Results 1 to 3 of 3

Thread: Igrice na kojima se mogu zaraditi prave pare bez ulaganja novca i previše vremena

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Igrice na kojima se mogu zaraditi prave pare bez ulaganja novca i previše vremena

    Pošto podosta ljudi (uključujući i mene) bleji besciljno ispred svojih računara i gubi vrijeme, malo sam se angažovao i našao, za sada tri, igrice na kojima se mogu i zaraditi pare, a ne samo gubiti vrijeme

    Prva je MarketGlory, veoma široka i zanimljiva igra simulacija funcionisanja društva, privrede i politike, višestruke mogućnosti zarade od borbi u areni, ratova, rada, stvaranja firmi i prodaje proizvoda, preko referrala u suštini mnogo mnoooogo načina. Ovo je veoma kompleksna igra koja dnevno oduzima ne više od 20 minuta.
    Za ovu igru treba dosta strpljenja, isplate se vrše na peypal račune i kada pređe 20 zarađenih evrića- kako otvoriti paypal uputstva se lako mogu naći na forumu.
    ako thread preživi veoma rado bih dao par smjernica i linkova ka odličnim tutorijalima mada na forumu igre ima dosta dobih tutoriala na našem jeziku, za početak samo odaberite jaku državu zbog više mogućnosti, pravilo je jedan komp-aparat jedan nalog(vrlo su rigorozni i odma banuju znam iz ličnog iskustva), jedna IP adresa dva komp-aparata, 10xfight i work ko počne igru shvatiće . Profit u zavisnosti od mnogo faktora očekujte poslije mjesec-dva dana.
    Referral link za zainteresovane je MarketGlory

    Druga je Goal Tycoon, igra istih autora kao MarketGlory, veoma svježa počela sa radom sredinom januara. Igra je tipa fudbal manager, koliko sam mogao da primijetim takođe vrlo kompleksna, ali kako nije u sferi mog interesovanja nisam u mogućnosti dublje i bolje objasniti. Ko voli nek izvoli. Profit takodje za mjesec-dva dana. Moja preporuka je aktiviranje profila preko Market Glory profila iz razloga mogućnosti transfera sredstava iz jedne igre u drugu tako još jednom postavljam moj referral link za market glory
    link

    Treća je Goldentowns igra po načinu igranja vrlo slična Farmi i svodi se na proizvodnju resursa, nadogranji objekata u gradu, širenje vašeg grada, jačanje vaše države, prednost igre je što u njoj postoji Crna Gora , relativno skoro je počela sa radom, način zarade zlata ili evrića je rudarenjem zlata ili preprodajom resursa izdavanjem članaka, veoma zanimljiva igra koja teži širenju i uvećanju. Savršeno korak po korak uputstvo koje toplo preporučujem kako bi izbjegli suvišne i pogrešne korake (koje sam ja pravio) se nalazi na http://goldenhash.blogspot.com/2013/...evel-1-10.html. Dnevno potrebno vremena za početak 20 minuta kasnije manje ili više zavisno od želja igrača. Isplate se vrše na paypal, na bank račune ili u zlatu, da dobro ste čuli u tozla brate Profit mjesec+ dana
    Referral link za zainteresovane je Goldentowns

    Sve navedene igre ne zahtijevaju nikakva početna ulaganja (sem ukoliko nemate želju da ubrzate proces razvoja) ali zahtijevaju vremena, strpljenja i inteligencije kako bi igrač došao do zarade naravno svi su dobrodošli da, ukoliko se učlane preko mojih referrel linkova , ovdje objave svoje kako bi buduće generacije igrača imale svojevrsne tutore, možda i finansijere u suštini partnere u razvoju a ja bonus
    Vrlo bitno, kao i u životu malo se ko obogatio ali dobro dođe koji evrić viška da se nešto trguje
    Srećno!!!

  2. #2
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto ne ostavi te referale, da isklikamo to hehehehhe

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dakle, prilikom registracije vašeg naloga, ukoliko ste koristili gore postavljene linkove (crvenim slovima ispisane nazive) kao referral će stojati moje ime, ovo ono , sva pitanja i nedoumice postavljate u threadu kako bi i ostali imali uvid i možda im pomogli, pa ću u najkraćem roku (a koliko znam) odgovoriti
    za market glory nepogrešiv recept za prvih nekoliko dana ako ste odabrali neku srećnu zemlju za vaše aktivnosti (izvinjavam se zbog copy paste ali tako je to) :

    Initial days tasks to do (maintain the order to gain maximum profits):
    Day 1: Nothing, 10 referral fights, work
    Day 2: Nothing, 10 referral fights, work
    Day 3: Buy High Quality Milk, 10 Referral fights, work ( will get work bonus)
    Day 4: HQ Milk, 10 referral fights, work
    Day 5: HQ Milk, 10 referral fights, work
    Day 6: HQ Milk, work, 10 referral fights, Work bonus based on productivity, first work then fight because you will get 10 times approx work bonus.
    Day 7: HQ Milk, One HQ Food ( please set according to food timings as its served 4 times in a day), so you will have 11 energy now, 10 referral fights, work. Now do this regularly, but always check the food consumption timing and milk consuming both should be close to each other. 10 fights will give you atleast 10 local currency. Now for this day repeat the day 7 for as long as you want. Then you can buy clothes and houses to keep constant energy above 25. Means near 2.5 Local currency per fight.

    Note: Don't use financial market for currency exchange too frequent because tax is deducted for using it. Convert once a week is a good option. First week you will have near 10-15 Local Currency but by next week it will be near 20+ and then constantly increase.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Kako dobiti bitcoine bez ulaganja novca
    By Israphel in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-13, 19:44
  2. Kako Zaraditi Velike Pare Uz Sto Manje Utrosenog Vremena
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 11-12-11, 23:21
  3. Za sve one kojima trebaju pare i posao!!!
    By marink in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 03-05-05, 16:42
  4. Za sve one kojima trebaju pare i posao!!!
    By marink in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 03-05-05, 16:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •