Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 121

Thread: Gledaste li ono ja sam najjaci??

  1. #1
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Gledaste li ono ja sam najjaci??

    ao...kakva bruka.onaj milicajac u prvu emisiju tipicni is3povani dzudista,a jado prve A klase!ne moze 2 tega od 50 kila podic!Pa onda onaj sto istovara u diskont od 125 kila...pa kako ga nije sramota da kaze da ista trenira!stomak ko bure ima jbt... Onaj pobratim kaze MI SMO SVI KORPULENTNIJI U OVU ULICU...aoooooooo uzasi...a onaj sinoc 23 godine,186 cm visok i 115 kg...a jos onaj instruktor bodibildinga njegov,neki mrsavi greote prica kako je jak na ledja i na noge...za onoga iz pive nemam komentar svarno.sta ce crni momak...napalili ga oni gore da je prejak...a sta ce jos bit do kraja Bog sami zna...
    ja bi da se napravi neka peticija da se ona emisija ukine,onaj Bane procera sa tv-a il tako nesto da se momci ne brukaju...
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cula sam. Gledala nisam.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Do sledeceg cetvrtka ja sam najjaci!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ta emisija postoji zbog takvih ljudi sam oje onaj Zhugic mogao neshto ljepshe smislit' od tih gluposti, chush ko je najjachi ?!? Pi .
    Your IQ is your fashion

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Ta emisija postoji zbog takvih ljudi sam oje onaj Zhugic mogao neshto ljepshe smislit' od tih gluposti, chush ko je najjachi ?!? Pi .
    Dobra bi bila emisija, no takmicari nijesu nishta jaci no " ostali ljudi " a mogli
    su i neke bolje zadatke dat
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Undead
    Dobra bi bila emisija, no takmicari nijesu nishta jaci no " ostali ljudi "
    E, cus... A po Crnoj Gori na svakom cosku po neki bilder. Bruka...

  7. #7
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default :)

    e stvarno su presmijesni ovi nasi imitatori strongmena,bruka ziva!A ovi organizatori su mogli nedje kupiti kasetu strongmen takmicenja,pa da vide malo te discipline a ne TRADICIONALNA CRNOGORSKA DISCIPLINA: SKOK U DALJ SA PANCIROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja mislim da je to vrhunac emisije!presmijesno!Bruka!!!ao....takvo jedno takmicenje bez tipicnih powerlifterskih vjezbi benchpress, squat, deatlift ( potisak sa ravne klupe poznatiji kao bendz , cucanj i mrtvo dizanje - za manje upucene ) je propast!Kao da je bacanje bureta piva preko DRVENE konstrukcije sad neko mjerilo snage!Da je iko od ,,takmicara,, ikad pogledao strongmen takmicenje ja mislim da bi umro od stida momentalno...al sta ces,to ti je nasa mala Crna Gora...
    A respect za Mariusa...onoliki coek sa tako malim BF zasluzuje svako postovanje!Ogroman je i prejak...a ne onaj sto istovara u diskont
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kul je stongman i Marius isto gleda sam ga jednom prilikom ali morash da razumijesh da su oni likovi sportisti i da se samo tim bave i da su tu malo vece pare i organizacija u pitanju ovo je chista sprdachina koju je ovaj debil smislio jer je zna da mu kandidata falit nece u CG dje se masu ljudi bilduje i dje svako najjachi... a chisto sumnjam i da im je gledanost mala tako da...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali i cijela emisija je uzasno seljacka, za razliku od prosle Banetove koja je bila na solidnom glasu. Na prking ispred pistolata cini mi se se sve desava, pa ona vuca kola, pa onaj sa stopericom, ko zna kad pritisne za pocetak a kad za kraj , moze biti sekunda razlika tu samo. Sve je seljacki nekako.
    Your IQ is your fashion

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro sve su zhugiceve emisije seljachke...

  11. #11
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa naravn o da je to najlakshe a i najgledanije pogotovo s obzirom na to kakav je mentalitet nasheg naroda - da mu se sprdat s nekim drugim da sebe ne gleda
    I takva mu je bila i proshla emisija isto sprdachina s ljudima a takva mu je i ova...

  12. #12
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Fatherland
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Bilo je to na brdovitom Balkanu, u zemlji SELJAKA..."

    Desanka Maksimovic

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sudija je najjachi.
    citiram : "Takmichar je skochio 5 metara i 25 CANTIMETARA"
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam najjaci!
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no0bisa
    "Bilo je to na brdovitom Balkanu, u zemlji SELJAKA..."

    Desanka Maksimovic
    SELJACHINA brate hahahaa

  16. #16
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Meni je bio simpatican onaj pajkan u prvoj emisiji GreWote, bas mi ga je bilo zao. Bio je tako nemocan pored onog tenka iz Bijele...a jadnicak ima samo 70 i neko kilce )
    :twist:
    ** What do I know, I'm just a model!

    Princezica

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Auuuuuuuuu, sudija je teski ljakse, a jos ne vidi nista :roll: Dje ga iskopase samo...
    Kakvi su ono pacijenti qkala im majka, pocev od Baneta sa kokotic frizurom kako coek umije da nagrdi samog sebe :roll:
    Ali 2 ubjedljivo najjaca lika do sad su pandur iz 1. emisije i ovaj iz pive :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste li provalili kako se onaj iz Pive pravda: "Napominjem da je ovo sve moja prirodna snaga, ja ne dizem tegove", ja ono, ja ovo...
    A makse! A onoga Bana treba lincovat u korist drzave!!!
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Genocide nije ono pravdanje nego aj... tesko ce to pojedini shvatit. U drugoj emisiji onaj momak Kontic cini mi se iz niksica se bavi seljackim poslovima tipa cijepanje drva, kosenje trave, lomljenje krsa, jakanje sa cuskijom i slicno pa je bio ujednacen sa onim sreckom iz diskonta pica. Ponio je i balvan i tegove brze od njega. Kiksao je na dzipa jer ga je mogao dobit. A ne dize tegove, ne guta kreatin i slicne gluposti. Samo sjekira, kosa, cuskija... Priroda.
    Inace emisija je as dobra i tipicna za nase podneblje. Cudi me da nije bilo vise paljevina od 24 da se prijavi, ali dobro.
    Od disciplina svidja mi se ona guma od utovarivaca od 250kg. Ove ostale su... :roll:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #20
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Genocide nije ono pravdanje nego aj... tesko ce to pojedini shvatit. U drugoj emisiji onaj momak Kontic cini mi se iz niksica se bavi seljackim poslovima tipa cijepanje drva, kosenje trave, lomljenje krsa, jakanje sa cuskijom i slicno pa je bio ujednacen sa onim sreckom iz diskonta pica. Ponio je i balvan i tegove brze od njega. Kiksao je na dzipa jer ga je mogao dobit. A ne dize tegove, ne guta kreatin i slicne gluposti. Samo sjekira, kosa, cuskija... Priroda.
    Inace emisija je as dobra i tipicna za nase podneblje. Cudi me da nije bilo vise paljevina od 24 da se prijavi, ali dobro.
    Od disciplina svidja mi se ona guma od utovarivaca od 250kg. Ove ostale su... :roll:
    sjekira,kosa,cuskija...ti ko da ja nisam nikad trenirao s nim!neeeeeeeeeeee Boze sacuvaj Da se ne lazemo,ne ide slavko stalno u teretanu...ali s vremena na vrijeme navrati po malo...
    A Banetova frizura i konstantno mijesanje ekavice i ijekavice,odijelo kretensko,glupa organizacija,sudija koji, ja mislim predaje fizicko u neku srednju zanatsku skolu su samo malo dio stvari zbog kojih je emisija ******!Kako li njemu pade na pamet da snimi ovu emisiju...Sto ce mu ovo da se bruka?A frizeru mu treba ruku slomit,i to desnu
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

  21. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sudija (gledao sam samo drugu emisiju, pa valjda je bio u svim) je ranije predavao fizicko u Gimnaziji Mojkovac, ne znam da li jos uvijek radi tamo. Inace, covjek je veoma naporan kao osoba.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    neko je reko da bi Marius mogao da dobije fedora ili nekoga iz one garde...presmijesno...da je on toliko dobar i isqsan odavno bi on poso u pride(a ne u k1) dje se skupljaju najbolji borci.Vjeruj.... sa fedorom..ne bi bio nokautiran..ali bi bio primoran da brzo preda mec.Pogledaj borca james thompson(120kg misica)...bijashe nokautiran u 10s od strane Fedorovog brata.Vec pominjani Bob Sapp(vec popularan) izgubio je i od Crocopa i Minotaura i jos nekih manje isqsnijih boraca a veci je od Mariusa...
    Za arnolda : powerlifting i strongman su dvije razlicite discipline.Ne znaci da cucanj,dedlift i bench nisu mjerilo snage,mada kod strongman-a takmicari moraju imati i dobar kardio...
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  23. #23
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default :)

    a nisam ja znao da su to dvije razlicite discipline...prosvijetli me...ko zna dje ce otic ovaj topic.
    poenta swega je da je emisija njesra i da je totalno amaterski uradjena!eto!uh,ovo je bilo iz malog mozga ...
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma, Dzet Li bi mu se ukakiJo u facu!

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ~..~..~..~

    Nisam odgledala niti jednu epizodu tog Banetovog show-a, ako se to moRe nazvat show,uostalom...I iskreno,nemam zelju:!: Prvenstveno zato jer mi se on-Bane, ne svidja kao voditelj, a kao drugo jer me ni najmanje ne zanima ko ce koliko kila da podigne i "ko je najjachi",zaista...Mislim da je ta emisija napravljena/inspirisana samo zato da ovi silni krshni momci koji po vas dan vise po teretanama od nerada(za ovo je drzava kriva,kriva) imaju dje,"shto" da pokazu i da im vrijeme workovanja na njihovim bicepsima i tricepsima ne bi proshlo ne primjeceno.Sirovine,nishta vishe:!::!:
    ~..TaLk to me SoftLy
    There's somethinG in Your EyeS..~

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nesumnjivo Nezavisni!!!
    By ZEUS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 54
    Last Post: 27-07-05, 00:36
  2. DALEKO NAJJACI VIC
    By Anonymous in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 16-08-04, 22:14
  3. Najjaci wic
    By Igor in forum #montecafe
    Replies: 3
    Last Post: 18-04-04, 02:22
  4. Najjaci a glup
    By Tavari$ in forum #montecafe
    Replies: 7
    Last Post: 13-04-04, 21:34
  5. hahahaha najjaci vic
    By Anonymous in forum #montecafe
    Replies: 4
    Last Post: 15-02-04, 18:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •