Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 34

Thread: Izbori

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Izbori

    U septembru 10 po datumu..IZBORI...
    Evo vec sad topic,da se o tome samo na ovom pricha.Kako se ne bi smo gubili po raznim topicima i prichali o izborima i kvarili druge topice.
    HVALA!

    -EVO DANAS CHITAM U NOVINE dps-sdp IPAK ZAJEDNO...

    JA IPAK RAZMISLJAM DA AKO IZADJEM NA IZBORE DAM GLAS medojevicu.aKO BUDE SLAVKO PEROVIC SA LIBERALIMA ONDA CU ZA $ATU MOGA

  2. #2
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledano iz perspektive Srbije moje misljenje je da ste vi delimicno u govnima jer niste menjali vlast od 1945. godine do danas. DPS je samo presvuceni SKJ koji je u medjuvremenu samo promenio ime firme a ljudi su ostali isti.

    Najbolje sto se jednoj zemlji moze dogoditi jeste cesta promena vlasti. Tako recimo 7lopovi nemaju sigurnost jer znaju da ce posle njih da dodje nova vlast koja ce da hapsi sve koji su krali, a ovi sto dodju na vlast isto se plase da kradu jer znaju da ce opozicija da ih procesira kad ona dodje na vlast zbog tog kriminala.

    Zato ja smatram da sve nase zemlje na Balkanu treba da sto cesce menjaju vlast i da je to najbolji lek protiv korupcije i lopovluka.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Zato ja smatram da sve nase zemlje na Balkanu treba da sto cesce menjaju vlast i da je to najbolji lek protiv korupcije i lopovluka.
    Da da srbija je sjajan primjer DEMOKRATIJE!!!Svake 2 gdine druga vlada...a srbija ni gore ni dolje.Ne slazem se da Vlade treba da se cesto mijenjaju,u ovim momentima kada trebaju i CG i Srbija DA SE razviju u moderne zemlje i Bogate.
    Ja ne znam ako moze neko iz Srbije da pricha o demokartiji...sve mogu shvatiti ali tu rijec Demokratija u srbiji ne postoji...pocevsi od gasenja medija itd...toga kod nas nikad nije bilo,a imalo je i argumenata za to,ali ipak nije nikad ugasen npr DAN kao novina...koja samo LAZE!Vasa skupstina na celu sa radikalima je CIRKUS!Biju se pljuju,vrijedjaju..bilo je to i kod nas u par navrata ali ne tako kao kod vas...a i kad je bilo to su bili ljudi iz Narodne Stranke i Snp-a..kakva sluchajnost oni su za SRBIJU.
    I sta nam to govori?Da sa takvim politickim strankama nema buducnosti,tj za te stranke nema buducnosti...
    Ja molim da bratska srbija ostane pri chistoj svijesti i da ne pobijede radikali..jer ce vas ukopat do bola...molim boga...samo ne radikali u srbiji...

    A sto se tiche nasih izbora...MENI JE ZAO STO CE BITI KOALICIJA,TREBALO JE SVI SAMOSTALNO pa ko sta PONESE!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako Slavko stvarno bude s liberalima, za njih cu glasat. I to ovaj jedan put jer smatram da mu dugujem jedan glas odavno. U suprotnom cu ponistit listic, tek da se ovi brojachi glasova chude za koga sam glasao. Glasao bih SNS, al za 4 godine, kad se olade malo. Na opshtinske za Miomira (i ponistit ovaj treci listic za stranke). Da se ne lazemo, za nas koji nismo puni ka brod choek svoj posa radi vrhunski. Sad sto je meni licno nesto odvratan, to cu ostavit kad mi u kucu udje.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JA bi glasa za KPJ da ih ima, ali nema ih, bar ne pravih
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    ...Demokratija u srbiji ne postoji...pocevsi od gasenja medija itd...toga kod nas nikad nije bilo,a imalo je i argumenata za to,ali ipak nije nikad ugasen npr DAN kao novina...
    Ne, samo mu je ugasen glavni urednik kalasnjikovom iz mraka...

  7. #7
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li se koliko kosta GLAS na ovim izborima? Bice dobro skup?

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    hahaha mashane, vec se interesujes
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,379
    Thanks Thanks Given 
    2,809
    Thanks Thanks Received 
    4,010
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Gledano iz perspektive Srbije moje misljenje je da ste vi delimicno u govnima jer niste menjali vlast od 1945. godine do danas. DPS je samo presvuceni SKJ koji je u medjuvremenu samo promenio ime firme a ljudi su ostali isti.

    Najbolje sto se jednoj zemlji moze dogoditi jeste cesta promena vlasti. Tako recimo 7lopovi nemaju sigurnost jer znaju da ce posle njih da dodje nova vlast koja ce da hapsi sve koji su krali, a ovi sto dodju na vlast isto se plase da kradu jer znaju da ce opozicija da ih procesira kad ona dodje na vlast zbog tog kriminala.

    Zato ja smatram da sve nase zemlje na Balkanu treba da sto cesce menjaju vlast i da je to najbolji lek protiv korupcije i lopovluka.
    Pffff
    Gledano iz perspektive Crne Gore smijeniste Milosevica pa nikoga ne uhapsise za pljacku i slicno. Marko Milosevic i dalje ladi muda po Rusiji.
    I opet gledano iz perspektive Crne Gore vama, tj. Srbiji se ne smijesi dobro. Posto radikali su sve blizi apsolutnoj vlasti pored mutave trenutne vlasti, ukoliko oni zaista dodju sami na vlast, Srbiji se smijese sankcije.
    Tako da mislim da je bolje da svako gleda svoje dvoriste.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Ne, samo mu je ugasen glavni urednik kalasnjikovom iz mraka...
    Stvarno si prvak u okretanju sustine. Ne odnosi se na mene ali...

    "Ugasen" je "urednik" "demokratskih" novina ali srranje koje "DAN" prosipa po Crnoj Gori i dalje neugodno smrdi. Kako, makar nekad, "demokrate" & "demagozi" to ne primijete? Ne ulazieci u to ko je ubio "glavnog i odgovornog", po urbanim legendama svrstava se u kategorije od prosvetiteljske plemenitosti do nesojskog necojstva, pa razlozi u jednoj krajnosti mogu biti i privatni.

    Uglavnom, cinjenica da smece ne mirise i da se uz smece cojk ne osjeca na jorgovane, "DAN" svrstava u primjere ekskluzivne demokratije (ako bi izuzeli zakon, koji konstantno krse, dozvola za njihovo "novinarstvo" moze se nazvati dobrocinstvom), kakva je karaktericna samo u nerazvijenim zemljama. Nadam se da je papir za stampu recikliran, mada, znajuci njih, po$ekli bi kompletnu vegetaciju CG ako ce ih to, makar malo, pribliziti supku SR.

  11. #11
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook
    Stvarno si prvak u okretanju sustine. Ne odnosi se na mene ali...

    "Ugasen" je "urednik" "demokratskih" novina ali srranje koje "DAN" prosipa po Crnoj Gori i dalje neugodno smrdi. Kako, makar nekad, "demokrate" & "demagozi" to ne primijete? Ne ulazieci u to ko je ubio "glavnog i odgovornog", po urbanim legendama svrstava se u kategorije od prosvetiteljske plemenitosti do nesojskog necojstva, pa razlozi u jednoj krajnosti mogu biti i privatni.

    Uglavnom, cinjenica da smece ne mirise i da se uz smece cojk ne osjeca na jorgovane, "DAN" svrstava u primjere ekskluzivne demokratije (ako bi izuzeli zakon, koji konstantno krse, dozvola za njihovo "novinarstvo" moze se nazvati dobrocinstvom), kakva je karaktericna samo u nerazvijenim zemljama. Nadam se da je papir za stampu recikliran, mada, znajuci njih, po$ekli bi kompletnu vegetaciju CG ako ce ih to, makar malo, pribliziti supku SR.
    A koje vi citate novine - CKL ili Milov bilten!?

    Dan je najtiraznija novina u Crnoj gori, i ako vec lazu i pisu svasta, postoje sudovi da se tako nesto sankcionise. A ti ako nesto nije u redu - presavijes tabak pa na sud, prije nego sto pocnes (opet) da palamudis!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook
    Stvarno si prvak u okretanju sustine. Ne odnosi se na mene ali...

    "Ugasen" je "urednik" "demokratskih" novina ali srranje koje "DAN" prosipa po Crnoj Gori i dalje neugodno smrdi. Kako, makar nekad, "demokrate" & "demagozi" to ne primijete? Ne ulazieci u to ko je ubio "glavnog i odgovornog", po urbanim legendama svrstava se u kategorije od prosvetiteljske plemenitosti do nesojskog necojstva, pa razlozi u jednoj krajnosti mogu biti i privatni...
    Tesko mi je pratiti ovakve poetske uzlete

    Ja samo covjeku koji se duva kako Dan u Crnoj Gori (jedine opozicione novine i, pored koliko-toliko Elmaga, jedini opozicioni medij) nije ugasen rekao da je ugasen njegov glavni urednik.

    Siguran sam da se i za Curuviju pricalo kako ga je neko ubio iz privatnih razloga - sve dok Milosevic nije pao. Tako da ce i razlog za ubistvo Duska Jovanovica vjerovatno ostati skriven dok nas Milosevic ne padne.

    Vjerovatno znas da su za taj i takav Dan intervenisali iz ambasada zapadnoevropskih zemalja kad je izgledalo da bi mogao biti zatvoren ili ugusen kaznama.

    Jednostavno, istina je da je Dan nikakva novina, medjutim Vijesti, Republika i Pobjeda nisu nista bolje, samo su sa druge strane ograde.

  13. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa bili su na sud-i izgubili.Svaki put.
    Nada poda me separar da amor de deux

  14. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Siguran sam da se i za Curuviju pricalo kako ga je neko ubio iz privatnih razloga - sve dok Milosevic nije pao. Tako da ce i razlog za ubistvo Duska Jovanovica vjerovatno ostati skriven dok nas Milosevic ne padne.
    Je li ubistvo Curuvije procesuirano?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado Dapčević
    Je li ubistvo Curuvije procesuirano?
    Naravno da jeste, u vrijeme Milosevica, taman kako se ovo Jovanovicevo ubistvo procesuira u vrijeme Djukanovica.

    Svuda nedostatak dokaza.

  16. #16
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Naravno da jeste, u vrijeme Milosevica, taman kako se ovo Jovanovicevo ubistvo procesuira u vrijeme Djukanovica.

    Svuda nedostatak dokaza.
    Mozes mi dati neki link da citam sto se zbivalo na tom procesu i kome su sudili za Curuvijino ubistvo?
    Daj link sa tim procesom, daj molim te da vidim kako se u rajskoj, pravnoj, zemlji Srbadiji sudi za ubistvo novinara.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jujy
    A koje vi citate novine - CKL ili Milov bilten!?
    Iskljucivo to! Intelekt separatistickih govvana jednostavno pripada sablonu. Imam i Gazdinu sliku iznad kreveta.

    Dan je najtiraznija novina u Crnoj gori, i ako vec lazu i pisu svasta, postoje sudovi da se tako nesto sankcionise. A ti ako nesto nije u redu - presavijes tabak pa na sud, prije nego sto pocnes (opet) da palamudis!
    Ne bih da ulazim u raspravu, "je li starija kokoska ili jaje"... Seka aleksic je daleko tirazniji "umjetnik" od, recimo, "Nevernih beba" i to sad, sluzeci se "nebeskom" logikom, znaci da su Srbi (u gradjanskom smislu) "umjetnici"?

    A ti, decko, sa svojih 17 potpuno praznih postova, razmisli malo. Mozda sam "presavijao tabak". Vidis decko. Trudim se da, demokratski, potpuno sazrim. Napadam na mjesta gdje prava i morala ima najmanje. Na kraju, nadam se, da ce svako imati onoliko, i samo toliko, koliko mu pripada i tada ces moci da mi zahvalis, ili mozda ostvaris afinitete u lizanju muda.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arion
    pa bili su na sud-i izgubili.Svaki put.
    Ako si Srbin, onda je to pobjeda

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko ja znam tiraz dana u najjacim danima je bio 38 000, atiraz vijesti cesto prelazi 40 000, barem dok su davali one knjige, ako nista drugo :P:P

    A dan je demokratska novina, istina. Dodje novinar, i onda pita o cemu cemo danas da pisemo, 15 do 6 je, pola strane prazno, sjedne cojek i popuni je putem informacija iz povjerljivih izvora, izvora bliskih vladi i sl...
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jujy
    A koje vi citate novine - CKL ili Milov bilten!?

    Dan je najtiraznija novina u Crnoj gori, i ako vec lazu i pisu svasta, postoje sudovi da se tako nesto sankcionise. A ti ako nesto nije u redu - presavijes tabak pa na sud, prije nego sto pocnes (opet) da palamudis!
    Ocigledno nisi informisan dobro o chitanosti novina u CG..najcitanija novina je VIJESTI...

    ali sad je to nebitno...

    Molim vas da se vratimo na temu...o izborima...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Ne, samo mu je ugasen glavni urednik kalasnjikovom iz mraka...
    ugasen je znaju sad svi zbog cega, zato ga Peco i compani ne pominju vise... Ni porodica mu ne prica jedno s drugim (nablizi)
    Sver komerc i sl...
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  22. #22
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jujy
    A koje vi citate novine - CKL ili Milov bilten!?

    Dan je najtiraznija novina u Crnoj gori,
    hahahahaha po kojoj anketi?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    ugasen je znaju sad svi zbog cega, zato ga Peco i compani ne pominju vise... Ni porodica mu ne prica jedno s drugim (nablizi)
    Sver komerc i sl...
    Cudno kako svi znaju zbog cega jedino vlada nikako da pohvata krivce, zakljuci sudjenje i izbjegne dalju blamazu

  24. #24
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Cudno kako svi znaju zbog cega jedino vlada nikako da pohvata krivce, zakljuci sudjenje i izbjegne dalju blamazu
    ``mrak nece ugasiti Dan`` hahahahaha
    Ljudi svi ste culi za ``zutu stampu``, e dan vise ne spada ni u tu zutu stampu....
    Idem sad da ga kupim da vidim sto pisu o ``Splendidu`` i danu Drzavnosti...
    Kako im udari ***** onaj pre$ednik HN pa okaci crnogorsku zastavu
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  25. #25
    Join Date
    May 2006
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorci nek su vam sa srecom izbori!
    Srbi-svi za ,,srpsku listu,,!Naravno ko hoce da se zaposljava u policiji,sudu,javnim ustanovama...
    Ko hoce da se prepucava sa Crnogorcima i da se igra izbora neka glas SNP,NS,DSS.
    Za Srbe ovi i svi naredni izbori moraju biti isto kao i za Albance!!!
    Znaci,kroz svoju nacionalnu stranku-listu traziti ostvarenje svojih manjinskih ciljeva!
    Pravo na
    1.Obrazovanje
    2.Kulturu
    3.Jezik
    4.Medij

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbori u prijestonici...
    By rain_wind_storm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 22-12-05, 09:13
  2. Neposredni izbori 12. marta
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 04-03-05, 10:32
  3. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21
  4. IZBORI U KOTORU !
    By Ataman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 28-11-04, 18:33
  5. Izbori na svim nivoima?
    By Denunciator in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 06-09-04, 00:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •