Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 79

Thread: Zavrsena sjednica Venecijanske Komisije ! Odluceno:

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da bice da je

  2. #52
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mojanovici
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Braco Srbi ovo nece izaci na dobro...shto nam je cinjet?

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista. Samo sjedimo i uzivamo. Cika Solana zavrsava sav posao . Milo ce u dobrom Slobovom maniru da zategne na pocetku a poslije ce da prihvati i ono sto solana i EU nisu ni trazili :mrgreen:

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    janko,

    mene samo interesuje da vidim ocete li se vi bunit na vas balvanski nacin u slucaju da se nekim cudom desi da taj nesretni milo vec jedanput i pobijedi na nekim od glasovanja?

    samo mi je to bitno. imam zenu i djecu i star sam ti za pusku i za marseve po sumama i gorama.

    ja,kao i uvijek do sada, u slucaju da ono sto ja ocu ne dobije vecinu pristajem da zivim u SCG.ne bunim se,ne prizivam mirasa,benedikta niti putina u pomoc.ne udaram nikoga,sve isto.

    k.
    Brooclyn Forever !

  5. #55
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Nista. Samo sjedimo i uzivamo. Cika Solana zavrsava sav posao . Milo ce u dobrom Slobovom maniru da zategne na pocetku a poslije ce da prihvati i ono sto solana i EU nisu ni trazili :mrgreen:
    Shto mislish Janko, shto je bilo 2001-e u pregovorima izmedju Solane i Mila, kad je tata odlozio referendum?

    Ja znam da ti vjerujesh u onu prichu da mu je Solana rekao kako to odijelo sho Milo nosi Solana od svoje plate nebi mogao da priushti, i da mu je pominjao neku naftu i cigare. Ali znash kako ono nash narod kaze “What is dear to grandmother she dreamed about it”.

    Figurativno govoreci bilo je ovako:

    Solana: Shto cemo sad?
    Milo: referendum
    S: da vam nije mnogo?
    M: ne bi reka.
    S: a da to malo vi odlozite?
    M: bogomi nema odlaganja
    S: vi ajte, ali ja nijesam siguran da cemo to priznat.
    M: a shto dobijamo ako ga odlozimo?
    S: ako ga odlozite, ja cu potpisat da cemo ga priznat ako vam se bude raspisiva referendum , za jedno 6 do 7 godina.
    M: ne nooo 100... ajde jadan.... 2-je godine i da vam je dosta.
    S vala barem 5.
    M 3
    S 4
    M dogovoreno neka bude 3 pa cemo to rastec na 4
    S dogovoreno
    M imash li olovku.........
    S no kako mi je Sveto molim te, odavno ga ne vidim.
    M a makni ga tamo izela ga je nekakva osa pa mi je ni ziv ni mrtav.
    ...........

    a sad malo ozbiljnije. Solana je mislio da ce za te 3 do 4 godine Srbiju na chelo sa DOS-om potpuno da preporodi. Djindjic ce da mu pohapsi sve Hashke optuzenike, Albanci ce se primirit na Kosovo i Srbija ce biti spremna da 2007-e do 2010-te udje u EU. Tada niko vishe u CG nece trazit referendum. Ali “ne lezi vraze” probudi se nacionalistichka Srbija, ubishe mu Djindjica. Karla podnosi samo negativne izveshtaje Savjetu Bezbjednost. Srbija se posvadja sa svima i okolo i iznutra. Para nema, inflacija na god. nivou 14,7%, nezaposhljenost, zemunski klan, Kosovo....
    Prodjoshe 4 godine i doje vrijeme da se odrzi obecanjeeeee!

    ?: eee shto cemo sad
    S: neznam, pomenite u taj nesretni clan 39 nekakvu vecinu od 50%, mada je ne smijemo preporuchit, jer je niko u EU nema. Da se barem ta jadna opozicija ima za shto ufatit ako bude imala obraza da se pojavi na razgovore. I ne pominji te mi vishe Crnogorce. Eto im ta nezavisnost, u kesu im se raspala, dabooogdaaaaaa.
    No sky, no earth, but still snowflakes fall.

  6. #56
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rudolf
    a sad malo ozbiljnije. Solana je mislio da ce za te 3 do 4 godine Srbiju na chelo sa DOS-om potpuno da preporodi. Djindjic ce da mu pohapsi sve Hashke optuzenike, Albanci ce se primirit na Kosovo i Srbija ce biti spremna da 2007-e do 2010-te udje u EU. Tada niko vishe u CG nece trazit referendum. Ali “ne lezi vraze” probudi se nacionalistichka Srbija, ubishe mu Djindjica. Karla podnosi samo negativne izveshtaje Savjetu Bezbjednost. Srbija se posvadja sa svima i okolo i iznutra. Para nema, inflacija na god. nivou 14,7%, nezaposhljenost, zemunski klan, Kosovo....
    Prodjoshe 4 godine i doje vrijeme da se odrzi obecanjeeeee!
    Ovo mi se vidjenje jako svidja.
    Solana je racunao na samouvjerenog Djindjica, ali nije uracunao SANU, SPC, KOS, SDB i ostale borce za najsladji projekat, projekat Ilije Garasanina!



    -----
    "Na istočnog veroispovedanija Bošnjake veći upliv imati neće biti za Srbiju težak zadatak"
    Ilija Garašanin, Načertanije (1844. g.)
    ------

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema rata...kakvih pushaka...ne glupirajte se...ko NORMALAN danas pomislja na to
    da bi se vodio sukob/rat/neredi narod mora da ima VODJU a danasnja crna gora nema covjeka koji bi bio vodja
    opozicija moze da laprda kako se sprema ratni referendum ali niko od lidera opozicije nije toliko lud da bude LIDER PROTESTA ili NEREDA
    oni bi rado zeljeli nerede u crnu goru ali od tog su odustali...ne zato da bi ocuvali mir u crnoj gori VEC ZATO SHTO BI TO SHTETILO SRBIJI zato shto bi EU rekla "alo eo pocese nemiri u SCG daj da prekinemo pregovore sa varvarima neka sami rjesavaju" i onda bi se doslo u poziciju da Srbija organizuje referendum I DA NAS SRBIJA ODJEEBE da nam braCka srbija reche "ej bre crnogorci ko vas jeebe svadjajte se guslajte mi idemo sami" i PRC!ne bi nam to bio ni prvi ni poslednji put da nam ga Veliki Brat zavuce s ledja
    na kraju krajeva ovo nisu godine kad se opoziciji sipalo oruzje ka za vrijeme milosevica...sjecate li se one poznate scene kad je Pedja Bulatovic dosha na kanabe kod Milosevica '99-e i Slobovog legendarnog pitanja : "Pa dobro...shta cekate?"
    znaju dobro lideri opozicije da bi eventualni sukobi/neredi/rat ne samo otezali ili zaustavili pregovore sa EU (koji jos nisu ni pocinjali) i sve integracije i te gluposti vec bi nas ZAKOPALI zavazda i crnu goru ali i milu im majku srbiju i tu se onda vidi sva sushtina opozicije crne gore - ljubav prema srbiji a ne crnoj gori - i to nije nishta novo i samo nam se istorija ponavlja




    opozicija i vlast ce morat da sjednu za jedan sto i da pricaju kako im se nece sa ili bez pomoci EU

  8. #58
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav mojim zemljacima,
    i to svima i onima koji se izjasnjavaju kao crnogorci i onima koji se izjasnjavaju kao srbi!Bitno je kakav je neko covjek!!
    Dobro to je bio generalni uvod.
    Janku i slicnim njemu, mogu samo da kazem, da ovu njegova teorija o razvitku crnogorske nacije u sledecih 100 godina ne pije vodu.
    Kada bi pogledao strukturu stanovnistva koji su za nezavisnu crnu goru,za demokratiju,(ali onu pravu,ne ovu "vasu"novokomponovanu),za civilizacijski odnos medju svim gradjanima,primjetices da su upravo mladi ljudi za tu ideju.Mladi,skolovani,obrazovani i njih je sve vise i vise.Tako da ti sa sigurnoscu mogu reci da ce za ,recimo 10-tak godina,slika CG izgledati malo drugacije od one koju ti ocekujes!
    Da se razumijemo, nisam nikakav Milovac, znam da je njegova proslost kamen o vrat za CG, ali neka brate zavrsi ovaj posa,odrzi taj referendum i onda ode u biznis.Ostace ipak onda upamcen kao neko ko je ostvario ono
    o cemu,ipak kolika tolika vecina u CG sanja-NEZAVISNOST!
    Citam vec duze vrijeme ove tekstove u forumu i bas je interesantno.Interesantno je vidjeti kako se u roku od samo nekoliko dana naoko "tvrdi" stavovi opozicije, kao npr."nista bez glasanja drzavljanja iz Srbije" ,"ko mi da pricamo sa ovom vlasti?nema sanse!!" odjednom pretvaraju u cutanje,kao da ih nikada nije bilo.Eeee,a tek da pricamo o vasem zaklinjanju u Solanu, u Solanu,e to je vec krajnji biciklizam,pa vi ste mu prije 3-4 godine sudili,pljuvali ga,povracali pri pominjanju njegovog imana.A sada se drzite njega kao zadnje slamke spasa,bijedno je to i jadno.Niste vjerodostojni, ni principijelni sta da se radi.
    Ipak, i pored svega,shvati ti Janko i drugi istomisljenici:vrijeme ratovanja je proslo,vi bi to mozda i htjeli ali vam fali logistika iz Srbije.Vi bi je mozda i dobili od onog poltrona Kostunice ali i on mora da slusa sta vam tata Solana kaze.Mani te se corava posla i "ratnog referenduma" spustite loptu i opustite se, ako budete zivjeli u nezavisnoj nije brate smak svijeta.
    Jos jedna molba liberalima ili bivsim liberalima na ovom forumu.Bili ste prvi koji ste prije 15 godina digli glas slobode.Ja sam sam bio medju vama,dok nisam uvidio da vam je mrznja prema Milu svetija od CG.Ma pusti te Mila,daj da mi dobijemo drzavu ,lako cemo onda sa njim.


    Pozdrav svima

  9. #59
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Nish`ic
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi iz srpske narodne stranke necemo razgovarati ni sa kim!

  10. #60
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mojanovici
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poshteno od vas moj dobri Novace!veliki pozdrav za najstarijeg ali najmudrijeg clana Srpske Narodne Stranke!Ako se ne stane na put mafiji i rezimu teshko nama...

    pozdrav iz Srpske Zete

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee
    Pozdrav mojim zemljacima,
    i to svima i onima koji se izjasnjavaju kao crnogorci i onima koji se izjasnjavaju kao srbi!Bitno je kakav je neko covjek!!
    Dobro to je bio generalni uvod.
    Janku i slicnim njemu, mogu samo da kazem, da ovu njegova teorija o razvitku crnogorske nacije u sledecih 100 godina ne pije vodu.
    Kada bi pogledao strukturu stanovnistva koji su za nezavisnu crnu goru,za demokratiju,(ali onu pravu,ne ovu "vasu"novokomponovanu),za civilizacijski odnos medju svim gradjanima,primjetices da su upravo mladi ljudi za tu ideju.Mladi,skolovani,obrazovani i njih je sve vise i vise.Tako da ti sa sigurnoscu mogu reci da ce za ,recimo 10-tak godina,slika CG izgledati malo drugacije od one koju ti ocekujes!
    Da se razumijemo, nisam nikakav Milovac, znam da je njegova proslost kamen o vrat za CG, ali neka brate zavrsi ovaj posa,odrzi taj referendum i onda ode u biznis.Ostace ipak onda upamcen kao neko ko je ostvario ono
    o cemu,ipak kolika tolika vecina u CG sanja-NEZAVISNOST!
    Citam vec duze vrijeme ove tekstove u forumu i bas je interesantno.Interesantno je vidjeti kako se u roku od samo nekoliko dana naoko "tvrdi" stavovi opozicije, kao npr."nista bez glasanja drzavljanja iz Srbije" ,"ko mi da pricamo sa ovom vlasti?nema sanse!!" odjednom pretvaraju u cutanje,kao da ih nikada nije bilo.Eeee,a tek da pricamo o vasem zaklinjanju u Solanu, u Solanu,e to je vec krajnji biciklizam,pa vi ste mu prije 3-4 godine sudili,pljuvali ga,povracali pri pominjanju njegovog imana.A sada se drzite njega kao zadnje slamke spasa,bijedno je to i jadno.Niste vjerodostojni, ni principijelni sta da se radi.
    Ipak, i pored svega,shvati ti Janko i drugi istomisljenici:vrijeme ratovanja je proslo,vi bi to mozda i htjeli ali vam fali logistika iz Srbije.Vi bi je mozda i dobili od onog poltrona Kostunice ali i on mora da slusa sta vam tata Solana kaze.Mani te se corava posla i "ratnog referenduma" spustite loptu i opustite se, ako budete zivjeli u nezavisnoj nije brate smak svijeta.
    Jos jedna molba liberalima ili bivsim liberalima na ovom forumu.Bili ste prvi koji ste prije 15 godina digli glas slobode.Ja sam sam bio medju vama,dok nisam uvidio da vam je mrznja prema Milu svetija od CG.Ma pusti te Mila,daj da mi dobijemo drzavu ,lako cemo onda sa njim.


    Pozdrav svima
    Najveci Milovci su oni koji izlaganje pocinju sa "Nisam za Mila ali.... " . To su takozvani dvorski "nezavisni intelektualci".

    Sto se tice toga za koga su mladi posjeti recimo docek Srpske Nove Godine 14 januara po novom kalendaru u PG recimo da vidis za koga su mladi

    Pozdrav

  12. #62
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Nish`ic
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Najveci Milovci su oni koji izlaganje pocinju sa "Nisam za Mila ali.... " . To su takozvani dvorski "nezavisni intelektualci".

    Sto se tice toga za koga su mladi posjeti recimo docek Srpske Nove Godine 14 januara po novom kalendaru u PG recimo da vidis za koga su mladi

    Pozdrav
    Tako je mlado momche Crnogorche!Dodjite svi 14 januara 2006 da zajedno proslavimo Srpsku Novu godinu!
    Ove godine dodjite u sto vecem broju da nas ne bude malo kao prosle!
    veliki pozdrav i pomaga Bog!

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo se nashla 2 brava....

  14. #64
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Najveci Milovci su oni koji izlaganje pocinju sa "Nisam za Mila ali.... " . To su takozvani dvorski "nezavisni intelektualci".

    Sto se tice toga za koga su mladi posjeti recimo docek Srpske Nove Godine 14 januara po novom kalendaru u PG recimo da vidis za koga su mladi

    Pozdrav
    Nisam znao da je proslava Pravoslavne nove politichki skup a jadza? I ja sam bio sa mojim drushtvom na te proslave x puta pa to ne znachi ni da sam smrdin ni da sam za smrdske stranke u CG tako da tu teoriju machku o rep...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bizar
    Tako je mlado momche Crnogorche!Dodjite svi 14 januara 2006 da zajedno proslavimo Srpsku Novu godinu!
    Ove godine dodjite u sto vecem broju da nas ne bude malo kao prosle!
    veliki pozdrav i pomaga Bog!
    Dodjite i vi malo mladji da ne bude "vishe ochiju no zuba" ka sto je to vec praksa postala :mrgreen:
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bizar
    Ove godine dodjite u sto vecem broju da nas ne bude malo kao prosle!
    Ja nesto ne posjecujem takve dogadjaje, ali sam silom prilika (drustvance organizovalo tonu alkohola ) bio prosle godine kod sv Djordja... I kazes da ih je bilo malo??? Nadam se da ironises... Od pumpe do Gorice nam je trebalo pola sata. Bjezi...

  17. #67
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Nish`ic
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Dodjite i vi malo mladji da ne bude "vishe ochiju no zuba" ka sto je to vec praksa postala :mrgreen:
    Tako mi Vasilija Ostroskog neces se sa nama zezati djechko.Ozbiljna smo stranka i okupljamo najveci dio srpskog korpusa u Crnoj Gori.Mozes zbijati shalu do sjutra SNS tek ima planove.

  18. #68
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Nish`ic
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ja nesto ne posjecujem takve dogadjaje, ali sam silom prilika (drustvance organizovalo tonu alkohola ) bio prosle godine kod sv Djordja... I kazes da ih je bilo malo??? Nadam se da ironises... Od pumpe do Gorice nam je trebalo pola sata. Bjezi...
    Sinko,ne moras mi se obracati tako jer sam ipak malo stariji...naucio bih te i poducio nekoliko stvari.
    Upravo to shto si ti rekao objasnjava da je rezim uspio u onome shto mu je bila namjera.Prosle godine je kod pumpe bilo stacionirano,prema podacima obavjestajaca SNS-a,najmanje dvadesetak inspektora u civilu iz MUPa,sve u namjeri stvaranja guzve i nemogucnosti da pravi vjernici dodju na skup.
    2006. godine se ne dajte tako lako izmanipulisati.Nema referenduma!Nema pristajanja na razgovor sa vlascu!
    Pomaga Bog!

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj nick Bizar je intruder ili neko drugi odavde iz dukljanske opcije.

    Inace dukljani po pravilu bojkotuju docek Srpske Nove Godine jer taj skup se odrzava u organizaciji SPC i opozicionih stranaka tako da je barem 90% onih koji se na tom skupu pojave antidukljanski orijentisano

  20. #70
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Nish`ic
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bog te prokleo djechko jer ne znas shta pricas.Svim srcem sam za Srpstvo - pa ne bih bio clan SNS-a da nisam!Kakvi dukljani?Duklja ne postoji odavno a i da postoji Amfilohije ce ih sve zakucati!Ja sam otvoren za saradnju sa svima!
    pomaga Bog!

  21. #71
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Ovaj nick Bizar je intruder ili neko drugi odavde iz dukljanske opcije.
    Oaj je tvoj Janko, budi siguran, i to meni se chini neki od chelnika SNS-a sudeci po koeficijentu inteligencije.

    Ali ako ga se javno odreknete, evo necemo vam ga rachunat.
    No sky, no earth, but still snowflakes fall.

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zivio Bizar, dobro nam dosa na forum! srecan ti boravak u ovom beskrajnom internetskom prostoru, neka ti srpstvo bude vodilja i neka ti vjerabude svetosavska!
    bog ti pomogo junache!
    Samo tako, samo naprijed SNS osvaja Internet!

  23. #73
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Nish`ic
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala dobri covjece.Lijepo je kad ti neko pruzi ruku prijateljstva.

  24. #74
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To mora da je potpuno novi osjecaj za tebe s obzirom da SNS-ovi funkcioneri nemaju prijatelja...

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bizar
    Hvala dobri covjece.Lijepo je kad ti neko pruzi ruku prijateljstva.
    Ubjedjen sam da je srpstvo jacei od tsunamija i da ce jednog dana Dusanovo carstvo biti obnovljeno na internetu ako vec ne moze nidje drugo !

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 21
    Last Post: 28-11-10, 01:11
  2. pismo SCAE clanovima venecijanske komisije
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 26-11-05, 16:44
  3. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 19-11-04, 08:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •