View Poll Results: Očekujem da će situacija u Ukrajini voditi:

Voters
157. You may not vote on this poll
  • 1. pobjedi Janukoviča i gušenju/osipanju protesta

    25 15.92%
  • 2. pobjedi opozicije i prelaskom Partije regiona u opoziciju

    21 13.38%
  • 3. federalizaciji zemlje i dugogodišnjoj nestabilnosti

    25 15.92%
  • 4. novim građanskim sukobima, a možda i građanskom ratu

    46 29.30%
  • sporazumnom raspadu Ukrajine i formiranju dvije ili više novih država

    24 15.29%
  • nekom drugačijem epilogu-objasniću/ne mogu da procijenim

    16 10.19%
Page 221 of 273 FirstFirst ... 121171211217218219220221222223224225231271 ... LastLast
Results 5,501 to 5,525 of 6816

Thread: Ukrajina - sraz dva svijeta

  1. #5501
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne vidim poentu rasprave. Mi ostali diskutujemo i sa jedne i sa druge strane, ostali ukazuju na neke nelogicnosti izvjestaja, dok ti imas formirano misljenje.
    Neces ovdje nikome promijeniti misljenje, kao ni drugi tebi, pa nema ni potrebe za sarkazmom
    Ja ne zelim da ikome mijenjam misljenje. Ja nisam Putin. Imam pravo da na ovoj temi diskutujem i iznosim svoje misljenje koliko me je volja, kao uostalom i svi clanovi ovog foruma. Osim naravno ako ne zelis reci da se na ovoj temi trebaju iznosti samo ona misljenja koja podupiru Rusku propagandu? Po tvojoj logici, onda ljudi uopste ne trebaju diskutovati na bilo koji nacin, jer boze moj, svako ima svoje misljenje. Ljudi mogu promijeniti misljenje, nikada se ne zna. Mozda ces bas ti za par godina na ovom forumu kaciti slike Americke zastave i diskutovati o naprednom arsenalu americke vojske.
    Davor

  2. #5502
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kaže - DUPLI STANDARDI: POSTRADALIH 298 PUTNIKA U PADU MALEZIJSKOG AVIONA KAO MEDIJSKI PARAVAN ZA STRADANJE 478 LJUDI U NOVORUSIJI OD STRANE UKRAJINSKOG REŽIMA

    http://www.infowars.com/double-stand...ine-by-regime/
    Last edited by Domaćin; 22-07-14 at 13:34.
    Bolji od sebe.

  3. #5503
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ko je malo stariji sjetiće se šta je bila prekretnica da SAD napadne Irak u Prvom Iračkom Ratu i dobije podršku javnosti:
    "Овде можемо да се присетимо телевизијског извештаја који је у своје време одиграо огромну улогу у окретању јавног мњења у САД ка подршки првом рату у Персијском заливу. У кадру је 15-годишња девојчица која треба да буде кувајтски избеглица и која прича шта је све видела својим очима – како су ирачки војници осудили на смрт 15 тек рођених беба из породилишта у Кувајту.Интервју са том девојчицом се вртео стотинама пута по америчким ТВ каналима. Име девојчице није саопштавано – њој је тобоже остала у отаџбини породица, која може да настрада од војника Садама Хусеина. Да би се схватио значај овог снимка, додаћемо да је председник Џ.Буш – старији искористио причу о мртвим бебама 10 пута у 40 дана војне пропагандне кампање. Доцније је доказано да девојчица са екрана уопште није избеглица, већ ћерка кувајтског амбасадора у САД. Шта више, она је члан краљевске породице – која управља Кувајтом, сви њени рођаци имају огроман иметак, некретнине у иностранству и живе на Западу...."
    opširnije ođe http://www.vaseljenska.com/misljenja...udskom-svescu/


  4. #5504
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    "....Најзад, можемо да се присетимо и поразних резултата анкете која је обављена међу становништвом САД у августу 2003.године у вези са ратом у Ираку. 69% анкетираних је тада изјавило да је сигурно да је Садам Хусеин лично учествовао у припреми терористичких аката од 11.септембра 2001.године. И то без обзира што Бела кућа није могла да понуди ни један једини доказ који би сведочио о било каквој вези између Ирака и Ал-Каиде која је, према званичној верзији, извршила те нападе. Да ли то значи да се обични западни становник може програмирати да верује у шта год се жели, у свакакву глупост? Очигледно – да!
    И ево и последње потврде у вези са тим, посебно узнемирујуће: од краја јануара 2013. године западни медији су почели да своје медије пуне срцепаратељним причама о гладним Северно-корејанцима који једу тобоже своју децу и рођаке, ископане из гробова. О томе врло озбиљно пишу и The Washington Post, и The Sunday Times, The Independent, The Daily Mail… Коментатори су већ констатовали да све то невероватно подсећа на причу о «новорођенчадима које су по кувајтским породилиштима растрзали ирачки војници», што је представљало наговештај Заливског рата 1991…"

  5. #5505
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Ukrajina - sraz dva svijeta

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Ja ne zelim da ikome mijenjam misljenje. Ja nisam Putin. Imam pravo da na ovoj temi diskutujem i iznosim svoje misljenje koliko me je volja, kao uostalom i svi clanovi ovog foruma. Osim naravno ako ne zelis reci da se na ovoj temi trebaju iznosti samo ona misljenja koja podupiru Rusku propagandu? Po tvojoj logici, onda ljudi uopste ne trebaju diskutovati na bilo koji nacin, jer boze moj, svako ima svoje misljenje. Ljudi mogu promijeniti misljenje, nikada se ne zna. Mozda ces bas ti za par godina na ovom forumu kaciti slike Americke zastave i diskutovati o naprednom arsenalu americke vojske.

    Tesko. Godine odrastanja u cg tokom balkanskih ratova su me naucile da medijima jako malo vjerujem. I sto je prica glasnija to je laz veca iskreno. Nije ovdje prica o diskusiji vec jednostavno iskljucivosti, a to nije diskusija. Ako ja i ti stojimo svako na svojoj strani sa iskljucivim stavom bez ikakvih naznaka za kompromis, to nije diskusija vec nacin kako svaki ozbiljniji konflikt pocinje.
    A zapadnim medijima ne vjerujem od prvog zalivskog rata i pojave CNN-a. Ti ljudi su jednostavno ubili nezavisno zapadno novinarstvo, koje danas zivi od stare slave i predubedjenja ljudi da su ti mediji isti danas kao 70tih i 80tih. Objektivno novinarstvo je ubijeno senzacionalistickim snimcima i filterisanjem informacija koje mogu da naskode zapadnim vladama.
    Pogledaj malo satiricne uratke holivuda o njihovoj politici
    Wag the dog, lions for lambs, house of cards ili dokumentarce tipa why we fight, corporation ili taxi to the dark side

    E i da, ako su ti otkazi sa Rusia Today dokaz neobjektivnosti, razmisli malo koliko je novinara dalo otkaz sa CNN-a dje je dokazano da su lagali i to otvoreno. Primjer ti je Amanpur koja je plasirala pricu o 60000 silovanih muslimanki, gdje je bilo i djece od 10 godina, za koji se pouzdano danas zna da je lazna. A to im je glavni voditelj programa danas
    Last edited by Hell Raiser; 22-07-14 at 18:14.

  6. #5506
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Tesko. Godine odrastanja u cg tokom balkanskih ratova su me naucile da medijima jako malo vjerujem. I sto je prica glasnija to je laz veca iskreno. Nije ovdje prica o diskusiji vec jednostavno iskljucivosti, a to nije diskusija. Ako ja i ti stojimo svako na svojoj strani sa iskljucivim stavom bez ikakvih naznaka za kompromis, to nije diskusija vec nacin kako svaki ozbiljniji konflikt pocinje.
    A zapadnim medijima ne vjerujem od prvog zalivskog rata i pojave CNN-a. Ti ljudi su jednostavno ubili nezavisno zapadno novinarstvo, koje danas zivi od stare slave i predubedjenja ljudi da su ti mediji isti danas kao 70tih i 80tih. Objektivno novinarstvo je ubijeno senzacionalistickim snimcima i filterisanjem informacija koje mogu da naskode zapadnim vladama.
    Pogledaj malo satiricne uratke holivuda o njihovoj politici
    Wag the dog, lions for lambs, house of cards ili dokumentarce tipa why we fight, corporation ili taxi to the dark side

    E i da, ako su ti otkazi sa Rusia Today dokaz neobjektivnosti, razmisli malo koliko je novinara dalo otkaz sa CNN-a dje je dokazano da su lagali i to otvoreno. Primjer ti je Amanpur koja je plasirala pricu o 60000 silovanih muslimanki, gdje je bilo i djece od 10 godina, za koji se pouzdano danas zna da je lazna. A to im je glavni voditelj programa danas

    Iako ne gledam CNN cesto, mnogo je objektivnija televizija nego RT. U BIH je silovano i ubijeno mnogo vise muslimana nego pripadnika drugih naroda, za to mi ne treba CNN, zivim i rodjen sam u BIH, ali to je vec tema za drugu diskusiju. Na ovoj temi 99% onih koji pisu su pro-ruski orjentisani, i svako ko iznese drugacije misljenje od njihovog, oni grcevito pokusavaju da pobiju takvo misljene, plasirajuci rusku propagandu, ne osvrcuci se na cinjenice i sada pricamo o objektivnosti.
    Davor

  7. #5507
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Činjenice?
    Bolji od sebe.

  8. #5508
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    Činjenice?
    Cinjenice da su jedino ruski teroristi u toj zoni i sa oruzijem zemlja zrak oboriti avion. Cinjenica da su ruski teroristi branili pristup mjestu nesrece, raznosili tijela poginulih okolo kao da su stoka, dirali crnu kutiju,a u medjuvremenu na ruskim televizijama se sprovodi kampanja koja pokusava opravdati ruske teroriste u Ukrajini dok se u isto vrijeme u tkz. zabavnim emisijama ismijavaju poginuli u avionu.
    Davor

  9. #5509
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Cinjenice da su jedino ruski teroristi u toj zoni i sa oruzijem zemlja zrak oboriti avion. Cinjenica da su ruski teroristi branili pristup mjestu nesrece, raznosili tijela poginulih okolo kao da su stoka, dirali crnu kutiju,a u medjuvremenu na ruskim televizijama se sprovodi kampanja koja pokusava opravdati ruske teroriste u Ukrajini dok se u isto vrijeme u tkz. zabavnim emisijama ismijavaju poginuli u avionu.
    U zoni đe se vodi rat je 17. jula bilo i 9 baterija buk sistema Vojske Ukrajine. Tijela nijesu raznosili okolo već su tijela popadala okolo a ovi su ih odnijeli u vagone sa hladnjačama jer i nije baš pametno ostaviti beživotna tijela na temperaturi od 30 stepeni C, vagoni su jutros stigli u Harkov, koji je pod kontrolom Vlade Ukrajine. Crna kutija je predata Maleziji.

    Ko je oborio avion ja i ti NE ZNAMO, to znaju oni koji su ga oborili, a šta će istraga pokazati to ćemo vidjeti, nadam se.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  10. #5510
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijep "činjenični" ekspoze za vrijeme posta DavorP. Elem...

    Načelnik Glavne operativne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije general KARTAPOLOV: Ukrajinski vojni avion Su-25 leteo je na 3-5 kilometara udaljenosti od malezijskog aviona i tokom leta povećao visinu. Su-25 je u stanju da se digne na 10.000 visine, a u njegovom naoružanju su rakete vazduh-vazduh R-60 koje pogađaju ciljeve na udaljenostima do 12, a garantovano - do pet kilometara
    Podaci „objektivne kontrole“ Ministarstva odbrane RF svjedoče da je malezijski Boing 777 - posle prelijetanja iznad Donjecka - skrenuo sa dotadašnje linije leta cijelih 14 kilometara. Dodao je još: da je brznu počeo da gubi kada je bio 51 kilometar od ukrajinsko-ruske granice

    „Po našim podacima, nad jugoistočnim oblastima Ukrajine proleteo je američki kosmički aparat čiji zadatak je da otkriva i prati lansiranja raketa različitog dometa. Ako Amerikanci imaju snimke sa tog satelita, molimo da ih stave na raspolaganje međunarodnoj zajednici - da bi bili detaljno proučeni. Jer, slučajno ili ne: zaista se podudaraju vrijeme prolaska američkog satelita i vrijeme katastrofe malezijskog Boeinga“.
    Bolji od sebe.

  11. #5511
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    Lijep "činjenični" ekspoze za vrijeme posta DavorP. Elem...

    Načelnik Glavne operativne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije general KARTAPOLOV: Ukrajinski vojni avion Su-25 leteo je na 3-5 kilometara udaljenosti od malezijskog aviona i tokom leta povećao visinu. Su-25 je u stanju da se digne na 10.000 visine, a u njegovom naoružanju su rakete vazduh-vazduh R-60 koje pogađaju ciljeve na udaljenostima do 12, a garantovano - do pet kilometara
    Podaci „objektivne kontrole“ Ministarstva odbrane RF svjedoče da je malezijski Boing 777 - posle prelijetanja iznad Donjecka - skrenuo sa dotadašnje linije leta cijelih 14 kilometara. Dodao je još: da je brznu počeo da gubi kada je bio 51 kilometar od ukrajinsko-ruske granice

    „Po našim podacima, nad jugoistočnim oblastima Ukrajine proleteo je američki kosmički aparat čiji zadatak je da otkriva i prati lansiranja raketa različitog dometa. Ako Amerikanci imaju snimke sa tog satelita, molimo da ih stave na raspolaganje međunarodnoj zajednici - da bi bili detaljno proučeni. Jer, slučajno ili ne: zaista se podudaraju vrijeme prolaska američkog satelita i vrijeme katastrofe malezijskog Boeinga“.

    Opet Ruska propaganda copy/paste. Ti si trazio cinjenice, a sam dajes copy/paste ruske propagande. Naravno da ce rusi to reci sada kada pokusavaju da ublaze stetu koju su napravili. Ispasce jos da je pilot sam srusio avion ili da su ga amerikanci srusili. Neka rusi objave te podatke crno na bijelo da su ukrajinici oborili avion. Imaju li oni neke snimke koji dokazuju te tvrdnje ili je sve rekla kazala opet sa Russia Today?
    Davor

  12. #5512
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Činjenice nisu mišljenje! :chuncky:
    Zatim, "crno na bijelo" je fiktivan pojam konzumentima propagandnih TV bajkica, jer im se nerijetko učini da su baš oni pozvani da slijede isposničko-misionarsko-propagandne izaslaničke korake za otklon stvarnosti đe im se udobnost mjeri količinom predrasuda.

    ANALITIČAR ROBERT PERI: AMERIKA IMA DOKAZ DA SU UKRAJINCI OBORILI AVION
    Bolji od sebe.

  13. #5513
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ako mi budemo šlajfovali u mjestu još 60 godina, Ukrajina će još 360. Totalni raspad sistema.

    Sprovode se izbori za predsjednika a nema parlamentarnih.

    Danas čovjeka koji je iznio drugačije mišljenje i glasao protiv zakona koji je trenutna većina predložila izbacaju iz skupštine pesničenjem i šutiranjem i sve to uz amin predsjednika skupštine. To meni ne liči ni na d od demokratije.

    Takođe, predsjednik Ukrajine danas potpisao zakon za raspuštanje poslanika komunističke partije koja predstavlja nekih 10-15% građana, šta sledeće da očekujemo, raspuštanje tih 10-15% građana? Kakav legitimitet ima taj parlament kada većina ima pravo da poslanike jedne partije izbaci iz parlamenta jer im ideološki ne odgovaraju?
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  14. #5514
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default


  15. #5515
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    evo ameri zvanično kažu da ruska vlada nema veze sa ovim...i šta sad?
    She is only here to annoy herself!

  16. #5516
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    'Crime' pod navodnicima.

  17. #5517
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Ukrajina - sraz dva svijeta

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    evo ameri zvanično kažu da ruska vlada nema veze sa ovim...i šta sad?
    Sad je vec kasno. Ovo je vec sad propaganda. Do juce su upirali indirektno u njih, dok je Janukovic upro direktno, izjavom da to nisu mogli da urade pijani proruski separatisti vec profesionalci ruskog pvo.
    Kad malo pogledas propagandu hladnog rata, nigdje neces naci da se oni bore protiv komunizma, vec protiv rusije. Pitaj prosjecnog amerikanca danas o tim dogadjajima, slabo ces dje cuti varsavski pakt, komunizam, poljska, cekoslovacka.....
    Neprijatelj je personifikovan u jednoj drzavi i narodu(nije tebi nsx upucen post, eto je pitanje ono koje je na mjestu u ovakvoj raspravi )

  18. #5518
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Ukrajina - sraz dva svijeta

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Kad pricam o propagandi, uglavnom mislim na ovo. Izvjestavanje pomocu poluistina i bez svih cinjenica. Po ovom snimku npr ispada da je juznokorejski avion usao u ruski vazdusni prostor zbog greske u auto pilotu i oboren bez upozorenja. U stvarnosti je avion usao u ruski vazdusni prostor i bio upozoren da ce biti obaljen ako ne bude pratio lovce do odredjenog aerodroma. Avion je oboren tek kad je bio blizu izlasku iz vazdusnig prostora rusije, blizu 20 minuta posto je usao u zabranu zona za letenje, jer je inace prelijetao preko u tom trenutku novih nuklearnih baza rusije. Let tuda je otprilike ko da nadletite nad bazom NORAD i oglusite se o pozive kontrole leta i borbenih aviona. Mislim da je iranski avion ovako oboren od strane americke borbene grupe brodova u zalivu

  19. #5519
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neoborivi dokazi da je Putin srušio malezijski avion



    ---

    Njemci pišu da Ameri imaju sat snimke kako su Unijati oborili malezjski avion!
    http://deutsche-wirtschafts-nachrich...liten-bildern/

    Nakon hapšenja američkih agenata u BND i Bundesveru prošlih dana sad i ovo..... ošo savez Amerike i Njemačke u tri lijepe, definitivno.
    Straota što im Putin načini za tako kratko vrijeme!

    ---

    Ukrajinci nikako da se dogovore ko je kriv za pad boeinga...
    http://www.vijesti.me/svijet/tuca-po...-clanak-788070
    Last edited by Domaćin; 23-07-14 at 14:17.
    Bolji od sebe.

  20. #5520
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    Neoborivi dokazi da je Putin srušio malezijski avion



    ---

    Njemci pišu da Ameri imaju sat snimke kako su Unijati oborili malezjski avion!
    http://deutsche-wirtschafts-nachrich...liten-bildern/

    Nakon hapšenja američkih agenata u BND i Bundesveru prošlih dana sad i ovo..... ošo savez Amerike i Njemačke u tri lijepe, definitivno.
    Straota što im Putin načini za tako kratko vrijeme!

    ---

    Ukrajinci nikako da se dogovore ko je kriv za pad boeinga...
    http://www.vijesti.me/svijet/tuca-po...-clanak-788070
    Unijati?

  21. #5521
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čemu takvo elementarno pitanje?
    Ko je - najglasnije podrivao nekada cjelovitu Ukrajinu Majdanom?
    Bolji od sebe.

  22. #5522
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Čemu takva glupa generalizacija?

    Svega 14% vjernika u Ukrajini su unijati, odnosno 5,3% ukupne populacije. I to ne znači da oni svi do jednog podržavaju vlast i njene poteze.

    Porošenko je na predsjedničkim izborima osvojio 54,7% glasova. Timošenko 12,8%.
    Kandidati partija na vlasti su uzeli preko dvije trećine glasova na predsjedničim izborima.

    Nije podrivana Ukrajina Majdanom nego je podrivana vlast. Ovi tvoji ljubimci su ti koji je podrivaju kao državu.
    Last edited by ASC; 23-07-14 at 16:10.

  23. #5523
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim ja da ti ne možeš, a nije da nećeš da razumiješ.

    Kada bilo koja tema podnese ovoliki broj postova u svojoj relativno mladoj fazi, a opet iznova i iznova "treba" da se raščlanjuju ošte-poznate činjenice...... ne zamjeri ali mislim da je jedna takva sizifova rabota danas samo metoda manipulacije, kao što bi NARAVNO objedinjavanje svih vjerodostojnih informacija vezano za temu izgubilo smisao tapkajući u mjestu i griženjem iste udice po stoti put - tako se zaista ni ja ne mogu nadovezivati na nešto što nije zasnovano na temeljima elementarne logike!
    Bolji od sebe.

  24. #5524
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    A gdje je logika u nazivanju ukrajinske vlasti i populacije koja je podržava unijatima iako zapravo unijata među njima nema ni 10%?
    Last edited by ASC; 23-07-14 at 16:46.

  25. #5525
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ne mogu biti izbori legitimni u ratnim uslovima nikako a pogotovo ne u uslovima kad su manje više linčovane neke partije, isto tako ne mogu biti legitimni ni oni smiješni referendumi tako da pat pozicija
    She is only here to annoy herself!

Page 221 of 273 FirstFirst ... 121171211217218219220221222223224225231271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ukrajina
    By Hari Krisna in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 31-12-12, 16:04
  2. Ukrajina opet...
    By Hari Krisna in forum Politika generalno
    Replies: 33
    Last Post: 02-06-10, 08:59
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Rusija-Ukrajina-gas
    By sinisam in forum Politika generalno
    Replies: 29
    Last Post: 19-01-09, 15:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •