Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 74

Thread: Reinstalacija OS povoljno!

  1. #1
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Reinstalacija OS povoljno!

    Usluga reinstalacije operativnog sistema racunara, preuzimanje kucista/laptopa u roku od 3-4 sata od donosenja.

    CIJENA REINSTALACIJE JE 7 EURA (WINDOWS 7 ULTIMATE 32/64 BIT)
    *po zelji moze i Windows XP, Vista

    U cijenu spada i instalacija prateceg softwera (antivirus, esencijalni programi za svakodnevno koriscenje racunara).

    Cuvanje podataka (slike, snimci, muzika) ulazi u cijenu.

    069/751-523 Alen
    Radnim danima zvati poslije 2.

    7e
    Last edited by alenda; 12-02-14 at 08:10.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Refresh

  3. #3
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Refresh

  4. #4
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Refresh

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alene javi se druze na telefon,ili poruke ili Viber,jer mi nisi napravio kompjuter,cak naprotiv-sad se ne moze ni upaliti! Toliko o profesionalnosti i odgovornosti i dakle javi se vise da rjesimo ovu situaciju !!! Zoran iz Bara,nezadovoljan klijent tvojih usluga,hvala!
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  6. #6
    Join Date
    May 2011
    Location
    Svemir
    Posts
    385
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    Alene javi se druze na telefon,ili poruke ili Viber,jer mi nisi napravio kompjuter,cak naprotiv-sad se ne moze ni upaliti! Toliko o profesionalnosti i odgovornosti i dakle javi se vise da rjesimo ovu situaciju !!! Zoran iz Bara,nezadovoljan klijent tvojih usluga,hvala!
    provjeri jesu li ti svi kablovi spojeni dok se ne javi

    Sent from my M-19 using Tapatalk
    oᴉdod oʌɐɾp ɯᴉpᴉʌ ǝu

  7. #7
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    Alene javi se druze na telefon,ili poruke ili Viber,jer mi nisi napravio kompjuter,cak naprotiv-sad se ne moze ni upaliti! Toliko o profesionalnosti i odgovornosti i dakle javi se vise da rjesimo ovu situaciju !!! Zoran iz Bara,nezadovoljan klijent tvojih usluga,hvala!
    da se nije u transportu trucnuo, jeste li probali da izvadite ram memoriju iz slota, i prebacili je u drugu slot?
    mozda je banalan problem u pitanju...
    (sve ovo naravno dok je racunar ugasen)

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaista nema potrebe da diram bilo sta,platio sam mu vise nego sto stoji ovdje u oglasu(10 e) samim tim je jako glupo da se ne javlja na pozive.Amaterski odradjeno.Inace transportovano na sjedistu auta,bez truckanja.Mislim da bi u najmanju ruku korektno bilo da vrati novac ili da ga-napravi.Ovako sve ostaje u domenu jedne male prevare,sto je jako ruzno.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Da nije prekidac na napajanju?
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  10. #10
    Join Date
    May 2011
    Location
    Svemir
    Posts
    385
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam kakvu ljudi profesionalnost traze za 10 eura reinstalacije windowsa...servisi postoje, i kod njih profesionalnost se trazi, jer su im cijene realne, a ovo je vise usluga , jer ga sebi ne bi instalira za ove pare :-)
    nadam se da ce se momak/coek javit, a do tad ne treba ocekivat mnogo, pokusacemo da ti pomognemo da se upali dok se ne javi :-)
    samo pogledaj da li se sto raskacilo, i da li postoje dodatna dugmad, na napajanju koje treba pritisnuti, ili tome slicno

    tu smo da pomognemo

    pozdrav:-)


    Sent from my M-19 using Tapatalk
    oᴉdod oʌɐɾp ɯᴉpᴉʌ ǝu

  11. #11
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    Alene javi se druze na telefon,ili poruke ili Viber,jer mi nisi napravio kompjuter,cak naprotiv-sad se ne moze ni upaliti! Toliko o profesionalnosti i odgovornosti i dakle javi se vise da rjesimo ovu situaciju !!! Zoran iz Bara,nezadovoljan klijent tvojih usluga,hvala!
    Promijenio sam broj jos davno, a kompjuter sam vam napravio. Ponesite ga u servis i bicete im smijesni s obzirom na to zbog cega ga donosite. I donijeli ste mi kompjuter bez standardnog vga ulaza, pa sam muku mucio dok sam ga povezao na TV. A niste napomenuli zbog cega je cijena bila 10e, a ne 7e. Popravio sam vam hard disk, i unaprijed ste znali cijenu, koja je trebala biti i visa, po bilo cijem cijenovniku, ali sam vam izasao u susret jer ste kompjuter poslali iz Bara. Sram vas bilo, koliko mozete da precutno lazete. Dodjite da vam vratim pare, i molim Vas nemojte mi vise donositi racunare na popravku. Hvala

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala (napokon) na odgovoru.Racunar NIJE popravljen kao sto ti kazes,naprotiv-skuplja prasinu evo 10 dana jer te ne mogu dobiti-na tvoj broj,tj ovaj koji je na oglasu na CDM.A sto se cijene tice-nijesam je sigurno ja odredjivao,sam si dao oglas ovdje,ili sam ja nesto pogresno vidio??? 7 eura,bilo je na kraju 10,nisam se bunio oko toga.
    Ovdje na CDM-u ima dosta klinaca koji vrse reinstalaciju i sitne popravke za 5-7 eura,to jeste POVOLJNO ali za te pare,realno,ocekujem da mi racunar radi barem mjesec dana!
    Sto se tice povratka para-naravno,ali kako doci do tebe? Javi mi u Inbox tvoj broj i sjutra ce te kontaktirati neko iz PG da dodje do tebe.Naravno-nemam namjeru da koristim vise tvoje usluge,ne brini.Hvala na odgovoru.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  13. #13
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    hvala (napokon) na odgovoru.Racunar NIJE popravljen kao sto ti kazes,naprotiv-skuplja prasinu evo 10 dana jer te ne mogu dobiti-na tvoj broj,tj ovaj koji je na oglasu na CDM.A sto se cijene tice-nijesam je sigurno ja odredjivao,sam si dao oglas ovdje,ili sam ja nesto pogresno vidio??? 7 eura,bilo je na kraju 10,nisam se bunio oko toga.
    Ovdje na CDM-u ima dosta klinaca koji vrse reinstalaciju i sitne popravke za 5-7 eura,to jeste POVOLJNO ali za te pare,realno,ocekujem da mi racunar radi barem mjesec dana!
    Sto se tice povratka para-naravno,ali kako doci do tebe? Javi mi u Inbox tvoj broj i sjutra ce te kontaktirati neko iz PG da dodje do tebe.Naravno-nemam namjeru da koristim vise tvoje usluge,ne brini.Hvala na odgovoru.
    Ja stvarno ne mogu da vjerujem cime se vi bavite... Kako vas nije sramota? Pokusavate da mi kvarite oglas time sto ste napisali, a onda mi saljete poruku suprotnog sadrzaja
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2014-03-29-12-29-54.jpg 
Views:	313 
Size:	9.8 KB 
ID:	119247
    Sa ovakvim nazovi ljudima se jos nisam sretao... Bezobrazluk...

  14. #14
    Join Date
    May 2009
    Location
    Zabjelo
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zna se ko je gori, ovi sto rade reinstalaciju za 7€ ili ovi sto im nose kompjutere...
    Posao razradjuj kvalitetom usluga a ne obaranjem cijena... Reinstalacija mora oduzeti 2 sata vremena i bar mjesec dana garancije + pozivi neupcenog naroda koji kupuje kompjutere djeci "jer im treba za skolu" sto mi iskace sad ovo a prije nije... pa ko ima ista u glavu nece to raditi za 7€
    067/852-466 & 068/405-403

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down niko prevarante ne voli...

    Quote Originally Posted by alenda View Post
    Ja stvarno ne mogu da vjerujem cime se vi bavite... Kako vas nije sramota? Pokusavate da mi kvarite oglas time sto ste napisali, a onda mi saljete poruku suprotnog sadrzajaClick image for larger version. 

Name:	Screenshot_2014-03-29-12-29-54.jpg 
Views:	313 
Size:	9.8 KB 
ID:	119247Sa ovakvim nazovi ljudima se jos nisam sretao... Bezobrazluk...
    Ljepota,ti si prvi genijalac koji javno porucuje da ti se javim radi povratka novca ali nigdje ne navodis na koji broj,istovremeno tvrdeci (sto je laz) da vise ne koristis broj koji je ovdje dat u oglasu,zanimljivo :-) E sad,kad bih ja bio vidovit mozda bi pogodio koji ti je broj,ali nisam.Poslao sam ti poruku na pm,i u njoj nema nista ruzno,naprotiv-javio sam ti se kao sto si napisao ovdje i nisam dobio odgovor,izbjegavas ga a ovdje se kao "branis",svaka cast.Dakle decko moj-ja imam 44 godine,u zivotu sam naucio da prevarom ne mozes nista dobrog sebi donijeti,niti ti moze biti sretno.U ovoj zemlji samo veliki prevaranti uspijevaju(a ni njima nije sretno) a vi mali propadnete vremenom,kad-tad,uglavnom brzo.Ne zelim ja da ti kvarim oglas vec da ljude upozorim na tebe kako se ne bi i drugi ispekli.I-nemam vremena za ovakvo dopisivanje Covjek koji gasi telefon ili se ne javlja kad mu se neko pozali na njegov rad nije za posao. A ovo sto si napisao "nazovi ljudi" je jako ruzno,na nivou balavca koji se prepucava na CDM uvredama jer nema argumenata.Jos jednom-pazite ljudi kome dajete racunar jer ce te se opeci ! Ovo je meni treci put da sam preko CDM nasao nekog da mi reinstalira ali prvi put da sam se ispekao!Takodje,ovo je jedini oglas na CDM na kome je neko dao kontakt broj telefona koji je "navodno" promijenio...pa mu se vi javite na oglas golubom pismonosom :-)Od kako je nastala mobilna telefonija u CG nijesam promijenio svoje brojeve,cudno?Nije,a zasto bih?Nijesam eto nikome duzan,niti sam ikada ikoga prevario...ne krijem se od nikoga,a niti cu u buducnosti.Sa ovim "majstorom-serviserom" je situacija drugacija,ali mozete mu se javiti na ovaj broj gore koji ne radi:"promijenio ga je" Bravo majstore! :-)
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  16. #16
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    Ljepota,ti si prvi genijalac koji javno porucuje da ti se javim radi povratka novca ali nigdje ne navodis na koji broj,istovremeno tvrdeci (sto je laz) da vise ne koristis broj koji je ovdje dat u oglasu,zanimljivo :-) E sad,kad bih ja bio vidovit mozda bi pogodio koji ti je broj,ali nisam.Poslao sam ti poruku na pm,i u njoj nema nista ruzno,naprotiv-javio sam ti se kao sto si napisao ovdje i nisam dobio odgovor,izbjegavas ga a ovdje se kao "branis",svaka cast.Dakle decko moj-ja imam 44 godine,u zivotu sam naucio da prevarom ne mozes nista dobrog sebi donijeti,niti ti moze biti sretno.U ovoj zemlji samo veliki prevaranti uspijevaju(a ni njima nije sretno) a vi mali propadnete vremenom,kad-tad,uglavnom brzo.Ne zelim ja da ti kvarim oglas vec da ljude upozorim na tebe kako se ne bi i drugi ispekli.I-nemam vremena za ovakvo dopisivanje Covjek koji gasi telefon ili se ne javlja kad mu se neko pozali na njegov rad nije za posao. A ovo sto si napisao "nazovi ljudi" je jako ruzno,na nivou balavca koji se prepucava na CDM uvredama jer nema argumenata.Jos jednom-pazite ljudi kome dajete racunar jer ce te se opeci ! Ovo je meni treci put da sam preko CDM nasao nekog da mi reinstalira ali prvi put da sam se ispekao!Takodje,ovo je jedini oglas na CDM na kome je neko dao kontakt broj telefona koji je "navodno" promijenio...pa mu se vi javite na oglas golubom pismonosom :-)Od kako je nastala mobilna telefonija u CG nijesam promijenio svoje brojeve,cudno?Nije,a zasto bih?Nijesam eto nikome duzan,niti sam ikada ikoga prevario...ne krijem se od nikoga,a niti cu u buducnosti.Sa ovim "majstorom-serviserom" je situacija drugacija,ali mozete mu se javiti na ovaj broj gore koji ne radi:"promijenio ga je" Bravo majstore! :-)
    Nije vas sramota da i dalje pisete gluposti nakon sto ste napisali poruku suprotnu komentaru? Smijesni ste...
    A vi i te kako imate vremena za sve, visite po ovom forumu sa 44 godine.... toliko o tome...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Vasi racunari su nasa briga
    Posts
    2,017
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanPg View Post
    Ne zna se ko je gori, ovi sto rade reinstalaciju za 7€ ili ovi sto im nose kompjutere...
    Posao razradjuj kvalitetom usluga a ne obaranjem cijena... Reinstalacija mora oduzeti 2 sata vremena i bar mjesec dana garancije + pozivi neupcenog naroda koji kupuje kompjutere djeci "jer im treba za skolu" sto mi iskace sad ovo a prije nije... pa ko ima ista u glavu nece to raditi za 7€
    Ivane, ovi sto rade za 5-7e treba donijeti na primjer laptop koji je iskljucivo namijenjen za win8 i klijent traziti win7 da mu se instalira (a oni su je li uvijek u pravu)... Pa ti instalacija O.S. ne traje 2h(mada kod mene uvijek traje minimum 5-6h), vec dan ili dva... pa onda testiranje, pa mu driver wi-fi ne radi ... pa da ne davim ... o crnom jadu se zabavis. Nisam mogao rad svoje ozbiljnosti a imao sam namjeru ovako jeftino profesionalnim serviserima da donesem jedan model i da mu kazem treba mi laptop nazad za 6h! Cak bi mu i unaprijed platio! Eeeee nasto spade servis racunarske opreme le-le!

    Izvinjavam se na off topicu! Samo naglas razmisljam!
    STARO DONESI - NOVO PONESI !

    mob: 067 379 121

  18. #18
    Join Date
    May 2009
    Location
    Zabjelo
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PC4U, ziva istina ali narod vecinom misli to je 10 minuta posla, stavis CD i klikces next par puta...
    Baranine, nije ti mogao on pokvariti kompjuter ako je samo odradio reinstalaciju... Sta se desava kad pritisnes Power tipku? Ukljuci li lampicu? vrti li kuler ili mozda daje neke bip signale?
    067/852-466 & 068/405-403

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista ne radi,nece sistem da se digne a upucuje me na Windows Error recovery a kad njega odradi onda mi javi da sistem ne moze da nadje gresku i vjerovatno je razlog u skorijem premestanju hard diska.A opet,ni to nije moj deo posla da radim ali sam pokusavao 3 i po sata,izludeo.Ovaj "posteni" majstor i dalje polemise sa mnom samo ovdje na CDM umjesto da se kao covjek javi i bude ozbiljan koliko moze.Nece ga niko pojesti,niti se radi o nekoj strasnoj gresci ali sto vise izbjegava kontakt to cu njegovu strucnost vise ovdje iznositi.Nadam se da nece jos neko biti zrtva ovog profesionalca.Ponavljam:za takvu cijenu ocekujem bar da mogu da upalim komp i da mi radi barem mjesec dana i bio bih zadovoljan,koliko para toliko i muzike.Ovdje muzike-nema.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanPg View Post
    PC4U, ziva istina ali narod vecinom misli to je 10 minuta posla, stavis CD i klikces next par puta...
    Baranine, nije ti mogao on pokvariti kompjuter ako je samo odradio reinstalaciju... Sta se desava kad pritisnes Power tipku? Ukljuci li lampicu? vrti li kuler ili mozda daje neke bip signale?
    Ivane nisam ja ni reko da je on "pokvario" nesto,vec da nakon "popravke" ne moze da se upali racunar.Naravno da je reinstaliran ali zar nakon reinstalacije nije normalno da barem 2-3 puta upalis racunar i vidis kako radi? Ovo mi se nikad nije desilo u zivotu,a pogotovo da se "majstor" buni i skriva.Mozda je to sad normalno,a sta znam ja,a sta znam... :-)
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  21. #21
    Join Date
    May 2009
    Location
    Zabjelo
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moguce da ti je taj hdd ostecen prilikom transporta jer su osjetljivi na udare... Otvori kuciste i pogledaj jesu li kablovi ustekani u HDD i u plocu... Ako jesu a i dalje ne radi skini http://kickassunblock.net/hiren-s-bo...-t1880271.html
    Narezi ga na cd kao butabilan, zatim digni sistem sa tog cd-a (Windows XP mini) i pogledaj prepoznaje li kompjuter HDD uopste, ako ga ne vidi vjerovatno je crkao... Ako ga prepoznaje prebaci podatke ako su ti bitni na eksterni hdd i uradi instalaciju OS sam, imas po internetu uputstva... Ako ti treba dodatno objasnjenje pitaj... Jeftinije ti je sam da se edukujes nego da za 5€ ocekujes neki profesionalan servis i garanciju...
    067/852-466 & 068/405-403

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala puno na savjetima ali ipak sam ga dao prije sat vremena serviseru pa neka ga on upali i radi sta zeli s njim.Inace se isplati,kako kaze Alen "visiti" na CDM forumima jer sam mnogo sitnih problema oko nekih programa za video obradu sredio uz pomoc savjeta strucnijih od mene.Ipak nemam vremana-zivaca za ovo sto preporucujete,jednostavno ne volim da diram stvari u koje se ne razumijem.
    PS:Tesko da je ostecen u transportu-vozen je na zadnjem sjedistu izmedju 2 naslona za ruke tako da nije bio podlozan ni najmanjim udarcima,mozda malom truckanju kao u svakom automobilu,sve je moguce.Znacu vec nocas.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  23. #23
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @alenda, musterija je uvijek u pravu, bio u pravu ne bio.
    @baranin, po ovom sto si ispisao, 99% ti je hdd pun losih sektora, alen je vjerovatno pokusao da ih ocisti, ali se ocigledno vracaju. cisto sumnjam da ce ti reinstalacija pomoci, nego se pripremi da zamjenis hdd, da smo u istom gradu uradio bih ti besplatnu reinstalaciju jer si se ionako izmucio, oko svega.
    danas sta se meni desava dolazi mi jedan laptop, gdje zena objasnjava kvar, sve je navodilo da su virusi... poslije odradjene reinstalacije i drajvera sledece paljenje je bio plavi ekran smrti BSOD, pustim mu dijagnostike sa hirenb00ta, i naravno nadjem da hard disk ima uzasno puno losih sektora i da tu reinstalacija ne pomaze...
    http://www.dodaj.rs/f/1k/9p/41PaM0xQ...ri-toshiba.jpg
    ovdje reinstalacija ne pomaze, niti neki program koji bi pocistio, jednostavno mora se zamijeniti harddisk

    offtopic
    http://www.dodaj.rs/f/e/81/33bswrOP/toshibax3.jpg
    toshibini harddiskovi se kvare katastrofa...
    Last edited by terenac; 29-03-14 at 20:06.

  24. #24
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    I sto je najgore ti njoj nemos objasnit da je do hdd jer njoj je racunar pre toga radio normalno znas, eto tu dolazi problem najveci. Ja sam imo slican problem davno i zbog toga sam najvise i prestao to da radim. Za 10e se dovodis u neku ruznu poziciju da ispadne da si joj pokvario racunar, i onda ne vidis sebe vise tu.
    Last edited by Sceko; 29-03-14 at 20:19.

  25. #25
    Join Date
    May 2011
    Posts
    528
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    I sto je najgore ti njoj nemos objasnit da je do hdd jer njoj je racunar pre toga radio normalno znas, eto tu dolazi problem najveci. Ja sam imo slican problem davno i zbog toga sam najvise i prestao to da radim.
    @sceko pa prije 15 godina je bilo tesko objasniti, ali se sad iskristalisalo. a i taj mali broj kad ponesu kod nekog ko ce im na 3000 sektora dizat sistem, opet na poslijetku dodju kod mene

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Usluge Reinstalacija racunara, povoljno !
    By N1KOL1NHO in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 26-07-13, 20:15
  2. I: Reinstalacija i ciscenje kompjutera. Povoljno
    By xyRox in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 21
    Last Post: 24-02-12, 21:12
  3. LAN reinstalacija
    By Pendrek-City in forum Software
    Replies: 6
    Last Post: 03-07-10, 18:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •