View Poll Results: IMA LI SUZIVOTA SA MUSLIMANIMA

Voters
41. You may not vote on this poll
  • DA

    20 48.78%
  • NE

    21 51.22%
Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 230

Thread: MUSLIMANI U CRNOJ GORI

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default MUSLIMANI U CRNOJ GORI

    Ja svarno neznam sto traze i mlate muslimani u Crnoj Gori!
    Mlate o necesovoj demopkratiji o necesovijem pravima i kako cemo imati suzivot zajednicki itd,itd. No je ih pitam na koji nacin oni to zamisljaju da imamo suzivot??? Prvo : vi nedozvoljavate da se zene kriscani i muslimanke (vice vertsa) inace radi noz (Nedozvoljavate mijesanje pomedju) :wink:. Drugo , vama je svako ko jede svinjsko meso necist i treba da nestane sa ove planete (i ko nije za alaha) (isljam). nesto nevidim necesove tolerancije odje a :wink: .Ili bi vi da podijelimo CG na tabore i da se vi pripojite isljamskijem zemljama(zajedno sa zemljom) a?? E imam poruku za vas :::::: ZELJA CE VE PUSTA MINUT !!!!!! Jer je opce poznato da najjnetolerantnija religija na zemaljsku kuglu je isljam! Tako da ako ocete da zivite izolovani ka pascad onda lijepo na voz pa za avganistan ili pakistan pa svi kolektivno u talibane ,jer tamo nema kriscana,zbog ogromne "TOLERANCIJE" I BRACKE LJUBAVI ISLJAMSKE :wink: :mad: :mad: :mad:

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Kein Komentar.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Herojac, tebi nikako ne ide pljuvka po "Serbaljima", pa si uzeo da se poseres u forum izbacujuci ovakvo smece?

    Providan si, jadan.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li pobrisat ili zakljucat ovakav topik?
    Da li odgovorit na ovo zalosno stanje duha?
    Ovakvih po CG ima dovoljno da bi se mogli samo ignorisat.Znam da ih nikakvo objasnjenje nece prosvijetlit."Uci umen poumen uci budala pobudala" rekli bi makedonci.
    U jedno sam sigiran ,ne bih volio da sam istomisljenik u bilo cemu sa spodobom like this.
    U Americi su 'grupe mrznje' zakonom zabranjene i ovakvo pisanje po internetu je kaznjivo.
    Kad se CG normalizuje preci ces u ilegalu i umrijeti u govnima zajedno sa idejama koje odatle ponikle. :blah:
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    puu majq im muslimansq i siptarsq..fuj kako su gadni..zeleni...pu..u***** im se u njihow zeleni ziwot.. :burp:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rolex
    Da li pobrisat ili zakljucat ovakav topik?
    Da li odgovorit na ovo zalosno stanje duha?
    Ovakvih po CG ima dovoljno da bi se mogli samo ignorisat.Znam da ih nikakvo objasnjenje nece prosvijetlit."Uci umen poumen uci budala pobudala" rekli bi makedonci.
    U jedno sam sigiran ,ne bih volio da sam istomisljenik u bilo cemu sa spodobom like this.
    U Americi su 'grupe mrznje' zakonom zabranjene i ovakvo pisanje po internetu je kaznjivo.
    Kad se CG normalizuje preci ces u ilegalu i umrijeti u govnima zajedno sa idejama koje odatle ponikle. :blah:
    Decko mi smo u Evropi ako nisi primijetio

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reis Mustafa ef. Cerić govorio za "Tagescajtung"


    U Bosni se već 500 godina razvija islam koji nikoga ne ugrožava


    Ja, kao evropski musliman, ličnim primjerom moram doprinijeti evropskoj civilizaciji i od te iste civilizacije moram biti priznat

    List "Tagescajtung" objavio je intervju s reisu-l-ulemom dr. Mustafom Cerićem u kojem govori o islamu u svijetu, Evropi i BiH. S reisom Cerićem razgovarao je Erih Rastfelder.

    Islamski svijet sa simpatijama gleda borce u Iraku, uprkos SAD. Izraelsko-
    palestinski konflikt podgrijava emocije, a radikalne grupe kao što je El-Kaida plivaju kao riba u vodi. Postoji li u BiH islam koji se razlikuje od islama u Indoneziji, Afganistanu ili od arapskog islama?

    Bosanski islam

    - Ne želim upotrijebiti pojam "bosanski islam". Ali postoji jedno bosansko iskustvo islama. U Bosni se već 500 godina razvija islam koji nikoga ne ugrožava, koji se nije okrenuo protiv ostalih naroda i koji se nije postavio protiv vlastite zajednice. Mi smo za toleranciju, a odbijamo mentalitet plemenskih zajednica.
    U Sarajevu postoji tradicija zajedničkog života sa katolicima, pravoslavcima i jevrejima. Kako se može otkriti razlika između katolika u Poljskoj, Austriji ili Francuskoj i ostalim katoličkim crkvama, tako se mogu otkriti i različite forme tumačenja islama.

    Ali, to ne znači ništa drugo nego tvrdnja da egzistira bosanski ili evropski islam?

    - Kada Arapi koriste islam za provođenje njihovih nacionalnih ciljeva, tada to možemo raditi i mi u Evropi. Kada jedan Egipćanin ima pravo da u ime islama bude patriota za svoju zemlju, tada i mi evropski muslimani možemo biti evropske patriote u ime islama. To ne znači zaboraviti Orijent, sunce tamo izlazi, sve velike religije imaju svoje korijene na Orijentu. Ali, mi živimo u Evropi. Ja, kao evropski musliman, ličnim primjerom moram doprinijeti evropskoj civilizaciji i od te iste civilizacije moram biti priznat.

    Evropske vrijednosti


    Evropljani prije svega drže do svojih evropskih vrijednosti, kao i posebne uloge religije u demokratskom svijetu. U Bosni su tokom i nakon rata islamski ekstremisti u zemlji i fundamentalisti iz Saudijske Arabije, vehabije, izgradili više od 100 džamija i vjerskih objekata u kojima se propagira islamska zajednica. To sigurno ne možete dopustiti?

    - U Evropi se pokušava zaboraviti da su Karadžić i Mladić u Srebrenici izvršili veliki zločin nad bosanskim muslimanima. Evropa se toga treba stidjeti. Ako bi se krivica probala prebaciti na nas, onda bi to bilo iz griže savjesti prema nama. Među bosanskim muslimanima ne postoji revanšizam, iako za to postoje mnogi razlozi. Tokom rata morali smo prihvatiti pomoć iz Evrope iako se Evropa ustezala da nas odbrani od agresora. Ta situacija je proizvela tzv. mudžahedine koji su se snama htjeli solidarisati, za što je dijelom kriva i Evropa.

    Pomoć u obnovi džamija


    Ipak, novac iz Saudijske Arabije utječe na politiku u Bosni.

    - Iz Njemačke je došlo 100.000 eura za obnovu pravoslavne crkve u Mostaru. Ali, do sada nijedna evropska zemlja osim Švedske nije poslala novac za obnovu džamija kojih je tokom rata porušeno više od 1.000, među kojima su i poznate džamije u Foči i Banjoj Luci.
    Ne ostaje nam ništa drugo nego da uzmemo ono što nam se nudi, u ovom slučaju iz arapskog svijeta. Mi smo siromašna zemlja i sebi ne možemo dozvoliti da takvu pomoć odbijemo.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Postoji li u BiH islam koji se razlikuje od islama u Indoneziji, Afganistanu ili od arapskog islama?"

    kakva pisurija! koliko se stidim da pripadam jednoj kulturi sa covekom koji takvo pitanje postavlja!
    naravno da ne postoje razliciti islami i razlicita hriscanstva. postoje razlike medju razumevanjem, interpretacijama i praktikovanjem "svetih knjiga" kod razlicitih naroda.

    kakva blamaza! pokusaj da se neko optuzi samo radi nominalnog pripadnja nekoj veri. svako zna da je bin-Mi-Ladin, uzeo "mac islama" da bi dosao u posed naftnih izvora i tako kontrolisao vasceli svet. a da je bin-Bush-atlia uzeo "strelu hriscanstva" da bi zastitio interese svoje naftne kompanije.
    ko nam pravdu deli, ***** je svekoliko!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sto si uteka kod Busa decko?

    Odma ste se digli da kazete kako nije tacno ono sto HAMAS i druzina prica, pa kako nije kad se vec hiljade momaka ubilo zbog toga?!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najace su ove fukare ko ovaj Plancco. Pa sto nisi fukaro emigrirao u Avganistan ili Iran no si uteko u USA kad su ti ovi tako "dobri i lijepi"....

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sto si uteka kod Busa decko?

    Odma ste se digli da kazete kako nije tacno ono sto HAMAS i druzina prica, pa kako nije kad se vec hiljade momaka ubilo zbog toga?!
    Najace su ove fukare ko ovaj Plancco. Pa sto nisi fukaro emigrirao u Avganistan ili Iran no si uteko u USA kad su ti ovi tako "dobri i lijepi"....
    sh0cker i ti janko23,posto se ne razumete o cemu se ovde govori i nasta misli,bolje van je da sutite,"pametniji" ste.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da Muslimani nikada nece biti lojalni gradjani Srbije i Crne Gore i nikada je nece prihvatiti kao svoju domovinu i voljeti(cast casnim izuzecima). Prije svega istorija to jasno pokazuje. ******** su bile prvo uz Osmanlijskog okupatora protivu svoje dojucerasnje brace, zatim su podrazavali u prvom svjetskom ratu Austro-Ugarsku/Njemacku, zatim su bili u ustasama itd. Uvijek ce biti subverzivni element i njihov krajnji cilj za pocetak jeste, to i sami priznaju , zaokruzivanje autonomne pokrajne Sandzak koja bi ukljucivala pola Crne Gore i 4 opstine u Srbiji , koja bi zatim postala Republika a nakon toga bi oni trazili otcijepljenje . To je njihova dugorocna politika i tu je pitanje dana kada ce doci do tog stanja . Zato ne mislim da se sa njima moze mirno zivjeti jer nikada nece priznavati postojece stanje u nasoj drzavi i trudice se uvijek da ga izmene naravno na nasu stetu.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ja mislim da Muslimani nikada nece biti lojalni gradjani Srbije i Crne Gore i nikada je nece prihvatiti kao svoju domovinu i voljeti(cast casnim izuzecima).[size=6] Prije svega istorija to jasno pokazuje[/size]. ******** su bile prvo uz Osmanlijskog okupatora protivu svoje dojucerasnje brace, zatim su podrazavali u prvom svjetskom ratu Austro-Ugarsku/Njemacku, zatim su bili u ustasama itd. Uvijek ce biti subverzivni element i njihov krajnji cilj za pocetak jeste, to i sami priznaju , zaokruzivanje autonomne pokrajne Sandzak koja bi ukljucivala pola Crne Gore i 4 opstine u Srbiji , koja bi zatim postala Republika a nakon toga bi oni trazili otcijepljenje . To je njihova dugorocna politika i tu je pitanje dana kada ce doci do tog stanja . Zato ne mislim da se sa njima moze mirno zivjeti jer nikada nece priznavati postojece stanje u nasoj drzavi i trudice se uvijek da ga izmene naravno na nasu stetu.
    Prije svega istorija pokazuje i dokazuje da nam nikad niste bili brtaca vec dusmani i koljasi.Vase zlocinacke namere ste uvek realizovali kad vam se za to pruzila prilika.Medjutim, dosla su neka drugas vremena.Proslo je vreme kada ste zlocine mogli radit nekaznjeno od karadjordjevog "ustanka" do nedavno.Vasu sklonost ka genocidu i vas kao krvopije,pljackase i zlotvor je upoznao ceo civilizovani svet i kao takve vas tretira.uostalom nisu vas dzabe bombardovali i doveli na nivo prvobitne zajednice,gde i pripadate.Bosnjaci nece pristati niti na jednu klerosfasisticku drzavu ,pa neka kosta sta kosta .

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazes da smo mi vas ubijali? Jesmo ne sporim. Al ko je prvi poceo koga da ubija? Ko je prihvatio obicaje, ideologiju i vjeru okupatora? Ko je imao silu tada i koje prvi poceo ciniti zlocine nad kim?

    I sta da radimo? Da se ubijamo do istrage? Ko koga prvi istrijebi?

    Ja predlazem da se vi vratite u pravoslavlje i onda cete moci da zivite sa nama kao braca. Prihvaticemo vas kao svoje. Ako necete ovo prvo je neminovno. To znas ti to znam ja. Mozemo mi da se kunemo u demokratiju koliko hocemo ali znamo da cim se prva prilika ukaze ili cemo mi vama skociti za vrat ili vi nama. A jaci smo i vitalniji kao nacija. To znas ti to znam ja. Zato da sam na tvom mjestu ja bih prihvatio ovu velikodusnu ponudu. Kada su generacije tvojih predaka mogle da zive kao pravoslavni Srbi ne vidim zasto to opet ne bi mogao i ti.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Reis Mustafa ef. Cerić govorio za "Tagescajtung"
    Ali postoji jedno bosansko iskustvo islama. U Bosni se već 500 godina razvija islam koji nikoga ne ugrožava, koji se nije okrenuo protiv ostalih naroda i koji se nije postavio protiv vlastite zajednice.
    Иди бре Добруски, Србине Исламске вероисповести! Реиф Мустафа Церић, Србин (погледај му презиме) овде поистовећује Ислам, дакле религију, са појмом народа!

    А што 500 година Ислам није никога угрожавао, то је посебна прича! Прво, нисте отимали земљу Хришћанима, нисте Хришћанима одузели право поседовања земње, нисте Хришћанима најлепшу децу отимали и водили у Турску да им крв затрујете мржњом према Хришћанима итд ...

    Мука ми је од овог Србина, Реиса Мустафе Цекића! Нема каже Господин Цекић, одакле му овакво презиме?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Pa sto si uteka kod Busa decko?

    Odma ste se digli da kazete kako nije tacno ono sto HAMAS i druzina prica, pa kako nije kad se vec hiljade momaka ubilo zbog toga?!
    Najace su ove fukare ko ovaj Plancco. Pa sto nisi fukaro emigrirao u Avganistan ili Iran no si uteko u USA kad su ti ovi tako "dobri i lijepi"....
    sh0cker i ti janko23,posto se ne razumete o cemu se ovde govori i nasta misli,bolje van je da sutite,"pametniji" ste.
    Ajde uzmi koji cas iz maternjeg kad nam vec solis pamet..

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka svako kaze svoj stav.
    moje je stav da su svi prvo gradjani Crni Gore, a onda pripadnici neke nacije ili vere. svaciji prioritet je nezavisna, demokratska Crna Gora. jer ce samo u demokratskoj drzavi, nezavisnoj od radikalne srbije, moci biti prvo slobodni ljudi, a onda vernici ili ne. po slobodnom izboru.
    srbija je mrtva za demokratiju i demokratija za srbiju. to je aksiom.
    zato svi gradjani dobre volje, u CG, moraju prvo pripadati Demokratskom frontu, a onda nacijama, verama, folklornim klubovima...itd. otide li jedan glas srpskim i prosrpskim strankama, glasali ste za svoj nestanak. udruzeni idemo nekud, razjedinjeni pod radikalni srpski opanak. a sto se mene tice... kako vam draga volja.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    neka svako kaze svoj stav.
    moje je stav da su svi prvo gradjani Crni Gore, a onda pripadnici neke nacije ili vere. svaciji prioritet je nezavisna, demokratska Crna Gora. jer ce samo u demokratskoj drzavi, nezavisnoj od radikalne srbije, moci biti prvo slobodni ljudi, a onda vernici ili ne. po slobodnom izboru.
    srbija je mrtva za demokratiju i demokratija za srbiju. to je aksiom.
    zato svi gradjani dobre volje, u CG, moraju prvo pripadati Demokratskom frontu, a onda nacijama, verama, folklornim klubovima...itd. otide li jedan glas srpskim i prosrpskim strankama, glasali ste za svoj nestanak. udruzeni idemo nekud, razjedinjeni pod radikalni srpski opanak. a sto se mene tice... kako vam draga volja.
    da je tako ne bi postojale politicke/nacionalne partije il bi postojale, a gradjani bi pripadali gradjanskim--- ove se odnosi na sve vere i nacije...
    zna se tacno koja partija kojoj naciji pripada, i tako je svugda od raspada bivse sfrj....

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Apatrid
    Herojac, tebi nikako ne ide pljuvka po "Serbaljima", pa si uzeo da se poseres u forum izbacujuci ovakvo smece?

    Providan si, jadan.

    Ti se nesto najedi a ???
    Ja dome ne pljujem po nikome no vi postavljam pitanje ,ako je ono smece (za tebe) sto "TI", posta smece pa odgovori ovim glupostima a????

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rolex
    Da li pobrisat ili zakljucat ovakav topik?
    Da li odgovorit na ovo zalosno stanje duha?
    Ovakvih po CG ima dovoljno da bi se mogli samo ignorisat.Znam da ih nikakvo objasnjenje nece prosvijetlit."Uci umen poumen uci budala pobudala" rekli bi makedonci.
    U jedno sam sigiran ,ne bih volio da sam istomisljenik u bilo cemu sa spodobom like this.
    U Americi su 'grupe mrznje' zakonom zabranjene i ovakvo pisanje po internetu je kaznjivo.
    Kad se CG normalizuje preci ces u ilegalu i umrijeti u govnima zajedno sa idejama koje odatle ponikle. :blah:
    Aaaauuuuu bjelo svjeckoga mozga, aaaaaaaaaaa. Ada cus Velika i "casna" amerika :ass: ,strogo,velis kaznjava hahahaaaa ,ajd ne seri obraza ti (kojega nemas ni grama). Sto cine ameri u avganistan, irak a?? Sire li to ljubav i demokratiju :lolblue: :lolblue: :hammer: Nema mene po kome doc da idem u ilegalu, mada tebe ce to bit cesci pojam :wink: ito kad se stvari "Normalizuju" u CG!!!!! No ako imas sto pametno da reces ,ti ela ,ako nemas dovidjenja !!!!

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Re: MUSLIMANI U CRNOJ GORI

    [quote="Grad Heroja"]Ja svarno neznam sto traze i mlate muslimani u Crnoj Gori!
    Prvo : vi nedozvoljavate da se zene kriscani i muslimanke (vice vertsa) inace radi noz (Nedozvoljavate mijesanje pomedju) :wink:. Drugo , vama je svako ko jede svinjsko meso necist i treba da nestane sa ove planete (i ko nije za alaha) (isljam). nesto nevidim necesove tolerancije odje


    Ima nesto odje sto nije tacno a ???????????

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Svemir & okolina
    Posts
    686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo: nista od tog nije tacno a ti to i sam znas.

    drugo: 100% LJUDI bilo koje sorte bi se stidjelo ovoga sto si ti napisao.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nezajebaj zivotati ,evo i na zapad muslimani ubijaju cerke sto su stale da pricaju sa momcima kriscanima :wink: ups ,da nijesam ja to izmislio a ?? :lolblue: :lolblue: Evo u svecku dje se zna zadnjija 3 godine 8 su ubili cerki (m`sim znas tolerancija i suzivot :wink: ) m`sim znas!! A nije im tesko da ih hrane kriscani i da cekaju ka pascad na socijalnu pomoc od istijeh :wink:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Svemir & okolina
    Posts
    686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mi pricamo o crnoj gori i crnogorskom narodu.

    pusti sad price tipa ruande i hutu tucija jer to nema smisla.

    svaki narod pored religije ima i svoj jezik obicaje kulturu i tradiciju i to ga cini narodom.

    znaci vrati se u crnu goru i pricaj o crnogorskom narodu.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Waterman
    mi pricamo o crnoj gori i crnogorskom narodu.

    pusti sad price tipa ruande i hutu tucija jer to nema smisla.

    svaki narod pored religije ima i svoj jezik obicaje kulturu i tradiciju i to ga cini narodom.

    znaci vrati se u crnu goru i pricaj o crnogorskom narodu.
    Komsija ,nemoze se domokratija diskutovat kad vi pase i dje godj vama pase :wink: to je prt u oba pravca! Ti nesto rece o Crnoj Gori , nu da se vrnem pa da sagledamo problem od sredine a ?? A ne od srca (pocetka) ,no ok ajmo dalje. Ima ,ima slucaja da se dopustilo kriscanima mjesoviti brak a da nemoraju da prihvate isljam ito citavijeh .... " 4 " ,, :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: Pa zar se nijeste vazda odvajali od ostalijeh Crnogoraca, vazda u necesovije grupe onako ciste bez kriscana ?? ! Koliko ti je Pravoslavnijeh Crnogoraca bilo u kucu u zadnjijeh mjesec dana a ?? Neka zivotati ecemo sad o tome :wink: :lolblue: :lolblue: Evo i ovamo po zapadu samo sa arapima i bosancima (muslimanima) s drugijem samo zdravo i dovidjenja ili kad vi treba neka pomoc :wink:

Page 1 of 10 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •