View Poll Results: Za koga ćeš glasati?

Voters
143. You may not vote on this poll
  • DF - Miodrag Lekić

    30 20.98%
  • DPS - Slavoljub Stijepović

    15 10.49%
  • SNP - Aleksa Bečić

    8 5.59%
  • Evropsko Lice Podgorice(PCG i SDP) - Dr Dragan Bogojević

    46 32.17%
  • Ostali

    7 4.90%
  • Neću izaći na izbore

    37 25.87%
Page 77 of 185 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 4615

Thread: Lokalni Izbori - 2014

  1. #1901
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zbog cega mislis da Mandic i Danilovic Vode politiku etnickog ciscenja CG? Mislim da znam sto si htio da kazes,ali i da si pogresno formulisao recenicu.

  2. #1902
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by XoloGRaM View Post
    Zbog cega mislis da Mandic i Danilovic Vode politiku etnickog ciscenja CG? Mislim da znam sto si htio da kazes,ali i da si pogresno formulisao recenicu.
    Recenicu sam formulisao onako kako sam mislio. Nijesam zelio da sirim pricu ali kada si me vec upitao da ti odgovorim.

    Kao i Milo Djukanovic i Mandic i Danilovic su sledbenici nekadasnje politike Slobodana Milosevica i djelimicno Vojislava Seselja. Posrbljavanje je pocelo krajem 80ih i pocetkom 90ih kada je grijeh bilo reci da si Crnogorac, nego se tada moralo biti Srbin. Sve sto je Srpsko je bilo sveto a Crnogorsko nije postojalo. Pokusali su da zatru Crnogorsku kulturu i istoriju naustrb velikosrpske propagande. I samim tim vrsili su etnicko ciscenje, mozda ne ubijanjem ali prisilnom asimilacijom Crnogoraca.

    E sada bi oni to opet uradili samo da mogu i da ih neko pusti. Samo sto tesko da ce taj film gledati, svaki ih je pravi Crnogorac procitao.
    One Ring to Rule them all...

  3. #1903
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mislim da zivis u Velikoj zabludi,ALI SVE I DA JE TAKO,da li je onda Clanstvo u NATO ,faktor stabilnosti,a samim tim i spas za SVEEEEEE GRADJANE OVE DRAGE NAM ZEMLJE?
    Last edited by XoloGRaM; 30-04-14 at 18:20.

  4. #1904
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Tipicna mantra hora forumskih paranoidnih narikaca.
    Ako si ti prozreo moje namjere, prozrece ih i drugi. Sto znaci da moja misija, da sprijecim forum da obori vladu, nije uspjela...
    Ono što si napisao ide isključivo u korist DPS paranoidne propagande. Jedino DPS mogu da osjećaju paranoidni strah od smjene. Opozicija nema strah ni od čega, jer nema šta da izgubi. Sa tom paranoidnom propagandom zastrašiva se narod. Praktično mu se kaže, ako mi ne ostanemo na vlasti, nastaće strašni problemi. To jeste tačno samo u jednom smislu, a to da će država morati da funkcioniše na nekom drugom a ne na partijskom principu vladajućeg DPS, što će izazvati još veću, prije svega, ekonomsku krizu. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  5. #1905
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Odgovaranjem na tvoje postove kao da presipam iz supljeg u prazno. Tvoja je prica sve je crno i dno i sve je popljackano i da ce tako biti zauvijek. Ne zaboravimo da nas je takva prica i ljudi upravo kao sto si ti doveli ovdje dje smo. Apstinenti, i tuge koje pognu glavu i pricaju kako se nista ne moze popraviti i kako su svi politicari isti i svi ce krasti.
    Da li bi umjesto toga mogao da ponudis rjesenje i kazes sta ti predlazes da se ucini?
    Da ne bi htio od mene da glasam Mandica ili Danilovica i njihovu politiku etnickog ciscenja CG? Ili bi mozda da glasam Mila i njegovu politiku jedne familije? Ne razumijem tvoje rasudjivanje...

    Sto se tice suvereniteta ja sam zadovoljan i smatram da je tu SDP pravo odbranio drzavu. Pisem i pricam crnogorski jezik, sluzbena prepiska mi je na istom tom jeziku i djete u skoli ce mi uciti crnogorski. Zastava se Crnogorska vije crvena sa zlatnim orlom i himna se nasa ori sa svakom strofom. To ko u koju crkvu ide to me ne zanima, to je licni izbor svakog insana. To je vise prica za ove malo primitivnije gradjane CG, koje Amfilohije moze da zastrasi i koji se klanjaju ne Bogu i Isusu nego shizofrenim debelim svestenicima i njihovim dzipovima.

    Tako pa sto ne kazes da si sa ovakvim suverenitetom zadovoljan, onda treba da glasas sdp oni ce podrzati opet suverenisticki dps i svi zadovoljni.
    Moja prica nije da je sve crno i dno, ja sam ti samo nabrojao osobine nase suverenosti. Apstinent jesam, a tuga naprotiv ali moj nacin borbe za bolje nije glasanje vec stvaranje, pogotovo ne glasanje za sdp. Ovakvi kao ja nijesu doveli do ovakvog stanja, vec takvi kao ti su doveli do ovakvog stanja, ja sam glasao dok sam imao za koga, sad nemam pa vi glasate za sdp te tako kreirate ovo blagostanje i ovakav suverenitet.
    Amfilohije je mjera suverenosti drzave koju stiti sdp, tako da postoje razni strahovi od Amfilohija, nazalost nasa drzava na cijeloj svojoj teritoriji nema suverenitet, a ti si zadovoljan ili se bojite Amfilohija vi zadovoljni ?

    Uzivaj u suverenitetu sa sve himnom i ostalim grbovima, glasaj taj sdp da nas spasava i sretno, ja ti vise necu pisati da ti ne kvarim uzivanje.

  6. #1906
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Amfilohije je mjera suverenosti drzave koju stiti sdp, tako da postoje razni strahovi od Amfilohija, nazalost nasa drzava na cijeloj svojoj teritoriji nema suverenitet, a ti si zadovoljan ili se bojite Amfilohija vi zadovoljni ?

    Uzivaj u suverenitetu sa sve himnom i ostalim grbovima, glasaj taj sdp da nas spasava i sretno, ja ti vise necu pisati da ti ne kvarim uzivanje.
    Opet put nase zemlje MORA da bude razdvajanje crkvenih i drzavnih poslova. Da je srece ni Dedeic ni Radovic se ne bi mijesali u politiku. Ovo sto Amiflohije kune i mlati mene ne pogadja i nema nikakvog uticaja na moje rasudjivanje(da je srece ne bi imalo ni na cije).
    U koju se crkvu, dzamiju, sinagogu ide je izbor svakog gradjanina ponaosob i to ne bi trebalo da utice na ono kakav je covjek. To je cisti primitivizam. Ja se ne bojim nikoga a ponajmanje crkvenih karikatura.

    Sa druge strane tvoja prica ide ti si glasao dok si imao za koga tako sam i ja pokusavao da nadjem za koga cu pa sam glasao za nezavisnost i LP(2009) i Lekica na predsjednickim i Pozitivnu na lokalnim u Nk. Nikada do sada nijesam glasao SDP, ovo je prvi put da cu podrzati tu opciju zato sto ce promijeniti nesto ukoliko sve bude kako treba.

    Odbijanjem da glasas ti padas u apatiju koju navodim 5ti post zaredom. Mi koji bismo nesto promijenili smo krivi, nijeste vi sto sjedite kuci i kukate kako se nema i ne moze a ne radite nista da to sprijecite... Samo zdravlja i demokratije... Ostalo ce doci na svoje
    One Ring to Rule them all...

  7. #1907
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nikada do sada nijesam glasao SDP, ovo je prvi put da cu podrzati tu opciju zato sto ce promijeniti nesto ukoliko sve bude kako treba.
    Ima li predlog da ce dio koalicije koji se zove SDP, napustiti istu i opet oformiti vlast DP SS DP? Ja sam uvjeren u to, cisto sumnjam da bi najvazniji Djukanovicev kerber medju novinarima bezveze to isticao. Jer znate, drzava je ugrozena, tekovine 21. maja su ugrozene, i ko ce drugi da je spasava osim Mila i Ranje?
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  8. #1908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ima li predlog da ce dio koalicije koji se zove SDP, napustiti istu i opet oformiti vlast DP SS DP? Ja sam uvjeren u to, cisto sumnjam da bi najvazniji Djukanovicev kerber medju novinarima bezveze to isticao. Jer znate, drzava je ugrozena, tekovine 21. maja su ugrozene, i ko ce drugi da je spasava osim Mila i Ranje?

    To u ovom trenutku niko ne moze znati. Moze vrlo lako da se desi da SDP ponovo udje u koaliciju sa DPS-om ali isto tako znaju da kada ukoliko budu u mogucnosti da skinu vlast u PG a to ne ucine ili ukoliko ne raspisu venredne parlamentarne izbore mogu da ugase partiju i kadrove.
    One Ring to Rule them all...

  9. #1909
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    To u ovom trenutku niko ne moze znati. Moze vrlo lako da se desi da SDP ponovo udje u koaliciju sa DPS-om ali isto tako znaju da kada ukoliko budu u mogucnosti da skinu vlast u PG a to ne ucine ili ukoliko ne raspisu venredne parlamentarne izbore mogu da ugase partiju i kadrove.
    Jeste sbbkbb, samo prije zadnjih parlamentarnih a i kasnije, nesto se ne sjecam da je bilo vise prozivki izmedju bilo koga do ove dvije partije. Neka ja pogrijesim(da Bog da da ne), ipak mislim da necu. Jos uvijek dps moze da izazove neku frku gdje ce prikazati ugrozenu drzavu, a ovi ce jedva docekati, pogotovo posto nema Mugija, a i ja licno mislim tako, zato sto je glavni Djukanovicev novinar Darko Sukovic, nicim izazvan napisao(ne rekao, napisao), da nema prepreka da se koalicija DP SS DP opet uspostavi.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  10. #1910
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    edit u zagradi Da Bog da da
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  11. #1911
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ono što si napisao ide isključivo u korist DPS paranoidne propagande. Jedino DPS mogu da osjećaju paranoidni strah od smjene. Opozicija nema strah ni od čega, jer nema šta da izgubi. Sa tom paranoidnom propagandom zastrašiva se narod. Praktično mu se kaže, ako mi ne ostanemo na vlasti, nastaće strašni problemi. To jeste tačno samo u jednom smislu, a to da će država morati da funkcioniše na nekom drugom a ne na partijskom principu vladajućeg DPS, što će izazvati još veću, prije svega, ekonomsku krizu. ...
    Ja sam ovdje, kao sto sam i do sad to cinio, iznio licni stav o jednoj temi - mogucnosti da DF formira manjinsku vladu ili vladu u kojoj ce ciniti jezgro - i uopste me ne zanima da li je podudaran sa stavovima neke stranke, kakve god profilacije ona bila. Zato, ne ocekuj od mene da se podvrgnem autocenzuri zbog straha da ce me neko poistovjetiti sa nekakvom partijom, u ovom slucaju DPS.

    Kao sto rekoh, svaka vlast (do)nosi vlastiti sistem vrijednosti i ideja na osnovu kojih se odredjuje karakter drustvenim procesima, a svi ti procesi i njihove posledice ostaju kao nasledje nadolazecim generacijama; one vrijednosti i ideje iza kojih stoji pomenuta grupacija nijesu i ne smiju biti nasledje i buducnost Crne Gore (niti bi, na kraju, takva Crna Gora imala buducnost). Tacka.

  12. #1912
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Ja sam ovdje, kao sto sam i do sad to cinio, iznio licni stav o jednoj temi - mogucnosti da DF formira manjinsku vladu ili vladu u kojoj ce ciniti jezgro - i uopste me ne zanima da li je podudaran sa stavovima neke stranke, kakve god profilacije ona bila. Zato, ne ocekuj od mene da se podvrgnem autocenzuri zbog straha da ce me neko poistovjetiti sa nekakvom partijom, u ovom slucaju DPS.

    Kao sto rekoh, svaka vlast (do)nosi vlastiti sistem vrijednosti i ideja na osnovu kojih se odredjuje karakter drustvenim procesima, a svi ti procesi i njihove posledice ostaju kao nasledje nadolazecim generacijama; one vrijednosti i ideje iza kojih stoji pomenuta grupacija nijesu i ne smiju biti nasledje i buducnost Crne Gore (niti bi, na kraju, takva Crna Gora imala buducnost). Tacka.
    DF nije homogena partija, već koalicija i njene vrijednosti ne mogu se svesti ni na jednu članicu. Smisao njenog postojanja je isti kao i nekad "Narodne sloge", a to je razvlašćivanje DPS. Pominjati stoga neku opasnost od DF kao nosioca destruktivne i anahrone politike nema realnu podlogu. Crnoj Gori nedostaje rušenje kriptokomunističkog sistema vladavine da bi mogla ne samo da se demokratizuje već i da može iskoristiti prednosti ulaska u EU, kao i ulaska u NATO. Podržati DF ne znači podržati retrogradne nacionalističke prosrpske stranke, već smjenu vlasti. Stoga, fokusirati priču na opasnosti od DF kao neke opasnosti po građanske i demokratske vrijednosti u CG nije realno i zato može da se shvati samo kao podrška DPS vladavini. DPS vladavina upravo počiva na neprestanom zastrašivanju sa unutrašnjim i spoljnim neprijateljima koje samo oni mogu da spriječe da unište Crnu Goru. Drugim riječima, oni stvaraju podjele da bi vladali, a ne da bi očuvali ili stvorili blagostanje u Crnoj Gori.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #1913
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super. Srecno.

  14. #1914
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    DF nije homogena partija, već koalicija ali njene vrijednosti mogu se svesti na jednu članicu. Crnoj Gori nedostaje rušenje kriptokomunističkog sistema vladavine da bi mogla ne samo da se demokratizuje već i da može iskoristiti prednosti ulaska u EU, kao i ulaska u NATO. Podržati DF znači podržati retrogradne nacionalističke pročetničke stranke, i smjenu vlasti. Stoga, fokusirati priču na opasnosti od DF kao neke opasnosti po građanske i demokratske vrijednosti u CG je realno i ne može da se shvati kao podrška DPS vladavini. DPS vladavina upravo počiva na neprestanom zastrašivanju sa unutrašnjim i spoljnim neprijateljima koje samo oni mogu da spriječe da unište Crnu Goru. Drugim riječima, oni stvaraju podjele da bi vladali, a ne da bi očuvali ili stvorili blagostanje u Crnoj Gori.
    Eto, ispravio sam ti par lapsusa, sad je sve OK
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  15. #1915
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    DF nije homogena partija, već koalicija i njene vrijednosti ne mogu se svesti ni na jednu članicu. Smisao njenog postojanja je isti kao i nekad "Narodne sloge", a to je razvlašćivanje DPS.
    Kakvo "slučajno" poređenje. DF i Narodna Sloga ladno u isti koš??

    Vjerovatno povlačiš paralelu između LSCG-a, partije čiji doprinos ideji nezavisne Crne Gore ne treba objašnjavati ni babi u Plužinama, i PZP-a, sa Medom na čelu koji je kao dio one čuvene četvorke išao u USA da spriječi referendum.
    Mada čuo sam da svuda po skupovima vojvoda Mandić, Danilović, P. Bulatović i onaj mlađani Knežević dižu dva prsta, ko Novak nekad, al to RTCG kažu neće da prenese da ne bi obneviđeli narod ukapirao da su oni odustali od srbovanja
    i da su ustvari za pomirenje i građansku Crnu Goru.

    STRAŠNO!!!!

  16. #1916
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default



    Evo gdje mladi DPS-a Bar troše novac, u skladu sa 'ekonomskom krizom', u Ilužn, sve se nema...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  17. #1917
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Čuo sam u Ilužn ne možeš uć bez članske dps-a...
    #fakenews

  18. #1918
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    al ste zavidni

  19. #1919
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Zurkica DPS-Masline,kakve njuskice.


  20. #1920
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The.Sloth View Post
    Eto, napravio sam par lapsusa, sad nije sve OK
    Evo i ja ispravih ovo što ti reče.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #1921
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo Putina, čuj mene hljeba i igara narodu

  22. #1922
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na momenat pomislih da sam na alo.rs, ili skandal.rs...

    Ali kada krenuste sa žurkama, valja nastaviti u dobrom ritmu.

    Žurka Peconi Benda:


  23. #1923
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kakvo "slučajno" poređenje. DF i Narodna Sloga ladno u isti koš??

    Vjerovatno povlačiš paralelu između LSCG-a, partije čiji doprinos ideji nezavisne Crne Gore ne treba objašnjavati ni babi u Plužinama, i PZP-a, sa Medom na čelu koji je kao dio one čuvene četvorke išao u USA da spriječi referendum.
    Mada čuo sam da svuda po skupovima vojvoda Mandić, Danilović, P. Bulatović i onaj mlađani Knežević dižu dva prsta, ko Novak nekad, al to RTCG kažu neće da prenese da ne bi obneviđeli narod ukapirao da su oni odustali od srbovanja
    i da su ustvari za pomirenje i građansku Crnu Goru.

    STRAŠNO!!!!
    Nema povlačenja paralele sa LSCG, već sa ciljem DF i Narodne sloge. Cilj je smjena vlasti i nacionalno pomirenje. LSCG je uništena od strane DPS baš zbog nacionalnog pomirenja kada je LSCG zajedno sa prosrpskim partijama napravio koaliciju u par gradova. Tada je od strane DPS satanizovan Slavko Perović i iz LSCG su pod okrilje DPS preletjeli spavači i jastrebovi-letači. Ako je LSCG tada mogao da uđe u koaliciju sa prosrpskim partijama u čemu je fazon pa to danas ne mogu ni SDP ni Pozitivna? Mogu, ali im je nešto drugo važnije, od demokratizacije i narodnog pomirenja. ... Dakle, strašno je kako je pamćenje kratko.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #1924
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Gospodin Dubak dominira.

  25. #1925
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ne laži Prijeki, dps isključivo na elitna mjesta izlazi, nemoj ove sramne montaže postavljati udaraš na temelj države...
    #fakenews

Page 77 of 185 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •