Page 8 of 14 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 343

Thread: HTC One 2 (2014)

  1. #176
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Neka naprave zabjelo republika edition

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  2. #177
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Stigao HTC One M8 Gold. Ova boja je bez greške, bruka kako je lijep telefon. Preporuka za ovu boju ko će da kupuje M8 ali se teško dolazi do Gold verzije.
    Nisam se nadao da ću ovoliko biti oduševljen ali ovo je stvarno ekstra, ekstra.
    Love, peace and respect.

  3. #178
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aj postavi koju sliku vala ovako iz ruke
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  4. #179
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Aj postavi koju sliku vala ovako iz ruke
    Napravio sam bio unboxing video ali se zeznuh. Snimao sam na One X i vratio sam ga na fabrička podešavanja, jer hoću da ga prodam, i odeše slike i video u pm. Slikaću kasnije, mada imaš na net sve. :-)

    Ovdje možete vidjeti kakva je kamera na One M8:

    https://www.flickr.com/photos/569301...7643769963843/
    https://www.flickr.com/photos/tetjk/...7643152349865/
    https://www.flickr.com/photos/rt425/...7642908546733/
    https://www.flickr.com/photos/phonew...7642913906483/
    https://www.flickr.com/photos/gavinf...7643265004874/
    https://www.flickr.com/photos/501771...7643182480033/
    https://www.flickr.com/photos/spybre...7643351794005/
    https://www.flickr.com/photos/louiet...7643894935333/
    Love, peace and respect.

  5. #180
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default HTC One 2 (2014)

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Napravio sam bio unboxing video ali se zeznuh. Snimao sam na One X i vratio sam ga na fabrička podešavanja, jer hoću da ga prodam, i odeše slike i video u pm. Slikaću kasnije, mada imaš na net sve. :-)

    Ovdje možete vidjeti kakva je kamera na One M8:
    Pusti kameru (i onako svi znamo da je bas losa, makar u poredjenju sa konkurencijom) Nego pisi ono sto je bila najveca mana prethodnika - koliko traje PUNJENJE od 0 do 100% kod novog modela. To me bas zanima. Jer ja sam samo zbog te ogromne mane (3 sata punjenje) prodao One, a bio sam vrlo zadovoljan ostalim (osim kamerom i trajanjem baterije, naravno)...




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #181
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Kamera je najbolja to se po svim yt reviewima vidi. Nego samo nam reci koliko baterija traje...

  7. #182
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Tek sam ga danas dobio. Mada ako čitate xda znate da je baterija super. Mnogo bolja nego na prethodne modele. Evo ovdje imate par testova, na koje se vidi da je baterija baš dobra:
    http://forum.xda-developers.com/show...1#post52524791

    @Markez M8 ima neku opciju za brzo punjenje baterije tako da nemaš brige.
    Love, peace and respect.

  8. #183
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Kamera ne da nije najbolja - nego je teski prosjek, obican marketinski gimick i potpuno je nedostojna flagship uredjaja. Lazni DOF (koji ocajno funkcionise) je jedina novina, a cak je i OIS izostao u odnosu na M7...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #184
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    @Markez M8 ima neku opciju za brzo punjenje baterije tako da nemaš brige.
    Znam da ima, ali me zanima iz prakse koliko traje punjenje sa tim. Tako da kad testiras - javljaj



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #185
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Ja ne znam brate, ako su tebi one slike koje sam postavio loše ja na to nemam komentar. Slike su predobre. Ajde pogledaj slike ako nisi pa onda kaži jesu li slike dobre ili loše ?

    Tamo što po youtubeu neki đedovi slikaju bzvze slike nije uopšte mjerilo. Eto ljudi su slikali i imaš dokaz da su slike fantastične.
    Love, peace and respect.

  11. #186
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Sa svakom kamerom ti mozes napraviti pristojnu sliku. To ne mijenja cinjenicu da je kamera losija od flagship modela KONKURENCIJE - i u domenu flagship uredjaja je teski prosjek, ako i toliko. Par slika nije isto sto i specijalizovani test(ovi), zna se sta je relevantno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #187
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markez View Post
    Sa svakom kamerom ti mozes napraviti pristojnu sliku. To ne mijenja cinjenicu da je kamera losija od flagship modela KONKURENCIJE - i u domenu flagship uredjaja je teski prosjek, ako i toliko. Par slika nije isto sto i specijalizovani test(ovi), zna se sta je relevantno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa upravo ovo gore su specijalizovani testovi. Imaš slike obrađene na AUTO, na Manual, sa HDR, bez HDR, sa jakim i sa slabim osvjetljenjem itd. Upravo ovo su pravi testovi a ne tamo neki čiča slika na brzinu i to je test. Ja smatram ovo relevantnim.
    Love, peace and respect.

  13. #188
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Slikaj ti sa iphonom uvece pristojnu sliku a platio si ga trilion eura. Nece da moze

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4

  14. #189
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Stigao HTC One M8 Gold. Ova boja je bez greške, bruka kako je lijep telefon. Preporuka za ovu boju ko će da kupuje M8 ali se teško dolazi do Gold verzije.
    Nisam se nadao da ću ovoliko biti oduševljen ali ovo je stvarno ekstra, ekstra.
    dje si ga uzeo i koliko te je ispao ako nije tajna?

  15. #190
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    I mene interesuje

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4

  16. #191
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    BWT, ovi gestovi za budjenje i sl (motion launch gestures) sada rade i na M7, uz odgovarajuci kernel i xposed modul
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #192
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Pa upravo ovo gore su specijalizovani testovi. Imaš slike obrađene na AUTO, na Manual, sa HDR, bez HDR, sa jakim i sa slabim osvjetljenjem itd. Upravo ovo su pravi testovi a ne tamo neki čiča slika na brzinu i to je test. Ja smatram ovo relevantnim.
    Par primjera fotografija NISU isto ste i specijalizovani test i komparacije. Evo koliko je kamera na One gora od konkurencije (S5):

    http://www.gsmarena.com/samsung_gala...iew-1067p9.php

    Evo, zakljucak, crno na bijelo:

    The HTC One last year had troubles competing in good light with 2013's flagships, a 2014 flagship camera blows it out of the water and the One (M8) has a very marginally improved camera (sans OIS, which makes no difference here).
    The weather wasn't the best, but photos from the One (M8) were so dark they were, at times, unusable. HTC could resolve this and some of our complaints with a software update, but the hardware just isn't up to par.
    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Slikaj ti sa iphonom uvece pristojnu sliku a platio si ga trilion eura. Nece da moze
    Govoris besmislice. Moj iPhone 4S je placen 180e svojevremeno. To pod 1. A pod 2 - preko dana ce da napravi bolju sliku od HTC One M8 od 600 eura, vece (tj normalne) rezolucije, sa prihvatljivom kolicinom detalja i manje problema sa sjenkama... A sad obratno - probaj ti sa M8 da napravis sliku koja je upotrebljiva za bilo sta osim kacenja na social mreze, "a platio si ga trilion eura". Nece da moze, jer je rezolucija slike JADNA za standarde 2014. godine

  18. #193
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,090
    Thanks Thanks Given 
    970
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Pa cemu treba kamera na telefonu da sluzi sem za te fb, twitter itd? Kvalitet za socijalne mreze je fenomenalan i isto ti je kad sliku otvoris na pc...Ko zeli profesionalne slike kupi dslr i neki jeftin telefon i problem je rijesen, ili kupis lumiu tipa (925,1020,1520)

  19. #194
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    primijetio sam da o kvalitetu fotografije redovno najvise pricaju oni koji nemaju 3 fotke da valja u svom telefonu (Farbija Eleganci, NSX i ekipa), dok npr Stevann fura HTC
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #195
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Potvrdu za ovo što te je Amfi pitao imaš na tom linku koji si postavio a evo slike: http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsim...s/crop-hdr.jpg

    Takođe ovi testovi nijesu mjerodavni. Ove slike su zumirane i isječene. Naravno da će slika da bude jasnija na S5 zbog megapikela ali kome to treba ? Ja neću da štampam ove slike pa sa njima da pravim bilborde ili šta li već!

    Ti pričaš kao da hoćeš da nam objasniš da je kamera na One M8 kao sa nekog telefona od prije 10 godina ? Tu te demantujemo na one slike iz ovog mog posta https://forum.cdm.me/showthread.php?...10#post3725410

    Kao što kaže Nexus, ko dijeli slike na socijalne mreže, razne sajtove ovaj objektiv na One M8 je savršen.

    Tebi smeta npr. ako je kamera za 0,00275946% lošija a ne smeta ti što S5 laguje i baguje. Znači nebitno je što One M8 radi pa sigurno 50% bolje od S5 ali su bitni 0.00246516% kod kamere... A to ti uopšte ne treba.

    Nisi mi odgovorio da li su ove slike iz mog prvog posta dobre ili loše ?
    Last edited by mneonly; 09-05-14 at 21:34. Reason: Ahri>Amfi... svašta :)
    Love, peace and respect.

  21. #196
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Stvarno cu da prestanem da ulazim u ovaj podforum.

    Kako to S5 laguje i baguje posto meni nijednom nije zalagovao ili zabagovao? Sta znaci ovo uopste? Mozda znas nesto sto ja ne znam, posto ga koristim?

    I M8 radi 100% brze od S5 dok S5 otvori aplikaciju potrosi se baterija a M8 vec odradi sve

    I da kamera jeste na nivou Nokija i SE iz 2005/6. Ili na nivou telefona od oko 150-160e danas.

  22. #197
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Sad ozbiljno. Oba telefona su odlicna, sa svojim vrlinama i manama. Oba telefona rade jednako brzo kod otvaranja aplikacija i sl. Posebno kad se kod S5 iskljuce animacije kojih kod M8 nema.

    Kao sto rekoh oba telefona imaju mane. M8 nije za ljude kojima je kamera bitna, S5 nije za one kojima je bitan materijal i kvalitet izrade...

    Ali ovo pljuvanje najgore bez osnove onog drugog ili treceg da bi se opravdala svoja kupovina mi nikad nece biti jasno.

  23. #198
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,874
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    814
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Stvarno cu da prestanem da ulazim u ovaj podforum.

    Kako to S5 laguje i baguje posto meni nijednom nije zalagovao ili zabagovao? Sta znaci ovo uopste? I M8 radi 100% brze od S5 dok S5 otvori aplikaciju potrosi se baterija a M8 vec odradi sve

    I da kamera jeste na nivou Nokija i SE iz 2005/6. Ili na nivou telefona od oko 150-160e danas.
    Eto ja imam One X pored sebe i znaš li šta je kamera na One M8 ? Bog. To ne može da se upoređuje.
    Ta vaša priča pojma nema, ama baš nikakve veze nema. Objektiv iz 2014 je na nivou iz 2005 ? Niđe veze. Nema potrebe da ih upoređujem kad logički možemo da zaključimo odgovor.

    Laguje u smilslu da mu duplo više vremena treba da otvori najosnovnije aplikacije koje korisnik koristi, a to su: Kamera, Imenik, Podešavanja itd...
    Evo imaš ovdje kako to izgleda:

    Pogledaj samo koliko vremena mu treba za kameru da otvori-zatvori... sreća pa nijesu imenik postavili. Na M8 se sve INSTANT otvara.

    A baguje sam mislio, da neke aplikacije jednostavno "crash-uju".

    Edit: Jedini koji pljuju su Markez i Emix sa komentarima oko kamere i priča na silu. Meni su oba telefona ekstra, ali pristup i pisanje na forumu je složićemo se 0.
    Last edited by mneonly; 09-05-14 at 21:47.
    Love, peace and respect.

  24. #199
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Potvrdu za ovo što te je Amfi pitao imaš na tom linku koji si postavio a evo slike: http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsim...s/crop-hdr.jpg

    Takođe ovi testovi nijesu mjerodavni. Ove slike su zumirane i isječene. Naravno da će slika da bude jasnija na S5 zbog megapikela ali kome to treba ? Ja neću da štampam ove slike pa sa njima da pravim bilborde ili šta li već!

    Ti pričaš kao da hoćeš da nam objasniš da je kamera na One M8 kao sa nekog telefona od prije 10 godina ? Tu te demantujemo na one slike iz ovog mog posta https://forum.cdm.me/showthread.php?...10#post3725410

    Kao što kaže Nexus, ko dijeli slike na socijalne mreže, razne sajtove ovaj objektiv na One M8 je savršen.

    Tebi smeta npr. ako je kamera za 0,00275946% lošija a ne smeta ti što S5 laguje i baguje. Znači nebitno je što One M8 radi pa sigurno 50% bolje od S5 ali su bitni 0.00246516% kod kamere... A to ti uopšte ne treba.

    Nisi mi odgovorio da li su ove slike iz mog prvog posta dobre ili loše ?
    Da li si ti uopste procitao i jedan od mojih postova?

    Covjece:

    1. kamera na M8 je LOSIJA od konkurencije (linkovao sam ti komparativni test sa S5). Upscaling nema veze - ta kamera HARDVERSKI nije dorasla konkurenciji. To je fakat.
    2. kamera nije losija 0,00275946%, vec fakticki ZA GENERACIJU (skoro da nema unapredjenja nad M7, koja je inace bila inferiorna u odnosu na S4).
    3. Kamera na telefonu NE SLUZI samo za kacenje slika na soc. mreze. Za mnoge, danasnji telefoni mijenjaju point-and-shoot aparate. M8 NE OSTVARUJE tu funkciju, zbog smijesne rezolucije za 2014. standard. Kamera na Lumia 1020 mijenja dobar aparat, dok ova na M8 moze da sluzi za Fb. A oba su flagship uredjaji. Takodje fakat.
    4. Iznosis proizvoljne zakljucke. Ti, pod 1 NE ZNAS sta meni treba i sta je drugim ljudima bitno. Dalje, daj mi relevantan TEST po kojem M8 radi "50% bolje" od S5, pa cemo da pricamo. Tvoji licni zakljucci me ne zanimaju, jer su proizvoljni, i, buduci da si kupio M8, subjektivni. Ja sa druge strane nemam S5, ali sam realan

    Slike su dobre, ali, OPET - dobre slike je moguce napraviti i sa puno losijom kamerom od ove na M8. Ja govorim o poredjenju sa konkurencijom - M8 tu gubi - ima MRVICU unapredjenu kameru u odnusu na M7 (koja je i sama bila inferiorna), i tacka.

  25. #200
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2,207
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Edit: Jedini koji pljuju su Markez i Emix sa komentarima oko kamere i priča na silu. Meni su oba telefona ekstra, ali pristup i pisanje na forumu je složićemo se 0.
    Prijatelju, prica ti je potpuno besmislena. Ne mozes mene nazvati "pljuvacem" ako kazem jednostavnu ISTINU - da je kamera na S5 JEDNOSTAVNO BOLJA od ove na M8. Ti tu imas problem sa realnoscu, ne sa mnom ili Emix-om.

    Jer, za razliku od tebe koji branis svoju investiciju/kupovinu, ja sam savrseno realan - i odlicno znam i prednosti i nedostatke oba modela. Malo realizma u prici ti ne bi skodilo, pogotovo ako zelis da budes posmatran kao iole ozbiljan sagovornik

Page 8 of 14 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2014!
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 7
    Last Post: 26-01-14, 21:35
  2. Nba 2014
    By AmFi in forum Game Server CG
    Replies: 32
    Last Post: 08-11-13, 15:46
  3. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16
  4. Prodajem pes 2014 ps3
    By miovrag in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 6
    Last Post: 18-10-13, 07:40
  5. Prodajem Pes 2014 ps3
    By Dresovi_Prodaja in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-09-13, 16:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •