Page 3 of 28 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 683

Thread: Prorocanstva

  1. #51
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Što se tiče stava iluminata o trećem svjetskom ratu, kako i kada smanjiti broj stanovnika na planeti, otkriva nam najači iluminatski izvor Albert Pajk, bivši američki general koji se u građanskom ratu borio na strani konfederacije. 15 avgusta 1871 godine dobio je viziju. U toj viziji imao je detaljne planove o tri svjetska rata koja su neophodna da bi se ostvario novi svjetski poredak:

    „Prvi svjetski rat se mora desiti da bi iluminati srušili vlast cara u Rusiji i od te države načiniti državu ateizma i komunizma. Na kraju rata komunizam će biti uspostavljen u mnogim državama kako bi se uništile i oslabile mnoge države i religije....
    Vrlo interesantno proročanstvo

    Pajk je PRIJE 1871 godine prorekao da će u Rusiji zavladati Komunizam i pored toga što termin "Komunizam" u to vrijeme nije postojao u obliku u kome ga znamo (Marksizam, Maoizam, Socijalizam).
    Tako da to što si citirao NIJE CITAT već u najboljem slučaju parafraziranje
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #52
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sada jedan video koji na meni ostavlja utisak sumnje i nelagodnosti:



    Sa druge strane imamo fema kampove i masovne grobnice koje se prave po USA:

    Last edited by Mabus; 20-10-14 at 09:37.

  3. #53
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Nakon nuklearki dolazi Dedždžal. Nego, još ti ne mogu na neka pitanja konkretno odgovoriti, dok prethodno ne pružim još neka bitna objašnjenja. Mada odgovor će doći sam po sebi.
    Mabuse, zastario si

    Još Kisindžer je uvidio manjkavost nuklearne devastacije.

    Nema smisla niti poente.
    Uništiti ljude koji mogu da posluže poput robova, zagaditi zemlju koja ne može da ničemu služi mnogo godina...

    Postoje mnogo učinkovitiji načini.

    Pogledaj samo što se dešava sa ragionom,na očiglednom primjeru...možda još fali da se ubače kakvi virusi ili prosto se sačeka malo.

    Zašto bi Dedžal dolazio poslije nuklearnog rata ?

    Šta da radi?

    Meni je mnogo veći horor izazvati neku pandemiju sa nekim super-virusom, gdje će da se dovedu do usijanja instikti za preživljavanje. Gdje će da se vode krvave bitke oko zaostalih konzervi i pakovanja pijaće vode...gdje ćemo da se mlatimo kolčevima po ulica da nas neko ne dotakne ili priđe da nas ne zarazi...e to je već horor od kojeg se treba plašiti.

    Na kraju samo prošetati sa organizovanom vojnom jedinicom i preživjele potamaniti i imaš taj lebensraum da poneki dobrostojeći izgradai kakvu vilu sa prigodnim pogledom i tome slično.

    Mislim da ipak razmjena mišljenja na nuklearni način, će biti lokalnog karaktera. Na kraju krajeva već smo ga imali i imamo , doduše još uvijek u strateškim i lokalnim obimima. Ništa strašno...

    Kao što rekoh, postoje mnogo jeftiniji i pametniji načini. Pošalješ nekoliko ljudi sa aktovkama, naprave nekoliko transfera novca i same nacije odrade samouništenje, njihov posao.

    Tako da primitivizuješ jednu značajnu gomilu ljudi, svedeš ih na nivo prvobitnih zajednica. Sa tako primitivnim društvima lako je manipulisati i izvlačiti korist.

    Interesantno jeste da Medlin Olbrajt je jedan od većinskih akcionara danas u telekomu Kosova, da ne spominjem ostale aktere u raznim privredno-isplativim resursima.

    Kapiraš, sjediš doma, ogramne svote novca se deponuju na tvoj račun. Dok čovjek koji je je indirektno stvarao sve to sada je jedna fukara, prema kojoj se ophode kao prema životinji. Pardon, životinje danas donekle imaju veća prava od fukare, medijski su mnogo bolje ispraćeni.

    Svi zadovoljni, vjerujući da su ostvarili svoje vjekovne ciljeve. heroji se slave...i tako.

    Sve ovo što ti prikazuješ mnogi su upozoravali kroz svoje književne, filozofske vizije. Uzmimo Orvela, koji nije gledao budućnost u lavor vode, već prosto je sabrao dva i dva u svom intelektu i napisao svoja djela.

    Zar nije Životinjska farma toliko prepoznatljiva u stvaranju nove elite u i oko nas, zar nam nije 1984. tako ostvariva, realna, da ne rečem životna...dvije noge dobre, četiri -JOK.

    Negdje poslije 9/11, negdje poslije religiozno-nacionalne renesanse kada su pokoljenja shvatila da su pogriješila...

    Još nešto veoma interesantno, danas se javlja trend ka potrebi ka apsolutizmu, tiraniji (naravno prosvjetljenoj - kao da ima toga neđe).

    Zar možeš računati da je je jedno društvo 'vjerno' čovjeku koje je prihvatilo sistem korupcije,bestijalnosti - kako bi ti rekao šejtanskih pravila? - nije već ugostilo Šejtana

    Da ironija bude veća, nikad se Bog nije više potencirao nego sada.

    Prinuda za takvim načinom života radi proste egzistencije. Tako da Mabuse, tvoj imenjak nema potrebe da zalazi u ove krajeve. Mislim da bi sve pokvario, makar u činjenici da sama njegova pojava bi možda značilo da ipak ima nešto što treba još pokvariti

    Poštujući svačije religijsko oprijedjeljenje, ali ne vidim ni jednu religijsku instituciju koja nije udarila u dno dna, u svakom smislu.

    Tako da Šejtan u nekom metafizičkom smislu je odavno došao. No bojim se da će mu pući neka daska u glavi , ako se ne prizovemo pameti - biće u potpunosti poražen, njegova pojava će biti suvišna. Za jedan metafizički dojam to je nešto najgore što može da se desi. U jednom paradoksalnom smislu će biti izvojevana pobjeda

    Postoji jedna priča, gdje je jedan monah prizivao đavola , a on nikako da mu se prikaže. Kasnije je dao odgovor da ne može da mu se prikaže jer previše smrdi na grijeh.

    Tako da postoji realna šansa, da pobjedimo Šejtana u tim apokaliptičnim vremenima, jer balkanska primitivnost nije za potcjenjivanje.

    Mada odgovor će doći sam po sebi.
    E blago nama sa odgovorom

    Koliko je zaista šejtanski cilj pobiti ljude, koliko ih ubjediti da vjeruju u njegove zaposvjesti.

    Mislim da je to već odrađeno
    Last edited by gaul; 20-10-14 at 10:55.

  4. #54
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mabuse, zastario si
    Ja ipak mislim da ulazim u top formu.

    Nema smisla niti poente.
    Uništiti ljude koji mogu da posluže poput robova, zagaditi zemlju koja ne može da ničemu služi mnogo godina...
    Zato postoje podzemni gradovi ispod zemlje sa ogromnim količinama hrane. Osim toga ispod njih već uzgajaju pirinač. A nešto sumnjam da će u okolini tih gradova biti radijacije iznad površine Zemlje.

    Postoje mnogo učinkovitiji načini.

    Pogledaj samo što se dešava sa ragionom,na očiglednom primjeru...možda još fali da se ubače kakvi virusi ili prosto se sačeka malo.
    Pa očigledno je da se mnogo vremena već trude da naprave taj virus, ali nikako im ne polazi za rukom da bude smrtonosan u razmjerama njihovih želja.

    Zašto bi Dedžal dolazio poslije nuklearnog rata ?

    Šta da radi?
    Odlazak čovjeku koji će činiti velika čuda, i pridavanje na osnovu tih čuda njemu, svojstvo božanstva ili sveca, čini po islamu najveći mogući grijeh. Ko na njemu ostane do smrti, a ne pokaje se, siguran je stanovnik Džehennema. Kao prvo, mora se poći od činjenice, šta je najveća želja tzv. Lucifera. Njegov cilj je da zavede što više ljudi, kako bi što više ljudi bilo stanovnicima Džehennema ili pakla. Ono što će raditi Dedždžal, oponašaće mesiju. Kojeg mesiju? Isusa. Ići će po gradovima i naseljima i uz velika čuda, uz podršku šejtana radiće nešto slično što je radio Isus. Pogledaj ako ima na youtubeu, malog dedždžala Torabija, kako je uz pomoć šejtana po Bosni obmanjivao ljude i kakav je odziv imao. Ljudi su mu dolazili i činili najveći grijeh po islamu, širk. Dakle, kada se pojavi Dedždžal, hrišćani će misliti da je zaista sišao Isus i Dedždžala će smatrati bogom, obzirom da Isusa smatraju bogom, dok će muslimani smatrati da je on Isus i takođe mu dolaziti. On će činiti čuda, liječiće ljude između ostalog. Ljudi su inače najosjetljiviji povjerovati u čudotvorca na osnovu nadnaravnih izliječenja, zar ne? Nešto slično kao što vjeruju da ih u manastiru Ostrog zaista liječi svetac. Samo iskreni vjernici će uspjeti pepoznati da on nije Isus. Znaš kako. Jedan od najvećih islamskih učenjaka Jusuf Kardavi dao je podršku Erdoganu. Mali dedždžal Erdogan, uspio je prevariti jednog od najvećih autoriteta u islamu današnjice, pa zašto sumnjati da pravi Dedždžal neće prevariti obične vjernike ili obične ljude. Dakle, kada govorimo o ovoj temi, da bi je shvatili, uvijek moramo poći od glavnog interesa tzv. Lucifera i glavnog cilja iluminata. Lucifer ima za cilj što više ljudi strpati u pakao, za uzvrat vlast na planeti u vidu NWO predaće iluminatima. Prema islamskim proročanstvima, on će to ostvariti i to će jedan vremenski period trajati. Da ne zaboravim reći, nakon nuklearnog rata, pa zatim, nakon osvajanja Konstantinopolja, od strane vjerovatno Rusa sa jedne i muslimana sa druge strane, odmah nakon toga trebao bi se pojaviti Dedždžal. Kao što reče šeih Imran, zauzimanje Krima od strane Rusije je upravo put kojim se treba ispuniti hadis Muhammeda s.a.w.s. u kojem je rekao da će Konstantinopolj bez oružanog sukoba zauzeti 70.000 sinova Ishakovih, a sinovi Ishakovi nisu muslimani...

    Htio bih jo nešto reći, da navedem nešto iz Lukinog jevanđelja:

    I kaza im priču: Gledajte na smokvu i na sva drveta. Kad vidite da već poteraju, sami znate da je blizu ljeto. (Luka 21, 29-30)

    Kako su vam rodile smokve ove godine???
    Last edited by Mabus; 20-10-14 at 11:56.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Ja ipak mislim da ulazim u top formu.
    Aferim, ako je tako

    ...da bi je shvatili, uvijek moramo poći od glavnog interesa tzv. Lucifera i glavnog cilja iluminata
    Mislim da je glavni cilj, obeščastiti čovjeka, svesti ga u metafizičkom smislu ne kretena koji će se rukovoditi svojim prknom kroz život.

    Mislim da je suvišno išta dirati kod nas, bar po ovom pitanju.

    AKo neko bači nuklearnu bombu i ja umrem od zračenja u najtežim mukama i bače me na neko smetlište...ne vidim svoj grijeh u tome.

    Ali - ako me navedu da radi svog prkna sjutra izađem sa kolcem na ulicu i počnem da mlatim druge da bih dograbio neku konzervu i pojeo, e tu je već druga priča.

    Ili - ako prihvatim sistem vrijednosti da uništim sudbine niz porodica da bih oteo ili opljačkao na raznorazne načine, pa pohlepno otimam i ubijam sve više i više...mislim da je to već zvjerski i potpuni trijumf šejtanske ideologija. Samim tim pejtan je tu suvišan

    Ako neko poput Justina Bibera postane idol jednog djela vaseljene, Soraja i Stanija dio naših života, jer više smo obavješteni o njihovim životima kroz medije nego o svojim najbližima što saznajemo tako intezivno - da ne spominjem gomilu nikogovića koji se prihvaćaju i uvažavaju kao najugledniji članovi društva - šta ima tu da šejtan radi?

    Tako da Mabuse, ako u ovom vremenu sebe osudiš na pošteni život ti si sebe ujedno osudio na izgnanstvo i prezir, kao nešto nepriprodno.

    Zar nekako ne podsjeća na ta apokaliptična vremena

    Model sociopate je model koji se postavlja kao recept za optimum, zaradu novca i forma u kome kupuješ sreću- Što više novca to više možeš kupiti sreće, a kao srećan si i pozitivan...zar nije to odlika današnjeg sveca koji 'odaju zemljom.

    Svi dobrovoljno pristajemo da budemo idioti, primitivci jer smo nagnani na to. Zapravo ne želimo ove mrvice što imamo da žrtvujemo jer su previše dragocjene za naša prkna.

    Uzmi samo jedan najobičniji račun za struju koji plaćaš, na poleđini pročitaj sve one silne stavke po kojima ti se obračunava iznos, pa ćeš da uvidiš koji si idiot (svi od nas redom).

    Zašto?

    Razum je pregažen, etika, dostojanstvo - ukratko CIVILIZOVANOST!

    Tako da svi mi pravimo kompromise , jer smo navodno prinuđeni , da budemo idioti.

    Zar nas nije Bog stvorio kao inteligentna bića, spram lika svoga?
    Ponašajući se kao idiot , primitivac je najveći grijeh - tako da sva ta Elita realizovana kroz razna opskurna društva, odavno nas gaze u svakom smislu.

    Sasvim je prihvatljivo da neko umre ili ostane paralizovan ako nemaš par hiljada eura za operaciju - da pročitaš takvu neku vijest, odmah pored pasusa da je Stanija pokazala sise, ili senzacionalne vijesti da je neko šutnuo nekog kučića na ulici.

    Tako da praviti kompromise sa pogrešnim producira se grijeh.
    Hoće li neko napraviti neki virus da me utanači ili će bačit neku bombu, sasvim mi je svejedno.

    Ko će tada biti predsjednik illuminat je gotovo i najmanje bitno.

    Samo proročanstvo se uzima kao najavljeni događaj koji se mora dogoditi, a ne kao jedan vid naše realnosti u budućnosti koji bi bilo poželjno izbjeći.

    Proročanstva se u samoj biti pogrešno shvataju - najuspješniji je onaj čije se proročanstvo nije obistinilo

  6. #56
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Samo iskreni vjernici će uspjeti pepoznati da on nije Isus.
    Odlicno. Znaci nevjernici koji cak i ne vjeruju da je Isus postojao ce biti iskreni vjernici

    Kao i obicno, od tebe samo nepromisljeno, nelogicno lupanje u prazno.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #57
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Odlicno. Znaci nevjernici koji cak i ne vjeruju da je Isus postojao ce biti iskreni vjernici

    Kao i obicno, od tebe samo nepromisljeno, nelogicno lupanje u prazno.
    Nevjernici uglavnom traže očit dokaz da bi povjerovali. Dedždžal će praviti ogromna čudesa, tako da će biti mnogo njih koji će u njega povjerovati. Dedždžal neće govoriti za sebe da je Isus, već da je bog. Stoga će ga hrišćani smatrati Isusom, oni koji sebe zovu muslimanima, smatraće da je Isa a.s. sišao ili će misliti da je on Mehdi, dok će ga jevreji smatrati obećanim mesijom. On će propovjedati nešto kao New Age, spajajući sve religije u jedno, a u stvari uništavaće sve tri religije...

  8. #58
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li problem kad budes imao vremena da opises malo Dedzala, nisu mi jasne neke stvari; otkud se pojavljuje, je li on sad ziv ili kako?

    Ostalo mi nekako sve ima smisla...

    Unaprijed hvala.

  9. #59
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je glavni cilj, obeščastiti čovjeka, svesti ga u metafizičkom smislu ne kretena koji će se rukovoditi svojim prknom kroz život.
    To definitivno, između ostalog.

    Mislim da je suvišno išta dirati kod nas, bar po ovom pitanju.

    AKo neko bači nuklearnu bombu i ja umrem od zračenja u najtežim mukama i bače me na neko smetlište...ne vidim svoj grijeh u tome.

    Ali - ako me navedu da radi svog prkna sjutra izađem sa kolcem na ulicu i počnem da mlatim druge da bih dograbio neku konzervu i pojeo, e tu je već druga priča.

    Ili - ako prihvatim sistem vrijednosti da uništim sudbine niz porodica da bih oteo ili opljačkao na raznorazne načine, pa pohlepno otimam i ubijam sve više i više...mislim da je to već zvjerski i potpuni trijumf šejtanske ideologija. Samim tim pejtan je tu suvišan
    Upravo tako, cilj je stvoriti glad. Dedždžal će dolaziti u gradove gladnih ljudi i sa sobom u njih donositi hranu onima koji u njega povjeruju, ili onima koji u njega vjeruju. U hadisu Poslanika s.a.w.s. se kaže za Dedždžala: „Kada on upre prstom u nebo počet će padati kiša, i kada padne kiša usjevi će rasti. Stoka će se umnožiti i doći će do porasta bogatstva njegovih sljedbenika. A za one koji ne povjeruju u njega, kiša za njih neće padati i usjevi za njih neće rasti..." Islamski učenjaci ovaj hadis tumače u smislu da će Allah s.w.t. zaista dati moći Dedždžalu pomagajući ga, u smislu da kada on upre prstom u nebo, Allah s.w.t. će reagovati i ispuniti njegov zahtjev. Zar Allah s.w.t. da uzme direktnog udjela u pomaganju lašcu i obmanjivaču ljudi? Islamski učenjaci koji daju ovakva objašnjenja su nevjerovatno glupi? Čuda koja bude radio Dedždžal će biti od šejtana. Allah s.w.t. neće biti na pomoći lašcu i vračaru. Da li će možda Dedždžal biti prema ovom hadisu - onaj koji će sa čela UN biti istovremeno vlasnik ogromnih količina usjeva koja će služiti da se gladni koji ga podržavaju nahrane? Sad možemo da nagađamo. Božiji Poslanik s.a.w.s. kaže: "kada on upre prstom u nebo padat će kiša". Nešto me ovo podsjeća na ove poplave što su zadesile ove severno od nas, na onaj haarp sistem...

    Ako neko poput Justina Bibera postane idol jednog djela vaseljene, Soraja i Stanija dio naših života, jer više smo obavješteni o njihovim životima kroz medije nego o svojim najbližima što saznajemo tako intezivno - da ne spominjem gomilu nikogovića koji se prihvaćaju i uvažavaju kao najugledniji članovi društva - šta ima tu da šejtan radi?
    Pa izgleda da mu nikad nije dosta. Malo li je sve što radi. On odlično zna da među onima koji znaju više o Soraji i Staniji ima i onih koji u Boga vjeruju, pa želi ubiti i poslednju iskru vjere...

    Tako da Mabuse, ako u ovom vremenu sebe osudiš na pošteni život ti si sebe ujedno osudio na izgnanstvo i prezir, kao nešto nepriprodno.

    Zar nekako ne podsjeća na ta apokaliptična vremena
    Upravo tako, čak se i u vazduhu osjeća da neki zvek mora da izbije. Gledah skoro onaj ruski film Sodoma...

    Model sociopate je model koji se postavlja kao recept za optimum, zaradu novca i forma u kome kupuješ sreću- Što više novca to više možeš kupiti sreće, a kao srećan si i pozitivan...zar nije to odlika današnjeg sveca koji 'odaju zemljom.
    Slažem se u potpunosti...

    Svi dobrovoljno pristajemo da budemo idioti, primitivci jer smo nagnani na to. Zapravo ne želimo ove mrvice što imamo da žrtvujemo jer su previše dragocjene za naša prkna.
    Iskušenja će biti sve veća dok se ne pojavi Isus i to konačno riješi. Počinjem da shvatam ljude koji đecu ne šalju u školu, već zajedno sa njima obrađuju zemlju po selima. Kasno smo shvatili da smo zarobljeni u sistemu, i sad jbg. teško se od sistema odvojiti. Svesno su nas i sa namjerom u gradove strpali. Sad počinjem da kapiram politiku Mila koji balansira između NATO i Rusije. Nije čudo što se čitavo jedno poglavlje u Kur'anu zove Bizantijci, izgleda da će među Bizantijcima najviše biti preživjelih...

    Uzmi samo jedan najobičniji račun za struju koji plaćaš, na poleđini pročitaj sve one silne stavke po kojima ti se obračunava iznos, pa ćeš da uvidiš koji si idiot (svi od nas redom).
    Pa da, jednostavno smo maksimalno uvučeni u sistem. Koliba, selo, lampa, poljoprivreda i osim toga manja radijacija. Gledah takođe skoro jedan dokumentarac nacionalne geografije, "when allians attack", samo vanzemaljce zamijeniš amerikancima i saznaćeš da prije udara neće biti interneta, fiksne i mobilne telefonije. Znak za bijeg u brda.

    Zašto?

    Razum je pregažen, etika, dostojanstvo - ukratko CIVILIZOVANOST!
    Hoćeš da kažeš, situacija je slična kao prije događaja koji se vezuju za Noja, tj. Nuha a.s... Ima tu dosta i od događaja Lota, da ne nabrajam od kojih odabranika Božijih nema. Šejtanski sistem dovodi ljude da budu idioti u svakom pogledu i onda kad sistem stvori pozamašan broj idiota, onda kad se skupi mnoštvo ljudi za ulazak u vatrene odore, tada se ostvaruje master plan svjetlonoše. Stiže kazna od Boga sa svih strana, kako ratovima tako cunamijima, zemljotresima, poplavama i čim sve ne. Pogledaj samo master plan na istoku. Ameri pokušali da uđu kopneno u Siriju, Putin zaprijetio ako uđu kopneno nastradaće naftna polja u S.A. koje održavaju dolar. I onda luciferovići stvore ISIS da to oni odrade umjesto njih. Fino se tamo budaletine pobiju, po uputama luciferovića pošalju par klipova o masovnim egzekucijama da bi sebe predstavili svijetu kao ekstremiste, što uostalom i jesu, i onda USA ulazi sa kopnenim trupama da donese mir i blagostanje. Istovremeno, ona obećana zemlja da se podijeli cionistima, jer cionisti neće povjerovati u mesiha ako ne bude obećana zemlja pod kontrolom Izraela. I sad samo pogledaj kartu obećane zemlje i znaćeš da će muslimani koji se u njoj nalaze biti poprašeni kao komarci. E sad jbg. tu je Iran koji je malo opasan po svetu zemlju i Putinova kletva...

    Tako da svi mi pravimo kompromise , jer smo navodno prinuđeni , da budemo idioti.
    Pa da.

    Zar nas nije Bog stvorio kao inteligentna bića, spram lika svoga?
    Ponašajući se kao idiot , primitivac je najveći grijeh - tako da sva ta Elita realizovana kroz razna opskurna društva, odavno nas gaze u svakom smislu.
    Najgore od svega što se izlaz ne vidi. Ovi teoretičari zavjere, koji su raskrinkali sve što se raskrinkati može, praktično nemaju nikakvu ideju. A ako oni nemaju ko ima? Izgleda da rešenje ima samo Onaj gore, a kada Onaj odozgo želi riješiti problem sa mnoštvo idiota dolje, to zna da bude veoma bolno. Čak je iluminatima postalo dosadno što ih ljudi više ne raskrinkaju, pa sami preko svojih agenata daju informacije kako bi nas napravili još većim idiotima. Eto Alex Jones iluminat, sve ti kaže o njima. Kaže ti da su srušili tornjeve i ti povodom toga ništa ne možeš. Kaže ljudima da jedu g...a od hrane a ljudi je ipak moraju jesti. Zar još neki nisu uvidjeli ovu sprdačinu? Ne želim se iz dostojanstva uključiti tamo u onu rapravu o 9/11.

    Sasvim je prihvatljivo da neko umre ili ostane paralizovan ako nemaš par hiljada eura za operaciju - da pročitaš takvu neku vijest, odmah pored pasusa da je Stanija pokazala sise, ili senzacionalne vijesti da je neko šutnuo nekog kučića na ulici.
    I pored toga naiđeš na ljude koji će ti reći ovo je 21 vijek. Sasvim je normalno da *****i u ogromnom procentu usvajaju mušku a lezbejke žensku đecu. Zbog čega li? I naći ćeš sasvim slučajno članke u novinama kako su to sretne porodice i sretna đeca. Nema tu zavjere u vezi objave takvih članaka, a onaj ko tu bude vidio zavjeru - će da bude ismijan. Nego polako se kristališe situacija. Onaj što ćera *****čine sa ulica zna ko mu je neprijatelj, međutim još nije jasno ko je jenki džihadistima neprijatelj. Očigledno treba da im se malo guzica popraši da bi shvatili. A jesu li zaslužili jesu...

    Tako da praviti kompromise sa pogrešnim producira se grijeh.
    Hoće li neko napraviti neki virus da me utanači ili će bačit neku bombu, sasvim mi je svejedno.
    E sad tu po islamu postoji jedno pravilo. Ako si primoran da uradiš nešto loše da bi spriječio veće zlo, nije grijeh, jer je lijek.
    Last edited by Mabus; 20-10-14 at 23:18.

  10. #60
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Nevjernici uglavnom traže očit dokaz da bi povjerovali.
    BiNGO !!!!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #61
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Nevjernici uglavnom traže očit dokaz da bi povjerovali. Dedždžal će praviti ogromna čudesa, tako da će biti mnogo njih koji će u njega povjerovati. Dedždžal neće govoriti za sebe da je Isus, već da je bog. Stoga će ga hrišćani smatrati Isusom, oni koji sebe zovu muslimanima, smatraće da je Isa a.s. sišao ili će misliti da je on Mehdi, dok će ga jevreji smatrati obećanim mesijom. On će propovjedati nešto kao New Age, spajajući sve religije u jedno, a u stvari uništavaće sve tri religije...
    Aha, aha. I kad ce sve ovo da se desi?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #62
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lov@c View Post
    Je li problem kad budes imao vremena da opises malo Dedzala, nisu mi jasne neke stvari; otkud se pojavljuje, je li on sad ziv ili kako?

    Ostalo mi nekako sve ima smisla...

    Unaprijed hvala.
    U arapskom jeziku riječ dedždžal znači nešto prikrivati, nešto zapetljavati, lagati. Zato Dedždžal sa pravom nosi to ime. On istinu prekriva neistinom. On se prema definiciji ove arapske riječi u javnosti može prikazivati kao vjernik, kako bi ljude obmanuo, a u suštini, on je nevjernik kojeg samo iskreni vjernici mogu prepoznati. To su oni kojima je Allah s.w.t. dao „SPOSOBNOST“ da prepoznaju licemjere. Najbolji primjer malog dedždžala je predsjednik Turske Erdogan. U javnosti svojim govorom i ponašanjem - sebe predstavlja kao velikog muslimana, on čak u pojedinim video klipovima uči Kur’an. Svaki vjernik gledajući njegovu spoljašnost, njegovo spoljašnje ili lijevo oko - će ustvrditi da se radi o iskrenom vjerniku i branitelju islama i islamskih vrijednosti. Međutim, iskreni vjernici prepoznaju na njegovom čelu KFR (nevjernik), a njegov KFR su video klipovi i fotografije na njegovoj facebook stranici u kojima ponosno drži u rukama iluminatsko sunce, kao i obilježje njegove stranke na kojemu se nalazi iluminatsko sunce, koje između ostalog nalazimo na amblemu CIA kao i na mnogim drugim cionističko-dedždžalovsko-iluminatskim institucijama. Njegov KFR je slika njegove žene koja oko vrata nosi Dedždžalovo/Horusovo oko, uz kojeg je prikačen po satanistima jedan od najačih satanističkih simbola, naopako okrenuti krst.

    Njegov KFR su video klipovi u njegovom facebook profilu u kojima možemo vidjeti kako Turci prave Babilonsku kulu. Njegov KFR su i fotografije na njegovom facebook profilu, koje sadrže iluminatske sibole, znakove trougla i piramida - prikazjući njegovu stvarnu dedždžalovsku prirodu.
    Islamski učenjaci čekaju da se pojavi Dedždžal kome će slovima pisati na čelu KFR (kafir-nevjernik). Međutim, Dedždžalu neće pisati na čelu KFR, već to KFR je u stvari njegova vanjska simbolika, koja označava njegovo licemjerstvo. Značenje KFR je u stvari to - da će se lažno prikazivati iskrenim vjernikom kako bi zavodio, dok će sa druge strane odavati sebe pojedinim znakovima koje neće moći vidjeti učeni, već samo oni koji su iskreni, kao što se to može vidjeti u slučaju Erdogana. U hadisu koji je zabilježio Ebu Davud, od Umrana ibn Huseina r.a. Poslanik s.a.w.s. kaže: „Kada neko od vas čuje za Dedždžala neka bježi od njega. Tako mi Allaha, čovjek će misliti da je mu’min pa će doći i kada čuje ono što on propagira postat će od njegovih sljedbenika.“
    Ovaj primjer malog dedždžala, opet, najbolje se odslikava u Erdoganu, za kojeg vidimo da ga podržavaju mnogi islamski učenjaci. Uspio je obmanuti svojim spoljašnjim lijevim okom čak i jednog od najvećih učenjaka današnjice Jusufa Kardavija koji mu daje nesebičnu podršku. Kardavi nije pretpostavio ni predvidio, niti je obratio pažnju, nije se sjetio, pa nije istraživao - hadis Božijeg Poslanika s.a.w.s. u kojem kaže da će u zadnjem vremenu Konstantinopolj biti oslobođen od sedamdeset hiljada sinova Ishakovih. Ovaj hadis o oslobađanju Konstantinopolja, u stvari je smjernica za prepoznavanje Dedždžala. Na osnovu ovog hadisa, svaki mu’min (iskreni vjernik) bi trebao istražiti ko su oni koji upravljaju Konstantinopoljem, da li su oni zaista vjernici. Jer da jesu, ne bi bilo potrebe da ovaj grad bude oslobođen od sinova Ishakovih, koji će ga osloboditi u zadnjem vremenu bez korišćenja oružja. Ovaj hadis koji se tiče bježanja od Dedždžala, takođe možemo povezati i sa Torabijem. Torabi se u svojim spletkama služio šejtanskom metodologijom, koja je bila vidljiva iskrenim vjernicima. Mnogi muslimani Bosne su hrlili njemu da im pruži izliječenje i time počinili jedan od najvećih grijeha u islamu.
    Islamski učenjaci izuzev šeiha Imrana Huseina, tumače da će Dedždžal zaista biti „FIZIČKI“ ćorav na desno oko. Međutim, po mišljenju šeiha Imrana, njegovo desno oko na koje će biti ćorav, označava njegovo „DUHOVNO“ oko, dok lijevo označava njegovo materijalno, spoljašnje oko. Mnogi muslimani će čekati fizički ćoravog Dedždžala, kako bi ga mogli prepoznati, međutim on fizički neće biti ćorav i tako će vjernici njime biti obmanuti. On će obići gotovo sve gradove i raditi nešto slično što je prije njega Torabi već radio, samo što će za razliku od Torabija prikazivati mnogo veća čuda, uz podršku šejtana koji će ga u tome pomagati. Allah s.w.t. kaže: „Mi smo učinili šejtane zaštitnicima onih koji ne vjeruju.“ (7, 27). Prema Markovom jevanđelju u glavi 13, Dedždžal će tvrditi za sebe da je bog, tako će mnoge hrišćane prevariti, koji će misliti da je u stvari Isus bog sišao sa nebesa. U hadisima nalazimo dokaz da će ga mnogi smatrati bogom. Veoma moguće je da će i muslimani misliti da je Isus sišao sa nebesa i time biti obmanuti. Međutim, da je on lažac, Allah s.w.t. će pružiti dokaz svojim iskrenim vjernicima, vjerovatno neki sličan dokaz, kao što to danas vidimo u malom dedždžalu predsjedniku Turske - Erdoganu. U jednom posebnom hadisu se kaže, dok je Poslanik s.a.w.s. hodao sa svojim ashabima pored Medine, rekao je: „Većina njegovih sljedbenika će biti žene. Muškarci će ići majkama, kćerima, ženama i sestrama i zakljućavat će ih zbog straha da ne idu Dedždžalu.“ Iz ovog hadisa možemo zaključiti da je Dedždžal u stvari sihirbaz (vračar), jer se žene umnogome razlikuju od muškaraca po pitanju odlaska vračarima i traženja od njih da im kažu neke nepoznate stvari vezane za prošlost i sadašnjost. Žene za razliku od muškaraca umnogome više odlaze sihirbazima i umnogome više postavljaju sihrove, to zna svaki liječnik Kur’anom.
    Da se ne radi o tome da će na njegovom čelu zaista pisati KFR imamo i drugih vjerodostojnih hadisa. Od imama Ahmeda prenosi se da je Allahov s.w.t. Poslanik s.a.w.s. ukazao da će KFR moći pročitati i „PISMENI“ i „NEPISMENI“. Kako je moguće da će slova moći pročitati nepismeni? Naravno da nepismeni ne može pročitati slova, ali će uspješno pročitati, jer će taj nepismeni mu’min biti iskren, jer KFR neće biti slova na Dedždžalovom čelu, već će KFR biti spoljašni ali sakriveni znakovi koji će odavati njegovu šejtansku metodologiju. Npr. Torabi dok je liječio po Bosni, Allah s.w.t. je dao da bude razotkriven, da bi pokazao da čuda koja su sa njim došla nisu od Allaha s.w.t. Dok je liječio ljude, mnoge žene hvatao je za dojke. Zato Allah s.w.t. kaže: „...a čarobnjak neće, ma gdje došao, uspjeti.“ (20, 69). Ili drugim riječima, bit će od iskrenih vjernika raskrinkan, prepoznaće na njegovom čelu KFR. Njegovo čelo je u stvari simbolizam, metafora koja označava njegovu stvarnu prirodu.
    Dedždžal će putovati po gradovima i liječiti ljude od raznih bolesti. Ljudi su inače najspremniji da povjeruju u sveca ili tzv. božanstvo na osnovu nadnaravnih izliječenja, zar ne? Mada ne postoji hadis u kojem se kaže da će Dedždžal liječiti ljude, da se zaključiti da hoće jer će oponašati Isu a.s. Isa a.s. u Markovom jevanđelju u glavi 13 je jasno stavio do znanja da će lažni mesih oponašati njega. Muslimani su slobodni uzimati određene citate iz Biblije koji se ne kose sa Kur’anom i tumačiti ih kao dopunu. Dedždžal će pokazivati velika čuda i ljudi će povjerovati da je on bog, uglavnom hrišćani misleći da je to Isus, dok će neki vjerovati da je on Isa a.s, poslanik koji je sišao sa nebesa. Radiće ono što je radio Isus, liječiće ljude predstavljajući sebe, ne kao Isusa, već kao mesiju. Masonsko iluminatske organizacije uveliko rade na pripremi dolaska Dedždžala.

    E sada ono glavno:

    Ashabi, tj. Muhammedovi s.a.w.s. drugovi upitali su Poslanika s.a.w.s. koliko će dugo na zemlji ostati Dedždžal. Odgovorio im je da će na zemlji biti četrdeset dana, jedan dan kao godina, jedan dan kao mjesec, jedan dan kao sedmica a ostali dani bit će kao vaši dani.

    Kako protumačiti ovaj hadis? Onoga koga interesuje ova tema neka ukuca u youtube šejh Imran Husein i neka isprati njegova predavanja. Jedan dan kao godina predstavlja Britaniju koja je bila najmoćnija država od 1066 do 1945. Jedan dan kao mjesec predstavlja USA koja je najmoćnija od 1945, dok jedan dan kao sedmica označava Izrael koji uskoro treba postati najmoćnija država na svijetu. Ostalih 37 dana predstavljaju Dedždžala koji će se pojaviti u ljudskom obliku, predstaviti sebe kao mesiju itd. E sada da računamo. 1945-1066=879. Ovo znači da dan kao godina prema ovom hadisu traje 879. godina. Dan kao mjesec bi bio 879/12=73.25. Obzirom da je USA postala vodeća država u svijetu 1945 to ćemo računati 1945+73.25=2018. Dakle, prema hadisu Izrael će postati vodeća država 2018. Međutim, njihovo carstvo će trajati u danu kao sedmica a to je 73.25/4.5=16.27. Jedan mjesec ima 4.5 nedelje. Carstvo Izraela će trajati 2018+16.27=2034.27.
    Prema hadisima Muhammeda s.a.w.s. zaključujemo da će se Mehdi a odmah nakon njega i Isa a.s. pojaviti nakon što presuši Galilejsko more koje se nalazi u Izraelu. Provjerite na internetu njegovu dubinu i koliko godišnje u prosjeku presušuje. Njegova najveća dubina je 44 metra, dok u poslednjih 15 godina je prosječno presušivalo preko jednog metra. Međutim vremenom, kako bara presušuje ta će brzina biti povećana, tako da prema analitičarima, tog mora ili jezera neće biti za dvadesetak godina.
    Last edited by Mabus; 21-10-14 at 00:10.

  13. #63
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Aha, aha. I kad ce sve ovo da se desi?
    Za nekih dvadesetak godina nakon nuklearnog rata, prema mom shvatanju proročanstava i istraživanju.

  14. #64
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što se fizikčkih predispozicija tiče dedžal će biti mnogo visok, imaće ufrčkanu kosu i biće iz jevrejske familije, neće dobro vidjeti na jedno oko i moguće da će da mu ono bude kao spuštenije malo, preklopljeno, i navodi se neđe sad predpostavljam da je to simbolički nešto, na čelu će mu biti ispisano kafir (nevjernik) i odakle god da ga pogledaš uvjek će se vidjeti to, non stop okrenuto ka onome ko gleda, tako nešto. Isa A.S. će biti čovjek osrednjeg rasta, mnogo prepoznatljiv, biće musliman i uradiće par čuda kao dokaz da je poslanik ali ga neće svi prepoznati samo pojedinci. Većina će da vjeruje da je dedžal bog, a manjina će bit na stranu ise, tek kad ga isa ubije kod kapije ludda u palestini, onda će njegovi sledbenici svatiti da on nije bog, jer ga je isa ubio itd.
    istrajan budi.

  15. #65
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    što se fizikčkih predispozicija tiče dedžal će biti mnogo visok, imaće ufrčkanu kosu i biće iz jevrejske familije,
    Čudilo bi me da muslimanski prorok ne kaže da će đavo biti ješa

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    Isa A.S. će biti čovjek osrednjeg rasta, mnogo prepoznatljiv, biće musliman i uradiće par čuda kao dokaz da je poslanik ali ga neće svi prepoznati samo pojedinci.
    Zar Isa a.k.a. Isus nije uvjek bio musliman ? Možda će sada biti ultra-mega-uber musliman
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #66
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ti samo velim što sam pročita
    istrajan budi.

  17. #67
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala vam na lepom i jasnom objasnjenju. Sva prica se uklapa i bas ima smisla.

    Poceo sam da gledam i citam predavanja šejh Imran Huseina i bas sam fasciniran njegovom inteligencijom tj. njegovim tumacenjem K'urana.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    E sada ono glavno:

    Ashabi, tj. Muhammedovi s.a.w.s. drugovi upitali su Poslanika s.a.w.s. koliko će dugo na zemlji ostati Dedždžal. Odgovorio im je da će na zemlji biti četrdeset dana, jedan dan kao godina, jedan dan kao mjesec, jedan dan kao sedmica a ostali dani bit će kao vaši dani.

    Kako protumačiti ovaj hadis? Onoga koga interesuje ova tema neka ukuca u youtube šejh Imran Husein i neka isprati njegova predavanja. Jedan dan kao godina predstavlja Britaniju koja je bila najmoćnija država od 1066 do 1945. Jedan dan kao mjesec predstavlja USA koja je najmoćnija od 1945, dok jedan dan kao sedmica označava Izrael koji uskoro treba postati najmoćnija država na svijetu. Ostalih 37 dana predstavljaju Dedždžala koji će se pojaviti u ljudskom obliku, predstaviti sebe kao mesiju itd. E sada da računamo. 1945-1066=879. Ovo znači da dan kao godina prema ovom hadisu traje 879. godina. Dan kao mjesec bi bio 879/12=73.25. Obzirom da je USA postala vodeća država u svijetu 1945 to ćemo računati 1945+73.25=2018. Dakle, prema hadisu Izrael će postati vodeća država 2018. Međutim, njihovo carstvo će trajati u danu kao sedmica a to je 73.25/4.5=16.27. Jedan mjesec ima 4.5 nedelje. Carstvo Izraela će trajati 2018+16.27=2034.27.
    Prema hadisima Muhammeda s.a.w.s. zaključujemo da će se Mehdi a odmah nakon njega i Isa a.s. pojaviti nakon što presuši Galilejsko more koje se nalazi u Izraelu. Provjerite na internetu njegovu dubinu i koliko godišnje u prosjeku presušuje. Njegova najveća dubina je 44 metra, dok u poslednjih 15 godina je prosječno presušivalo preko jednog metra. Međutim vremenom, kako bara presušuje ta će brzina biti povećana, tako da prema analitičarima, tog mora ili jezera neće biti za dvadesetak godina.
    Ja sam u prvom srednje (oko 1995) zbog opklade izmjerio svoju muricu i vidio da je dug 19 cm (poređenje sa drugim takmičarima je bilo "toliki mi je bez majke osta' " ). Takođe kada primjenimo 19 cm sa mojim ostalim fizičkim osobinama otkrijemo da moja ROMAČA (razdaljina između kažiprsta i palca) takođe iznosi 19 cm.

    E sad ono glavno:

    pošto je to mjereno 1995 i cifra oko koje se sve vrti je 19 saberemo 1995 sa 19 i dobijemo 2003.
    Imenica ROMAČA ima 6 slova kad to saberemo sa 2003 dobijemo 2009, a pošto je sve počelo u srednjoj školi na 2009 dodamo 4 godine i dobijemo 2013.
    Pošto znamo da prvi razred srednje ima 2 polugođa dodamo broj 2 na 2013
    Što znači da ću sljedeće godine kao proizvod moje murice dobiti dijete Isus-a a.k.a. Isa zato što mi je pun vjernika.


    To što će Isus biti proizvod moje murice, a ne božije je lako objašnjivo, Bog djeluje preko mojeg spolovila tako što će da me povuče za dotično
    Last edited by Rakun; 21-10-14 at 03:27.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Ashabi, tj. Muhammedovi s.a.w.s. drugovi upitali su Poslanika s.a.w.s. koliko će dugo na zemlji ostati Dedždžal. Odgovorio im je da će na zemlji biti četrdeset dana, jedan dan kao godina, jedan dan kao mjesec, jedan dan kao sedmica a ostali dani bit će kao vaši dani.

    Kako protumačiti ovaj hadis? Onoga koga interesuje ova tema neka ukuca u youtube šejh Imran Husein i neka isprati njegova predavanja. Jedan dan kao godina predstavlja Britaniju koja je bila najmoćnija država od 1066 do 1945. Jedan dan kao mjesec predstavlja USA koja je najmoćnija od 1945, dok jedan dan kao sedmica označava Izrael koji uskoro treba postati najmoćnija država na svijetu. Ostalih 37 dana predstavljaju Dedždžala koji će se pojaviti u ljudskom obliku, predstaviti sebe kao mesiju itd. E sada da računamo. 1945-1066=879. Ovo znači da dan kao godina prema ovom hadisu traje 879. godina. Dan kao mjesec bi bio 879/12=73.25. Obzirom da je USA postala vodeća država u svijetu 1945 to ćemo računati 1945+73.25=2018. Dakle, prema hadisu Izrael će postati vodeća država 2018. Međutim, njihovo carstvo će trajati u danu kao sedmica a to je 73.25/4.5=16.27. Jedan mjesec ima 4.5 nedelje. Carstvo Izraela će trajati 2018+16.27=2034.27.
    Prema hadisima Muhammeda s.a.w.s. zaključujemo da će se Mehdi a odmah nakon njega i Isa a.s. pojaviti nakon što presuši Galilejsko more koje se nalazi u Izraelu. Provjerite na internetu njegovu dubinu i koliko godišnje u prosjeku presušuje. Njegova najveća dubina je 44 metra, dok u poslednjih 15 godina je prosječno presušivalo preko jednog metra. Međutim vremenom, kako bara presušuje ta će brzina biti povećana, tako da prema analitičarima, tog mora ili jezera neće biti za dvadesetak godina.
    Britanija nije najmoćnija od 1066. Tada je Vizantija bila moćnija od nje. Da ne pominjem kasnije Franačko carstvo, Prusiju, Španiju. Britanija je možda najmoćnija u kontiniutetu zemlja u Evropi od 1400 godine.
    Kada oduzimaš 1945 - 1400 =544
    Kada to podijeliš sa 12 dobiješ 45.
    Znači USA po tebi je bila najmoćnija od 1945 do 1989. Po meni prije će biti da je to Rusija tada bila..
    Ako dijelite 545 sa 52 (da dobiješ neđelju), dobiješ broj 10 što znači da je USA žarila i parola 10 godina do 1999 godine.
    Tada se desilo bombardivanje Srbije koje je trajalo efektivno 37 dana

    Što znači da smo mi u stvari prošli sve ovo što si napisao i to bez posledica....


    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #70
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lose si to skontao Bugi. Te cinjenicu su jasne... Ne moras studirat medjunarodne odnose da bi zakljucio tako nesto. Da ne oduzimo oko toga, nema potrebe.

  21. #71
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A to racunanje je glupost, vladace 40 dana jedan dan kao godina jednostavno treba da se tumaci kao 40 godina ce vladati I to je to. A ti rakune si pokaza da polako koracas jednim putem divergencije, vidji ti prichu.
    istrajan budi.

  22. #72
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Britanija nije najmoćnija od 1066. Tada je Vizantija bila moćnija od nje. Da ne pominjem kasnije Franačko carstvo, Prusiju, Španiju. Britanija je možda najmoćnija u kontiniutetu zemlja u Evropi od 1400 godine.
    Kada oduzimaš 1945 - 1400 =544
    Kada to podijeliš sa 12 dobiješ 45.
    Znači USA po tebi je bila najmoćnija od 1945 do 1989. Po meni prije će biti da je to Rusija tada bila..
    Ako dijelite 545 sa 52 (da dobiješ neđelju), dobiješ broj 10 što znači da je USA žarila i parola 10 godina do 1999 godine.
    Tada se desilo bombardivanje Srbije koje je trajalo efektivno 37 dana

    Što znači da smo mi u stvari prošli sve ovo što si napisao i to bez posledica....
    Mislio sam u političko ekonomskom smislu, tj. političko ekonomskom uticaju na ostatak planete. Neće Izrael biti vojno ni teritorijalno najača sila na planeti, već političko ekonomski...

  23. #73
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    A to racunanje je glupost, vladace 40 dana jedan dan kao godina jednostavno treba da se tumaci kao 40 godina ce vladati I to je to. A ti rakune si pokaza da polako koracas jednim putem divergencije, vidji ti prichu.
    Pazi, vladaće 40 dana, jedan dan kao godina, jedan dan kao mjesec, jedan dan kao sedmica o ostalih 37 kao naši dani. Ne može se tako računati jer vidimo da je jedan dan kao godina duži od jednog dana kao mjesec i vidimo da je dan kao mjesec duži od dana kao sedmica, međutim sada ispada na kraju da su ostalih 37 dana duži i od mjeseca i od sedmice. To nema logike. Definitivno su zadnjih 37 dana kraći od dana kao sedmica, što znači da je dan kao sedmica ipak neki duži vremenski period koji se mora odrediti na neke događaje koji su se desili u prošlosti. Ali dobro, neka svako računa kako misli da je. Ima učenjaka koji računaju dan kao godinu od 911 godine kada je formirana Britanija...

  24. #74
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Za nekih dvadesetak godina nakon nuklearnog rata, prema mom shvatanju proročanstava i istraživanju.
    Sta ćeš cinjet kad se ne obistini?

  25. #75
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Mabus
    a bravo, pa kolko ispada to ako bi bukvalno gledao 1 godina + 1 mjesec + 1 nedelja + 37 dana = godina i 74 dana, mozda ce bukvalno samo toliko vladat.
    istrajan budi.

Page 3 of 28 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prorocanstva ...
    By OpUsTeNo in forum Religija i filozofija
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-04, 19:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •