Page 9 of 17 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast
Results 201 to 225 of 412

Thread: Kotor-najskuplji grad

  1. #201
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Radulović: Luka Kotor nije dovela brodove, ali će ih izgleda ispratiti

    Komentari (0) A A A
    Predsjednik Crnogorskog turističkog udruženja CTU Žarko Radulović kazao je da ga je zaprepastio stav da nije veliki gubitak odlazak kruzera Royal Caribbean iz kotorske luke, jer se radi se o jednoj od vodećih svjetskih kruzing korporacija koja je odustala od uplovljavanja zbog činjenice da menadžment Luke Kotor nije ništa uradio na obezbjeđenju pristajanja brodova, odnosno vezivanja uz rivu i postavljanje pilona, što je bio uslov dalje saradnje.
    Žarko Radulović


    Podsjetimo, projekcije pokazuju da će se otkazivanjem dolazaka kruzera renomirane kompanije “Royal Caribbean Cruise” u kotorsku luku za ovu turističku sezonu doći i oko 100.000 putnika manje.
    Radulović je gostujući u emisiji "U žiži" na Skala radiju kazao da to pokazuje da mnogi nemaju pojma kako funkcioniše biznis.
    “Kada bi bio na mjesto komanije MSC koja nije otkazala dolazak u luku Kotor, tražio bi smanjenje cijena usluga bar na pola. Za to postoji jasan adut. Kazao bih-evo, pošao je Royal Caribbean. Meni je vaša usluga skupa. Vi nemate dobar servis, nemate do kraja bezbijednu luku. Trgovao bih”, kaže Radulović.
    On smatra da rukovodstvo kotorske luke to ne shvata zato što oni nijesu ni doveli te brodove, a izgleda da će ih, kako navodi, brzo i ispratiti.
    "Luka Kotor je samo servis za njihov prihvat. Ista je situacija i za turizam. Ministarstvo turizna i NTO ne dovode goste. Oni nikada nijesu i neće dovesti ni jednog gosta. Oni su samo servis, a dovode ih turističke agencije i udruženja koji pregovaraju, ugovaraju i animiraju turiste", smatra Radulović.

  2. #202
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  3. #203
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    O Luci možda i referendum: Ćatović bi da proda, ostali protiv

    “Zbog čega prodavati nešto što bilježi pozitivne rezultate? Zar nas neki drugi slični slučajevi ne demantuju?"

    Uvecaj! Temelj rastućeg kruzing turizma: Luka Kotor (Foto: Vijesti)

    Priča o privatizaciji Luke Kotor, koja je u većinskom vlasništvu Opštine, aktuelizovana je nakon nedavne izjave gradonačelnice Kotora Marije Ćatović da ova kompanija ne ulaže dovoljno u grad, te da nema ništa protiv privatizacije.
    Ona je potvrdila da je vodeća svjetska kruzing kompanija “Royal Caribbean Cruises” zainteresovana za kupovinu Luke Kotor, navodeći da je riječ o moćnoj kompaniji koja želi da unaprijedi lučku infrastrukturu i uloži sredstva u gradske projekte.


    Odbor direktora Luke Kotor, međutim smatra da je neophodno da „Luka Kotor“ A.D. ponovo dobije prioritetnu koncesiju, koja ističe 2015. godine, kako bi u potpunosti realizovala strategiju razvoja i time uvećala akcijsku i tržišnu vrijednost.
    Predsjednik Odbora direktora Nikola Konjević saopštio je da u tako stvorenim okolnostima treba procijeniti da li neki od vlasnika želi i treba da proda dio akcija i pod kojim uslovima.
    Odbor direktora Luke Kotor smatra da je neophodno da „Luka Kotor“ A.D. ponovo dobije prioritetnu koncesiju, koja ističe 2015. godine, kako bi u potpunosti realizovala strategiju razvoja i time uvećala akcijsku i tržišnu vrijednost “Luka Kotor“ A.D. je dosadašnjim radom dokazala da je dugoročno osmišljenom strategijom razvoja obezbijedila stalno rastući trend u svim svojim segmentima, uključujući značajnu diverzifikaciju poslovanja. Investiciona aktivnost, kako aktuelna tako i planirana za ovu i narednu godinu obezbjeđuje daljnji rast i razvoj preduzeća i značajno doprinosi ukupnom rastu društvenog proizvoda opštine i države. Time je obezbijeđen direktan doprinos i potpuna kompatibilnost prioritetu razvoja Crne Gore - turizmu”, kazao je Konjević.
    On naglašava da je “Luka Kotor“ A.D. likvidna, solventna i sposobna da uz određeno kreditno zaduženje i partnerstvo sa odabranim kompanijama proširi kapacitete na odgovarajućim lokacijama zaliva, te da dugoročno obezbijedi rastući trend kruzing i jahting turizma.
    “'Luka Kotor' A.D. je i ove godine uspješno predstavljena na najvećem svjetskom sajmu kruzinga u Majamiju. Posebno raduje činjenica da je na predlog 'Luke Kotor' usaglašen i prihvaćen novi model proširenja priveznih kapaciteta, čime se značajno otvaraju mogućnosti za dalje povećanje investicionog ulaganja u infrastrukturu, kao i komercijalnih efekata kompanije. Takođe je spremna da u dogovoru sa većinskim vlasnikom učestvuje u realizaciji određenih projekata koji u našoj opštini povećavaju atraktivnost Kotora i zaliva kao kruzing i jahting destinacije. Tim prije što je lokacija putničke luke neraskidivi dio urbane cjeline Starog grada Kotora”, kazao je Konjević.
    Direktor Turističke organizacije Mirza Krcić mišljenja je da treba štititi javni interes tako što bi većinsko upravljanje i raspodjela dobiti ostali u većinskom vlasništvu grada.
    “Čak bi Opština trebalo da kupi i dodatni dio akcija na način dokapitalizacije od dobiti firme, čime bi imala većeg udjela u upravljanju. Drugo, koalicioni partneri DPS-SDP-LP-HGI, nijesu koalicionim sporazumom predvidjeli prodaju 'Luke Kotor' A.D. Kao predstavnik Liberalne partije u gradskoj vlasti smatram da bi prodaja Luke bila pogrešan potez i da bi normalno bilo da koalicioni partneri sjednu za sto, definišu i u usaglase stavove u vezi statusa 'Luke Kotor' A.D. Isto tako, valja podsjetiti na stav Skupštine opštine Kotor od 12. 07. 2013. gdje je parlamentarna većina uputila zaključak Vladi Crne Gore da se dodijeli 'Luci Kotor' prioritetna koncesija nakon isteka postojeće. Grad bi trebalo na temelju pomenutog zaključka da izdejstvuje dodjelu koncesije od strane države, jer bez koncesije Luka nema veliku vrijednost, a ni značaj. Odbornici kotorskog parlamenta su ti koji mogu promijeniti status Luke i na njima je najveća odgovornost”, kaže Krcić.
    Direktor Turističke organizacije Mirza Krcić mišljenja je da treba štititi javni interes tako što bi većinsko upravljanje i raspodjela dobiti ostali u većinskom vlasništvu grada On ističe da vjeruje da većina sugrađana dijeli njegovo mišljenje da treba zaštititi javni interes, jer brojne privatizacije u gradu nijesu ništa dobro donijele.
    “Mislim da bi raspisivanje referenduma dalo pravi odgovor što građani misle o ovoj temi”, zaključio je Krcić.
    Stav o ovom pitanju još prošle godine dali su odbornici kotorskog parlamenta koji su usvojili zaključak koji je upućen Vladi, kojim konstatuju da je neophodno obezbijediti održavanje većinskog učešća Opštine u vlasničkoj strukturi Luke.
    I predsjednik kotorskog parlamenta Nikola Bukilica smatra da poslovni rezultati, kao i stopa rasta prometa plovila i turista potvrđuju da Luka može uspješno ostvarivati funkciju zbog koje je osnovana.
    “Zbog čega prodavati nešto što bilježi pozitivne rezultate? Zar nas neki drugi slični slučajevi ne demantuju? Kotor je mogao i trebalo do danas da riješi neke od problema Luke. Tu prije svega mislim na dislociranje parking prostora, izgradnju pilona za vez brodova. To je pitanje poslovne politike koju vodi uprava Luke, ali i uticaja Opštine Kotor, kao većinskog vlasnika, a i koalicije na vlasti. Neki primjeri privatizacije u Kotoru govore kako je njegova privreda zarobljena i , za sada, besperspektivna, lošim izborom kupaca”, kaže Bukilica, uz podsjećanje da je lučka infrastruktura napravljena novcem solidarne pomoći.
    Opština prošle godine bila protiv prodaje
    Stav o ovom pitanju još prošle godine dali su odbornici kotorskog parlamenta.
    “Polazeći od činjenice da je nautički turizam jedan od prioriteta razvoja opštine, kao i da Luka Kotor pri postojećoj vlasničkoj strukturi i organizaciji može dugoročno uspješno ostvarivati svoju funkciju, te da može biti i nosilac planirane dogradnje lučke infrastrukture i obezbijediti sufinansiranje izgradnje najznačajnijih infrastrukturnih objekata u gradu, Skupština opštine Kotor smatra neophodnim da Vlada Crne Gore dodijeli AD "Luci Kotor" prioritetnu dugoročnu koncesiju za područje i djelatnost u dosadašnjem obimu.
    Imajući u vidu i činjenicu da je uspješno poslovanje Luke neraskidivo vezano za kulturno-istorijski značaj i geografski položaj Kotora, odnosno za prirodne i stvorene uslove Luke Kotor za prihvat nautičkih plovila, neophodno je obezbijediti održavanje većinskog učešća Opštine u vlasničkoj strukturi - piše u zaključku SO Kotor.

  4. #204
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jeste da je off, ali. Da li ste primijetili da se Forest Gamp ošišao? Ko ne zna to je onaj čupavi što je kod Fortune..Mada bih šalu na stranu uklonio one likove kod Rode i na pjacu.

  5. #205
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    vidjeh ga, jbg nije saric a bio sam siguran da se on prerusio..
    sinuo je..

  6. #206
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Jeste da je off, ali. Da li ste primijetili da se Forest Gamp ošišao? Ko ne zna to je onaj čupavi što je kod Fortune..Mada bih šalu na stranu uklonio one likove kod Rode i na pjacu.
    uklonio je dosta sirok pojam......ja bi ih preselio na neko mjesto.:redface:

  7. #207
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Iako je riječ o podmornici ovo plovilo ne roni....

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    kakva je to podmornica koja ne roni?...

  8. #208
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Momčilo Krivokapić: Tivat je ustašizovani grad

    Portal Radio Duxa je prije dva dana objavio snimak sa YouTubea u kome je protojerej Srpske pravoslavne crkve SPC, stavrofor Momčilo Krivokapić - arhijerejski namjesnik bokokotorski, gostujući na portalu - internetskoj televiziji www.in4s. net , govoreći o dvadesetoj godišnjici postojanja Bratstva pravoslavne omladine u Crnoj Gori, grad Tivat nazvao ustašizovanim gradom.
    Momčilo Krivokapić


    „Dvadeset godina poslije, Bratstvo pravoslavne omladine organizovalo je litiju kroz grad Tivat, to je ustašizovani grad. To nisam rekao slučajno. Rekao sam to glasno i jasno. Stojim iza te izjave. Kada su još 2000. godine prvi put kroz grad prošle mošti Prevlačkih mučenika, koje su ušle u tamošnji hram Svetog Save, u Tivtu se od tada nešto desilo“, rekao je on prenosi Radio Tivat.
    Prema njegovim riječima današnji takozvani istoriografi crnogorski, montenegrinski, nikada neće razumjeti logiku da ono što je Sveti Sava donio u ove krajeve, srpske krajeve, srpske zemlje, da je to Jerusalemski blagoslov groba Gospodnjeg.

    „Tamo su raspeli Hrista, danas raspinju srpski narod, ali Vaskrsenje je ono što je na kraju“, kazao je između ostalog kotorski protojerej stavrofor Momčilo Krivokapić.
    Radio Tivat je javio da se očekuje da će se ovim povodom oglasiti tivatski zvaničnici i tivatske političke partije, te da im se čini da ovdje posla ima i za tužilaštvo.
    Povodom te izjave Momčila Krivokapića predsjednik te opštine Miodrag Kankaraš, je saopštio da je šokiran takvom izjavom, i poručio da je Tivat grad dobronamjernih, poštenih i vrijednih ljudi.
    "Ja sam prosto šokiran izjavom, pogotovo imajući u vidu da dolazi od osobe čiji se život i rad temelji na postulatima Jevanđelja. Ovo je grad koji je uvijek bio i biće grad dobronamjernih, poštenih i vrijednih ljudi, dobrih komšija i prijatelja, ljudi otvorenih srca koji se nijesu dijelili ni u težim vremenima", poručio je Kankaraš.

  9. #209
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    evo jedna molba.ako ko zna da se prodaje kakav stan dvosoban u Kotoru jeftino,imam zainteresovanog kupca.nikako ne dolazi u obzir sv.stasije i sv.vraca.kazem jeftino jer cijene u gradu su izuzetno velike,mislim i najvece u drzavi,smatram potpuno nezasluzeno.u obzir dolazi cijena oko 1000-1200e po kvadratu.:smug:

  10. #210
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    kakva je to podmornica koja ne roni?...
    ova samo gnjuri, znaci dopola je u vodi, a imas i skuplji model, e ona moze i da roni

  11. #211
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    evo jedna molba.ako ko zna da se prodaje kakav stan dvosoban u Kotoru jeftino,imam zainteresovanog kupca.nikako ne dolazi u obzir sv.stasije i sv.vraca.kazem jeftino jer cijene u gradu su izuzetno velike,mislim i najvece u drzavi,smatram potpuno nezasluzeno.u obzir dolazi cijena oko 1000-1200e po kvadratu.:smug:
    po toj ceni ne verujem, sve sto sam ti gledao daleko vece cene od te
    smile if you fucked today

  12. #212
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    po toj ceni ne verujem, sve sto sam ti gledao daleko vece cene od te
    znam,nego ako sto naidje molim te javi,jer nema vise Rusa,valjda ove cijene vise trebaju pocet padat.

  13. #213
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    htio burazer da promijeni stan. I nadje fino sredjenu garsonjeru van starog grada 220e ali govori vidim nesto fali. Sta je nema wc vec moras da koristis poljski koji je 50m od kuce ahaahahahaaahahha Haos sta ljudi izdaju.

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #214
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    ne vjerujem
    look right through me

  15. #215
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    htio burazer da promijeni stan. I nadje fino sredjenu garsonjeru van starog grada 220e ali govori vidim nesto fali. Sta je nema wc vec moras da koristis poljski koji je 50m od kuce ahaahahahaaahahha Haos sta ljudi izdaju.

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    svojevremeno dok sam bio podstanar,u Skaljarima mi je covjek htio da izda stan sa poljskim wc-om.250e.sokirao sam se.jos se i naljutio sto nisam htio da ga iznajmim zamislite.....

  16. #216
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    svojevremeno dok sam bio podstanar,u Skaljarima mi je covjek htio da izda stan sa poljskim wc-om.250e.sokirao sam se.jos se i naljutio sto nisam htio da ga iznajmim zamislite.....
    pa dobro poljski wc spanska keramika nemacka armatura pa nisi bio bas skroman
    smile if you fucked today

  17. #217
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    znam,nego ako sto naidje molim te javi,jer nema vise Rusa,valjda ove cijene vise trebaju pocet padat.
    ima rusa traze starogradnju dolazilo mi ih je jedno 4-5 grupa sa posrednicima, nego ja odustadoh imao sam ponudu za 53m2 110 000€
    smile if you fucked today

  18. #218
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    ima rusa traze starogradnju dolazilo mi ih je jedno 4-5 grupa sa posrednicima, nego ja odustadoh imao sam ponudu za 53m2 110 000€
    novogradnja je sumnjivog kvaliteta.ne daj Boze da se ponovi 1979.....

  19. #219
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A za prvu damu Kotora limuzina: Maji Ćatović stiže Audi "šestica" sa masažerom

    Građani Kotora će za novi automobil gradonačelnice platiti 52.876 eura

    Uvecaj! Na prvom mjestu komfor: Maja Ćatović

    Na tenderu za kupovinu novog putničkog automobila za potrebe gradonačelnice Kotora Marije Ćatović, objavljenog 26. februara, pristigla je samo ponuda “Rokšped auto centra” iz Podgorice.
    Komisija za otvaranje i vrednovanje ponuda, ovu ponudu ocijenila je ispravnom i blagovremenom.


    Vrijednost ponude iznosila je 52.876 eura, što odgovara, uz traženu zapreminu motora od 3.0 cm3 i snazi motora od 180 kW, odgovara Audijevoj 'šestici', 3.0 TDI quattro S-tronic, prestižnog njemačkog proizvođača. To potvrđuje i cjenovnik Audijevih modela na zvaničnom Rokšpedovom sajtu.
    U zvaničnoj prezentaciji ovog automobila se navodi da je prilikom razvoja nove “audi A6” limuzine pažnja posvećena svakom detalju.

    Izvanredni detalji poput po želji dostupnih komfor sjedišta s brojnim mogućnostima podešavanja, ventilacijom sjedišta i funkcijom masaže, kao i dodatnim umecima dekora od prirodnog smeđeg drveta jasena sa šarama. To su u enterijeru ove limuzine znakovi najveće ekskluzivnosti.
    Karakteruše ga, kako se navodi, suvereno ubrzanje i snaga.
    Nova opštinska limuzina, uz standardnu opremu, ima električnu podršku za zatvaranje vrata, električno zatvaranje i otvaranje prtljažnika iznutra, bluetooth interface, električnu zavjesicu za zadnje i manuelne zavjesice za bočna stakla, xenon svijetla, parking senzore, kratki kožni multifunkcionalni volan sa komandama za mjenjač, CD radio mp3 čitač i startovanje vozila bez ključa.
    Novi automobil još nije stigao u Kotor, a Ćatović, kojoj za nekoliko mjeseci ističe drugi mandat, koristi automobil istog proizvođača star sedam godina, koji je prešao skoro 400.000 kilometara.

  20. #220
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li cuo ko od vas za galerije slike -vitraz i geometry u kotor?

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

  21. #221
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    da ne zna ko za kakvi stan da se izdaje preko cijele godine?

  22. #222
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    imas ponude na radio kotor.:tranquillity:

  23. #223
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    slabe su, nikakve..

  24. #224
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se ,najskuplji I izdusio

  25. #225
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    da ne zna ko za kakvi stan da se izdaje preko cijele godine?
    .........

Page 9 of 17 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kotor - grad koji umire
    By McS in forum Primorski
    Replies: 68
    Last Post: 08-03-16, 08:12
  2. Prodajem Stan Stari grad, Kotor
    By The_B@fU$ ® in forum Nekretnine
    Replies: 27
    Last Post: 08-08-12, 11:13
  3. Concert in Kotor (Stari Grad) June 17, 2011 7pm
    By allie in forum English only
    Replies: 2
    Last Post: 24-10-11, 01:04
  4. Replies: 16
    Last Post: 31-07-11, 14:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •