View Poll Results: Za koga ćeš glasati?

Voters
143. You may not vote on this poll
  • DF - Miodrag Lekić

    30 20.98%
  • DPS - Slavoljub Stijepović

    15 10.49%
  • SNP - Aleksa Bečić

    8 5.59%
  • Evropsko Lice Podgorice(PCG i SDP) - Dr Dragan Bogojević

    46 32.17%
  • Ostali

    7 4.90%
  • Neću izaći na izbore

    37 25.87%
Page 76 of 185 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 4615

Thread: Lokalni Izbori - 2014

  1. #1876
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    3. Milo Djukanovic proziva Lekica sto se kandiduje na 3 razlicita mjesta a svaka lista DPS-a nosi naziv Milo Djukanovic. Evo i ovi lokalni izbori "Zrelo Naprijed koalicija za evropsku Podgoricu - Milo Djukanovic". Kakvo licimjerje i kakvi dvostruki arshini....
    Za koje se funkcije kandiduje Milo ?
    Quote Originally Posted by hop View Post
    I tako ...paljba po Milu i DPS-u, po njihovoj politici, a glasanje za one koji učestvuju sa Milom i DPS-om u vlasti svih ovih ...koliko ono bješe godina?
    Još kad ne bi bilo činjenice da je svih godina zahvaljujući tome SDP-u u dosta slučajeva sputan DPS možda bi i bio u pravu


    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #1877
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Za koje se funkcije kandiduje Milo ?
    Ne samo da se kandidovao nego je bio više puta i premijer i predsjednik. I sad je problem kad neko drugi hoće nešto od toga da bude?! Ili on misli da samo njemu pripadaju sva mjesta u CG?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  3. #1878
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Moram reci da je tvoj post smijesan. Neko ko je bio za LSCG da podrzi DPS???? Mora da se salis. Tako mi tih Liberala, takvi nam nista i ne trebaju. Ako si ti jedan od tih Slavko Perovic te prezire. Ili si mozda napravio gresku pa si mislio na Liberalnu Partiju a ne na LSCG??
    Ne nisam mislio na DPSov abortus zvani Liberalna Partija nego na Slavkov LSCG. Pogledaj rezultate izbora na Cetinju.
    Da je Rakčević stao na stranu SDP+PCG svi stari Liberali bi glasali za njih, a to je preko 7% Crne Gore. I još kada bi Slavko bio dovoljno pragmatičan da da podršku SDP+PCG bi imali blizu 30%.

    Ovako se Rakčević neviđeno prosuo jer niti će neko od njegovih starih glasača da glasa četničku koaliciju plus što je izgubio buduće glasače

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #1879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Za koje se funkcije kandiduje Milo ?
    Jos gore je sto se ne kandiduje a svaka lista nosi ime - Milo Djukanovic !
    To je meni potpuno bolesna i odvratna stvar. Isti taj Milo je po par puta bio preCjednik i premijer, cak se i vratio u politicki zivot posle Luksicevog kiksa da povrati kredibilitet partiji...
    One Ring to Rule them all...

  5. #1880
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Braćo CGorci, ako izgubimo Podgoricu, izgubićemo i državu. Zato poslušajte vodju i učinite što vam čojstvo i junaštvo nalaže, da se ne brukamo pred kostima onih što izginuše da nam stvore državu.

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

  6. #1881
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tako je!

  7. #1882
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako DF uspije da uzme 32-35% moze biti svega.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  8. #1883
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Poslušajmo Mojsija jer njegov glas i nik će nam pokazati put kroz pustinju kao nekad narodu Izrajilja- SVI ZA MIGA I PARI SEN ŽARMEN!!!!!!!!

  9. #1884
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podrži MiGa :mrgreen:

  10. #1885
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste li primijetili kako su Miga eliminisali sa TV ekrana nakon onog intervjua kod Šukovića?

    Ima Mila, ima Mugoše, ima Vučelića, ali Migo samo aplaudira. A i kad stane da reče koju, u pozadini se čuje ''Miiiilo, Miiiiilo, Miiiiiilooo...''

  11. #1886
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mašinerija je to

  12. #1887
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pristalice koalicije SDP-PCG ,primijetio sam imaju ostru retoriku ovdje.Nazivaju srpske partije SS(iako svi dobro znaju na sta se tim aludira) i time naravno DIJELE OVAJ NAROD IZNOVA,po starom dobrom receptu koji su umutile zajedno s DPS-om.DIJELITI NAROD(sto automatski ima fasizoidne elemente) i jos ih nazivati SS partijama,je krajnje licemjerno.Medjutim,Vjerovatno je i to nacin da se udje i apstinente NACIONALISTE i tako se ostvari sto bolji izborni rezultat,jer u BIRACKO TIJELO DPS-a je teze uci nego u EU.


    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tim potezom je izgubio svakog svog starog birača i svakog birača LSCG-a. Stari birači LSCG-a nisu zanemarljivo biračko tijelo tako da je u startu napravio teški faul iz kojega se sasvim moguće neće moći izvući. Ne samo da bi glasači LSCG-a koji su u nedostatku Državotvorne opcije glasali za DPS glasali za Rakčevića, već i oni koji su otišli u apstinente

    Mene je izgubio za sva vremena, a što se politike tiče kleo sam se u njega

    OVO ME JE BAS IZNENADILO! Najrealniji covjek danasnjice,veliki borac za nezavisnost,DANAS PRUZA PODRSKU NAJJACOJ (i ZA SAD,jedinoj pomena vrijednoj opozicionoj grupaciji).On gubi svoje doskorasnje politicke istomisljenike,samo zato sto je DAO PODRSKU DF-U(Medju kojima su i srpske stranke?).ON,a i svi mi,htjeli to da priznamo ili ne,ZNA DA BEZ DF-A nema mijenjanja sistema,a ta PROMJENA JE NESTO STO JE NEOPHODNO OVOJ ZEMLJI,DA BI SE KONACNO DIGLA IZ BLATA.
    Sta je cijena Dijaloga izmedju SDP-PCG i opozicije? Ukoliko je to priznavanje zastave i himne kao svoje,od strane srpskih partija ,onda jE ZAISTA MALA!? I da li ce UKOLIKO je to jedini problem,Srpske partije konacno uciniti veliku uslugu ovom narodu,i priznati simbole ove zemlje kao svoje? ako je SUJETA jedina prepreka za promjene,a izgleda jeste,onda i nije tako velik problem,ukoliko hocemo da trazimo RJESENJA!

  13. #1888
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ne znam u kakvim bajkama vi živite pa želite na silu "pomiriti" ono što svim srcem želi biti odvojeno... Što prije shvatite činjenicu da Crnogorci i Srbi nijesu isti niti žele biti lakše će vam pasti suočavanje sa stvarnošću... Čudno kako su svi ostali narodi "izmireni" jedni sa drugima, samo eto jadne Srbe niko ne voli... Kao što je već milion puta rečeno, niko od Srba ne traži da vole CG, njenu zastavu i himnu, dovoljno je da je poštuju kako je ustavom propisano...
    #fakenews

  14. #1889
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  15. #1890
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by XoloGRaM View Post
    Pristalice koalicije SDP-PCG ,primijetio sam imaju ostru retoriku ovdje.Nazivaju srpske partije SS(iako svi dobro znaju na sta se tim aludira) i time naravno DIJELE OVAJ NAROD IZNOVA,po starom dobrom receptu koji su umutile zajedno s DPS-om.DIJELITI NAROD(sto automatski ima fasizoidne elemente) i jos ih nazivati SS partijama,je krajnje licemjerno.Medjutim,Vjerovatno je i to nacin da se udje i apstinente NACIONALISTE i tako se ostvari sto bolji izborni rezultat,jer u BIRACKO TIJELO DPS-a je teze uci nego u EU.
    SS= Srpske Stranke. Ti u svojoj glavi raskrsti sa čim si poistovjetio skraćenicu
    Quote Originally Posted by XoloGRaM View Post
    OVO ME JE BAS IZNENADILO! Najrealniji covjek danasnjice,veliki borac za nezavisnost,DANAS PRUZA PODRSKU NAJJACOJ (i ZA SAD,jedinoj pomena vrijednoj opozicionoj grupaciji).On gubi svoje doskorasnje politicke istomisljenike,samo zato sto je DAO PODRSKU DF-U(Medju kojima su i srpske stranke?).
    "Među kojima su i Srpske stranke" u DF-u nema ničeg drugog do kako ih ti nazva srpskih stranaka. Normalnu Srpsku stranku možeš nazvasti nešto poput SNP-a, a DF se sastoji od ČETNIČKIH stranaka i njihove bijesne džukele


    Quote Originally Posted by XoloGRaM View Post
    Sta je cijena Dijaloga izmedju SDP-PCG i opozicije? Ukoliko je to priznavanje zastave i himne kao svoje,od strane srpskih partija ,onda jE ZAISTA MALA!? I da li ce UKOLIKO je to jedini problem,Srpske partije konacno uciniti veliku uslugu ovom narodu,i priznati simbole ove zemlje kao svoje? ako je SUJETA jedina prepreka za promjene,a izgleda jeste,onda i nije tako velik problem,ukoliko hocemo da trazimo RJESENJA!
    Možeš li da preciziraš na čiju SUJETU misliš ?

    Nije problem "samo" Zastava i Himna već sveukupni odnos prema DRŽAVI Crnoj Gori, nesrpskom življu(pravih Srba i onih koji su to postali pošto su nanjušili krv i pljačku) i putu kojim Crna Gora MORAići ako misli da živi u sigurnosti i nekakvoj boljoj budućnosti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #1891
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    "
    Nakon preslušavanja određenih snimaka za riječ se javio optuženi Boban Stojiljković koji je želio da priča o tome kako su pojedini političari iz Demokratske stranke Srbije uzimali novac od "zemunskog klana" radi finansiranja stranke i rušenja vlasti u Crnoj Gori, ali ga je sudija prekinuo naglasivši da se drži teme suđenja, prenosi Tanjug.

    Stojiljković je međutim stigao da kaže kako je on prodavao kola pripadnicima "zemunskog klana" čiji su pak "klijenti", kako je naveo, bili pojedini političari iz DSS-a, kao i crnogorski opozicioni političar Nebojša Medojević koji je finansirao svoju kampanju."


    Ništa novo
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #1892
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    a DF se sastoji od ČETNIČKIH stranaka i njihove bijesne džukele
    http://www.in4s.net/odmigivanje/wp-c...8851637519.png

    Vrijedjanje samo dokazuje da nemas argumenata :-)

  18. #1893
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Objasniše i Gandalf i Rakun što je Gandalf htio da kaže sa "SS odredima".
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Srpske Stranke...

    SPS SNS DSS itd itd itd
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    SS= Srpske Stranke. Ti u svojoj glavi raskrsti sa čim si poistovjetio skraćenicu
    Gandalfe, bilo bi bolje da se malo preciznije izražavaš, jer ako si pod "SS" mislio "srpske stranke", onda ne zvuči nekako gramatički ispravno kada napišeš "na politickoj sceni imao NOVU sa svim SDS, SNS, DSS, SRS i ostalim SS odredima", a i rečenica je onda nekako konfuzna/nejasna.

    "...srpske stranke odredima"

  19. #1894
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    Objasniše i Gandalf i Rakun što je Gandalf htio da kaže sa "SS odredima".

    Gandalfe, bilo bi bolje da se malo preciznije izražavaš, jer ako si pod "SS" mislio "srpske stranke", onda ne zvuči nekako gramatički ispravno kada napišeš "na politickoj sceni imao NOVU sa svim SDS, SNS, DSS, SRS i ostalim SS odredima", a i rečenica je onda nekako konfuzna/nejasna.

    "...srpske stranke odredima"
    srpskostranackim odredima i onda ti nije konfuzno
    One Ring to Rule them all...

  20. #1895
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Tipična DPS priča. Ako opozicija dobiju većinu onda će sve propasti, jer niko osim DPS nema sposobnosti da Crnu Goru spasi od gnusnih neprijatelja iz susjedne države. Crnoj Gori nema većih neprijatelja od opozicije, jer oće da razvlasti plemeniti DPS koji je stovren samo da bi spasio Crnu Goru od uništenja. E žalosti!
    Tipicna mantra hora forumskih paranoidnih narikaca.
    Ako si ti prozreo moje namjere, prozrece ih i drugi. Sto znaci da moja misija, da sprijecim forum da obori vladu, nije uspjela...

  21. #1896
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Srpske Stranke...

    SPS SNS DSS itd itd itd
    Aham tako.
    Dobro, ja posle izbora ocekujem da ovi iz SDP izadju iz koalicije i da opet bude stara dobra ljubav DP SS DP.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  22. #1897
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Posto ocigledno stvari gladas sa perspektive crno/bili svijet nije ti bas lako objasniti.

    NE zaboravi da je DF osnvan sredinom 2012 sto ce reci prije godinu ipo i da prije toga na politickoj sceni imao NOVU sa svim SDS, SNS, DSS, SRS i ostalim SS odredima.
    NE zaboravi isto tako da je i pozitivna osnovana 2012 sto ce reci da je SDP-u izbor bio koalicija sa SS odredima gdje bi izgubil svakog biraca i pogazili program i srz partije ili mirovanje u uticaj na politicki zivot shodno mogucnostima dok ne dodje vrijeme za promjene.
    SDP je morao braniti CG sa vrha, da bismo danas imali suverenu zemlju.
    Da se razumijemo nikada SDP prije ovoga glasao nijesam jer nije bilo njihove liste vec su bili sa DPS-om. Nijesam zelio da moj glas ide DPS-u. Sada sam siguran da moj glas ide na pravo mijesto



    Da li ti je ovo dovoljno objasnjenje?

    Ili cemo opet pricu "Svi su politicari njesra, ne treba glasati"

    Postoje 2 vrste ljudi na ovom svijetu : - Oni koji traze problem i Oni koji traze rjesenje. Ja smatram da sam od ovih drugih
    Ovo je vrhunac, sjedi 5+ !!!

    Odakle tebi ta nebuloza da imamo suverenu drzavu, te da ju je odbranio sdp ?

    Prije neki dan citam u novine director neke banke putem stampe upozorava poslanike da se ne mijesaju u svoj posao, po pitanju skupstinskog odbora za stambene kredite u svajcarskim francima, sto su ljudi dovedeni u zabludu od strane te iste banke ne smiju ih stititi odabrani predstavnici ovog naroda. To je jedna od osnovnih odlika suverenih drzava, da se vise pita director strane banke nego skupstinsko tijelo. Sljedeca odlika suverenih drzava je da gradjani suverene drzave imaju duznost placati struju za bjelosvjetske olose kojima je vlada bukvalno dzabe ustupila najvece privredne subjekte drzave. Dalje vlade suverenih drzava su duzne krasti struju okolnih drzava da bi je ustupali pomenutim olosima. Dalje gradjani suverene drzave su duzni placati pljackaske garancije bjelosvjetskom olosu, sjetimo se privatizacije, prevara, mita, otimacine od strane ko je stizao vlada samo cutala te blagosiljala.
    Suverena drzava sa kojom se sprda poglavar crkve susjedne drzave, podji u neki crnogorski manastir i trazi da te krsti svestenik crkve tvoje drzave, ne ti nego bilo ko iz vlade ili razvijte crnogorsku zastavu, zastavu suverene drzave kod nekog manastira u toj drzavi ...

    Svo vrijeme ovih desavanja, koja jos uvijek traju sdp sjedi u vladi i brani drzavu, dobro su je odbranili, obavezno ih glasaj !!!

  23. #1898
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Još kad ne bi bilo činjenice da je svih godina zahvaljujući tome SDP-u u dosta slučajeva sputan DPS možda bi i bio u pravu
    Pa sad SDP traži da se DPS još jednom promijeni kao partija (da bi, jelte, mogli nastaviti saradnju). Jednom se DPS promijenio 97-e kad je okrenuo leđa Miloševiću, nakon toga SDP zajedno sa DPS-om obitava u vlasti uz izgovor da će da utiče da se DPS promijeni, a sada opet traže novu promjenu DPS-a ...do nekog novog budućeg mijenjanja i/ili zahtjeva za mijenjanjem?

  24. #1899
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    SS= Srpske Stranke. Ti u svojoj glavi raskrsti sa čim si poistovjetio skraćenicu

    "Među kojima su i Srpske stranke" u DF-u nema ničeg drugog do kako ih ti nazva srpskih stranaka. Normalnu Srpsku stranku možeš nazvasti nešto poput SNP-a, a DF se sastoji od ČETNIČKIH stranaka i njihove bijesne džukele
    Da li je po tvom misljenju i PZP CETNICKA stranka?

    Druga stvar, SS se dobro zna sto je i koju konotaciju ima,pogotovo kao sintagma SS ODREDI,tako da molim te NEMOJ MENE I DRUGE CLANOVE FORUMA DA PRAVIS BUDALAMA,ja iako se ne slazem s tvojim misljenjem,pokusacu da ti to saopstim na nacin koji ne vrijedja inteligenciju.


    Konkretno sam mislio na SUJETU ljudi koji dijele isto misljenje kao ti.

    MOJA 2 PITANJA ZA TEBE SAD,ALI MOLIM TE DA MI KONKRETNO ODGOVORIS,A NE KONTRA PITANJEM!


    Sta zapravo znaci POSTOVATI DRZAVU CRNU GORU,i DA LI se slazes da to sto ces mi sada napisati ,TREBA DECIDNO DA STOJI U USTAVU?

    i drugo pitanje Da li je ODRZAVANJE izbora za MISS ALBANIJE u Ulcinju ,kao i isticanje ALBANSKIH ZASTAVA na proteste u PLAVU takodje nepostovanje drzave,ili to vazi samo za Srbe?(posto su Albanci jasno rekli da postuju simbole Crne Gore)
    Last edited by XoloGRaM; 30-04-14 at 17:59.

  25. #1900
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ovo je vrhunac, sjedi 5+ !!!
    Odgovaranjem na tvoje postove kao da presipam iz supljeg u prazno. Tvoja je prica sve je crno i dno i sve je popljackano i da ce tako biti zauvijek. Ne zaboravimo da nas je takva prica i ljudi upravo kao sto si ti doveli ovdje dje smo. Apstinenti, i tuge koje pognu glavu i pricaju kako se nista ne moze popraviti i kako su svi politicari isti i svi ce krasti.
    Da li bi umjesto toga mogao da ponudis rjesenje i kazes sta ti predlazes da se ucini?
    Da ne bi htio od mene da glasam Mandica ili Danilovica i njihovu politiku etnickog ciscenja CG? Ili bi mozda da glasam Mila i njegovu politiku jedne familije? Ne razumijem tvoje rasudjivanje...

    Sto se tice suvereniteta ja sam zadovoljan i smatram da je tu SDP pravo odbranio drzavu. Pisem i pricam crnogorski jezik, sluzbena prepiska mi je na istom tom jeziku i djete u skoli ce mi uciti crnogorski. Zastava se Crnogorska vije crvena sa zlatnim orlom i himna se nasa ori sa svakom strofom. To ko u koju crkvu ide to me ne zanima, to je licni izbor svakog insana. To je vise prica za ove malo primitivnije gradjane CG, koje Amfilohije moze da zastrasi i koji se klanjaju ne Bogu i Isusu nego shizofrenim debelim svestenicima i njihovim dzipovima.
    Last edited by Gandalf_White; 30-04-14 at 18:01.
    One Ring to Rule them all...

Page 76 of 185 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •