Results 1 to 10 of 10

Thread: mozes procitat i razmislit....

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default mozes procitat i razmislit....

    Zdravo svima,
    nije mi jasno kako se neki stvarno ne mogu osvijestit od toga sto se desava na nasim prostorima a to su posebno svi oni mladi koji bi mogli samo kad bi to hteli mnogo sta da promijene u CG kao i u Srbiji.Nije mi jasno kako to da svki dan ima sve vise mladih koji se neprekidno i sve vise i vise interesuju o politici ??? gledaju u koju si particu ... cekaju promocije i izbore da bi isli i dokazali se za koga su a sa svi tim ne pomisljajucui sta sa time dobijaju odnosno DALI ISTA DOBIJAJU. Ako su ovi stariji ljudi u to upali i zadavili se pa je za njih kasno siguran sam da za nas mlade to nije ksano i mislim da bi trebala da se napravi neka mala organizacija koju bi vlada trebala da podrzi.znam da ovo za neke zvucu kojessta i da je to nemoguce ali jedno ne treba zaboravit da je to bas nemoguce ako se to uopste ne proba.ne ja nisam nikakv pametnjakovic koji ovde oce nesto da ispametuje vec neko ko gleda sta se svaki dan desava i kako situacija barem sto se tice maldih od 16 pa do 30 god ide van kontrole .Mi smo sigurno jedina drzava na svijetu u kojoj i malo dijete zna ime predsednika pa cak i ljudi u njegovoj kao i u drugim partijama.sta ce nam to ?jeli nam to potrebno? mislim da je boje da mislimo na "bolje sutra " sto se politikom sigurno ne moze postici , jer da se to moglo politikom postici nebi bili gde i jesmo danas i sigurno nebi imali ovo sto imamo danas.barem pokusajete jedan dio od svega ovoga.pa zakljucite sta je za vas bolje a sta ne , jer je na vas da pokusate.buducnost je u vasim rukama i vi to znate samo sto treba da se malo prisetite linkin

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je si razmislio da im od te politike zivot znaci?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: mozes procitat i razmislit....

    Quote Originally Posted by linkin
    DALI ISTA DOBIJAJU?
    Kako da jok!
    Provod kakav nekad čak ni sex ne može da nadomjesti

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: mozes procitat i razmislit....

    Quote Originally Posted by linkin
    Zdravo svima,
    nije mi jasno kako se neki stvarno ne mogu osvijestit od toga sto se desava na nasim prostorima a to su posebno svi oni mladi koji bi mogli samo kad bi to hteli mnogo sta da promijene u CG kao i u Srbiji.Nije mi jasno kako to da svki dan ima sve vise mladih koji se neprekidno i sve vise i vise interesuju o politici ???
    На жалост, теби а и многима у ЦГ није јасно шта то ППП Мило Малборо ради! А то о чему ти причаш директна је последица лукаве и изузетно интелигентне политичке игре којом ППП Мило Малборо држи власт! ПОДЕЛИ ПА ОСВОЈИ! ЗАВАДИ ПА ВЛАДАЈ! Мислим да су то главне смернице Милове стратегије владања Црном Гором!

    ППП Мило Малборо успео је да подели Црну Гору на разне начине! У недостатку различитости, ППП Мило Малборо се присетио да измисли разлике међу Црногорцима, па је с тим у вези измислио нову религију (ЦПЦ) нове језике (црногорски и матерњи)! А о томе колико је успео да посвађа људе, то је већ посебна тема разговора.

    Црној Гори треба вођа, ујединитељ, личност која није умешана у криминал и трговину људима! Црној Гори требаја слобода јавних гласила, владавина права!

    Није ситуација у Србији много боља, али ипак ситуација се мења. Мењају се владајуће гарнитуре! Полако се иде у напред!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jos kad se razdvojimo leleeee kako ce bit finooooo !!! Sami za sebe i sami svoje gazde , ja mnim da cemo lakse i brze napredovat u svakom pogledu !

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    Jos kad se razdvojimo leleeee kako ce bit finooooo !!! Sami za sebe i sami svoje gazde , ja mnim da cemo lakse i brze napredovat u svakom pogledu !
    Sa takvima kao ti - neusmnjivo... napredovacemo sa ubrzanjem od g=9.81 m/s^2

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jeli se ti "partizan" to spremas da emigriras u maticu serbiju a ?? :lolblue: :lolblue: :ass:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: mozes procitat i razmislit....

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    Quote Originally Posted by linkin
    Zdravo svima,
    nije mi jasno kako se neki stvarno ne mogu osvijestit od toga sto se desava na nasim prostorima a to su posebno svi oni mladi koji bi mogli samo kad bi to hteli mnogo sta da promijene u CG kao i u Srbiji.Nije mi jasno kako to da svki dan ima sve vise mladih koji se neprekidno i sve vise i vise interesuju o politici ???
    На жалост, теби а и многима у ЦГ није јасно шта то ППП Мило Малборо ради! А то о чему ти причаш директна је последица лукаве и изузетно интелигентне политичке игре којом ППП Мило Малборо држи власт! ПОДЕЛИ ПА ОСВОЈИ! ЗАВАДИ ПА ВЛАДАЈ! Мислим да су то главне смернице Милове стратегије владања Црном Гором!

    ППП Мило Малборо успео је да подели Црну Гору на разне начине! У недостатку различитости, ППП Мило Малборо се присетио да измисли разлике међу Црногорцима, па је с тим у вези измислио нову религију (ЦПЦ) нове језике (црногорски и матерњи)! А о томе колико је успео да посвађа људе, то је већ посебна тема разговора.

    Црној Гори треба вођа, ујединитељ, личност која није умешана у криминал и трговину људима! Црној Гори требаја слобода јавних гласила, владавина права!

    Није ситуација у Србији много боља, али ипак ситуација се мења. Мењају се владајуће гарнитуре! Полако се иде у напред!
    Ima li posta na koji Mila ne pomenes?

  9. #9
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sh0cker u pravu sa time sto to kazes ali je problem sto se danas takav covek ne moze naci,pa cak i da se nade oni bi nasli neki nacin da ga manipulisu i da srede situaciju na njihov nacin.sto znaci da s eopet vracamo na ono staro.Mislim da je moj rodak u pravu kad kaze da milo vise nije predsednik ali je zato sad "ssef" drzave i sad sslapa jos vise para nego i kad je bio predsednik CG.ja sam inace iz berana i milim da kada bi se Cg nekim slucajem dijelila na dva ili vise delova to bi bila najprostija stvar na svijetu je gledavsi sever i gledavsi jug CG to je isto kao kad uzmes crnu i bijelu boju pa ih uporedujes .A sto je to sve tako ? "POLITIKA" naravno. sta da se radi kad ne mislimo da idemo unaprijed vec zelimo da stojimo u mesto i dokonisemo o polmitici.hehe smijesno ali tuzno. linkin

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas kako, da je "sef" jedini problem narod bi se digao.
    Ngo ce prije bt da je to zbog ljudi al ajde..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •