Page 40 of 814 FirstFirst ... 303637383940414243445090140540 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 20328

Thread: Serije

  1. #976
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post

    elem, nakon sto sam zavrsio housea, prelazim na veronicu mars. slatko je, taman za pauze izmedju dvije epizode losta. malo naivno, though. steta sto je nisam gledao kad sam bio tinejdzer, bila bi mi omiljena serija, ali dobro. muzika u seriji je super, u svakoj epizodi ima bar po 2-3 odlichne pjesme.
    [/COLOR]
    A Vi bash volite americke plavushe plastichnog osmeha i bolijestno plavih ochiju prvo Elizabeth Mitchell sad Kristen Bell, stvarno!
    Just to slip the skin...

  2. #977
    big giant head Guest

    Default

    ekshli, kristen bell me nervira. makar me nervirala prije nego sto sam pocheo da gledam veroniku.
    otkrio sam i da je skroz ok lik. nije klasichna hollywoodska plavushica. zapravo je prilichno geeky.
    josh uvijek chekam seriju u kojoj ce glavni lik biti parker posey (posto je lena heady vec dobila svoju )

  3. #978
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ...ko shto ja chekam Davida Thewlisa u glavnoj ulogi neke britanske serije smjestene u npr. Kalkutu 80ih, opijum, shvercovanje za Tibet, Indijke, mmm...
    Just to slip the skin...

  4. #979
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Californication

    Jedno fino iznenađenje u zadnje vrijeme,sa puno humora i dobrom glumom.

    U glavnoj ulozi je David Duchovny.
    Serija u prvoj sezoni ima 12 epizoda.
    Pitanje je hoće li se nastaviti...
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  5. #980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    californication je kul. onako bi bukowski ziveo u 21. veku.

    a dexter je i mene smorio, odustadoh posle 4-5 epizoda.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  6. #981
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mrzi me da prelistavam pejdzis,pa ako vec ima prastavajte mi,na b92-ne odgledah ni jednu ep. je pocela serija 4400,ako se ne varam,citao sam neke recenzije-pozitivne,a neko pomenu da ima cak i slicnosti sa x-files i da nije gubljenje vremena odgledat sve to....ja stvarno nemam kad to pratit,sto mislite valja li sto ta serija?a?a?a?dako mi neko nareze to pa da pratim ep. po ep. kad mogu
    1993-2020

  7. #982
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da li neko zna kad idu seranovi na studio B


  8. #983
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odgleda sam 4400 i vise je slicna herojima nego x-filesu ,a od heroja je meni bolja, sto i nije problem. Shto znam, nije neki vrh ,ali moze se gledat...
    Kreč, kolica i mešalica.

  9. #984
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    240
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam jesam li pogodio temu, ali da ne zna ko dje cu naci seriju "Kapelski kresovi" za download ili tako neshto

  10. #985
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    The official summary from Fox:

    After engineering an escape from the hellish Panamanian prison Sona, brothers Michael Scofield and Lincoln Burrows are determined to seek justice against The Company, the shadowy group responsible for destroying their lives and killing the woman Michael loves, Dr. Sara Tancredi. During their quest for vengeance, Michael’s world is turned upside down when he learns that Sara is still alive. Realizing the only way they will truly be free, Michael and Lincoln avenge to find Sara and take down The Company. With the help of a government handler, they assemble a group of allies and familiar faces including Mahone, Sucre and Bellick to aid in their seemingly impossible task. Unfortunately for the brothers, they must also enlist T-Bag, who unknowingly possesses a vital clue to help them pull off their most difficult challenge yet. They’ll soon discover the only thing harder than breaking out is breaking in.

    Cast: Dominic Purcell as Lincoln Burrows, Wentworth Miller as Michael Scofield, William Fichtner as Alexander Mahone, Amaury Nolasco as Fernando Sucre, Wade Williams as Brad Bellick, Robert Knepper as T-Bag, Sarah Wayne Callies as Dr. Sara Tancredi, Chris Vance as James Whistler, Jodi Lyn O’Keefe as Susan B. Anthony, Danay Garcia as Sofia.

    Source: FOX
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  11. #986
    big giant head Guest

    Default

    ah, opet ce unwillingly da ukljuche t-baga u svoj tim. originalno i osvjezavajuce

  12. #987
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Blah, odavno sam odusta od te serije...
    I am the one who locks.

  13. #988
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    ah, opet ce unwillingly da ukljuche t-baga u svoj tim. originalno i osvjezavajuce
    T-bag je faca stvarno. Fenomenalan glumac a i lik mu je strasno kompleksan. Mislim da ce on ostat do kraja serije a na kraj ce vjerovatno bit GLAVNI negativac. Moje skromno misljenje
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #989
    big giant head Guest

    Default

    ma, super je on. posle mahone-a, ubjedljivo najbolji lik u seriji. medjutim, ovaj zaplet gdje im se on nakachi, a oni ga nevoljno prihvataju je vidjen u svakoj sezoni. booooring

  15. #990
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Lightbulb

    Pogledah sinoc u 5 sati ujutro cijelu epizodu neke stare SF serije (kasnije saznadoh da je iz 1975.) sa krajnje neiventivnim imenom: "Space: 1999".

    Sto da vam kazem ljudi? GENIJALNO! Oni slijecu na neku nepoznatu planetu koja je slicna Zemlji, samo sto umire - ljudi nidje, ali je vegetacija identicna onoj na Zemlji. Ubrzo otkivaju neku pecinu i kosture humanoida, zajedno sa sumerskim zapisom uklesanim u stijenu. Prevode ga, i otkrivaju da su ustvari ljudi sa te planete, prije 25.000 godina odlucili da je napuste jer je pocela da izumire, i da sa sobom ponesu sjemena svih biljaka koje su imali. Hence -> zivot na Zemlji as we know it. Dvoje astronauta odlucuju da ostanu na toj planeti i pomognu zivotu da nadje put, uz obaveze plot twists koje svi vec dobro znamo

    Ljudi, ja bi to gleda!
    I am the one who locks.

  16. #991
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    to je poznata serija, BTW
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #992
    Join Date
    May 2008
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    House MD je zakon, svakom novom epizodom se odushevim, odavno bolje serije ne gledah...

  18. #993
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zavrsise se Rode, nemam rijeci samo jedan ogromni Pominje se i druga sezona mada ovo je bilo taman, zaokruzena prica...
    Last edited by the_sorrow; 07-06-08 at 04:27.
    Kreč, kolica i mešalica.

  19. #994
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Freaky-Tool View Post
    House MD je zakon, svakom novom epizodom se odushevim, odavno bolje serije ne gledah...
    vidim da masovno pominjete tu seriju, pa uzeh da je skidam, da pogledam i to cudo...

  20. #995
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Arrow

    Gledam ovih dana 5. sezonu "Scrubs", i primjecujem da je prvo dio sezone mnogo bolji od drugog... Ta mi je serija nekako prirasla K srcu
    I am the one who locks.

  21. #996
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ima li ko da mi preporuci neku dobru seriju o Mafiji?

    Osim Sopranos

    (tj da je glavni motiv Mafia, ne da je serija samo o njoj, meh you get the point )

  22. #997
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    poslednji don (mini serija) A OZ ne znam moze li se uracunati u to...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #998
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    dexter je uzasan, nisam uspio ni do kraja prve epizode da dodjem. losa gluma, dosadni dijalozi, uzasno losa i iritantna naracija, jedva malo bolja od legendarnog the curse of zodiac. ( http://www.imdb.com/title/tt1033472/ ) a bas sam htio da mi se dopadne.
    Ovako sam ja reagovao isto... Preporucujem istrpeti prvih par epizoda, posle toga jedna od boljih serija sta sam gledao.

    Nedavno sam pogledao mini-seriju Sleeper Cell, o teroristickoj celiji koju infiltrira crni musliman, agent FBIa. Prva sezona ima 10 epizoda i stvarno je odlicna i vrlo napeta. Ima naravno i jedan Bosanac, nema eksplozija bez balkanaca Preporuka debela.
    Druga sezona je losa i preporucujem preskakanje, jedino vredno pomena je pojavljivanje sergeja trifunovica u ulozi evil srbina (salim se, nije evil )

    Sta se tice Space: 1999, to je kultna serija i jedna od reeeeeeeeetkih sfa koje nisam pogledao. SF u 70tim je bio zrtva lose glume, uzasnih frizura i jos losijih kostima Ali sam za ovu cuo samo reci hvale.

    4400, solidna serija, definitivno vredno pogledati, odlicna glumacka ekipa, samo je nepravedno ukinuta bez nekog pravog zavrsetka jer je stoka sa USA kanala resila otkaciti sve SF serije... Otkazan je i Dead Zone koji je to doduse nakon katastrofalne 6. sezone i zasluzio.

  24. #999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Pogledah sinoc u 5 sati ujutro cijelu epizodu neke stare SF serije (kasnije saznadoh da je iz 1975.) sa krajnje neiventivnim imenom: "Space: 1999".

    Sto da vam kazem ljudi? GENIJALNO! Oni slijecu na neku nepoznatu planetu koja je slicna Zemlji, samo sto umire - ljudi nidje, ali je vegetacija identicna onoj na Zemlji. Ubrzo otkivaju neku pecinu i kosture humanoida, zajedno sa sumerskim zapisom uklesanim u stijenu. Prevode ga, i otkrivaju da su ustvari ljudi sa te planete, prije 25.000 godina odlucili da je napuste jer je pocela da izumire, i da sa sobom ponesu sjemena svih biljaka koje su imali. Hence -> zivot na Zemlji as we know it. Dvoje astronauta odlucuju da ostanu na toj planeti i pomognu zivotu da nadje put, uz obaveze plot twists koje svi vec dobro znamo

    Ljudi, ja bi to gleda!

    evo ti link ka torrentu naoshtri download jer ima 20gb

    http://isohunt.com/download/27598569/Space+1999.torrent
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 13-06-08 at 13:15.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  25. #1000
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    poslednji don (mini serija) A OZ ne znam moze li se uracunati u to...
    Odgledao sam Oz.

    The Last Don? Potrazit cu.. hvala.

Page 40 of 814 FirstFirst ... 303637383940414243445090140540 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 05-09-07, 19:51
  2. filmovi, serije, igre... sve za euro :D
    By alien in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 116
    Last Post: 15-08-06, 08:06
  3. Audi A4 vs. BMW serije 3 vs. Mercedes C vs. Volvo S40!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 25-02-04, 19:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •