Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 132

Thread: Bulatovic nece da se slika sa zastavom

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bulatovic nece da se slika sa zastavom

    Ovaj nas Crnogorac izgleda ne voli crnogorsku zastavu.



    BULATOVIĆ NE VOLI DA SE SLIKA SA DRŽAVNOM ZASTAVOM


    Bulatović je juče prihvatio molbu novinara da u jednom od salona u vili “Gorica” saopšti o čemu je razgovarao sa Vujanovićem, ali se nakon ulaska u prostoriju kolebao da li da sjedne za čelo stola, u čijoj pozadini su postavljeni državni grb i zastava, ili na neko drugo mjesto.

    Opet na molbu novinara, on je prihvatio da sjedne na mjestu predsjedavajućeg, ali je prije toga izašao iz sale i obratio se službenicima u vili “Gorica”.

    Dok je Bulatović sijedao, jedan od službenika je sklonio crnogorsku zastavu postavljenu iza njegovih leđa, tako da ona više nije bila u kadru fotoreportera i snimatelja.

    Popović i Kadić kasnije su dali izjave u istom salonu, ali je zastava prethodno vraćena na prvobitni položaj.

  2. #2
    kravac Guest

    Default

    Ja sam isto crnogorac pa mi zastava nije ova nego trobojka,ako ne znas koja imas je na dvoru u Cetinju...Mislim da nam istorijiski revizionizam bas i nije bio prekopotreban.Ako ikada dodju na vlast nadam se da ce barem zastavu promjeniti ovi iz opozicije posto osim bojkota nista drugo vjerovatno nisu u stanju da naprave.Srecna nam Crna Gora sa trobojkom kao zastavom

  3. #3
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kravac
    Ja sam isto crnogorac pa mi zastava nije ova nego trobojka,ako ne znas koja imas je na dvoru u Cetinju...
    Evo ja sam iz/sa Cetinje_a (ovo da me ne ispravljate), ja jos en vidjeh tu trobojuku na Dvor, mozes li je slikati i pokazati nam je ili da zajendo podjemo da je vidimo?

    Sto se tice Bule, to je izrod kakvoga majka nije radjala, ma i svi sto su ka on
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  4. #4
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    Evo ja sam iz/sa Cetinje_a (ovo da me ne ispravljate), ja jos en vidjeh tu trobojuku na Dvor, mozes li je slikati i pokazati nam je ili da zajendo podjemo da je vidimo?

    Sto se tice Bule, to je izrod kakvoga majka nije radjala, ma i svi sto su ka on
    e taman si mu dobro rekao...jer ne volim te takve komentare...niko to nije vidio no im neko bachi spicu u selo pa svi ka muve bez glave povjeruju...
    sad da im kazes Umro taj i taj oni bi to razglasili odma..ma pustite se seljaka i tupavih ljudi...
    Samo pokazuju osnovno znanje iz Osnovne skole sto se tice zastava...zato sto pojedini nemaju ni 2 razreda osnovne skle...
    A STO SE TICHE BULATOVICA,sta ste ocekivali?pfff,uopste me ne zanima oce li on ili nece se slikati sa zastavom...sad nece..za 2-3 godine ce je grlit...imace peskir za more nalik na zastavu,imace podmetace za pivo "cg" irtd...i prichace u sve 16 kako je crnogorac i ponositi se time...a samo onda zamisljam ove penale pristalice kako ce se oni ponasati,...to ce jos jednom biti dokaz da slusaju druge a ne misle svojom tikvom.

  5. #5
    kravac Guest

    Default

    U dvoru kralja Nikole ne stoji drzavna zastava na ulazu u predvorju??!?!?!?Ili ste je mozda sklonili?Hoces da kazes da stara drzavna zastava nije trobojka?Ako nije onda cu se ja doc pa go slikat kod dvora.Recite mi kada je ova sadasnja zastava bila drzavna zastava Crne Gore?Da nije mozda bila ratna...Uz svo duzno postovanje prema svemu sto ta zastava predstavlja,tj sto je nekada predtsavljala.Cak ni DPS nije bio za nju vec su je uzeli na insistiranje Ranka Krvikoapica njegove partije(a ne znam ko je tragicniji,on ili Bulatovic) prihvatili da je proglase zastvaom.I to pored trobojke i krstasa koju su barem estetski fenomenalne.
    Last edited by kravac; 07-07-06 at 08:08.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ......................!

    Stoji drzavna zastava kravac, jeste trobojka, ali ni nijanse boje, niti velicina nijesu, niti podsjecaju na ovu koju ti prizivas.

    Takodje, na njoj je crnogorski grb (naravno ne ona robotik varijanta kakvu je Zizic izmislio).

    Sa jednim se moram slozit - da sam se ja mogao pitat, zastava bi bila krstas.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  7. #7
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Sa jednim se moram slozit - da sam se ja mogao pitat, zastava bi bila krstas.

    I nijedna druga!

    http://www.blogovanje.com/blogers_de...ges/krstas.jpg

    Ima li je ljepse?!
    Neka mi neko postavi ljepsu zastavu od ove, od svih zastava svijeta, pa cu mu dat sto oce! Ne sto je nasa, no tako!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kravac
    Ja sam isto crnogorac pa mi zastava nije ova nego trobojka,ako ne znas koja imas je na dvoru u Cetinju...
    Na dvoru je nema

    sto se tice krstasa i meni je ona puno ljepsa, ali ne da je recimo ona drzavna, za cem ja i navijam da budem, ovi nasi dragi i vjerni opozicionari, bi odma rekli evo ih spremaju se za rat, da proceraju Srbe iz Crne Gore
    Last edited by komsija; 07-07-06 at 08:42.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da je offtopic, ali je li neko gledao na IN emisiju sa Mandicem vodio je Sukovic, i kad ga je pitao za koga bi navijao kad igrala Crna Gora protiv Srbije, on je rekao za Srbiju. Zar takav covjek da dodje na vlast? Takav fasista, koji svoju drzavu ne voli? Tacno treba organizovat neki akciju da se skupe pare i da platimo nekoga da ga izbije ka konja i da mu istetovira krstas na celo!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JA sam za petokraku na zastavi
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kravac
    U dvoru kralja Nikole ne stoji drzavna zastava na ulazu u predvorju??!?!?!?Ili ste je mozda sklonili?Hoces da kazes da stara drzavna zastava nije trobojka?Ako nije onda cu se ja doc pa go slikat kod dvora.Recite mi kada je ova sadasnja zastava bila drzavna zastava Crne Gore?Da nije mozda bila ratna...Uz svo duzno postovanje prema svemu sto ta zastava predstavlja,tj sto je nekada predtsavljala.Cak ni DPS nije bio za nju vec su je uzeli na insistiranje Ranka Krvikoapica njegove partije(a ne znam ko je tragicniji,on ili Bulatovic) prihvatili da je proglase zastvaom.I to pored trobojke i krstasa koju su barem estetski fenomenalne.
    stani da razmotrimo tvoju tezu...o kojoj godini iz proslosti ti prichas?ajde uzmemo u obzir trobojku..ajde molim te navedi mi godinu prvo kada je nastala trobojka uopste na teritoriji balkana...pa cemo nastaviti raspravu o zastavi...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bile su trobojke. Evo par slika sa onog sajta sto mu ime ne pominjemo.



    http://www.njegos.org/petrovics/nik_vdom.jpg
    http://www.njegos.org/petrovics/domenica.jpg


    Ja sam se u pocetku tesko navikavao na ovu novo/staru crvenu zastavu, ali kako vrijeme prolazi sve mi je nekako ljepsa. Za krstas nijesam, jer je to ratna zastava a i mi smo multivjersko drustvo.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Jes da je offtopic, ali je li neko gledao na IN emisiju sa Mandicem vodio je Sukovic, i kad ga je pitao za koga bi navijao kad igrala Crna Gora protiv Srbije, on je rekao za Srbiju. Zar takav covjek da dodje na vlast? Takav fasista, koji svoju drzavu ne voli? Tacno treba organizovat neki akciju da se skupe pare i da platimo nekoga da ga izbije ka konja i da mu istetovira krstas na celo!
    Ja znam dosta ljudi koji su u vrijeme SiCG navijali za one koji igraju protiv nje, Hrvatsku, Argentinu itd. I ipak nisam bio za to da se takvima istetovira orao na celu.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa Mandic se zalagao za SCG i prema tome nije nimalo licemjerno to sto bi on navijao za Srbiju. Kako je on sam rekao u emisiji Gong, mnogi koji su glasali protiv SCG, tj koji su glasali za "svoju" Crnu Goru, nece navijati za CG, vec za BiH, Albaniju, Tursku...E to je malo licemjerno sa njihove strane, ali, hvala bogu, potpuno legitimno....

  15. #15
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da bila je trobojka koju je jeku njegovog srbovanja uveo Nikola.
    Prije trobojke bila je ova koja je sad, to jest ova saadasnja je restilizovana zastaava iz doba knjaza Danila.
    I sto sad?
    Nijesmo uzeli za zastavu, zastavu s kraja 19. vijeka, nego s polovine 19. vijeka.

    Zastava pod kojom smo osvojili nezavisnost nikada nece biti promijenjena.

    Vise je ona ucinjela za nacionalni identitet Crnogoraca za godinu i po nego sto su svi crnogorski istoricari zajedno ucinjeli.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledajte malo crnogorsku narodnu nosnju i boje na njoj, takodje raspored boja, pa onda sudite o relevantnosti trobojke za identitet Crnogoraca.....

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Jes da je offtopic, ali je li neko gledao na IN emisiju sa Mandicem vodio je Sukovic, i kad ga je pitao za koga bi navijao kad igrala Crna Gora protiv Srbije, on je rekao za Srbiju. Zar takav covjek da dodje na vlast? Takav fasista, koji svoju drzavu ne voli? Tacno treba organizovat neki akciju da se skupe pare i da platimo nekoga da ga izbije ka konja i da mu istetovira krstas na celo!
    za koga li ce se navijati u ulcinju kada dodje do derbija jugoistocne evrope?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladoje
    Pa Mandic se zalagao za SCG i prema tome nije nimalo licemjerno to sto bi on navijao za Srbiju. ....
    kad je vec tako, zasto se ne vucara pud Srbije pa navija za Srbiju, a ne se bore za vlast u Crnoj Gori, a navija za Srbiju
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nacin na koji on razmislja ne cini ga izgnanikom, jer ,htio ti to ili ne, on ima jako veliki broj istomisljenika u CG, koji su dio CG i koji ne treba da idu u Srbiju samo zato sto su izgubili na referendumu. A svakako da ti ljudi osjecaju da njihovo nacionalno osjecanje ne nailazi na dovoljno postovanja u ovoj CG, da se blago izrazim. Shodno tome oni nece navijati za takvu CG, bar ne dok se stvari ne promjene. Srbija je ono sto osjecaju blizem u ovom trenutku, zato sto u Cg ne vide alternativu koja njih dovoljno postuje kao naciju. I to nije licemjerno pogotovo za ljude koji su zaokruzili NE, a mene interesuje sta je sa onima koji su okruzili DA, a nece navijati za CG, vec za Albaniju, BiH....Da li oni po nekoj tvojoj logici treba svi da se isele iz CG i odu u navedene zemlje. Bi li ti zamjerio crnogorcima iz Lovcenca da navijaju za CG iako zive u Srbiji? Ja ne bih jer je to potpuno legitimno njihovo pravo.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladoje
    Nacin na koji on razmislja ne cini ga izgnanikom, jer ,htio ti to ili ne, on ima jako veliki broj istomisljenika u CG, koji su dio CG i koji ne treba da idu u Srbiju samo zato sto su izgubili na referendumu. A svakako da ti ljudi osjecaju da njihovo nacionalno osjecanje ne nailazi na dovoljno postovanja u ovoj CG, da se blago izrazim. Shodno tome oni nece navijati za takvu CG, bar ne dok se stvari ne promjene. Srbija je ono sto osjecaju blizem u ovom trenutku, zato sto u Cg ne vide alternativu koja njih dovoljno postuje kao naciju. I to nije licemjerno pogotovo za ljude koji su zaokruzili NE, a mene interesuje sta je sa onima koji su okruzili DA, a nece navijati za CG, vec za Albaniju, BiH....Da li oni po nekoj tvojoj logici treba svi da se isele iz CG i odu u navedene zemlje. Bi li ti zamjerio crnogorcima iz Lovcenca da navijaju za CG iako zive u Srbiji? Ja ne bih jer je to potpuno legitimno njihovo pravo.
    ne mozes ga opravdati, i svi oni koji su zaokruzili da , a navijaju bilo to za Srbiju ili BiH ili Albaniju, slobodno i oni neka idu srecan im veliki put bio...ali na zalost tvoju takvih nema.....
    Ja sma gore zelio da kazem to da mi nije jasno da neko ko se bori da bude pre$ednik CG navija protiv CG?
    TO ti je u onom stilu da oproste djevojke ako dolaze ovdje, ``ocu da se *ebem ali da mi ne ulazi``
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pih koja ironija...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #22
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realnost ne zavisi od moje ili tvoje zalosti ili radosti, a realnost je da u Cg ima onih koji ne navijaju za CG reprezentacije. Pa sta, BIG DEAL, to ih kao cini nepodobnim da zive u CG i zato kao treba da odu u zemlje za koje navijaju. No, eto sta cemo onda sa cgorcima iz Lovcenca ako cemo do kraja da ispratimo tu tvoju logiku?
    A sto se tice Mandicevog politickog angazmana, opravdan je sve dok ima pristalica za svoje ideje. A jos jedna stvar, mene kao gradjanina ne interesuje
    za koga moj predsjednik navija sve dok on radi svoj posao kako treba. A tvoja opaska u vezi sa djevojkama je valjda trebala da bude duhovita, jer ne vidim vezu sa pricom....

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajmo malo na temu i da vidimo ko je taj sluzbenik koji sklanja drzavnu zastavu jer se tamo nekom ona ne svidja?

  24. #24
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladoje
    Nacin na koji on razmislja ne cini ga izgnanikom, jer ,htio ti to ili ne, (1) on ima jako veliki broj istomisljenika u CG, koji su dio CG i koji ne treba da idu u Srbiju samo zato sto su izgubili na referendumu. A svakako da ti ljudi osjecaju da njihovo nacionalno osjecanje (2) ne nailazi na dovoljno postovanja u ovoj CG, da se blago izrazim. Shodno tome oni nece navijati za takvu CG, bar ne dok se stvari ne promjene. Srbija je ono sto osjecaju blizem u ovom trenutku, zato sto u Cg ne vide alternativu koja njih dovoljno postuje kao naciju. I to (3) nije licemjerno pogotovo za ljude koji su zaokruzili NE, a mene interesuje sta je sa onima koji su okruzili DA, (4) a nece navijati za CG, vec za Albaniju, BiH....Da li oni po nekoj tvojoj logici treba svi da se isele iz CG i odu u navedene zemlje. Bi li ti zamjerio crnogorcima iz Lovcenca da navijaju za CG iako zive u Srbiji? Ja ne bih jer je to potpuno legitimno njihovo pravo.
    (1) On je vodja, a to je nesto sto je odgovornije od 'istomishljenika'. Ako on 'vodi', on i stvara atmosferu u svojoj grupi koja mu pripada, nije on istomishljenik, nego su oni istomishljenici. Iskrivljivati idejne odgovornosti (mislim da bi njega kao jako sujetnog covjeka ponizila ova tvoja ocjena), a i praviti tu laznu sliku kao da neko nekoga tjera da ide iz CG, najmanje zbog nacionalnog izbora (strashna RADIKALNA opterecenost koja ne pije vodu u CG - za CG mentalitet nikad karakteristichno- sto ne bi rekli za komshije koji imaju i fobije i manije nekakvih protjerivanja- nomadskog stila)...suvishno je...

    (2) Ti ljudi osjecaju da njihovo nacionalno osjecanje ne nailazi na dovoljno postovanja u 'ovoj' CG???
    Ovo zaista ne razumijem? Ako osjecaju, nek osjecaju, a sta treba raditi..klanjati se nechijem osjecanju dok oni ne postuju tvoje i u tvojoj 'kuci', gdje si ti sa vecinskom podrshkom? Da se ne pretjeruje malo sa tim 'hipersenzibilitetom'? Da ti neko ne priznaje tvoje, da ti ponizava tvoje, i usput dok ti gazi s prezrenjem i plache kako mu je teshko jer ga ne postujesh? Hmmm..djetinjasto (nezrelo), umishljeno, razmazeno i drsko...

    (3) Ukoliko se sjecash predreferendumskih dana, taj covjek je prichao da ce nakon referenduma doci do pomirenja i da podjele nece postojati. Naravno, iako su novinari pitali da li to znaci da ukoliko pobijedi opcija za "DA", da li ce on prihvatiti rezultat koji ce potvrditi RK i EU, da li ce njegova opcija pozvati svoje glasache na pomirenje.....sjecash se da je svaki put izbjegao odgovor? Znachi, po tome ako glasate za moju opciju, bicemo svi ujedinjeni, ali ako glasate drugachije od mog stava - necemo. Nije licemjerno sve ovo? Uzasno licemjerno...

    (4) ...koliko bi i normalno bilo prihvaceno njihovo navijanje za Srbiju da Bulatovic & CO nisu bili licemjerni, sve bi djelovalo zaista sportski, iskreno i dobronamjerno.




    Dodjoh, Glasah.... Pobijedismo
    Last edited by LadyDaytona; 07-07-06 at 13:42.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladoje
    Realnost ne zavisi od moje ili tvoje zalosti ili radosti, a realnost je da u Cg ima onih koji ne navijaju za CG reprezentacije. Pa sta, BIG DEAL, to ih kao cini nepodobnim da zive u CG i zato kao treba da odu u zemlje za koje navijaju. No, eto sta cemo onda sa cgorcima iz Lovcenca ako cemo do kraja da ispratimo tu tvoju logiku?
    A sto se tice Mandicevog politickog angazmana, opravdan je sve dok ima pristalica za svoje ideje. A jos jedna stvar, mene kao gradjanina ne interesuje
    za koga moj predsjednik navija sve dok on radi svoj posao kako treba. A tvoja opaska u vezi sa djevojkama je valjda trebala da bude duhovita, jer ne vidim vezu sa pricom....
    hahah, pa i pretpostavio sma da neces ukapirati moju opasku an kraju, djevojka se nidje ne pominje, tako jesma ili nisam ispao duhovit procijenice oni sa vecim intelektom....

    Ljudi iz Lovcenca, ok da ceramo mak na konac, vjerovatno ce navijati za Vojvodinu
    Sto se tice njegovoga politickog angazmana, naravno imace podrsku i on i Bula sve dok bude bilo nepismenih u Crnoj Gori
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  2. Strazbur nece dozvoliti rasisticki referendum-Petar Milatovic!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 13-09-05, 00:21
  3. Ekvidistanca, kako ti se nece...
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 18-09-04, 17:51
  4. RADNICI NECE SA OPOZICIJOM NA PROTEST
    By MK_NL in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 13-05-04, 21:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •