Results 1 to 17 of 17

Thread: Sns Preko NoĆi Omekšala Stav O OdrŽavanju Referenduma

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Sns Preko NoĆi Omekšala Stav O OdrŽavanju Referenduma

    Janko...cijepas li clansku kartu ?


    Podgorica - Srpska narodna stranka najavila je spremnost da pregovora sa Evropskom unijom u vezi sa organizovanjem referenduma u Crnoj Gori a konačnu odluku će donijeti na Skupštini stranke 25. decembra u Mojkovcu, prenijela je juče agencija MINA izjavu čelnika te partije.
    To predstavlja potpuni zaokret u odnosu na stav Predsjedništva SNS-a koje je samo dan ranije najavilo mogućnost bojkota referenduma.
    “SNS je ostala na stanovištvu da neučestvovanje u dijalogu onemogućava održavanje legitimnog referenduma, kao što i bojkot otežava ostvarenje ciljeva režima, koji svim silama nastoji da za svoje destruktivne ideje pribavi narodnu volju”, navedeno je u saopštenju nakon sjednice predsjedništva te partije u kojem ni jednom riječju nijesu pomenuti pregovori sa EU o referendumu.
    Prvaci Narodne stranke i Demokratske srpske stranke tada su žestoko kritikovali SNS što javno saopštavaju predloge koji se tiču očuvanja zajednice, kao što je bojkot referenduma, a da prethodno ne konsultuju stranke iz tog bloka.
    Međutim, potpredsjednik SNS Novica Stanić odbacio je tvrdnju da je riječ o zaokretu te partije.
    “Za SNS postoji prethodno pitanje - da li je potrebno organizovati referendum i o tome smo spremni da razgovaramo sa EU. Stavovi SNS i EU su identični jer Brisel četiri godine ponavlja da je zajednica najbolji put za evropske integracije. Neka pošalju svoje eksperte da ocijene da li funkcioniše državna zajednica, ko je ometa, da li ona ima budućnost. Problem je u ovom režimu, a ne u državnoj zajednici”, kazao je juče Stanić “Vijestima”.
    “Nakon izjave izvršnog direktora Grupe za promjene Nebojše Medojevića, koji je u duši suverenista, o spremnosti režima da plati 100 hiljada građana da glasaju za nezavisnost, ne mogu da shvatim one koje misle da postoje uslovi za održavanje referenduma”, dodao je Stanić.
    Iz SNS je juče ponovljeno da bi referendum bio bespotrebni trošak i “politička glupost”, jer nepovratno svađa građane Crne Gore.
    “Ništa se nije u međuvremenu dogodilo da bismo bili dodatno zainteresovani za referendum. I dalje mislimo i u preporukama Venecijanske komisije nalazimo potvrdu za svoj stav, da je referendum nepotreban jer da je drugačije svi bi nas tjerali u referendum”, smatraju u SNS-u.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Americka truba se a kosova cuje , opet ce Srbin da potpisuje

    SINOĆ ZASJEDAO GLAVNI ODBOR SNP

    Bitne partije moraju sarađivati sa EU


    Podgorica (MINA) - Duboka državna i društvena kriza u Crnoj Gori, a posebno pitanje njene evropske budućnosti, ne može biti uspješno, kvalitetno i demokratski riješeno bez pune saradnje svih relevatnih političkih snaga s Evropskom unijom, upozoreno je sinoć iz SNP-a.
    Na sjednici Glavnog odbora te stranke, koja je održana u Podgorici, ocijenjeno je kako je nužna aktivna uloga EU u Crnoj Gori, u utvrđivanju i primjeni međunarodnih standarda i principa.
    Portparol SNP-a Miomir Vojinović saopštio je da je lider te stranke Predrag Bulatović informisao članove GO o razgovorima s visokim predstavnikom EU Havijerom Solanom, kao i da je najviše stranačko tijelo jednoglasno prihvatilo tu informaciju i dalo punu podršku stavovima koje je zastupao predsjednik SNP-a.
    "Podržane su i dosadašnje aktivnosti u vezi sa pripremama i učešćem SNP-a na plenarnoj sjednici Venecijanske komisije. Predloženo je da stavovi koje bude saopštio predstavnik te stranke budu usaglašeni stavovi svih partija koje se zalažu za zajedničku državu, odnosno onih koje žele to jedinstvo", naveo je Vojinović.
    GO je još jednom osnažio opredjeljenje SNP-a za evropske integracije i izrazio spremnost za konstruktivnu saradnju s EU u vezi sa svim pitanjima

    Hvala momci mogli smo i bez vas odrzatireferendum, ali ako ste vec navrli samo izvolite

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    samo ti uzivaj srbomrzac

    vidjecemo ko ce koga na kraju da nadmudri ovo je tek pocetak

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahahahahahahaha
    hahahahahahahahahahahahhaha
    ahahahahahahhahahaaahhahaha

    KAKVI SU SRBI JADO MOJ!!!! PRINCIPI PRIJE SVEGA!!! hahahahahaha

    prije 15 dana - NECE BIT REFERENDUMA - eo vidimo da ce ga bit
    prije 15 dana - NEMA RAZGOVORA O REFERENDUMU - eo ce malo da se prica

    ahahahahahahahah
    a prejaki su bez Djiza osta...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    ahahahahahahahahaha
    hahahahahahahahahahahahhaha
    ahahahahahahhahahaaahhahaha

    KAKVI SU SRBI JADO MOJ!!!! PRINCIPI PRIJE SVEGA!!! hahahahahaha

    prije 15 dana - NECE BIT REFERENDUMA - eo vidimo da ce ga bit
    prije 15 dana - NEMA RAZGOVORA O REFERENDUMU - eo ce malo da se prica

    ahahahahahahahah
    a prejaki su bez Djiza osta...
    Zaboravio si da "nema razgovora o ref ako ovi terazijske prikaze ne budu mogle da glasaju".... :mrgreen:
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Dudlacete vi Solaninog deliju ka i dosad i potpisati neki novi Beogradski sporazum sve pjevajuci

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto reche ono Andrija Mandic? Referenduma nece bit ja vam to garantujem?
    AHAHAHAHAHAH E tako mi njegove garancije...
    Jadza moj bicesh ti veci Crnogorac od mene kunem ti se za jedno po godine...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RAZGOVOR: Zamjenik sekretara Venecijanske komisije Tomas Markert za Republiku

    Niko ne smije da odbije dijalog


    Najjasnija i najvažnija preporuka Venecijanske komisije je poziv na dijalog vlasti i opozicije o svim pitanjima vezanim za uslove održavanja referenduma - rekao je za Republiku zamjenik sekretara Venecijanske komisije Tomas Markert. On je dodao da smatra da nije vjerovatno da će bilo koja od strana odbiti dijalog uz aktivno učešće EU. Markert je saopštio da će formalno objavljivanje dokumenta VK biti u ponedeljak, 19. decembra

    Odgovarajući na pitanje Republike da li su u pravu oni koji su ustvrdili da je VK preporučila većinu birača koji glasaju za pozitivnu odluku od 50 odsto registrovanih birača, Markert je rekao da je dokument još u fazi Nacrta i da ne želi da komentariše njegov sadržaj, sve dok ne bude zvanično usvojen.
    On smatra da je ''ipak, najjasnija i najvažnija preporuka poziv na dijalog vlasti i opozicije o svim pitanjima vezanim za uslove održavanja referenduma''.
    Na primjedbu Republike da i dalje neki iz crnogorske opozicije na žele da sjede za istim stolom sa vlastima, Markert je rekao:
    -Smatram da nije vjerovatno da ijedna strana odbije dijalog o uslovima održavanja referenduma, uz asistenciju EU - rekao je Markert.

    ---------------------------------------------------------------

    a shto bi sa drzavljanima?Mate Beckovicu - DRZI SE

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Nikolaki,

    007\karma\titan\argus\bond\cetinje je hercegnovski dokolichar,kvazividovnjak i gledach u sholju.

    Evo sto coek kaze

    Ukratko.
    Još u osnovnoj školi (peti ili šesti razred), pri prvom susretu sa astronomijom bio sam opčinjen Vasionom. Za taj period vežem i moju prvu uspešnu predikciju ("kada odrastem baviću se zvezdama"). Istina ne baš na način na koji to činim danas ali i dalje sam sklon da između ("te zabludele sestru astronomije" - kako Astrologiju zovu astronomi) ove dve nauke stavljam znak jednakosti. Svi astrolozi su delimično i astronomi i delimo isti duh kada je u pitanju fascinacija nebom. Neverovatno je da su najveći astronomi bili prvenstveno astrolozi. Danas se odriču svoje prave prirode pokušavajući da prikriju istorijske činjenice.

    Gotovo celokupna astronomija se zasniva na posmatranjima i hipotezama. Karakteristično za astronomiju je da se revolucionarna otkrića kod nje ne događaju "preko noći", zbog ograničene moći delovanja astronoma, po prirodi stvari i metodologije koju koriste. To je bilo presudno kod moje odluke da se posvetim Astrologiji, iako astronomija i dalje ostaje moja velika ljubav jer ne priznajem veštački uspostavljene granice. Uostalom, malo je nedostajalo da se i astronomi danas zovu astrolozima.

    Verujem da su gotovo svi astrolozi sa ovih prostora to postali posle kontakta sa Duporovom knjigom "Ne vjerujte - provjerite". Takav je slučaj bio i sa mnom. Imao sam dvadeset dve godine, studirao fiziku (sa namerom da predjem na astronomiju) i nalazio se na životnoj prekretnici. Događaji koji su usledili odredili su moju dalju budućnost

    Eto toliko.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    007\karma\titan\argus\bond\cetinje je hercegnovski dokolichar,kvazividovnjak i gledach u sholju.
    po svemu sudeci klozetsku

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    po svemu sudeci klozetsku
    Naravno,ali poslije objeda :mrgreen:
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    po svemu sudeci klozetsku
    I kako mi rece jedan jaran novski zovu ga SMAK SVIJETA

    Posto cesto dobija razne manije i halucinacije.....
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahhahahahahahahahhhahaha

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Sidewinder

    Evo sto coek kaze

    Ukratko.
    Još u osnovnoj školi (peti ili šesti razred), pri prvom susretu sa astronomijom bio sam opčinjen Vasionom. Za taj period vežem i moju prvu uspešnu predikciju ("kada odrastem baviću se zvezdama"). Istina ne baš na način na koji to činim danas ali i dalje sam sklon da između ("te zabludele sestru astronomije" - kako Astrologiju zovu astronomi) ove dve nauke stavljam znak jednakosti. Svi astrolozi su delimično i astronomi i delimo isti duh kada je u pitanju fascinacija nebom. Neverovatno je da su najveći astronomi bili prvenstveno astrolozi. Danas se odriču svoje prave prirode pokušavajući da prikriju istorijske činjenice.

    Gotovo celokupna astronomija se zasniva na posmatranjima i hipotezama. Karakteristično za astronomiju je da se revolucionarna otkrića kod nje ne događaju "preko noći", zbog ograničene moći delovanja astronoma, po prirodi stvari i metodologije koju koriste. To je bilo presudno kod moje odluke da se posvetim Astrologiji, iako astronomija i dalje ostaje moja velika ljubav jer ne priznajem veštački uspostavljene granice. Uostalom, malo je nedostajalo da se i astronomi danas zovu astrolozima.

    Verujem da su gotovo svi astrolozi sa ovih prostora to postali posle kontakta sa Duporovom knjigom "Ne vjerujte - provjerite". Takav je slučaj bio i sa mnom. Imao sam dvadeset dve godine, studirao fiziku (sa namerom da predjem na astronomiju) i nalazio se na životnoj prekretnici. Događaji koji su usledili odredili su moju dalju budućnost

    Eto toliko.
    Imaš od mene piće!
    A kada mi bude trebao portparol ti si prvi na listi.


    www.astro-art.net

    P.S. Zamerićeš se Mata Hariju. On ne ceni toliko moj lik i delo a tebe nerado briše.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 007
    Imaš od mene piće!
    A kada mi bude trebao portparol ti si prvi na listi.

    www.astro-art.net

    P.S. Zamerićeš se Mata Hariju. On ne ceni toliko moj lik i delo a tebe nerado briše.
    Ada i njega sam zaposlio,dje mene da brishe
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Podgorica - Srpska narodna stranka najavila je spremnost da pregovora sa ETo predstavlja potpuni zaokret u odnosu na stav Predsjedništva SNS-a koje je samo dan ranije najavilo mogućnost bojkota referenduma.
    Ово је написао човек који рачуна да су Црногорци глупи и да нису у стању да сами разазнају да ли се ради о "потпуном заокрету" или не.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  17. #17
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je da imamo pametnih srba ka shto si ti da nas nauche...
    Od bojkota referenduma do uchestvovanju u raspisivanja istog aj izrachunaj kolko ima stepeni zaokreta ja mnim 180...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 20
    Last Post: 17-12-10, 18:35
  2. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  3. DzOJS KERI O CRNOJ GORI I CRNOGORCIMA
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 19
    Last Post: 09-04-10, 21:31
  4. Prijedlog zakona o oporezivanju novokomponovanih bogatasa
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 15-08-05, 01:15
  5. help
    By Mina_Murray in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-04, 22:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •