Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 77

Thread: Jedna skakljiva tema (nije za one sa slabim stomakom i/ili uskim pogledima na svijet)

  1. #1
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Jedna skakljiva tema (nije za one sa slabim stomakom i/ili uskim pogledima na svijet)

    Nemojte me pogresno shvatiti.... ja sam ipak samo ljudsko bice....:mrgreen:

    Interesuje me, koliko ste puta (i da li ste uopse) pomisljali na clanove bliske familije (suprotnog pola) za vrijeme masturbacije??? Moze i kucni ljubimac, bitno je da ste blisko kucno povezani sa tim zivim bicem..

    Ne znam kako mi se to desilo... U prvom momentu sam bila iznenadjena efektima koji su takve misli proizvodile. Nikad me nista u zivotu nije vise uzbudilo od toga, na neki skoro vanzemaljski nacim sam osjecala kao da cu da eksplodiram od zadovljstva!!!! Naravno, ne mislim na bilo kakve incestne radnje u stvarnom zivotu, striktno se drzim maste. :-D

    Jeste li nekad dozivjeli tako nesto?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro.. ljudska mashta je chudo, jel? ^^

    Eto da odgovorim, ne mogu da kazhem da mi se nije deshavalo, desi se ponekad da mi onako prodje kroz misli, ali ono.. za razliku od tebe (smtram da s tobom neshto nije uredu) mene to nije uzbudjivalo, chak shta vishe mnogo puta mi se desilo da chak i povratim tokom,.. samozadovoljavanjaaaa jel..

    Sada bez shale, razgovor sa profesionalcima bi ti mozhda i prijao,.. a mozhda i ne.

    Nemoj da se osjetish.. uvrijedjeno na bilo kakav nachin.


    btw odavno nisam masturbirao

  3. #3
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znas kako.... o masti se i radi....prvih par puta jeste malo neprijatno, ali, naviknes se. :mrgreen:

    Sto se tice profesionalaca, doktor mi je rekao da je sve to normalno i da samo prolazim kroz jednu zivotnu fazu (mama mi je doktor btw ) i da je sve zato sto se previse gledam sa mojim ukucanima.....

    @ InSaNiTy blago tebi!!!!! Kako izdrzavas?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa poslushaj chika doktora draga, zbori pametno


    hmmm kako izdrzhavam? da ne masturbiram? lako! e pa eto.. ima jedna osoba koja mi pomazhe u tome te mi masturbacija ne da nije potrebna, nego..

  5. #5
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ehh... *tuzan pogled kroz prozor*..... I ja bih voljela da imam neku osobu koja mi pomaze u tome.... ali s obzirom da sam, negdje davno, postovala svoju sliku, rekli su mi da su se ljepse kopale.... Tako da moram sama da obavljam *dirty work* /cry
    ?!
    Last edited by kIkICa; 07-01-06 at 01:40.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto mi dodje da placem kad vidim koliko ima iskusnih ljudi ovdje, kako svi imaju nekoga, pa i vise njih da izjebu/razvale/odvale od qrca (jesu li ovo zabranjene rijeci?) pa cak i mladi bracni parovi, sendvici, ruske salate, razni polozaji i mjesta desavanja sexualnih aktivnosti, snimanja kamerom i pokazivanja u javnosti..... BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH /CRY. A LOT.

    ps. koji channel? /kiss
    Last edited by kIkICa; 07-01-06 at 01:40.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako autor ovog topika ovu bolestinu naziva sirokim pogledom na svijet(mada tesko da mogu povjerovati u njenu vjerodostojnost), onda svakako mu zelim da u toj sirini "pogleda", ugleda par psihijatrijskih ustanova i useta u njih cisto da malo "odmori"....nego, ima i posjetilaca koji bi zarad snosaja obrlatili i retardirane...greote...

  8. #8
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Phenomenon

    Obicno ljudi, kad zele da prikriju i/ili ublaze ozbiljnost neke teme upotrijebe smijeh tj. humor kao veoma zahvalno sredstvo koje stvari cini drugacijim nego sto jsu.

    Ne zelim da te ubjedjujem u ozbiljnost teme. Ako ne vristim i ne djelujem preozbiljno, mozda je to stvarno zato sto mi je neprijatno, ali gorim od zelje da to podijelim,makar sa potpunim neznancima. (I kad sam rekla da mi je mama doktor, nisam rekla da sam se njoj obratila.) Posto mi je receno da je ovo samo faza, interesovalo me da li se nekom desavalo nesto slicno, ikad.

    Btw fino sam naslovila da je ovo tema za ljude otvorenog uma, sto ti,cijenim iz prilozenog posta ,nisi ni u pokusaju.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheMilkman
    @ Phenomenon

    Btw fino sam naslovila da je ovo tema za ljude otvorenog uma, sto ti,cijenim iz prilozenog posta ,nisi ni u pokusaju.
    Mislim da imas problem sa definicijom otvorenog uma, u ovom slucaju, tvoj um nije otvoren vec je bolestan i treba mu pomoc, jer masurbirati zamisljajuci clanove bliske familije jeste slucaj za duhovnu hospitalizaciju a ne za nekakvu otvorenost i propagiranje ili dijeljenje sa slicnim oboljelim mozgovima. Vrlo je ozbiljan poremecaj to sto ti svoj postupak opravdavas kao nesto normalno. Sjutra ces kao majka(a ja se nadam da takvi nece biti roditelji) mastrbirati na krevetu zamisljajuci svoju djecu? Stvarno bolesno....

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pheno, jel ti se ikad desilo da ti kroz glavu prodje neshto.. shto nisi planirao da ce proci, i chemu se nisi nadao??

    end of story

  11. #11
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Mislim da imas problem sa definicijom otvorenog uma, u ovom slucaju, tvoj um nije otvoren vec je bolestan i treba mu pomoc, jer masurbirati zamisljajuci clanove bliske familije jeste slucaj za duhovnu hospitalizaciju a ne za nekakvu otvorenost i propagiranje ili dijeljenje sa slicnim oboljelim mozgovima. Vrlo je ozbiljan poremecaj to sto ti svoj postupak opravdavas kao nesto normalno. Sjutra ces kao majka(a ja se nadam da takvi nece biti roditelji) mastrbirati na krevetu zamisljajuci svoju djecu? Stvarno bolesno....

    A mozda ih ja zamisljam kako okopavaju bastu? I kako se slatko malo kucence vrti oko bratovljevih nogu i veselo skakuce....
    Pa ko ne bi svrsio od takve miline?

    Salu na stranu, nisam rekla na koji nacin ih zamisljam i koliko cesto. To sto su pametniji od tebe rekli da je to samo faza, to tebi ne predstavlja nikakav argument? Da je bilo potrebe, ne bi me pustili da idem kuci, vec bih zavrsila hospitalizovana1 U cemu je probem?

    Zar ono sto ne razumijete morate da popljujete?

  12. #12
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boze bolesnog li naroda odje ima, ovo je strasno!!!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by azrael
    Prvo neponowljiva sa momkom koji ima barjak od 25cm, pa djevojcica koja se seksa od 13 godine, sa 15 razmislja da li je sponzorusa, ako trazi materijalnu sigurnost u braku, zatim swingeri, i na kraju incest, i animal sex. Cudi me sto nema nekoga homosexualne prirode.
    Naravno sve novi nickovi, kojima je to prvi post na forumi.

    Ok, shvatili smo poentu, ne moras vise da izigravas necijeg klona...
    Ajde sad, pali...
    ER pa sad Senior Member je TheMilkman pa prema tome ima težinu u postovanju.
    (ako je i i imao klona ipak je sa svojim nikom krenuo u napad).

    O ovome imam samo jedan koment (disgusting) medjutim opet sve je u čast diskusije.

    Malo je bio direktan možda previše medjutim ima se nešto Froidovsko u svemu tome.

    Ovo bi baš trebalo bitno razmotrit (kolio god kao tabu zvuči).

    Ja o ovome nemam ideju medjutim zdrav razgovor možda napravi prevenciju mnogo gorih stvari.

    A TheMilkman baš ubada na mijesta koja su namijerno nevidljiva.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa onda se ne osvrci oko toga sta neko manje pametan kaze o tome mada ja cisto sumnjam u vjerodostojnost napisanog kao i da bi ti neki pametni chika “doctor” dao dijagnozu “neke bezazlene prolazne faze”…po meni je to vrlo ozbiljan mentalni poremecaj koji se javlja kod odraslih osoba…malo promijeni kucne prijatelje kao ispovjedioce pa ces doznati o cemu pisem…

  15. #15
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Asylum for disturbed
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis

    Malo je bio direktan možda previše medjutim ima se nešto Froidovsko u svemu tome.

    Ovo bi baš trebalo bitno razmotrit (kolio god kao tabu zvuči).

    A TheMilkman baš ubada na mijesta koja su namijerno nevidljiva.


    Upravo tako. Kome se ne svidja, neka izadje napolje.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve sto nije nasilje i sto ne ugrozava ljudski zivot moze da se tolerise, a ostalo je stvar ukusa.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja samo na sve ovo mogu rec da mi se desilo da sanjam neku 'cudnu' ili mozda "nastranu" situaciju analognu ovoj koju je The Milkman opisao/la. pitam se ako moja budna svijest nije izazvala ta razmisljanja, treba li me "kaznit" sto je moja podsvijest ili "uspavana" svijest izazvala?
    mislim da je glupo kaznjavat nesto sto ti dodje na pamet i nesto sto je tvoj um u stanju da izmasta. zasto bi bio bolestan ako imas bujnu mastu?
    to se granici sa onim srednjevjekovnim otkupljivanjem grjehova novcem, inkvizicijom, progonom vjestica...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Sve sto nije nasilje i sto ne ugrozava ljudski zivot moze da se tolerise, a ostalo je stvar ukusa.
    Zar bi stvar ukusa trebalo da se nazove da recimo neko navodi svoje najblize na protivprirudan blud? Ah da, zaboravio sam da ti se zalazes za slobodu homoseksulaca.....volio bih da naprave u pg paradu....

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    The Milkmen je rekao/la da je samo mastao/la o tome i da ga to navodi na cudne osjecaje ali da ne razmislja da to primijeni u praksi.

    mozda se samo zayebava. opipava nam puls.
    ka ovaj sto veli da je opstio sa ovcom. pri cemu je to cesca pojava nego incest kod nas.
    Last edited by GAGA; 07-01-06 at 17:14.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by InSaNiTy
    pheno, jel ti se ikad desilo da ti kroz glavu prodje neshto.. shto nisi planirao da ce proci, i chemu se nisi nadao??
    Quote Originally Posted by GAGA
    mislim da je glupo kaznjavat nesto sto ti dodje na pamet i nesto sto je tvoj um u stanju da izmasta. zasto bi bio bolestan ako imas bujnu mastu?
    Ne bih rekao da je to tako benigno... Ako ste procitali uvodni post, onda ste sigurno vidjeli da takva mastanja u njoj bude neka vanzemaljska osjecanja, kao da ce da explodira od zadovoljstva, da je nikad nista u zivotu nije vise uzbudilo od toga... Za vas to nije alarmantno? Ubijedjen sam da, ako je bar taj dio price istinit, onaj dio sa doktorom definitivno izmisljen. Ili cika doci sigurno nije sve ovako fino i pedantno izneseno i opisano kao nama. Da jeste, sad bi vec bila na nekim terapijama i tretmanima...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by TheMilkman
    pomisljali na clanove bliske familije...... Moze i kucni ljubimac....
    ne zna se sta je bolesnije. Ovakvo poredjenje ili ovakva mastanja.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Zar bi stvar ukusa trebalo da se nazove da recimo neko navodi svoje najblize na protivprirudan blud? Ah da, zaboravio sam da ti se zalazes za slobodu homoseksulaca.....volio bih da naprave u pg paradu....
    Protivprirodan blud je anahroni naziv i nema vise smisla posto homoseksualnost nije zabranjena. Navodjenje na bilo kakvu seksualnost je problem ako se radi o nasilju. Ako nema nasilja i ugrozavanja zdravlja i zivota onda ko sta voli neka konzumira. Ja se ne zalazem za slobodu homoseksualaca, nego za seksualne slobode, a u to spadaju i homoseksualne. Ko hoce da pravi parade neka ih pravi, bez nasilja, vandalizma i sl. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Ja se ne zalazem za slobodu homoseksualaca, nego za seksualne slobode, a u to spadaju i homoseksualne.
    lol Chek, chek, nisam siguran da ovo najbolje razumijem.., could you be a little more specific!? mada , chini mi se, moglo bi u "Dan" kao rijech/izjava dana!!

    A ti "Mlekce" mogla bi i neshto drugo da nadjesh da se lozish.. jer ako se previshe zajebavash sa takvim stvarima, mogu da postanu, mnogo vishe od "faze"..
    Last edited by NexusVI; 07-01-06 at 22:01.
    ><

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Protivprirodan blud je anahroni naziv i nema vise smisla posto homoseksualnost nije zabranjena. Navodjenje na bilo kakvu seksualnost je problem ako se radi o nasilju. Ako nema nasilja i ugrozavanja zdravlja i zivota onda ko sta voli neka konzumira. Ja se ne zalazem za slobodu homoseksualaca, nego za seksualne slobode, a u to spadaju i homoseksualne. Ko hoce da pravi parade neka ih pravi, bez nasilja, vandalizma i sl. ...
    Meni su svi ti **** seksualni pojmovi glupi jer je za mene sex polno opstenje pri kome mogu nastati djeca znaci oral homo anal to je protivprirodni blud a ne sex. Mozda jedino predigra.
    She is only here to annoy herself!

  25. #25
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Three Kocke Shechera
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    smtram da the milkman,svjesna svoje (ne)privlachnosti (fizichke-sigurno,psihichke-diskutabilno),svjesna i toga da je porodica mjesto gdje se prema njoj kreche prava,iskrena ljubav,tako da i sigurnost po sexualnom pitanju koja joj je ocigledno potrebna,trazhi na tom mjestu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 12:20
  2. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 11:28
  3. Nastavak sa starog foruma: Sunday Mirror - iz CG se trafing
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 115
    Last Post: 17-03-04, 19:28
  4. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 08:33
  5. Ahmed Deedat o...
    By Kralj_Tvrtko in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •