verujete Li u Astrologiju il` Kako Se Vec To Zove ;P
    Ja iskreno ne vjerujem u te stvari,niti u horoskope niti u vidovide Zorke,Dese i td. TO JE LJUDI CISTA PREVARA ... XAXAXAXAX

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  20. #20
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    BAR
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikada nisam bila ni kod koga da mi prorice sudbinu gleda horoskop isl.necu da komentarisem da li u tome ima istine...svako se vjerovatno pronadje u nekoj prici jer su problemi manje vise univerzalni...ljudima se desavaju slicne stvari i gotovo da vas problem nije nesto sto se vec negdje nekom nije dogodilo...
    Postoje ljudi koji su savrseni psiholozi a postoje i oni koji su talentovani da povezuju uticaje odredjenih planeta i tako proricu sudbinu...ipak covjek uvijek ima mogucnost da bira...kao sto je licni izbor da li otici kod nekog da ti cita sudbinu :P

    "Što je bilo, opet će biti, i što se činilo, opet će se činiti, i nema ništa novog pod suncem."
    All We need is LoVe ...

  21. #21
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by foster
    Ta zena je poznata, cijeli Bar je zna a i ostali... Samo ja nikad ne bih oti$ao kod nje, ili bilo koga drugog ko ce mi rec $to ce mi se desit bla bla bla... Mislim da ko vjeruje u to stvarno moze biti tachno. Vjerujem u sudbinu i da nam je neki put predodredjen rodjenjem ali to da ona moze da ti predvidi.. pf.. gluposti, a ipak ima ljudi koji idu kod nje :P
    All I want is everything ...

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Istina je..

    ..da postoji neki mehanizam koji pokrece ovu planetu onako da ne kasnimo ni minut ali ni da ne zurimo previse da bi nam zivot bio otezan ili pak nemoguc..Shvatate li da nam zivot zavisi o 'spletu okolnosti' tacnije propisanim razmjerom gasova u vazduhu, spletu atoma u vodi, tezini i nekim odredjenim elektro-magnetnim poljima koja nas drze u perfektnoj sredini za razvoj nase vrste e sad mi recite da se to moralo desiti na jednoj od milijardi planeta samo i to eto tako, igra je slucaja ili vjerovatnoce, ma ima nesto.. neka Visa sila..nazovi to astrologijom, mada je ona nedovoljno sredstvo objasnjavanja svari zato i kako smo ovdje, koju misiju imamo i ko nam to moze reci, neki prorok, neko sa sixth sence ili astrolog, pak medijum.. u sustini svako treba da se zagleda u svojo srce ako ga ima ili se osloni na intuiciju.. ostali neka igraju na kartu 'Novo rodjenje'

    Sve u svemu prepusteni ste sami sebi u igri pa birajte izlaz.. toliko od mene..
    Fala na paznji i prijatno!
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •