Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 152

Thread: Evo jedna zanimljiva tema za sve forumase, facebook-ovashe, twiter-ovashe itd.

  1. #101
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kad smo kod toga,vidim da ljudima mnogo znaci LAJK,REPUTACIJA(na forumu)i takodje po portalima ovi lajkovi i dislajkovi.ne znam sta imaju ljudi od toga...
    p.s Sto se mene licno tice,nisam se makao s fejsbuka samo zato jer mi drugi "smetaju".Jednostavno ne osjecam potrebu za "drustvenim" mrezama.
    meni nije jasno zašto većina vas ima potrebu da to što ste se makli saopštava i to po više puta..ono osjećate li se uzvišeno zbog toga ili što?
    She is only here to annoy herself!

  2. #102
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,306
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    blago vama na sta vrijeme gubite.postaje se popularan ako imas dosta lajkova,a?
    POrazmislite malo koliko ste ostvareni u zivotu ako vam lajkovi toliko znace,a znam da znace.cim su se pojedine djevojke pocele skidat za kilo lajkova.aj uzdravlje
    Znas li ti koliko bi mi vise truda trebalo da u zivotu sakupim ovih 5,000 prijatelja sto imam na FB? Neka, hvala.. Ovako mi bolje ide

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Sram ih bilo. Unesrećili su te djevojčice što te prate, i ponekog stidnog geja. Pitaj te što te prate, možda su sačuvali što materijala što si izbacivao, vole ljudi skupljati.
    Ne razumijem tvoju poruku. Sto bi ikoga pitao ima li jos uvijek moje materijale? Ja to svakako cuvam na vise mjesta i kacim onamo gdje je to dozvoljeno. Nazalost, FB vise nije jedna od opcija...

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    meni nije jasno zašto većina vas ima potrebu da to što ste se makli saopštava i to po više puta..ono osjećate li se uzvišeno zbog toga ili što?
    To ti dodje nesto kao "ja se vise ne drogiram". Kat-kad cujem pitanje (ono, u prolazu) da neko trazi 'fejs' od drugoga a onda bi ovaj (uglavnom muski jer se zenske rijetko odricu fejsa) ponosno odgovorio 'a nemam ti ja fejs' i onda bi mu zablistao osmijeh do usiju, ljubi ga majka i potiljak!
    Last edited by Fidel Castro; 06-02-14 at 23:27.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #103
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    meni nije jasno zašto većina vas ima potrebu da to što ste se makli saopštava i to po više puta..ono osjećate li se uzvišeno zbog toga ili što?
    Intelektualno smo superiorniji. Ja npr sam se makao jer sam padao duboko u depresiju jer je moj život mizeran i isprazan, a svi moji fb prijatelji imaju tako ispunjenje i zabavne živote, svi nasmijani, lepi i fancy... Nisam to mogao podnijeti, psihijatar mi preporučio da ugasim.

    A i nisam nešto into duck face curica, a vidim da ih na Fb ne fali.
    Last edited by Lucas; 06-02-14 at 23:31.

  4. #104
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    da,osjecam se uzviseno sto nisam u drustvu mnogih foliranata i seratora.treba li sad to da krijem?
    rekao sam to na ovoj temi i mozda jos nedje,cisto zato sto je (po mojoj procjeni) preko 80% ljudi na ovom forumu na fejsbuku,tviteru...
    ja samo zelim da ukazem na problem koji sam citirao iz raquel-inog posta,jer postajemo debilno drustvo.ali eto,kud cijeli svijet tu i mi.
    @FidelCastro,sto se mene tice,kad sam koristio fejsbuk,nisam visio po njemu po cijeli dan ka' sto mnogi to rade danas.ne ponosim se tim sto nisam na fejsbuku,ali kad vidim kakve bljuvotine se tu prosipaju svaki dan,bas mi je drago sto ne pripadam tom elitnom drustvu.
    Last edited by AdO_pG; 06-02-14 at 23:30.

  5. #105
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Znas li ti koliko bi mi vise truda trebalo da u zivotu sakupim ovih 5,000 prijatelja sto imam na FB? Neka, hvala.. Ovako mi bolje ide



    Ne razumijem tvoju poruku. Sto bi ikoga pitao ima li jos uvijek moje materijale? Ja to svakako cuvam na vise mjesta i kacim onamo gdje je to dozvoljeno. Nazalost, FB vise nije jedna od opcija...


    To ti dodje nesto kao "ja se vise ne drogiram". Kat-kad cujem pitanje (ono, u prolazu) da neko trazi 'fejs' od drugoga a onda bi ovaj (uglavnom muski jer se zenske rijetko odricu fejsa) ponosno odgovorio 'a nemam ti ja fejs' i onda bi mu zablistao osmijeh do usiju, ljubi ga majka i potiljak!
    Slažem se. Danas golotinja potpada pod modernu umjetnost. Objasnila Marina Abramovic.

  6. #106
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    ljubi ga majka i potiljak!
    Nikada me potiljak nije poljubio. Osjećam se zakinutim.

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Intelektualno smo superiorniji. Ja npr sam se makao jer sam padao duboko u depresiju jer je moj život mizeran i isprazan, a svi moji fb prijatelji imaju tako ispunjenje i zabavne živote, svi nasmijani, lepi i fancy... Nisam to mogao podnijeti, psihijatar mi preporučio da ugasim.

    A i nisam nešto into duck face curica, a vidim da ih na Fb ne fali.

    fb ima magičnu opciju hide kojom vrlo lako možeš da sakriješ neželjeni sadržaj, i na prilično je očiglednom mjestu
    She is only here to annoy herself!

  8. #108
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    fb ima magičnu opciju hide kojom vrlo lako možeš da sakriješ neželjeni sadržaj, i na prilično je očiglednom mjestu
    Zar nije očigledno da sve ovo što pišem je sarkazam?

    Lijepo rekoh da smo intelektualno superiorniji. Odoh da spavam.

  9. #109
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,306
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    @FidelCastro,sto se mene tice,kad sam koristio fejsbuk,nisam visio po njemu po cijeli dan ka' sto mnogi to rade danas.ne ponosim se tim sto nisam na fejsbuku,ali kad vidim kakve bljuvotine se tu prosipaju svaki dan,bas mi je drago sto ne pripadam tom elitnom drustvu.
    Ni ja ne visim cijeli dan... Ali makar jednom na sat da se ispise neki status i izbaci nova slika.. Ali ako nema novih onda vrtis stare jer i tako dobijas nove lajkove i komentare... Ali duga pauza za spavanje me ubi jer po 7-8 sati ne mjenjam nista pa nema skoro nikakve aktivnosti a ovi Ameri i Kanadjani cekaju... Prije sam znao da se probudim u po' noci da makar jednom izvrsim izmjenu profilne slike ili 'cover'-a ali slabije u zadnje vrijeme, moram priznat'...

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nikada me potiljak nije poljubio. Osjećam se zakinutim.
    "u" i "i" su jedno pored drugog a kad samo jednom rukom kucas nije strasno da promasis slovo... Da ti ne recem dje mi je druga...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #110
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Zar nije očigledno da sve ovo što pišem je sarkazam?
    Nije.
    She is only here to annoy herself!

  11. #111
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijekme odusevljavalo kritikovanje drustvenih mreza kao najveceg zla ovog svijeta... Ono smetaju ljudi na njima, te takvi su, te onakvi su, a meni se cini da taj krug sami biramo
    Nego da se ja vratim na ovu temu, jes da sam joj izgubila tok u ove 5 strana, al nema veze
    Ljudi koji imaju potrebu da se predstavljaju drugacije su u sustini nezadovoljni sobom, pa im je lakse da se predstavljaju drugacije, nego da zaista promijene to zbog cega su nezadovoljni... A internet je hvala Bogu dusu dao za to
    Nije ni na ulici nista drugacije, samo sto to toliko ne primjecujemo jer se na ulici ne suocavamo toliko cesto sa svim tim ljudima i nemamo toliku predstavu o svemu, ovako na drustvenim mrezama je to servirano i bez truda, nekad cak i bez zelje mozemo vidjeti, procitati, pa i cuti sve i svasta... Nije to nista drugacije od onog nekad... Samo sto sad to ide mnogo brze i mnogo intenzivnije... A svak ce ono sto vidi svatit na nacin koji je njemu blizak, tako da ko oce da vidi nesto lose vidjece, ko zeli dobro nace upravo to... pogrijesice i jedni i drugi vrlo cesto, al sve je to normalno... Nemam problema sa tim stvarima sto se fb tice jer tamo imam sve ljude koje i inace znam, pa me nema sta iznenadit ili zacudit...
    Mene odusevljavaju ovakvi primjeri sto po par mjeseci provedu u prici na fb s nekim umjesto da podju na kafu i to urade onako kako treba, pa posle muka sto se razocaraju Istina je da je lakse bit iskren online, pa i sa potpunim strancem, ali isto tako je i istina da je na taj nacin mnogo lakse i manipulisati pa prikazati sebe na neki drugi nacin... Neki to rade iz komplexa, neki iz nesigurnosti, a neki iz ciste dosade... Sve su to neke normalne stvari, a na nama ostaje da ih uvidjamo ili ne, sami biramo s kim cemo i kako komunicirat
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Često mi se dešava da me poznati likovi pozivaju da se uživo (u realnosti) sastanemo i dogovorimo, raspravimo šta treba. Kažu, ne mogu to preko emaila, foruma, pa ni chata, skypea, telefona... No, redovno se desi da u tom živom razgovoru, f2f, priča skrene u manje bitne sfere i svaki pokušaj da se fokusira na najbitnije završi u nejasnoćama. Insistiranje na bitnome se doživljava kao uvreda. Direktnost i konkretnost iz nekog razloga nije poželjna. Ispadne da mnogo više možemo reći o detaljima bitnih stvari ako pišemo emailove i forumašimo, nego kada se nađemo u direktnom kontaktu. Razlog je definitivno u podešavanju efekata priče, ali i u nemogućnosti da se o svemu dobro promisli. Bez dobrog promišljanja ne možemo suštinski biti iskreni, jer se često sa nekim stvarima ne želimo suočiti, a neophodno je.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #113
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ista stvar i odje.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  14. #114
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lojalna fiksnom.

    P.S. Cuvajte ono sto vam prija, u kom god da je obliku.

    ~~
    Last edited by nauzeja; 07-02-14 at 21:50.

  15. #115
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Mene zanima šta za vas znači da se neko "predstavlja drugačije"?
    Računam da mislite na ljude koji se predstavljaju, recimo, kao ljekari ili stručnjaci od bilo čega, a nemaju dva razreda osnovne, ili na ljude koji postavljju slike mladih i lijepih ljudi koje nijesu njihove i kriju se iza tih likova a stvarnost je drugačija, ili ljude koji se na fb sprijatelje s tobom , pa se otvori neka priča i lijepo se upoznate, maltene se neka simpatija razvije, kad ono sušta suprotnost? Ako je to, onda važi ono što je Hari još na prvoj strani rekao, "ko je na fb avetinja, nije ni u real-life svetinja"...mene više brine da se ljudi baš upuštaju u takva prijateljstva....nego njihov problem...
    Ima druga opcija, da za one koji se "predstavljaju drugačije" smatrate one koji su suzdržani na društvenim mrežama u bilo kakvoj komunikaciji, a vi ih lično poznajete i znate da su opičeni, maniti i šašavi, pa vam je to čudno i gadno...ne znam...smatram normalnim da se u komunikaciji sa nepoznatim ljudima predstavite u lijepom svijetlu...i to nije neiskreno, jer lijepo ponašanje, čak i ukoliko se ponekad u nekim situacijama sa bliskim ljudima i ne ponašate lijepo, nije lažno, nego je dio mog karaktera a to što ja ne želim da taj malo nemirniji dio mog karaktera vidi svako, je moje pravo i moja odluka... da budem jasnija, kad se dopisujem sa svojim drugaricama sigurno nijesam suzdržana kao ovdje na forumu...ovdje vrlo često ne želim da kažem i iskomentarišem ono što zbilja osjećam u tom trenutku, radije ne komentarišem...ili na neku šalu prebacim...i ne mislim da nešto krijem i da se predstvljam drugačije
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #116
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tesko da se moze predstaviti drugacije neko ko pise duzi period. Jer ako je ovde nesiguran, pokusava se dokazati, biti drag i voljen od strane ostalih - takav je i u stvarnom zivotu. Citajuci postove drugih sam donekle uspela da shvatim i kakvi su privatno (naravno ovih sto vise pisu). Ima tu dosta ovoga sto sam navela pre. Posebno bih izdvojila potrebu za dopadanjem i bezgresnoscu. I iskreno bas me briga kakav je ko. Ne uspostavljam drugarstva preko foruma niti fb. Ne sto imam princip vezano za to vec mi je naporan takav nacin. Nekad jesam. E sad, i sama sam zelala da ostavim dobar utisak, da se svidim, da budem mudrica bla bla, naravno bez laznosti. Nije zlocin. Citajuci ovu temu vidim da se nista nije promenilo. Samo su ljudi potvrdili istinitost teme. Neke stvari u zivotu uticu na to da vas je sve manje briga. Recimo da je mene mnogo manje briga sta ce ko reci ovde na moj post u zadnje vreme. Neki ljudi koji izuzetno cene iskrenost tesko bi je podneli.

  17. #117
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Jedan video koji dosta fino objašnjava posljedice prekomjerne upotrebe društvenih mreža.

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  18. #118
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ustvari Nikova tema ima stručni naziv.

    Zašto se mladi “odaju” društvenim mrežama i stvaraju učaureni sajber identitet?.


    Sloboda akcije korisnike Interneta snabdeva mogućnošću da nezavisno i nesputano „krstare“ mrežom, van uticaja drugih ljudi, i pribave sebi željene informacije. Anonimnost i sloboda ekspresije i mogućnost biti „sam svoj gazda“, omogućavaju korisnicima da se predstave u potpuno drugačijem svetlu, često krijući realni, a naglašavajući imaginarni, virtuelni identitet. Usled straha od kritike i brojnih ograničenja, u manjoj je meri moguće iskazati sopstvene stavove i predstaviti se na željeni način u realnom svetu. Socijalna podrška i interakcija su važni faktori ljudskog funkcionisanja, a u čijoj osnovi stoje bazične ljudske potrebe, kakve su altruizam, afilijativni motiv i socijalna prihvaćenost. Upravo aplikacije koje služe za komunikaciju (npr. Skype, Facebook) predstavljaju najčešće korišćene Internet programe u 21. veku. To govori o želji za komuniciranjem, za samopredstavljanjem i donekle, samopromocija

    Дигитални идентитет: самосталан или не?У новије време, а највише задњих десетак година, све више почиње да се расправља о дигиталном идентитету у жељи да се одговори на питање да ли он егзистира као нови или је само надоградња личног, реалног. Најновија истраживања су показала да су границе између реалног и виртуелног скоро невидљиве.Ако у свом професионалном развоју припадамо некој заједници или групи на интернету, онда се трудимо да поштујемо правила по којима та заједница функционише. Зар то није исто као у реалном животу када градимо разне друштвене односе. Поштујемо правила социјалног удруживања јер у противном можемо бити изопштени из заједнице или групе.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  19. #119
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mene zanima šta za vas znači da se neko "predstavlja drugačije"?
    To ti je podgoricko mudrovanje. Ne predstavlja se neko drugacije, u bukvalnom smislu, nego izigrava neku mudru, gleda s visine i predstavlja se nedodirljiva. Evo da u ovom slucaju pricam o zenskom rodu.
    Ne znam zasto je to tako, vjerovatno su razlozi neke psiho prirode, ali ne treba trosit vrijeme i zalazit u to. Mislim da je to posljedica zivota u crnogorskoj ukocenoj sredini, dje je bauk otvoriti se i zapoceti konverzaciju s nekim, prosto se bojis da se otvoris nekom, za neko novo drustvo.

    Ja nemam neki preveliki drustveni krug, vele ljudi da izgledam ozbiljno . A realno ko je iole normalan mogu popricat i ispricat milion i jednu stvar, i o sebi i o raznim dozivljajima. Ali opet to zavisi i od te druge osobe, kako 'kvrcnemo'.
    A kad je co'ek u tudjini, sve sto zeli nakon dugog radnog dana je jedna, ili par osoba s kojima se moze popit pivo ili kava, nema dragocjenije stvari od toga. Nema se kad mudrovat i izigravat nesto.

    Kad je co'ek dokon, svasta uvrti u glavu, i poremete se neke stvari u zivotu. A u Cg ima dokonosti i dokonih koliko oces. A kad co'ek ima ispunjeno vrijeme, svaki slobodan trenutak se cijeni i zeli se provesti na pravi nacin sa kvalitetnim ljudima.

  20. #120
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Ustvari Nikova tema ima stručni naziv.
    Ja tvrdim da je to sve dokonost. Neko davno rece, da iz dosade proizilazi zlo. U gornjem postu rekoh kako se cijeni vrijeme i ljudi kad co'ek radi. Naravno mislim na uzivo kontakt i konverzacije. Nikad u zivotu vise nisam radio do sad, i spoznao sam pravu vrijednost normalne konverzacije u 4 oka. Dusevna hrana koja izumire u ovom novom dobu.

  21. #121
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Poslije konstruktivnog razgovora u 4 oka, covek se osjeca lakse, bolje, rasterecenije. Iako mozda nije nasao resenje za svoj problem, cini mu se kao da jeste.
    Ova digitalizavija nas navodno zblixava a sve smo dalji i dalji jedni od drugih.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Promijeni avatar

    Sent from my ICONIA W3-810 using Tapatalk
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #123
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Mala nemozes samnom tako da pricas. Moderator? Hvala.

    Evo sam si dao odličan primer jednog od uzroka ženske onlajn folirancije

    Homo balkanikusi i dalje vrlo burno reaguju na surovu iskrenost i otvorenost (u narodu poznato kao "puštanje jezika") od strane žena.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  24. #124
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,576
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Svijet je posao po q bas zbog toga sto zene pustaju jezik previse.
    Tu es mon héro!

  25. #125
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    vama ne valja ni kad ne pušta

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: E90 povoljno za forumase
    By TOTTI_10 in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 19-10-09, 16:56
  2. Replies: 76
    Last Post: 11-01-06, 23:39
  3. NAGRADNA IGRA ZA FORUMASE
    By gos1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 21-07-04, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •